Відгуки наших друзів
Альона Газдюк
ЗАКАРПАТСЬКІ ВТІХИ у грудні (06 грудня 2019р.)
Дякую за чудову подорож. Автобус чудовий, водіїв професіонали своєї справи! Найбільше сподобалися чани та дегустація вин в Чизай! Зїздила б ще не один раз в таку подорож)

Людмила Нагорна
ЗАКАРПАТСЬКІ ВТІХИ у грудні (06 грудня 2019р.)
Щиро вдячна, за чудову та пізнавальну подорож! Це подорож, в яку хочеться їздити, як мінімум хоч один два рази на рік. Дякую, Юлі і водіям за таку душевну і гармонійну поїздку! Кожен раз відкриваю і взнаю для себе щось нове і цікаве. Бограч був неймовірно смачний.

Юлія Чемерис
ЗАКАРПАТСЬКІ ВТІХИ у грудні (06 грудня 2019р.)
Закарпатські втіхи потішили!!!Все було гарно організовано: автобус зручний, водіїї професіонали своєї справи, готель комфортний, організатор Юлічка маленький веселий енерджайзер!!! Програма насичена, цікава!!!Всім раджу!!! Бідняжки, до новий зустрічей!!!))))

Алла Шаповал
ЗАКАРПАТСЬКІ ВТІХИ у грудні (06 грудня 2019р.)
Дякую за позитивний відпочинок .Гарну компанію.
Комфортабельний автобус водії професіонали.
Організатор Юлія виклалась на всі 100.Молодець.
Подорож дуже сподобалось.море позитивних емоцій.
Все було продумано. Це не перша і не остання подорож з Вами. Дякую.

Ганна Тележинська
ЗАКАРПАТСЬКІ ВТІХИ у грудні (06 грудня 2019р.)
Большое спасибо за чудесно проведенное время. Все было хорошо организовано, насыщенная программа, общение с Юлечкой одно удовольствие,чистый,светлый человечик. Профессиональные водителя. Очень понравилась экскурсия в замок Планок. Два дня пролетели как одно мгновение, оставив после себя приятные впечатления и заряд позитива на трудовые будни. Большое спасибо Бедняжкам за увлекательное путешествие.Каждое путешествие с Вами это всегда что то новое и увлекательное, молодцы так держать!!!!

Валентина Яцковина
ЗАКАРПАТСЬКІ ВТІХИ у грудні (06 грудня 2019р.)
Дякую всім за чудову компанію!!! Автобус зручний і теплий, а водіям наш респект! Юлічка організатор, дякую за позитивний настрій! Одним словом скажу так, коли в любу подорож берете з собою гарний настрій У Вас точно все вийде як найкраще!!! Реально час пролетів, ніби в казку попали , чани, релакс , краса гір і неймовірне повітря це чудово! Дякую Бідняжкам за гарну організацію та можливість подорожувати!!! Все було суперово!!! Ми обовязково поїдемо з Вами ще!!!

Наталия Наумова
ФАБРИКА ПРИКРАС ТА ОКЕАНАРІУМ! 7 грудня! (07 грудня 2019р.)
Все было просто замечательно. Ребенок (8лет) в полном восторге и от фабрики елочных игрушек, и в особенности от океанариума. Теплый и уютный автобус с мультиками, откидной полочкой для смартфона и сладостей еще один плюс в копилку Бедняжек. Спасибо Лене за организацию поездки и до новых встреч.Светлана Якубич
Словаччина термальна. Їдемо потягом! (21 листопада 2019р.)
Словаччина це країна, яка просто не може не сподобатися!! Поїздка вийшла у нас просто чудова! Дякую Ользі за поради в подорожі та 24 години онлайн! Всі питання вирішувалися швидко. Наш Гід Олдридж був чудовий! Неймовірним позитивом є гарячі басейни Словаччини! Мріяли побачити Татри, але погода була туманна,нажаль не вдалось піднятися на Ломницкий штит... Сюрпризом став Нотердам зроблений зі льда. Поїздка чудова! Рекомендую!

Светлана Якубич
“Різдвяний колорит Польщі" (20 грудня 2018р.)
Подорож пройшла чудово. Організація на вищому рівні!
Вже чекаю наступну подорож з Бідняжками!

Светлана Якубич
Перлина Вінниччини - Буша! (07 жовтня 2018р.)
Щиро вдячна, за чудову та пізнавальну подорож! Це подорож, в яку хочеться їздити, як мінімум хоч одиндва рази на рік. Дякую, Олександру Антонюку і Кузьмі Федченку за таку душевну і гармонійну поїздку! Кожен раз відкриваю і взнаю для себе щось нове і цікаве. Борщ був неймовірно смачний!

Показати всі відгуки (4409)
   
Залишити відгук