- Вінниця
- Літин
- Хмельницький
- Чернівці
- Вінниця
Деталі та родзинки подорожі
Доступні виїзди
Організаційний збір
Дітям до 12 -ти років діє знижка 10%.
Враховано
Додатково
Організатори
Програма подорожі
Розташований на другому та третьому поверхах розкішного історичного будинку в самому «серці» Чернівців. Будинок Чернівецького художнього музею — унікальна пам’ятка архітектури національного значення. Його споруджено в традиції віденської сецесії у стилі модерн для Буковинського ощадного банку. По головному фасаду виділений ризаліт з балконом на консолях та розкішним майоліковим панно над балконом. образах 12 богів зображено 12 найважливіших провінцій імперії, які уособлювали її суть. На панно боги розташовані мальовничими групами згідно з основним принципом модерну: динамічна рівновага замість дзеркальної симетрії. Споруда має надзвичайно виразний інтер’єр. Вестибюль першого поверху прикрашають шість величних колон. На початку парадних сходів — два пілона, що завершуються чоловічим та жіночим погруддями на фігурних постаментах.
Фантастична будівля театру імені Ольги Кобилянської має цілком реальну історію її створення. І саме творці цієї історії – архітектори Фердинанд Фельнер та Герман Гельмер у виконанні акторів театру запрошують у захопливу подорож крізь час де можна стати свідками початку нашого театру. Заглянути за лаштунки, побачити акторські гримерки, почути неповторну акустику в залі, дізнатися невідомі цікавинки з історії театру Архітектурне бюро Фельнера & Гельмера окрім Чернівців на мапі європейських театрів залишило понад 48 будівель, а це Одеса, Відень, Будапешт, Берлін, Зальцбург, Братислава, Загреб, Ясси та ін. Тож на нас чекатимуть – улюблені актори – ретроспектива – театралізація – маловідомі факти – залаштунки І, звичайно, одна з найвидатніших історичних театральних будівель Європи!
Прем’єра: 20 травня 2016 року. Тривалість: 2 години з антрактом. Вартість 150-250 грн. Квитки купуємо самостійно онлайн коли виїзд буде гарантований.
«Я знав, що Федькович уміє плакати, але що він уміє так сміятися – то для мене справді відкриття!» – Павло Загребельний
Фрашка (комедія) «Запечатаний двірник» Юрія Федьковича – це своєрідна візитна картка буковинського гумору. П’єса написана ще в кінці 19 століття, але не втрачає актуальності й сьогодні. За нехитрою жартівливою історією стоїть не тільки й не стільки кохання, залицяння та ревнощі… У житті невеличкого містечка можна побачити багато цікавого, з проекцією на сьогодення. Подивіться, за всієї безглуздості ситуації із посадовою особою, запечатаною у конфіскованій шафі, ніхто не наважується порушити цю печатку, навіть сам «запечатаний» Двірник – повага ж бо до закону!
Вистава вперше була поставлена у 1984 році режисером, народним артистом України Анатолієм Литвинчуком до відзначення 150-річчя буковинського кобзаря. Згодом, у 2004 році її відновив заслужений артист України Омелян Савка.
Сьогодні театр пропонує нову постановку цієї блискучої комедії – інші актори, інший режисер, художник, незмінна тільки мова буковинського соловія Юрія Федьковича.
У цій програмі є можливість відвідати концерт органної музики замість вистави у театрі. Кому довподоби цей захід, будь ласка приєднуйтесь. «SOUNDS of BACH» - 2025 - Катерина ГАЖО (орган, м.Ужгород). Й.С.Бах, М.Регер. Живий звук. Зал органної та камерної музики Чернівецької обласної філармонії імені Д.Гнатюка що знаходиться у Вірменській церкві. Вартість квитків 200-300 грн.
Музей присвячений Володимиру Івасюку, видатному українському композитору і поету, одному із основоположників української естрадної музики. Відкриття Меморіального музею Володимира Івасюка відбулось 4 березня 1999 року, в 50-й день народження Володимира, за участю першого складу ансамблю «Смерічка». З того часу меморіальний музей Володимира Івасюка став своєрідним центром популяризації української пісні в її найкращих, найвидатніших зразках, місцем цікавих літературних заходів, конкурсів, концертів, виставок. Володимир Івасюк прожив у цій квартирі недовго — з червня 1971 по серпень 1972 року, переїхавши згодом у Львів. Проте аж до своєї передчасної трагічної загибелі не забував батьківський дім. Саме тут він відсвяткував останній, 30-й, день народження. А свої почуття залишив у прекрасній «Баладі про отчий дім» на вірші Ростислава Братуня. У п'яти кімнатах музею представлені інтер’єри помешкань батьків та композитора, розгорнута експозиція про життя і творчість В. Івасюка. В цілому в квартирі збережено те, що називається меморіальністю: книги, платівки, фотографії, ноти, чернетки музичних творів, рояль та скрипка Володі, на яких він грав, коли ще навчався у музичній школі. Тобто, тут зберігаються автентичні речі, недоторканість прижиттєвої аури дому творчої людини.
Літературно-меморіальний музей Ольги Кобилянської розташувався у будинку, де колись жила ця видатна письменниця. Ольга Кобилянська прожила в Чернівцях більше п’ятдесяти років, тут вона написала свої видатні твори – «Земля», «Ніоба», «Апостол черні» та інші. Музейна експозиція розташована в 5-ти залах. У перших двох залах, а саме кабінеті і спальні, інтер’єр, а також всі речі збереглися в тому вигляді, в якому вони були за життя Кобилянської. Решта 3-ри зали присвячені творчості та громадській діяльності письменниці. Тут можна побачити перші оригінальні видання її книг, а також унікальний щоденник О. Кобилянської, який вона вела протягом 7-ми років. Це дві загальні зошити, списані дрібним почерком німецькою, польською та українською мовою. З нього можна дізнатися не тільки про життя Ольги в Кімполунзі, Димц, Болехові, а й про її роздуми, думки, почуття. Більше сімдесяти років ці документи зберігалися за кордоном, і тільки зараз відвідувачі музею мають можливість ознайомитися з ними особисто.
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича — один із найстаріших класичних університетів в Україні. Розташований у величній будівлі сучасних Чернівців – комплексі, спорудженому в 1864-1882 рр. як резиденція буковинських митрополитів за проектом відомого чеського архітектора Йосифа Главки. Роботи інтер’єрів виконані віденськими художниками К. Іобстом, І. Кляйном, чеським К. Свободою, буковинськими Е. Бучевським і Є. Максимовичем. Стиль будівель еклетичний з домінуючим мотивом візантійської та романської архітектури.
Орієнтовне прибуття до 23.00. Залежить від нашої організованості та стану дороги. Зупинка при в'їзді у місто та у кишеньці навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.
Корисні поради
• Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження (не повідомляючи про це туристів) у випадку зміни автобуса та фактичної нумерації місць! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки.
• Вартість вхідних квитків на екскурсійні об'єкти та дегустації може змінюватись залежно від рішень їх адміністрації та не залежать від організаторів.