- Вінниця
- Хмельницький
- Чернівці
- Буковець
- Яблуниця
- Верховина
- Манява
- Івано-Франківськ
- Вінниця
Деталі та родзинки подорожі
Організаційний збір
Дітям до 12 -ти років діє знижка 10%.
Враховано
Додатково
Організатори
Програма подорожі
Похід на гору Писаний Камінь можна без перебільшення назвати захоплюючим маршрутом до одного з наймістичніших і прекрасніших чудес нашої країни. Туристів манить це місце потужної сили та унікальної енергетики. Здається, що сам Бог був гостем Карпат і створив свій унікальний природний писаний витвір. Валуни пам’ятають і безмовно бережуть автографи таких видатних діячів української історії і культури, як Іван Франко, Ольга Кобилянська, Михайло Коцюбинський. З висоти 20 метрів, гори відкривають шикарні види навколишнього ландшафту.
Познайомимося ближче і проведемо практику з нашим чарівним тренером Тетяною. Вона сертифікований тренер зі стретчингу та майстер з хатха йоги, кундаліні йоги, йоги на сап-бордах та акройоги. Вивчає психологію та аюрведу. Закінчила школи з йоги "Exert" та "GOGOSCHOOL" отримала знання від школи Tapasy Yoga від Ravinder Jangra. Еренготерапевт та провідник, закінчила школу "Свідомих людей О.Серебрянської "та пройшла курси Carpatu Yoga Fest, створила курс " Гарне тіло", тому цікаві практики гарантуємо.
Заняття йогою дозволяє збільшити кількість внутрішньої енергії, наповнитись, бути в ресурсі, покращити настрій, сон, рівновагу, відносини.
Відкрийте для себе гастрономічні родзинки карпатського регіону, відчуйте нові смаки, пізнайте новий досвід та знання про край, доторкніться до традиції, культури під час дегустації в ''Копальні бринзи''.
У музеї гуцульського побуту та мистецтва "У трембітаря'' вам розкажуть про походження гуцулів, їх життя, гірський побут, обряди та традиції. Тут для вас заграють та проведуть майстер-клас на різних музичних інструментах. З подвір'я музею відкривається чудовий краєвид на Верховину та гори, що її оточують.
На заняттях будемо працювати в потоці з асанами, диханням, розвивати гнучкість та довіру.
Однією з найяскравіших перлин Карпат є Манявський водоспад. Він ховається в ущелині між гострими скелями на річці Манявка. Каскади водоспаду ніби розрізають сам час, адже за стіною води можна побачити гірські породи, яким понад 60 млн. років! У підніжжі Манявського водоспаду утворилось дрібне озерце, в якому варто сполоснутись в теплу пору року. За повір’ями сивої давнини, тут колись був язичницький храм, де стародавнім Богам приносили жертви й просили молодості. Вирушимо до Манявського водоспаду на ЗІЛах – це буде незабутня та екстримальна подорож! Найдавніший у Карпатах православний монастир Манявський скит стоїть відразу за селом, заслужив у народі назву українського Афону. Таке порівняння не випадкове, адже Манявський скит заснували ченці-послушники із цієї Святої Гори. Упродовж століть скит був не лише важливим релігійним осередком, а й культурно-освітнім та навіть промисловим. Цей древній монастир заснований у 1608 році, але бере свій початок від 1240 року. Святе місце з цілющою, за повір’ями, джерельною водою знаходиться у мальовничому карпатському міжгір'ї з оздоровлюючим мікрокліматом, первісною дикою природою поблизу села Маняви. Він давно вже став одним із найчастіше відвідуваних куточків Прикарпаття. До Маняви йдуть паломники, їдуть туристи. Тут завжди людно, якась надзвичайна сила притягує сюди, наче магнітом.
''Тепло тінь'' - це перша трав'ярня у Івано-Франківську, яка спеціалізується на травах, відроджує трав'яні традиції України, а саме збирання, пиття, купання та обкурювання травами. На чайній церемонії ми зможемо познайомитися з травами, кожен зможе обрати собі трави, будемо заварювати та пити їх. Дійство супроводжуватиметься історіями та легендами про травництво в Україні. Також зможемо придбати різні трави та збори.