- Вінниця
- Хмельницький
- Чернівці
- Яремче
- Ясіня
Деталі та родзинки подорожі
Організаційний збір
Враховано
Додатково
Організатори
Програма подорожі
Ми їдемо на зустріч до Піп Івана Чорногірського. ще одного двотисячника, з висотою 2028 метра над рівнем моря. Саме тут у міжвоєнний період була польська обсерваторія, відома як «Білий Слон» — найвища розташована в Україні і тогочасній Польщі споруда, у якій жили і працювали люди. В народі обсерваторію називають “Білим Слоном” через те, що взимку вона, заліплена снігом, справді нагадує чудернацького слона. І в туристів, які прагнуть тут побувати, є сталий вираз - “доторкнутися до Білого слона”, якщо ви, словом, доторкнулися, значить, побували на Попівані!
Трішки зусиль і ми на Вершині, задоволені своїми перемогами, втомлені, але безмежно щасливі! Торкаємося Білого Слона та невтомно насолоджуємося величчю Чорногірського хребта. Вдосталь відпочивши, ми йдемо до низу, декілька раз обертаючись на Чорну Гору, щоб саме ці миті життя закарбувалися в нашій пам'яті на довго, а можливо і на все життя!
У другий день нашої мандрівки ми сідаємо у ГАЗ 66, та відправляємося на зустріч Свидовецькому гірському масиву, з гарними озерами, оксамитовими схилами, стрімкими скелями та плавними вигинами - це найкраще місце, для неспішної гірської прогулянки та насолода від неземної краси.
У північній стороні Карпатського масиву Свидовець є гора Татарука (1707 м) з крутими і пологими схилами. При вершині, навколо розкинулися долини, вид на які просто вражаючий. З півдня до гори прилягає сідловина, що тягнеться до гори Трояски (1702 м). На захід від Татаруки розташована гора Підпула (1634 м), на південний схід — озеро Апшинець і гора Догяска (1761 м). На східних схилах Татаруки лежить Апшинецький заказник, на північно-східних схилах розташовані витоки річки Чорної Тиси.
У міжсезонний період на теренах частим явищем є ураганні вітри, які зробили хребет Свидовець лисим. Тому за умов туману, непогоди або скаженого вітру, ми змінемо наш маршрут на більш затишний, який також вражає своєю красою і родзинкою його є не мальовничі вершини, яких вистачає і в інших частинах Карпат, а високогірні озера - Герешаска, Апшинець та Ворожеска: кришталево чисті, з крижаною водою та гладенькою поверхнею, у якій, мов у дзеркалі, відбиваються хмари та коні, що пасуться поряд. А навколо, скільки сягає око, сині-сині гори... Коли споглядаєш такі пейзажі, здається, що потрапив у казку! Загальна довжина маршруту 14 км.
Корисні поради
ВАЖЛИВО!!!
Для походу на ПІп Іван Чорногірський, потрібно отримати дозвіл від прикордонників! Тому, усі учасники подорожі, мають надати фото паспортних даних, організатору подорожі, не пізніше 06.10! Реєстрація на подорож буде закрита за тиждень до її початку! Для чоловіків 18-60 років, обов'язково треба мати при собі документи посвідчення особи та військово-обліковий документ!
Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! Тур Клуб не несе відповідальність за погоду та природні явища. У подорож допускаються діти, мінімальний вік яких становить 10 років.
Транспорт
Проживання
Відгуки з попередніх подорожей
Коментарі
- БЮ22 вересня 2023 12:11ЮліяДобрий день) Чи не плануєте оргазувати ще 1 таку поїздку? Треба 2 місця)
- 25 вересня 2023 08:22Тур-Клуб БідняжкаАдміністрація клубуЮлія, Добрий ранок. Наразі є два вільних місця, реєструйтесь.