trip-inroduction-image
Малі міста - великі історії
там де колись ходили легенди
690
Учасник клубу
760
Новачок
  • Вінниця
  • Немирів
  • Іллінці
  • Дашів
  • Гайсин
  • Вороновиця
  • Вінниця

Доступні виїзди

Дата подорожі
Кількість днів
Кількість місць
Організаційний збір (від)
Малі міста - великі історії
там де колись ходили легенди
02 березня 2024 р.
11 день
Залишилось 5
690
760
Забронювати
Малі міста - великі історії
там де колись ходили легенди
14 квітня 2024 р.
11 день
Є вільні місця
690
760
new trip icon
- учасник клубу
- новачок

Організаційний збір

Учасник клубу
Новачок
690
760
Організаційний збір розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче).
Також нагадуємо, що в тур-клубі діє система авансів для підтвердження бронювання місць.
Дітям до 12 -ти років діє знижка 10%.
Як отримати клубну картку та стати учасником нашого клубу?Детальніше

Враховано

additional icon
Проїзд комфортабельним автобусом
additional icon
Екскурсійний супровід
additional icon
Організаційна підтримка до, під час подорожі
additional icon
Туристичне страхування

Додатково

additional icon
Вхідні квитки:
У три музей екскурсії: Дорослі 100 грн: дитячі 50грн
additional icon
власні витрати на харчування
organizer slider background
Організатори

Програма подорожі

Одноденна подорож
Досліджуючи минуле, охоплюючи сьогодення Вінниччини
02 березня 2024 р. субота
07:00 Збір у кишеньці навпроти центрального автовокзалу (м.Вінниця, вул. Київська 8). Посадка в автобус.
08:00 - 10:00 Музей Літературна Немирівщина та Палац Маріїї Щербатової

Виставкові зали музею присвячені біографіям знаменитих письменників, художників, культурних діячів Немирівщини. Більшість експонатів стосуються історії життя народженого в Немирові поета Н.А. Некрасова і Марка Вовчка, яка жила в будинку, де нині розмістився музей.

Всі чули про славне місто Немирів, однак мало хто знає, яка найцінніша пам'ятка знаходиться тут. Вишуканий і прекрасний палац графині Марії Щербатової. Архітектурний стиль неокласицизму відмінно відображається в деталях фасаду і будівлі в цілому: колонади, ганок, еркери, прогулянкові тераси. Сплячі леви прикрашають парковий фасад палацу.

11:00 - 12:00 Оглядова екскурсія містом Іллінці

Місто розташоване в долині злиття річок В'язовиця та Собка. Неподалік від міста розташований Іллінецький метеоритний кратер. На території Іллінців близько двох тисяч років тому проживали осілі племена. На околицях міста добре збереглися залишки скіфських курганів (IV-ІІІ століття до нашої ери), та одне з найдавніших слов'янських селищ датоване V століттям нашої ери.

12:00 - 13:00 Обід в одному із закладів міста
14:00 - 15:00 Село Дашів - розташоване на берегах річки Соб, лівої притоки Південного Бугу.

Назву Дашів виводять від тюркського слова таш – камінь. Каміння тут вистачає, адже скелі українського кристалічного щита тут близько підходять до поверхні, але чи було тут колись поселення тюрків – достеменно невідомо. Деякі дослідники вказують, що тут було украплення ординців, а може топонім відносився до природної місцевості, де поселення виникло пізніше. Як всюди пишуть, перша згадка про Дашів відноситься до 1420 року. То було якесь дрібне село на річці Соб. У 16 столітті село належало родині Короваїв-Седлецьких, які у 1585 продали його князям Збаразьким, які збудували тут невеликий замок. В ті часи Дашів лежав на Чорному татарському шляху, тому замок руйнувався неодноразово, і Збаразькі його здихались, продавши князем Вишневецьким, які зробили містечко ремісничим центром Брацлавського воєводства, а пізніше – сотенним містечком.

15:30 - 16:30 Музей Василя Стуса

У музеї представлені ксерокопії листів Василя Стуса з місць заслання, сімейні фотографії, студентські конспекти, численні документи: рішення судових колегій; постанова про виселення засудженого поета в штрафний ізолятор; копії різних довідок і інше. Крім того, у музеї знаходяться особисті речі Василя Стуса: осіннє півпальто, виконане в нетрадиційному українському стилі; записні книжки, олівці, ручки.

17:30 - 18:30 Палац Грохольських-Можайських - музей авіації та космонавтики

Музей історії авіації та космонавтики в селищі Вороновиця – це унікальне «космічне сховище», що зберігає понад 1300 предметів. Тут можна знайти документи, книги, фотографії, речі, пов'язані з розвитком авіації та космонавтики, сучасне льотне спорядження, а також меморіальні предмети, які належали винахіднику першого у світі літака Олександру Можайському та відомій радянській льотчиці Валентині Гризодубовій. Музей розміщений у триповерховому палаці Грохольських-Можайських, який є найціннішою пам'яткою Вороновиці.

20:30 - 21:00 Залежить від нашої організованості та стану дороги. Зупинка на західному автовокзалі та у кишеньці навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Корисні поради

• Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

• Вартість вхідних квитків на екскурсійні об'єкти може змінюватись залежно від рішень їх адміністрації та не залежать від організаторів.

Транспорт

Поставити запитання