Відгуки наших друзів
Людмила Пилипенко
Рафтинг в Карпатах 20-21 квітня (19 квітня 2019р.)
Це не перша наша подорож з Бідняжками ну і звичайно не остання))
хочеться подякувати за гарну організацію самої подорожі, грамотно сплановану і продуману програму на кожен день!!!!
Було дуже цікаво, драйвово, весело і незабутньо!!!
Відчувається професійний підхід у всьому: )
молодці Бідняжки! Так тримати!!!!

Юлия Булах
Північний круїз. Їдемо потягом! (20 квітня 2019р.)
Танюшка, ты супер!!!!)))) Организация на высшем уровне, атмосфера непередаваемую!!!!! Огромное спасибо, все очень понравилось!!!!!! Всегда была рядом, подсказывала и создавала шикарное настроение!!!!!

Наталья Подгурская
Північний круїз. Їдемо потягом! (20 квітня 2019р.)
Добрый день, ездила в Северный круиз от бедняжек, организатор Татьяна) Хочу сказать что организация супер, сама организатор Татьяна профессионал своего дела! Очень классный гид в Латвии, отдельное спасибо) спасибо Вам! Ждм с доченькой новых круизов!

Галина Леошко
Північний круїз. Їдемо потягом! (20 квітня 2019р.)
Дякуємо за надзвичайно красиву та витончену подорож! Сподобалося усе і навіть більше. Тетяна справжня молодець. Завжди нас підтримувала і надавала усю необхідну інформацію. Комфортні умови проживання та достатній вільний час після екскурсій як один з найбільших бонусів.
Можливим покращенням була б ночівля десь у Юрмалі або Ризі, щоб викреслити нічний переїзд дорогою назад, а так то все було просто казково! Ще раз дякую :*

Юлія Фотюк
Шафранові вихідні на Драгобраті!) (19 квітня 2019р.)
Все було супер!!!! Організаторам окремий респект!!! Все було продумано до дрібниць, ніяких затримок чи збоїв, все прйшло як по маслу. Цікава подорож. Гарний настрій, гарна погода, гарні місця, гарна компанія!!! Дякую Олі Салтан за організацію, водію за безпечну подорож і розуміння!!!
Бідняжки forever!!!!

Надія Яроцька
Закарпаття в цвіті сакури (19 квітня 2019р.)
Добрий день,щиро дякую за чудову подорож) Тільки позитивні та приємні ємоції.Автобусзручний та чистий,водіїдуже хороші,як люди та професіонали.Готельшикарне місце,трохи мало персоналу та невистачало фену та ложки для взуття.Екскурсовод чудова, приємна та комунікабельна.Загальне враження дуже гарно,цікаво і корисно провела час))) Дякую всім)))

Ксенія Зарицька
Шафранові вихідні на Драгобраті!) (19 квітня 2019р.)
Олечка, дякую за гарний відпочинок.я думаю навіть погода раділа з нами. ( Обіщаного дощу не було). Все було супер !!!

Ольга Стоцька
Весняна казка! (20 квітня 2019р.)
Дякую за гарну подорож.Автобус чистий та комфортний.Екскурсовод дуже цікаво все розказував,видно,що любить своє місто.Анічка молодчинка,подорожувала з нею вперше,але,думаю,не в останнє,дуже позитивна,завжди усміхнена.Подумала,навіть, про таку дрібничку,як пакетики для сміття в автобусі.Молодець.До наступних зустрічей.

Наташа Мазур
Шафранові вихідні на Драгобраті!) (19 квітня 2019р.)
Подорож супер,
не передати словами як це дивовижно побувати в такому місті

Алла Заєць
Фестиваль кінно-трюкового мистецтва у парку "Київська Русь" + цікавинки Київщини!) (20 квітня 2019р.)
Хочу подякувати Федоренко Оксані, яка продумала та організувала таку цікаву та пізнавальну поїздку. В парку Київська Русь, який є відтворенням Древнього Києва VХIII століть в його історичних розмірах з максимальною історичною достовірністю, ми мали змогу дізнатись про побут та життя наших предків, їх звичаї та устрій міста. Споглядали виступи учасників з усієї України по кіннотрюковому мистецтву (це було надзвичайно!), запуск палаючих ядер з требушетів ефектне видовище, вид з номеру одразу на арену з дійством, нічна екскурсія в музей костюмів та, звичайно ж, вечірні посиденьки з цікавими історіями. І це все за один день. Наступного дня ми споглядали надзвичайно пейзажні види Дніпра з дніпровських круч у Витачеві, була прогулянка на катері до затопленої церкви у Гусинцях, відвідали джерела з цілющою водою, ну а завершенням цієї насиченої подорожі був обід з вогнища, рибна юшка та смажені карасі.
Надзвичайно крута поїздка в компанії друзівбідняжок. До нових зустрічей!

Показати всі відгуки (2391)
   
Залишити відгук