become club member introduction

 

Чому Клуб і навіщо ставати його учасником?

Вже 12 років ми створюємо подорожі для себе і друзів. За цей час ми сформували навколо себе сильну спільноту однодумців. Нашими цінностями були і залишаються  дружба, взаємодопомога і повага. Ставши учасником Клубу - ви засвідчуєте свою приналежність до Клубу і визнаєте своє чітке бажання розділяти з нами ці цінності

 

Які переваги клубної картки?

Ставши учасником нашого клубу, Ви отримуєте 10% знижки на всі актуальні та майбутні подорожі, а також можете скористатись спеціальними пропозиціями та бонусами від наших партнерів, яких буде ставати дедалі більше після закінчення війни.

 

Як отримати клубну картку?

Отримати клубну картку може кожен, хто здійснив з нами будь-які 3 подорожі або ж бажає сплатити одноразовий членський внесок. З 22 травня  2023 року сума одноразового членського внеску становитиме 500 грн. Враховуючи, що картка діє на 2-х учасників, реальна вартість миттєвого членства в клубі - це 250 грн на 1 людину.  Така символічна суму дозволяє багатьом нашим учасникам заощадити на подорожах в рази більше, і так буде і надалі.
Всі картки будуть дійсні до закінчення війни. Після перемоги у війні картки будуть дійсні рік з моменту останньої подорожі. 

 

 

Для отримання картки онлайн:

 • Перейдіть у Ваш кабінет та натисніть кнопку "Стати учасником клубу";
 • Слідуйте інструкціям платіжної системи;
 • Після успішного виконання всіх кроків - статус Вашого профілю оновиться, а організаційний збір на всі актуальні подорожі буде перерахований.  

 

Для отримання картки офлайн:

Завітайте або зателефонуйте до нашого офісу і сповістіть наших Берегинь, що ви бажаєте отримати клубну картку.

 

13 правил учасника Клубу

 1. У подорожах та повсякденному житті Ми чемні, ввічливі, дружелюбні, комунікабельні, доброзичливі до інших Учасників.
 2. Ми пунктуальні в подорожах, адже дбаємо не тільки про власний час але і про час усіх Учасників.
 3. Під час подорожі Ми поважаємо потреби, особливості та простір інших Учасників. 
 4. Відчуваючи приливи щастя в подорожі, Ми можемо скільки завгодно веселитись, розважатись, проявляти емоції до тих пір, поки це не буде створювати дискомфорту для інших Учасників. 
 5. У разі потреби, Ми надаємо посильну допомогу та підтримку іншим Учасникам подорожі.
 6. Ми розуміємо, що кожен Учасник особисто відповідальний за настрій та загальну атмосферу подорожі, а також робимо все від нас залежне, щоб подорож стала незабутньою. Ми одна команда!
 7. Ми екологічно свідомі, адже відчуваємо нашу відповідальність перед довкіллям та наступними поколіннями. Ми не залишаємо сміття у місцях відпочинку, по можливості, прибираємо те що було залишено до нас. Ми прагнемо до зменшення використання пластику в подорожах та повсякденному житті.
 8. Ми завжди бережно та дбайливо ставимось до майна, яке нас оточує в подорожі, по можливості залишаємо номер в готелі та місце в автобусі максимально чистим.
 9. Ми з відповідальністю відносимось до вживання алкоголю під час подорожей, щоб не створювати дискомфорту іншим Учасникам подорожі, та не наражати на небезпеку себе та оточуючих.
 10. Ми не вступаємо, не створюємо, не підбурюємо конфліктні ситуації, бійки, а навпаки, завжди намагаємось сприяти залагодженню подібних ситуацій.
 11. У критичних ситуаціях Ми зберігаємо адекватний стан свідомості, залишаємось спокійними та розсудливими, і готові надавати посильну допомогу іншим.
 12. Під час наших подорожей Ми поважаємо усталений політичний, соціальний, моральний і релігійний лад місцевих громад. Підкорюємось діючим місцевим законам і правилам, з розумінням ставимось до звичаїв, вірувань та особливостей поведінки місцевого населення. Виявляємо повагу до природного і культурного надбання, утримуємось від підкреслення економічних, соціальних і культурних відмінностей, що існують між нами та місцевим населенням.
 13. По можливості, Ми беремо участь в усіх соціально-активних, культурних, екологічних та розважальних заходах нашого Клубу.

 

Дякуємо усім, хто з нами! Побачимось в мандрівках!

 

background
cash less payments icon
Безготівковий розрахунок
Ось тут обираєте, як зручніше переказ он-лайн чи сплата на рахунок. Тисніть на кнопку і сплачуйте просто зараз.
Сплатити одразу он-лайн
payments in cash icon
Оплата готівкою
Завітайте до нас на офіс. Тут ви отримаєте першокласну консультацію
Завітати на офіс