- Вінниця
- Літин
- Хмельницький
- Чернівці
- Вінниця
Деталі та родзинки подорожі
Доступні виїзди
Організаційний збір
Дітям до 12 -ти років діє знижка 10%.
Враховано
Додатково
Організатори
Програма подорожі
Єзуїтський Римсько-католицький костел - чудовий зразок буковинської неоготики. Монастирський комплекс із струнким костелом споруджено в кінці ХІХ століття завдяки клопотанням місіонерів Товариства Ісуса - спадкоємців ордена єзуїтів. Проєкт у найкращих традиціях готичних храмів Європи розробив професор Йозеф Ляйцнер. За радянських часів у костелі знаходився архів, а в монастирі - училище мистецтв. У 2010 році костел Найсвятішого Серця Ісуса повернули католицькій громаді Чернівців.
Літературно-меморіальний музей Ольги Кобилянської розташувався у будинку, де колись жила ця видатна письменниця. Ольга Кобилянська прожила в Чернівцях більше п’ятдесяти років, тут вона написала свої видатні твори – «Земля», «Ніоба», «Апостол черні» та інші.
Музейна експозиція розташована в 5-ти залах. У перших двох залах, а саме кабінеті і спальні, інтер’єр, а також всі речі збереглися в тому вигляді, в якому вони були за життя Кобилянської. Решта 3-ри зали присвячені творчості та громадській діяльності письменниці. Тут можна побачити перші оригінальні видання її книг, а також унікальний щоденник О. Кобилянської, який вона вела протягом 7-ми років. Це дві загальні зошити, списані дрібним почерком німецькою, польською та українською мовою. З нього можна дізнатися не тільки про життя Ольги в Кімполунзі, Димц, Болехові, а й про її роздуми, думки, почуття. Більше сімдесяти років ці документи зберігалися за кордоном, і тільки зараз відвідувачі музею мають можливість ознайомитися з ними особисто.
Фантастична будівля театру імені Ольги Кобилянської має цілком реальну історію її створення. І саме творці цієї історії – архітектори Фердинанд Фельнер та Герман Гельмер у виконанні акторів театру запрошують у захопливу подорож крізь час де можна стати свідками початку нашого театру. Заглянути за лаштунки, побачити акторські гримерки, почути неповторну акустику в залі, дізнатися невідомі цікавинки з історії театру
Архітектурне бюро Фельнера & Гельмера окрім Чернівців на мапі європейських театрів залишило понад 48 будівель, а це Одеса, Відень, Будапешт, Берлін, Зальцбург, Братислава, Загреб, Ясси та ін.
Тож на нас чекатимуть
– улюблені актори
– ретроспектива
– театралізація
– маловідомі факти
– залаштунки
І, звичайно, одна з найвидатніших історичних театральних будівель Європи!
Магічна комедія. Прем’єра: 19-20 жовтня 2024 року. За мотивами сценарію Вуді Аллена. Вартість 150-400 грн. Квитки купуємо самостійно.
«Секс-комедія літньої ночі» Вуді Аллена — легка та дотепна п’єса про кохання, пристрасть і несподівані повороти долі.
У заміському будинку на літньому відпочинку збираються три пари з різними поглядами на любов та життя. Інженер-аматор Ендрю дивує гостей своїми дивними винаходами, серед яких — магічна куля, що вгадує бажання. У комічній атмосфері непорозумінь, спокус і чарівних збігів герої намагаються знайти відповіді на вічні питання про стосунки та бажання.
Притаївши першу букву назви автора, режисер Степан Пасічник пропонує свій особливий погляд на тему, викладену своїм особливим текстом театру.
Вистава «Ex-comedy літньої ночі, або Який дурний весь рід людський» у постановці харківського режисера занурить вас у світ романтики, гумору та сюрпризів у вигляді особистих внутрішніх відкриттів.
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича — один із найстаріших класичних університетів в Україні. Розташований у величній будівлі сучасних Чернівців – комплексі, спорудженому в 1864-1882 рр. як резиденція буковинських митрополитів за проектом відомого чеського архітектора Йосифа Главки. Роботи інтер’єрів виконані віденськими художниками К. Іобстом, І. Кляйном, чеським К. Свободою, буковинськими Е. Бучевським і Є. Максимовичем. Стиль будівель еклетичний з домінуючим мотивом візантійської та романської архітектури.
Розташований на другому та третьому поверхах розкішного історичного будинку в самому «серці» Чернівців. Будинок Чернівецького художнього музею — унікальна пам’ятка архітектури національного значення. Його споруджено в традиції віденської сецесії у стилі модерн для Буковинського ощадного банку. По головному фасаду виділений ризаліт з балконом на консолях та розкішним майоліковим панно над балконом. образах 12 богів зображено 12 найважливіших провінцій імперії, які уособлювали її суть. На панно боги розташовані мальовничими групами згідно з основним принципом модерну: динамічна рівновага замість дзеркальної симетрії. Споруда має надзвичайно виразний інтер’єр. Вестибюль першого поверху прикрашають шість величних колон. На початку парадних сходів — два пілона, що завершуються чоловічим та жіночим погруддями на фігурних постаментах.
Музей присвячений Володимиру Івасюку, видатному українському композитору і поету, одному із основоположників української естрадної музики. Відкриття Меморіального музею Володимира Івасюка відбулось 4 березня 1999 року, в 50-й день народження Володимира, за участю першого складу ансамблю «Смерічка». З того часу меморіальний музей Володимира Івасюка став своєрідним центром популяризації української пісні в її найкращих, найвидатніших зразках, місцем цікавих літературних заходів, конкурсів, концертів, виставок.
Володимир Івасюк прожив у цій квартирі недовго — з червня 1971 по серпень 1972 року, переїхавши згодом у Львів. Проте аж до своєї передчасної трагічної загибелі не забував батьківський дім. Саме тут він відсвяткував останній, 30-й, день народження. А свої почуття залишив у прекрасній «Баладі про отчий дім» на вірші Ростислава Братуня.
У п'яти кімнатах музею представлені інтер’єри помешкань батьків та композитора, розгорнута експозиція про життя і творчість В. Івасюка. В цілому в квартирі збережено те, що називається меморіальністю: книги, платівки, фотографії, ноти, чернетки музичних творів, рояль та скрипка Володі, на яких він грав, коли ще навчався у музичній школі. Тобто, тут зберігаються автентичні речі, недоторканість прижиттєвої аури дому творчої людини.
Орієнтовне прибуття до 23.00. Залежить від нашої організованості та стану дороги. Зупинка на Водоканалі та у кишеньці навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.
Корисні поради
• Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження (не повідомляючи про це туристів) у випадку зміни автобуса та фактичної нумерації місць! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки.
• Вартість вхідних квитків на екскурсійні об'єкти та дегустації може змінюватись залежно від рішень їх адміністрації та не залежать від організаторів.