09 жовтня 20:00
Час відправлення
12 жовтня 05:30
Час повернення
Є вільні місця!
1700 UAH
1870 UAH
Замовити місце

Дніпро & Хортиця

Тип: Екскурсії, Розваги
Буде підкорено: 1550 км.

Друзі, вирушаємо до Дніпра та на Хортицю - острів козацької слави. Під час подорожі ми відвідаємо аерокосмічний музей та унікальний театр одного актора "Крик", завітаємо до комплексу "Козацька Січ", поринемо в історію Петриківського розпису та поглянемо на неймовірну колекцію ретро-машин у музеї "Фаєтон". Вирушаємо у цю мандрівку разом з нами!

Відповідальний:
Анастасія Борзик
(068)659-19-74
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Петриківка

Дніпро

Запоріжжя

Хортиця

Про подорож

Аерокосмічний музей

  Аерокосмічний музей у Дніпрі було створено Національним центром аерокосмічної освіти молоді. Він виник саме тут не випадково, адже це місто є центром космічної індустрії України. Цей музей – єдиний у нашій країні, де можна побачити реальні екземпляри ракетно-космічної техніки, а не їхні макети. Серед експонатів, представлених публіці, є супутники та космічні станції, окремі агрегати різних ракетних комплексів, розміщені в музейному залі, а на майданчику біля музею можна оглянути зразки бойових ракет. Вхід - безкоштовно.

  Значна частина експозиції присвячена розповіді про творців цієї техніки – учених і конструкторів. Також тут представлені отримані українськими супутниками зображення Землі у різних діапазонах спектру, зокрема в оптичному, мікрохвильовому, інфрачервоному. Музей названо на честь Олександра Макарова (1906-1999) – ракетобудівника та доктора технічних наук, котрий понад 25 років очолював Південний машинобудівний завод, де створювали космічну техніку.

Петриківка

Петриківський розпис відомий далеко за межами України своїм неповторним рослинним орнаментом, який давно став візитівкою України. Сотні туристів з усього світу щороку відвідують селище, щоб ознайомитися з цим видом декоративного народного малярства.

Центр народного мистецтва «Петриківка»

Головний осередок петриківського розпису знаходиться саме в Центрі народного мистецтва «Петриківка». Тут працюють понад 40 майстрів, створюючи шедеври народного мистецтва. Екскурсія оплачується додатково - 25 грн/особа. 

Петриківський музей етнографії, побуту та народно-прикладного мистецтва

Для більш глибшого занурення в історію селища потрібно відвідати місцевий етнографічний музей. Тут представлена історія селища та етапи становлення петриківського ремесла. Основу експозиції складають речі з колишнього осередку петриківського розпису фабрики «Дружба». Окрім стандартної екскурсії в музеї проводять майстер-класи з різноманітних технік народного ремесла. Вартість квитка оплачується додатково - 25 грн/дорослий, 10 грн/дитячий. 

Дніпро - красиве та сучасне

Багато простору, багато повітря, багато води – це про Дніпро. Якщо порівнювати його з людиною, то можна зробити це двома словами – молодий і красивий. Саме так. Дніпро зовсім юне – йому нема й 250 років, динамічний та сучасний. 

Дніпровська набережна

Гордість Дніпра – набережна однойменної ріки. Вона є найдовшою в Європі, адже простягається майже на 30 кілометрів. Набережну сміливо називають найкрасивішим місцем Дніпра. На ній кожен зможе знайти для себе улюблений куточок, тому вона стала улюбленим місцем прогулянок для місцевих жителів та гостей міста.

Катеринославський бульвар

Катеринославський бульвар у Дніпрі неможливо обійти стороною. Його відкрили в 2004 році, і від тоді він став улюбленим місцем відпочинку городян. Бульвар розташований у самому центрі міста і є пішохідною зоною. Він переповнений торговими центрами, кафе, ресторанами, бутиками. Неймовірно красивий Катеринославський бульвар у вечірній час, коли вогні вітрин і ліхтарів надають йому особливу атмосферу та європейський шарм. Неофіційна назва бульвару – "Новий Арбат", а головна його окраса – фонтани, бруківка, кам'яні лавки.

Театр одного актора "Крик"

Театр одного актора «Крик» — український академічний театр у Дніпрі. Єдиний, щонайменше в Україні і в Європі, повноцінний театр, у якому актор є і режисером вистав, і сценаристом, і сценографом, і художником, і музичним редактором, і гримером, і костюмером — це засновник театру народний артист України Михайло Мельник. У листопаді 2012 року наказом Міністерства культури України театру надано статус академічного. Наша вистава " Непізнані" (за мотивами повісті С. Цвейга «Лист незнайомої»). Вартість квитків на виставу оплачується додатково: – 90 грн., студентам - 70 грн. Особам до 16 років перегляд вистав забороняється.

Фаєтон - музей техніки

Неповторний технічний музей України входить у 20-ку наймасштабніших музеїв Європи. У 2013 році його було внесено до Книги рекордів України за найбільше зібрання машин і мотоциклів країни. У музеї представлено понад 200 одиниць техніки, 6 виставкових залів з тисячами дивовижних експонатів різних епох та країн, а також, вулична експозиція. Тут ми побачимо різні колекційні зібрання зброї, велосипедів, мотоциклів, старовинних предметів побуту та навіть літак з танком.

«Фаєтон» унікальний тим, що кожна одиниця техніки знаходиться в робочому стані. Експонати музею неодноразово були представлені на виїзних змаганнях ретро-автомобілів та вибороли почесні перше і третє місця у Львові. Також, вони часто беруть участь у різних виставках, парадах та знімаються в кіно. Вартість квитка оплачується додатково – 80 грн. дорослий, 50 грн. дитячий.

Острів Хортиця

 Хортиця - одне з найвідоміших місць України, її гордість і святиня. Це найбільший острів на Дніпрі. Його площа - близько 23,5 кв. км, що становить майже 10% території сучасного міста Запоріжжя. 

Запорізька Січ

Так хто ж такі були запорізькі козаки? Розбійники або степові лицарі? Навіщо кошового при вступі в «посаду» посипали землею? Хто такі гречкосеятелі і навіщо вони приручали видр? На нашій екскурсії вас чекає багато цікавих фактів і відкриттів. Історико-культурний комплекс «Запорізька січ» - це узагальнений образ столиці Вольностей Війська Запорозького Низового.

Тут відтворені житлові і господарські будівлі козаків, представлені предмети побуту (багато оригінальних), щоб ми повніше відчули життя і звичаї запорожців. Як дорослі, так і діти відкриють для себе щось нове і цікаве з історії нашого краю. Ми відчуємо дух козацтва з глибини століть і проникніться гордістю за наших предків! Вхідний квиток оплачується додатково: для дорослого - 60 грн; діти, студенти, пенсіонери - 30 грн.

Відповідальні організатори: Борзик Анастасія (068) 65-919-74, Отс Дмитро (097) 74-960-84 та (063) 95-403-48

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Дніпропетровськ
2-місний (twin) 2-місний (double)
Учасники Клубу 1700 UAH 1750 UAH
Новачки 1870 UAH 1920 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 29 вересня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 27 вересня 00:00 Орг. збір зросте на 50 UAH, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • проживання в готелі;
 • страховка на перевезення;
 • екскурсійний та організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

Додатково оплачується:

 • вхідний квиток у музей етнографії - 25 грн/дорослий, 10 грн/дитячий;
 • екскурсія у центрі народного мистецтва - 25 грн/особа;
 • вхідний квиток на виставу "Непізнані": – 90 грн., студентам-70 грн.;
 • вхідний квиток у "Фаєтон" – 80 грн. дорослий, 50 грн. дитячий;
 • вхідний квиток у "Запорізька Січ" - для дорослого - 60 грн, діти, студенти, пенсіонери - 30 грн;
 • харчування;
 • власні витрати;
 • розваги;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

Програма подорожі


П'ятниця 09 жовтня :
20:00 Збір в карманчику навпроти Центрального автовокзалу (м.Вінниця, вул. Київська 8). Посадка в автобус, Старт о 20:00. Просимо нікого не запізнюватись, автобус чекає максимум 15 хв.
Субота 10 жовтня :
08.30 - 09:00 Орієнтовне прибуття у Петриківку до 09.00. Снідаємо домашніми бутербродами. Екскурсія музеями Петриківки. Збір в автобусі об 11.00.
12:00 - 13:30 Обідаємо у бістро в Дніпрі.
14:00 - 15:30 Екскурсія Аерокосмічним музеєм.
15:30 - 17:30 Поселення у готель. Вільний час на прогулянку набережною.
18:00 - 20:00 Початок вистави у театрі одного актора "Крик". Після вистави вільний час.
Неділя 11 жовтня :
08:00 - 09:00 Сніданок. Виїзд о 09.00.
10:30 - 12.00 Відвідування музею "Фаєтон" у Запоріжжі.
12:30 - 14:00 Обід у бістро.
14:30 - 15:30 Екскурсія в історико-культурному комплексі "Запорізька Січ" на Хортиці.
15:30 - 17:00 Вільний час. Збір біля автобуса до 17.00. Виїзд на Вінницю.
Понеділок 12 жовтня :
05:30 - 06:30 Орієнтовне прибуття у Вінницю до 06.30. Залежить від стану дороги та нашої організованості. Зупинка при вїзді у місто та у карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Неоплан 31*
26 вільних місць із 31

2725211713951
28262218141062
29
302319151173
312420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Дніпропетровськ
23 вільних місць із 28

Готель "Дніпропетровськ" розташований на одній з найкрасивіших набережних Дніпра, недалеко від історичного та культурного центру міста. Вдале розташування та зручна транспортна розв'язка забезпечують комфортні умови для нашого відпочинку. Ми будемо проживати у номерах категорії "стандарт" з двоспальним ліжком (double), та з двома односпальними ліжками (twin). Вартість сніданку у готелі - 156 грн. Зручності розташовані у номері. Готель простенький, не очікуйте від сервісу чогось особливого.

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Ярослав - 31 серпня 13:33
В розділі "Дніпро - красиве та сучасне" фото зліва-це "Москва сіті" (хоча в першоджерелі зображення неправильно пишеться, що це місто Дніпро). Змініть фото.
Анастасія - 31 серпня 13:44
Ярослав, доброго дня! дякую за зауваження, ми виправили помилку)

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.