Відгуки наших друзів


Альона Авраменко
Фестиваль повітряних куль та пива - ранковий виїзд, 8 жовтня
Майже рік тому ми дебютували з Бідняжками і першою поїздкою у нас була поїздка в Хотин та на Фестиваль повітряних куль в Камянці.Я вже не памятаю, який був автобус чи водій, а от екскурсовод був дійсно крутий і, думаю, саме завдяки йому я, не побоюсь цього слова, закохалась в Камянець-Подільський. Якщо цього року в когось є сумніви їхати чи не їхати на цю екскурсію, моя порада - ЇДьТЕ! Варто хоча б раз побачити Хотинську фортецю, посидіти на схилах біля неї, влаштувати там пікнік і обовязково скуштувати наливки, які там продають))
Нам пощастило з погодою, тому ми мали прекрасну можливість спостерігати за повітряними кулями і це справді захоплююче, а от фестиваль пива насправді це пару палаток з пивом, яке продається в будь-якому магазині, тільки ціни на нього в три рази вищі)))можливо цього року щось зміниться)


Наталія Одинець
Країна озер та полонин: Драгобрат 24-27 серпня
От поездки мы в восторге! Спасибо большое организаторам Андреям. Поход был, как для меня, тяжеловатым, была не подготовлена физически. Честно думала просто ПРОГУЛКА по горам. В следующий! раз обязательно подготовлюсь и с удовольствием присоединюсь. Ребенок, хоть иногда и ныл, что тяжело и зачем мы сюда приехали, но тем не менее, не сдалась и прошла все пути следования, посетила все мероприятия. Размещение отличное, местоположение отеля удобное, виды бесподобные. Спасибо большое!

Анастасия Шевякова
Коблево (12-17.08)
Дякую ,гарна поїздка!

Вікторія Царенко
Черкаси -Тибетський Храм «БІЛИЙ ЛОТОС»
Автобус, водій - чудово.
Організація - чудово.
Логістика - не дуже). Маю на увазі пересування містом. У Храм запросто можна було піти пішки). Не зовсім зрозуміло, чому екскурсовод вибрала саме такий маршрут. В результаті загаялось біля години часу. Його можна було б присвятити Черкасам.
Екскурсія в Храм та музей Кобазря - відмінно!

Вікторія Царенко
Забутими стежками ЛЬВІВЩИНИ
По списку:
Водій - дуже терплячий)), автобус - добрий,Як на двадцятимісний. Хоча хотілося б Неоплан:)
Готель - нормальний: вода, рушники, чисто, послелили швидко, сніданок не затримували, вночі пускали:)
Ексукрсоводи по всьому маршруту - дуже хороші, можливо тільки у Тартакові хотілося б почути старожилдів, а не розповідь школяриків.
Організатор - дякую величезне за підбір точок по маршруту. В такі місця возять рідко.
Зауваження по організації існують, але, з огляду на те, що по маршруту їхали вперше, кони допустимі.
Загалом, хотілося б попросити у описі подорожі наголошувати на тому, що подорож нова, необ*їжджена, тоді людина буде усвідомлювати, що можливі збивки по часу та деякі неузгодженості.

Особливо хочу подякувати заа те, що, незважаючи на негоду, ми проїхали по всім заявленим місцинам (нехай у Белзі тільки послухалли екскурсовода), - це важливо: дотримуватись заявленого маршруту.

Загальне враження:
ЛЬвівщина сподобалась:). Цю екскурсію сприймаю як оглядову. Однозначно повернусь у Жовкву і Белз.
Хорошою для мене була ідея - ночувати у Львові. Але вона підходить тільки для тих, хто не очікує змістовної екскурсії Львовом, для тих, хто любить Львів і радий просто погуляти вечірніми вулицями, насолодитись смачною кавою, подихати повітрям цього неймоврного міста.
З точки зору економії часу (для тих, кого Львів у якості для погуляти не цікавить) можна було б розглядати варіант ночівлі у Жовкві і стартувати на екскурсію Жовквою раненько, тоді повернення додому могло б бути на години чотири - п*ять раніше.

Ириша Рожанская
СИРНИЙ РАЙ + КІННИЙ ЗАВОД
Спасибо огромное!!!!!Были недавно в Бабині кози и Жашковском конно-спортивном заводе - масса впечатлений и позитивных эмоций.Так же порадовала не запланированная экскурсия в зоопарк Золотой фазан.Все было очень круто!!!Отдельное спасибо Оленьке за организацию безумно интересного путешествия�Порадовала так же приятная,дружеская,теплая атмосфера и новые знакомства.Еще раз огромное спасибо!!!

Роман Омелянчук
Забутими стежками ЛЬВІВЩИНИ
Розпочну із загального враження: Супер! Ця поїздка для тих, хто скучає гуляючи по бруківці мальовничого Львову, хто засинає на екскурсіях величних (але таких уже заїжджених до скучноти) храмів та костелів. Ця екскурсія для тих, хто спраглий до чогось нового, незвіданого, такого, що змушує тебе вийти за межі звичайного типажу екскурсія!
В чому саме ця незвичність? Чому у мене і досі така буря почуттів, згадуючи цю поїздку?)) Зараз усе поясню:
З самого ранку ми приїхали у село із цікавою назвою Свірж (взагалі у Західній Україні багато дивних назв). Нам провів екскурсію завідувач цього замку: розповів і історію, і проблеми сьогодення, мали купу часу що б облазити всі закуточки замку, піднятись на башту, та декілька раз заблукати у багаторівневих переходах з однієї частини замку в іншу!
Наступною точкою був Підгорецький палац. Це майже поруч від Свіржа, тому заїхати туди було просто обовязково! Адже цей контраст між монументальністю, масивністю Костелу Воздвиження та витонченістю Підгорецького палацу справляє незабутнє враження, яке доповнюється видом з валів замку на околиці....
Прикупивши магнітіків із зображенням палацу, вирушили за сувенірами більш ексклюзивними: гаварецькою керамікою! Так-так, це саме ті чорнющі вироби із глини, всякі там кухлики, глечики і так далі. А у кого є бажання і хто не соромиться своїми творчими вміннями, зможе власноручно, на гончарному колі, виготовити щось)) Також відвідали ну дууууже тихе місце: святу гору. Де за переказами зявилась богородиця і залишила відбиток ноги. Набрали святої води, подихали повітрям, послухали тишу і пташок.
Потім вас чекає далека дорога, мимо села Бібрка (я ж казав у них назви дивні) у село Вижняни. Нам там екскурсію проводила голова села: тітонька з планшеткою для документів. Підготувалась авторитетно та серйозно! І було дуже незвично, коли наша група стоїть, фотографує костел, слухає екскурсії, а в цей час... місцеві після гасла на все село: дивіться що коїться!, прибігли і фотографують нас)))
Костел дійсно старовинний, але в доволі гарному стані. А в деяких місцях пошкоджені від пострілів совєтів фрески, розібраний орган, лише додають своєрідного відчуття місця, яке ви не отримаєте ні в соборі святого Юра, ні ді-інде.
Шкода, що не вигадали ще телепортацію, по переїзди забирають багато часу.. І уже надвечір ми прибули до Львову: провели типову скучну, оглядову ексурсію, добре що організатор виділила час на закупівлю сувенірами, інакше сенсу з того Львову мало.. Але для активних є позитивна новина! Такі колоритні заклади як Гасова лямпа працюють до другої ночі! Таксі викликається легко, і можна чудово релакснути після першого дня!
Другий ранок розпочався із ґелґотіння поляків на коридорі та в ліфтах, сніданок (входить в тур), та виїзд до королівського міста Жовкви. Приїхали трохи запізно, бо сніданок подали пізніше, та й Львів виявився перекритим: відбувався марафон. У Жовкві нам екскурсію проводила молода панянка, доволі цікаво було побачити той замок із середини, послухати історію.. Проте це було трохи не в тємі подорожі, і напевне на цьому час можна було б з-економити.. А от Троїцька церква (що входить до спадщини ЮНЕСКО), єврейська синагога були більш колоритними, та дуже цікавими для огляду.
Через запізнення по графіку, і якісь збори екскурсоводів в м. Белз, ми далі вирушили до Варяжу. Як завжди колоритна реакція місцевих, щойно ми вийшли із нашого транспорту: А що це за чужі у нашому Варяжі??. Ми то пояснили що туристи і так далі, проте вся інформація про нас одразу була передана прикордонникам)) (бо то є прикордонна зона, Лайф навіть вітав із прибуттям у Польшу).
Костел Святого Марка: це просто мекка для любителів монументальних споруд! І знову ж таки: цікава екскурсія від місцевої тітоньки, можливість залізти у всі підвалини (навіть до склепу).
Наступним був палац у Тартакові: розповідали історію нам маленькі дівчата, одягнуті у вишиванки) Дуже мило і колоритно! А потім підключилась місцева жіночка історик, і ще раз більш детально і зрозуміло про все розповіла. Бо ми змушені були підказувати діткам продовження речення, адже такі слова як магістрат, Собеський, ратуша були для 9-ти річної дівчинки непосильні...
Чесно кажучи: навіть радий що так все склалось, і Белз виявився останнім: це місто має чудову історію і величезну кількість легенд, які ми із задоволенням послухали сидячи в теплі автобуса)) Адже лазити, наприклад по костелу у Варяжі, під дощем, в темноті було б важко, неможливо, і взагалі небезпечно!
.
Тому ще раз дякую гіду Наталі що знайшла такі незвідані місця, таких екскурсоводів і такого терплячого водія)) Ну а завдяки її організаторським здібностям і швидкості нашого Віктора ми змогли витиснути по-максимуму усе із цієї подорожі!
P.S. Для тих хто знайшов сили і бажання прочитати цей відгук-опис: навіть після моєї детальної розповіді, після подорожі ви отримаєте купу вражень!
P.P.S. Так, можливо мій відгук занадто позитивний і упереджений, але я обожнюю усі поїздки, організовані Біднягами, тому що це завжди круто, цікаво, яскраво і емоційно! А кому не сподобалось (і таке буває, це нормально): вам дорога на відшліфовані екскурсійні маршрути!...

Олександр Дубров
СИРНИЙ РАЙ + КІННИЙ ЗАВОД
Не очікував багато від цієї подорожі. Здавалося, що вона розрахована на дітей та людей, які дуже люблять тварин. Я не відношуся до цих категорій, але, як не дивно, я отримав купу позитивних емоції та вражень. Першим позитивом виявилася гід на фермі. Вона цікаво та зі знанням спарви розказували про кіз та продукти, які з них добуваються :). Після дегустації, на якій я зрозумів, що ніколи більше не істиму козячого сиру, ми відпочили біля невеликого ставка неподалік. Пощастило, що погода була на нашому боці весь день.
Наступним позитивом для мене став Кінний завод. До приїзду туди я його собі уявляв великою стайнею з іподромом. Насправді, Кінний завод – це великий комплекс де вирощують коней, навчають їздити верхи і всі добре проводять час. Мої враження від їзди верхи – змішані. З одного боку було цікаво спробувати як то їхати на коні, з іншого – нічого особливого у тому не було. Адже, верховій їзді треба вчитися, не можна просто сісти на коня і помчати як дАртаньян.
Третім позитивом і ще приємним сюрпризом для мене стало віддвідування зоопарку. Десь серед поля знайшовся непоганий великий зоопарк. У ньому живуть мавпочки, купа пташок і велетенський верблюд (не плюється :)).
Ще з нами сталася одна халепа. Але, як на мене, це була просто маленька незручність – задня вісь автобуса не витримала реалій наших доріг і зламалася. У кожній подорожі є елемент непередбачуваності, тому завжди треба мати трішки гривень «на всякий випадок» та декілька годин часу про запас.
Дякую Олі за цю цікаву подорож! З нетерпінням чекатиму нових пригод з бідняжками!

Наталия Червинская
Сорочинський ярмарок
Доброго дня! Нарешті зібралась написати відгук про поїздку Сорочинський ярмарок...і так по маршруту: сама Полтава сподобалась, затишне, зелене місто, цікаві памятки плюс доволі цікава розповідь нашого гіда, після ми поїхали до славнозвісної (з творів Гоголя) Диканьки, там не дуже багато визначних місць, однак Миколаївська церква сподобалась та й прогулянка до Кочубєївських дубів була дуже непоганою, далі обід на - хутірі у Проні, взагалі це ресторан у національному стилі, з гарною територією навколо, та театралізованою зустріччю гостей, порції ДУЖЕ великі, таку кількість полтавських галушок, яку нам подали, можна було б їсти весь день, особливо якщо врахувати ще немаленьку порцію борщу з пампушками)) Взагалі приготовано було смачно. Потім перед поверненням до Полтави та поселенням в готель, ми ще відвідали музей весілля, де всі були учасниками театралізованого українського весілля) думаю що всі класно провели там час! Далі готель Явір - 10 з 10 балів! Супер - чисто, охайно, номера великі з усіма зручностями, на першому поверсі чудове кафе, де можна смачно та недорого поїсти. На другий день ми відвідали музей гончарства у Опішне, не знаю як кому, а мені дуже сподобалось, цікава розповідь екскурсовода, велечезна територія з розкішними пейзажами...супер! потім музей-садиба Гоголя в Гоголевому, також цікаво, шкода лише, що дуже швидко, адже поспішали на Сорочинський ярмарок, думаю, можна було б трохи більше часу виділити для прогулянки по території парку, який однозначно цього заслуговує. Сам Сорочинський ярмарок - базар як базар)) при бажанні можна було купити що завгодно)) однак дуже дорого поїсти, повторюсь дуже, щоб знайти більш-менш економ варінт потрібно побігати по території, а вона величезна, тому їдучи туди варто взяти щось з собою, щоб не переплачувати в три дорога, та й час перебування можна було б скоротити і заїхати хоча б до Миргорода, який знаходиться зовсім поруч. Хоча це моє особисте побажання)) Організатору Наталі в будь-якому разі ввеличезне дякую!!! Поїздка вдалась на всі сто, не дивлячись на деякі помарки з вибором маршруту водіями (чого я особисто не бачила, так як спала) все було чудово! Відкрила для себе нові цікаві місця, які однозначно варті того, щоб туди поїхати!!!

Олена Коваленко
СИРНИЙ РАЙ + КІННИЙ ЗАВОД
Дякуємо! Все було супер!

Галина Одінцова
Софіївка - парк народжений коханням! 24 серпня
Екскурсія сподобалась! Цікава та не менш чаруюча історія про парк, родину Потоцьких, вражаючі краєвиди та кохання, яким дихає кожен куточок Софіївки...

Тетяна Сіденко
СИРНИЙ РАЙ + КІННИЙ ЗАВОД
Дякую за чудову подорож багато позитиву отримала

Альона Авраменко
Черкаси -Тибетський Храм «БІЛИЙ ЛОТОС»
Хороша організація доволі пізнавальної екскурсії. Ніколи не думала, шо так здивують мене саме Черкаси)
Храм - родзинка подорожі, із задоволенням побувала б там ще раз. Дякую Бідняжкам за емоції і нові відкриття!Процвітайте!готова пакувати валізи в нові подорожі:)

Катерина Довгалец
СИРНИЙ РАЙ + КІННИЙ ЗАВОД
Мы очень ждали поездку на Сырную ферму и на Жашковский завод, тем более что в прошлом году поездка Жашков+Буцкий каньон нам очень понравилась. Экскурсии по ферме и конному заводу были действительно выше всяких похвал. Я впервые доила козу и это доставило массу позитивных эмоций, дегустация сыра тоже прошла на ура. В Жашкове каждый желающий мог прокатиться на коне, сделать красивые фото и погладить этих чудесных животных. Не считая того, что организатор ни разу не сказала нам сколько у нас свободного времени на сырной ферме и когда выезд на завод, две экскурсии в целом понравились.
Не понятно почему возникла идея посетить зоопарк Золотой фазан. В программе путешествия не было даже намека на то, что мы можем поехать еще куда-то + билет для взрослого стоит 50 грн, что есть не слабая сумма для людей, которые рассчитывали сколько материальных средств брать в поездку. В зоопарке нам сказали что если не платишь за входной билет - ждешь за воротами. За воротами находится с одной стороны поле и лес, два часа ждать вполне удобно и комфортно, то есть выбора идти или нет у нас не было... По дороге в зоопарк сломался наш автобус. Нас уведомили, что сразу же из Винницы вызвали еще один, а пока едем в зоопарк на бусиках. Организатор собирала деньги на входные билеты по принципу надеюсь на вашу честность, что привело к тому, что не все сдали деньги и нам с подругой было заявлено что мы вообще не платили и не хотели в зоопарк, хотя за минуту до этого дали деньги ей в руку.
В зоопарке была экскурсия типа ну вот посмотрите, это фазан. А то я сама читать не умею и не могу прочитать надпись на табличке фазан. Экскурсии как таковой у нас не было. Гулять по зоопарку мы должны были два часа - с 5 до 7 и к этому времени обещали автобус. Когда экскурсия закончилась, нам не было дано никакой информации о том, где наш автобус, когда он приедет и когда мы будем в Виннице. Да вообще, за все время пока ждали, нам организатор не сказала ничего - ни когда ожидается автобус, ни что нам делать сейчас. Она сидела и успешно квасила с частью нашей группы, а если нам было интересно что да как, должны были выловить ее и допрашивать. После вопросов были ответы типа да, автобус уже подъезжает, будет вот-вот через пару минут и при следующем аналогичном вопросе через полчаса о местонахождении автобуса, был дан аналогичный ответ.
В итоге наш долгожданный автобус появился около 8 часов вечера, а по плану мы должны были быть в Виннице в 9. Когда решался вопрос о посещении зоопарка (ибо решался он мнением меньшенства) был задан вопрос или мы успеем домой до 9, был дан утвердительный ответ. В итоге, выехали домой в 8 с хвостиком. На вопрос о нашем ориентировочном прибытии домой был дан ответ ехать нужно 160 км. Ну хорошо что 160 км, мне это ни о чем не говорит. Позже было объявлено что прибытие ожидается к 23.30. Микрофон в автобусе не работал, а сидя сзади, попробуй услышать что она пробубнила себе под нос.
Ехали мы со скоростью черепахи, наверное, так как приехали в Винницу в начале первого ночи. Мы приехали домой на 3 с хвостом часа позже чем было обещано, и на просьбу заехать еще на Вишенку, остановиться, к примеру, у западного автовокзала, было заявлено что это не входит в наш план. А то есть приехать на три часа позже - очень даже входит. Я брала с собой денег с запасом как раз на такси назад, но... эти деньги ушли на билет на зоопарк! И как девушка в начале первого ночи должна сама ехать домой - это естественно мои проблемы. Организатор снизошла до того чтоб вызвать нам такси, хотя к 18 годам я успешно научилась делать это сама. А таксист взял за поездку в два раза больше чем с меня взяли утром.
По моему мнению, компания, которая дорожит своими клиентами, может сделать хоть какой-то минимум чтоб компенсировать наши затраченные нервы, время и деньги, этого сделано не было.
Я ехала с Бедняжками второй раз и, наверное, последний. Все позитивные эмоции от первых экскурсий были под корень затерты последующей более чем кошмарной половиной дня.
Спасибо за удачно испорченный выходной!!!

Svitlana Honcharuk
СИРНИЙ РАЙ + КІННИЙ ЗАВОД
Дякую за чудову подорож. Давно не відчувала таких позитивних емоцій. Особливо сподобалось катання на конях. Бажаю процвітання вашому клубу.

Олена Ромашкіна
СИРНИЙ РАЙ + КІННИЙ ЗАВОД
Щиро дякую Бідняжкам та особисто Ользі Салтан за розробку цього туру - спілкування з тваринами всім підняло настрій на цілісінький день, а може і на більше?:-)) Мені надзвичайно сподобався бонус - відвідування зоопарку Золотий фазан. Вважаю, що цей обєкт варто включити в наступні поїздки цього туру. Дякую всім за приємну компанію та гарно проведену суботу! Окреме дякую козам за смачну та корисну продукцію!

Альона Нєдова
ОКСАМИТОВА БОЛГАРІЯ 3-10 вересня.
Пум пум пум Друзі) насамперед, я вдячна Бідняжкам що стала учасником клубу! Ми з чоловіком подолали понад 2000 кілометрів , ми приїхали з Одеси до Вінниці, ну а з Вінниці розпочали свою відпустку до Болгарії , але воно було того варте !!! Дійсно багато чого залежить від організації туру, а вона була на вищому рівні, починаючи з автобуса: я не можу сказати, що він був мега супер крутим, але достатньо зручним, а от водії мега супер круті! Дякую Вам за професійність ,безпечно і швидко дісталися зазначеного пункту!!що до готелю я була приємно вражена, що за такі малі гроші будуть такі умови, все було необхідно,чисто! Але ми з чоловіком приїхали за враженнями краси Болгарії, а враження просто неймовірні, це чисто - прозоре море( В Одесі ніде не знайдеш такого чистого пляжу і прозорої води В морі) гори, а Несебер цей острів зачарував, ми обовязково повернемося туда! Поїздка до Болгарського села це була мега крута поїздка, без ліміт вино, шоу , традиції знайомство з учасниками клубу! Та взагалі Вадим робив все для того щоб учасникам було весело і комфортно. Вадим ми з чоловіком дякуємо тобі за прекрасний відпочинок! Ми перший раз подорожуємо з Бідняжкам, нас настільки вразила організація професійних людей, що ми із задоволенням будемо подорожувати з Бідняжкам! Я рекомендую зробити свій відпочинок кращим з Бідняжкам!!! Бажаю Вам процвітання, і доброзичливих учасників!!!!p.s Бідняжички розширяйтесь , робіть тури з Одеси))))

Ігор Ососков
ОКСАМИТОВА БОЛГАРІЯ 3-10 вересня.
Доброго дня! Нарешті знайшовся час, щоб залишити свій відгук про відпочинок у Болгарії) Спочатку по пунктах:
- Автобус непоганий, була можливість поспати в неблизькій дорозі, були незначні недоліки, але на комфортність проїзду вцілому вони не вплинули. Водії професійні, швидкість не перевищували, у той самий час в обидва напрямки ми дісталися на декілька годин раніше зазначеного часу та навіть отримали ще декілька годин відпочинку на морі в останній день) Та й в перший день вже в 10:30 ранку були на пляжі, не дивлячись на те, що приїхати мали тільки в 12. Організатори клубу молодці, завжди розраховують час із запасом, щоб не підвести людей, якщо буде затримка, у той час, в разі відсутності затримок, більш ранній приїзд стає непоганою приємною несподіванкою)
- Готель, та ще й за ці гроші, супер! Повноцінний готельний номер, з великою кімнатою, санвузлами, терасою, є тепла вода, кондиціонер, прибирання кожні два дні. На курортах України за такі гроші можна зняти хібащо комору з комарами.
- Організація усього відпочинку - на вищому рівні. Вадим робив так, щоб відпочинок не був просто банальним ходінням на пляж, кожен день було щось нове та цікаве. Сподобався похід в Несебр на і факультативні екскурсії само собою). Окрема вдяка Надії - екскурсоводу в Стамбулі, яка пробула з нами з 7 ранку до 15 години, водила нас вуличками центральних районів міста, а також, розповідала про місто, де створювалась світова історія. Вона ідеально знає історію цього давнього міста, не дивлячись на те, що, як вона казала, народилась не в Туреччині.
Поїздка в болгарське село вразила тим, що під одним дахом зібрались більше 10 різних народів і не було ніяких конфліктів, було все святково, мирно і весело)
Ця подорож як раз для тих, хто полюбляє відпочивати на морі, але не лежати на пляжі кожен день з ранку до вечора, що можна сьогодні доволі рідко зустріти. Зазвичай туроператор дає готель та проїзд, а екскурсії треба шукати самим, причому, всі вони дуже недешеві. Та якщо ви всеж таки їдете лише заради моря та пляжу - ця поїздка теж для вас.
Крім того, оксамитовий відпочинок - це період, коли з курорту їде більшість туристів, а погода ще лишається така, як влітку. У цей час готелі починають змагатися за останніх туристів сезону, тому, ставляться до туристів дуже добре. Хоча, думаю, влітку ставлення до людей не гірше, адже болгари дуже ввічливі та гостинні.
Хочу також написати декілька пропозицій:
- Можна вивчити на предмет цікавинок місто Бурса, яке знаходиться на 100 км південніше Стамбула, це місто-побратим Вінниці.
- Туреччина сама по собі дуже цікава країна, яка заслуговує окремої екскурсійної поїздки, адже має велику кількість природніх цікавинок. Історична спадщина на території Туреччини - теж дуже цікава, одна стара Анталія чого варта.
- Також, думаю, Бідняжкам в перспективі можна буде відкрити для себе й Грецію, яка є південни сусідом Болгарії. Про історичну спадщину Греції, думаю, знають всі, хто вчився у школі.
В цілому, тур-клубу Бідняжка бажаю успіхів та розвитку, ви молодці! Видно, що любите свою справу та в вас немає жаги нажитися на туристах, яка нажаль є в більшості туроператорів. Дякую!

Анастасія Бортновська
Релакс у Закарпатті
Це була наша друга поїздка з Бідняжками, як і перша - чудова!!! Бідняжки організовують не лише цікаві і бюджетні подорожі, але й кожний організатор вкладає частинку свої душі. Подорож надзвичайно приємна, оскільки бути серед людей, яких ти бачиш перший раз, але відчуття, що це вже не перша ваша зустріч. Готель, автобус - все відповідає рівню затрачених коштів. Повертаючись додому маєте багато вражень і приємних спогадів, нових друзів. Однозначно рекомендую дану поїздку!!!
П.С І якщо Ви ще не були в Грузії, то Бідняжки саме той тур-клуб, з якими потрібно відвідати цю країну))

Маша Маевская
Золоте кільце Волині 27-28 травня
Ми зробили шо зробили
Вот вся суть того что творилось во время поездки. При чем конкретно эту фразу мы и услышали при очередном вопросе к организатору. Так что в кратце поездка хороша, если бы организация не ушла в минус.

Надія Денисюк
Чорногорія! Відпочинок на Адріатичному морі! 2-12 вересня.
І автобус і водії ніяких нарікань не визивали. Все працювало, було чисто і комфортно. Хвилювалася як я зможу два дні проїхати у автобусі, так як з дитинства закачувало. Ще й дорога важка, звилиста. Але завдяки професіоналізму водіїв жодного разу не відчула дискомфорт. За це персональне ДЯКУЮ!.
На мій погляд місце розташування готелю і пляжу ідеальне. Пляж взагалі у нас був найкращий. Вода чиста і прозора. Галька дискомфорту не визивала. А якщо хотілося чогось пом’якше треба було пройтись трохи в бік і знайти пісок. Завдяки довгому пляжу щільність відпочиваючих була невелика (в порівнянні з іншими пляжами), що дуже радувало. Сподобались вечірні прогулянки до Петроваца де вирує життя і можна смачно повечеряти. В готелі було все необхідне і нічого зайвого. Привітні господарі.
Організаторам респект і уважуха)) Все було на рівні. Але я в цьому і не сумнівалась!. На екскурсії їздили і жодного разу не пошкодували. Щодо Боко-Которської затоки деяким дуже не сподобалось. Але щоб там не говорили, ми відпочили класно. Так, було багато людей на одного екскурсовода і її зовсім не було чутно. Тому ми пішли гуляти самостійно. І йшли куди хотіли, у різні маленькі вулички, місцеві пекарні, зупинялися і фоткались де хотіли і скільки хотіли. Так, ми не почули розповіді екскурсовода але отримали неймовірне задоволення від самостійного блукання містом. Корабель був невеликий. Нам не дістався лежак на верхній палубі) Але ми чудово розмістилися збоку. Сміялися, шуткували, спали, загоряли і грілися під пледом)) Було класно. Коли всі поплили в грот ми вдосталь накупалися з коробля і потім смачно поїли в кафе. І воно було того варто, щоб побачити ті неймовірні красоти! Екскурсовод в Будві була чудова. Це людина яка вміє зацікавити і привернути до себе увагу.
Загальне враження – хочу ще!!!))
Дякую організаторам і водіям за чудову відпустку!!!


Наталія Квятківська
ОКСАМИТОВА БОЛГАРІЯ 3-10 вересня.
Ніколи не віддавала перевагу автобусним турам, але була приємно здивована. Подорожуючи з Тур-клубом Бідняжка у період з 03 до 10 вересня до Болгарії хочу зазначити, що організація поїздки була на високому рівні: все чітко, вчасно, без затримок, без зайвої метушні. Як на мене, то ціна - якість відповідала на 100%. Наявність триразового харчування (шведський стіл)- дуже сприяє відпочинку. Віддаєшся по максимуму відпочинку, не витрачаючи час на пошук кафе/ресторану/супермаркету. Організатором Вадимом правильно розплановано час дозвілля та відпочинку на морі.
Щодо водіїв автобусу, то це професіонали своєї справи - швидко та безпечно доставили нас до місця відпочинку з випередженням графіку.
Бажаю Тур-клубу Бідняжка нових членів у їх чудову сімю та нових цікавих подорожей!

Алла Кравченко
Чорногорія! Відпочинок на Адріатичному морі! 2-12 вересня.
Дякую за таку чудову подорож!!! Все було супер! Так тримати!!

Andrey Woloshin
Чорногорія! Відпочинок на Адріатичному морі! 2-12 вересня.
Огромное спасибо за незабываемое путишествие в Черногорие, море положительных емоций,впечатлений,незабываемых екскурсий,приятно был удивлён на вечере знакомств,что много людей из разных уголков Украины,большое спасибо организаторам вы лучшие, намерен путешествовать с вами в будущем,и буду рекомендовать вас всем своим друзьям и сотрудникам.

Марина Лісова
ФАБРИКА ЯЛИНКОВИХ ПРИКРАС ТА ОКЕАНАРІУМ! 11 грудня!
Все супер, Сподобалось!!!!

Артур Коршунов
Азовське море
За 4 дня море + 5 мест посетили. Впечатлений с головой. Димон, так держать ! ))

Наталія Любіцька
Чорногорія! Відпочинок на Адріатичному морі! 2-12 вересня.
Захоплююча подорож! Враження настільки сильні і їх так багато, що словами це передати неможливо, як і фото з відео. Треба просто їхати і дивитись, відчути самому, побачити на власні очі...Хочу ще!:-) Планувала написати дуже багато, тому що емоцій фейєрверк! Але не знаю, як можливо описувати те, що описати неможливо :-) Величезна вдячність організаторам. Не знаю, чи можливо ще будь де за такий невеликий бюджет стільки отримати задоволення. Водії - вищий рівень. Люди, яким повністю доручаєш своє життя під час доволі тривалої і непростої поїздки. До того ж стримані і терплячі.Готель - суперкомфортні умови, привітні хазяї, затишне місце в двох хвилинах від моря. Дуже - дуже - дуже все сподобалось! Маю особистий мінус. Не встигла набрати смаколиків і продегустувати місцеві вина, але сподіваюсь надолужити в наступній подорожі. А ще хочу побувати на екскурсіях, які всі також неможливо за один раз охопити. Бідняжки, у вас ще купа роботи, так що плануйте, реалізуйтеся, приносьте і надалі людям щастя, будьте всі здорові і такі ж прекрасні, як зараз!

Едуард Ліневич
Релакс у Закарпатті
Перший раз замовляв тур від Бідняжок. Дуже сподобалось. Автобус був дуже зручний, номери в готелях чисті. Організатор знає свою справу. На всі питання знає відповіді. рекомендує що і як правильно робити, замовляти і т.п. (так як дуже часто там була). Залишився б ще на пару днів). Дуже класна поїздка - РЕКОМЕНДУЮ!! 5++

Тетяна Клеба
ОКСАМИТОВА БОЛГАРІЯ 3-10 вересня.
Всім привіт!

Автобус комфортний, крісла мякі та зручні. Працює кондиціонер. Водії супер-швидкі, ми приїхали в Болгарію і поселились в готель раніше вказаного часу, що дало змогу довше відпочити. І назад ми теж добрались швидше, ніж думали. За це їм велике спасибі!

Готель відповідає своїм зірочкам. В номері було все необхідне. Але матрас був занадто слизьким, а в подушках були збиті наповнювачі. Але після екскурсій і активного відпочинку все-одно на них добре висипались. Вид з балкону порадував, було видно море та схід місяця, який в тих краях більшого розміру, з місячною доріжкою. Чудовий вечірній краєвид.
В ресторані готелю годували багато, але не на наш смак. Ми дивились на ті котлети і хотілось таких мясних, щедрих, як у нас на Україні, але там вони зовсім не такі. Те, що сподобалось - це овочі, суп та свіженькі булочки з повидлом. І сардельки гриль, яких нам дісталось пару штук, бо через те, що приходиш пізніше, інші їх швидко розбирають. Так що у великій сімї клювом не щолкають)))

Організатор Вадим завжди усім допомогав і підказував. До всіх питань він ставився терпеливо і намагався, щоб усім було добре і комфортно. Мобільного звязку не було, але вся інформація доносилась вчасно і доступно на дошці в холі готелю. Не було жодного невирішеного питання.

Подорож була супер-чудова. Велика кількість приємних вражень за невеличкий проміжок часу. Старовинний Несебр, велетенська набережна просто чудова для вечірніх прогулянок. Дуже порадувало Болгарське село з веселими колоритними танцями, танцями на розпеченому вугіллі та безлімітною бочкою вина, яке закінчилось)
Звісно найбільше, що сподобалось - це екскурсія до Стамбулу, мабуть через те, що там все не так як у нас. Дійсно величне місто! Старовинний іподром, мечеті, а Босфор - просто вау... дух захоплює, слів не вистачає, щоб передати враження від побаченого. От якби повернути час і побачити Константинополь...

Хотілось би, звісно, проїжаючи через всю Румунію, там щось подивитись.

Залишилось багато приємних спогадів та емоцій від подорожі. Дякуємо Бідняжкам за чудову організацію! І бажаємо побільше нових бідняжок)

Ганна Слободянюк
5 днів на морі в Курортному
Трохи з запізненням у мене відгук, але краще так, ніж ніяк)
Якщо коротко - якщо ви хочете відпочити від міської метушні і не любите занадто людні пляжі - вам в Курортне! Ну і для відпочинку з дітьми - теж чудовий варіант, так як пляж та море - дуже чисті.
Автобус - читстий та комфортабельний. Водій завжди був готовий відкрити багажне відділення.
Будиночки - є все необхідне (кондиціонер, душ, телевізор, шкаф з вішалками, холодильник). Вони не нові, але чисті. Трохи погана звукоізоляція - тут як пощастить з сусідами =) Курто, що на території є бесідки, де ввечері можна відпочити.
Окреме дякую Насті, за те, що завжди була готова допомогти і організовувала нам дозвілля щовечора!

Вячеслав Демченко
ОКСАМИТОВА БОЛГАРІЯ 3-10 вересня.
Безвіз працює, я розмочив свій незайманий паспорт))). Подорож сподобалась, особливо погода та чисте,тепле море. Готель задовільнив основні вимоги, все було добре. Шкода що вай-фай тільки у холі, але то була нагода ще раз зустрічатись з іншими учасниками). Дуже добре, що поїздка в село відбулась на другий день, адже безлімітна бочка вина допомогла швидше познайомитись;), також було цікаво хоч трохи пізнати болгарські традиції. А як гарно ми заспівали гімн України в дворах готелів, при поверненні до дому). Подорож до Стамбулу, то взагалі... вражений побаченим.Гарно підібраний маршрут дозволив швидко побачити основні визначні місця Стамбула. Наша гід трохи мало розповідала, але ходила вона швидко, ледве встигали, молодець)), а що не дослухали то гуглимо)). Завдяки її ще залишилось багато вільного часу. Дуже добре, що в маршрут входила мечеть султана Сулеймана, адже це перше, що мене запитували при поверненні до дому і мало хто вірить, що це правда і там дійсно поховані Сулейман та Хюррем. Також гарними враженнями наділила і подорож катером по Босфору, це потрібно бачити, захоплює дух, не знаєш на що перемкнути свою увагу. Також гарно зайшли в кафе, та на пальцях) пояснили замовлення(всі різне) офіціянту, в результаті він нас зрозумів і приніс всім однакове))), але то навіть потішило. Все, йду вчити хоча б англійську))). Харчування в готелі може і не було таким різноманітним, але вистачало. Водії нас возили гарно і швидко, таке враження що вони там їздять кожен день.Також гарно зіграли у волейбол на нічному пляжі, ну як без спорту у подорожах;))). Вадим Базалицький, окрема подяка за організацію та підтримку, продлєванії часу відпочинку, його не вистачало багатьом. І тим підтвердженням, що подорож ройшла легко є те, що багато хто при поверненні до дому не пішли відсипатись, а одразу приступили мотатись по місту для вирішення різних життєвих питань, ділитись враженнями з друзями та знайомими, бо повернулись з подорожі сповнені сил, і я в тому числі...

Тетяна Мотишена
ОКСАМИТОВА БОЛГАРІЯ 3-10 вересня.
Поїздка дуже сподобалась. Готель хороший, кімнати великі, на нас трьох був номер, в якому ми не заважали одне одному - велика кімната, ще й ніша з туалетним столиком, чиста сантехніка.
Суперприз - це 5 хвилин до моря. Море чудове.
Окрема подяка організатору Вадіму - його підтримка зробила подорож легкою та спокійною.
Побажання: таку ж подорож в такий же час в наступному році! Тільки на 2 дні довшу. Не вистачило для повного щастя ще декількох днів.

Анаіт Мадоян
ОКСАМИТОВА БОЛГАРІЯ 3-10 вересня.
Ми вперше з сестрою були у поїздці з Бідняжками. Від поїздки лишились гарні спогади, емоції та враження. Зокрема вразило гарне відношення організатора Вадима. А його пум, пум, пум мабуть буду очікувати через кожні 2-3 години під час сну)))). Лагідний, ввічливий, уважний.
Море у Болгарії особливо чисте. Спочатку прийняло нас з недовірою... хвилювалось і пінилось. Але згодом, познайомившись з нами, стало мяке як котеня і гралося з нами яскравими сонячними промінчиками, які відображались в ньому як смарагд. Останнього дня не хотілось з ним прощатись.
Поїздка в Стамбул - це щось неймовірне. Щось таке, чого я не можу зобразити словами. Одне скажу, я хочу туди повернутись і насолодитись кожною миттю. Вважаю, що це вдала думка урізноманітнити відпочинок у Болгарії поїздкою у Стамбул.
Болгарське село - це можливість зазирнути в чужу душу, побачити як і чим жили селяни цієї країни. Ресторан зі своєю програмою надовго запамятаються нам.
Автобус досить зручний, чистий. Водії - справжні шумахери: їхали швидко але досить безпечно.
Щодо готелю: номери чисті, постіль білосніжна. В номерах прибирали щодня. Сам готель сіроватий. Харчування хотілось би кращого. Страви одноманітні, ніякої кулінарної фантазії, зовсім не має фруктів (за сім днів один раз давали кавун), і навіть чотири салати, три з яких з капусти, зовсім не вражали...
Але попри це, враження гарні.
Щиро дякуємо Господу Богу, що дав таку можливість познайомитись з Бідняжками і мати цю чудову поїздку. Дякуємо організаторам!

Алла Петренко
Камянець-Подільський + Стрибки
Вперше їздила з Бідняжками в подорож... Неймовірні відчуття від стрибків з мосту, чудова екскурсія по місту. Велика вдячність Наталі за підтримку на мосту та гарно організовану екскурсію. Обовязково поїду ще з вами.

Игорь Кондратьев
Софіївка - парк народжений коханням! 24 серпня
Водитель - МАСТЕР. Экскурсовод - СУПЕР (Оля). Все прекрасно. Оценка 5+.


Игорь Кондратьев
Камянець-Подільський + Стрибки
Водитель - МАСТЕР. Экскурсовод - мало информации. Все прекрасно. Общая оценка твердая 4+

Аліна Маліночка
OPERAFEST TULCHYN - розміщення у наметовому містечку
Дякую за чудову організацію і цікаве дозвілля. Все дуже і дуже сподобалось. :)

Руслан Цыба
Закарпатський калейдоскоп
Автобус хороший, з кондиціонером. Водій спокійний, досвітчений, ні в кого морської хвороби не було.
Готель досить пристойний, у лісочку(в ночі тихо), чистий, є кава. В номері є телевізор і холодильник.
Організатор Юлія дуже старається, щоб усім все сподобалось, ніхто не загубився. Незважаючи на молодий вік спраляє враження людини з якою можно йти у розвідку.
Був дуже засмучений, коли поїздка закінчувалась. На кілька б днів довше. :)

Віра Поліщук
Чернівці+Хотинська фортеця
Все сподобалось!!!! Все було класно!!!)))Ідемо ще пізнавати Україну))) Чернівці дуже сподобались, особливо резиденція митрополитів.Будівля бомбезна. Дуже добре, що з неї зробили навчальний заклад,зберігши її первісний вигляд.)Хотинська фортеця-емоції ще ті, так як я її побачила вперше на власні очі, і не на картинці.Організаційні моменти та самі організатори-респект)))))

Людмила Пілецька
5 днів на морі в Курортному
Дякую організатору Насті за чудовий відпочинок. До Курортного ми добирались на комфортабельму автобусі з досвідченим водієм. База сподобалась, гарні номера та сама територія. Всі пять днів ми не сумували: була цікава екскурсія да Аккерманської фортеці, веселі поседенькі в компанії бідняжок, та і погода нас порадувала теплими сонячними днями. Що стосується самого місця відпочику, то це супер! Курортне - це спокійне чисте море з пологим дном (що ідеально підходить для відпочинку з дітьми), чисте морське повітря та надзвичайні краєвиди. Всім дякую, все просто Клас!=)

Ольга Єсипчук
5 днів на морі в Курортному
Провели надзвичайні 5 днів в Курортному... Природа просто заворожує...навколо скелі, чисте море і свіже повітря..База хороша, нам сподобалось.. прекрасний дворик з альтанками, де можна відпочити ввечері з друзями (чим ми і успішно займалися))) Є недалечко ринок з усім необхідним...продають там також дуже смачне вино - Бессарабського заводу.. (там ще дуже приємна пожила жіночка) Поруч і молдовська кухня, де також дуже смачно готують...
Спогади від подорожі залишилися тільки найкращі...Дякую Бідняжкам за позитивні емоціі, особливо нашому організатору Настюші!!! Ви кращі!!!!

Владислав Резніченко
5 днів на морі в Курортному
Якщо сказати в двох словах то - відпочинок супер. Для тих хто любить спокійні, тихі місця з гарною природою і чудовими краєвидами Курортне саме те що потрібно. Пляж чистий, людей дуже мало, хоч це був і кінець сезону, але кажуть там посиійно так. Мабуть і не дивно, бо це невелике село, з не дуже розвиненою інфрастуктурою, але і добре - не надокучають шуми від гучних, постійних, нічних дискотек. Та все ж і кафе, місця щоб поїсти, магазини, базарчик є.
Окремого виділення заслуговують краєвиди - коли стоїш над обривом і з висоти споглядаєш велич моря, особливо підкресленою сонячним або місячним відображенням - відчуття переповнюють, це варто побачити!!!
Як завжди компанія бідняжок на висоті - по вечерам посиденьки з веселими, цікавими, неординарними людьми та купою гарного настрою))) Організовано теж все чудово.
Всім дякую за гарний відпочинок особливо нашому вождю Насті, водію за безпечну дорогу і гарній компанії!

Наталія Дячук
Релакс на Дністровському морі! 4 дні, 27-30 липня
Дякую,все чудово.
Проїзд, проживання, організатор - ok!
Бакота вражає, скельний монастир-ні. Екскурсовод в Бакоті замучав, все це треба було в 4 разу короче. Екскурсовода в Камянці довелось чекати, але він цікавий, хоча інколи не точний, но це ерунда. Він молодець.
Прогулянка на катері сподобалась.
Оце я НАПЛАВАЛАСЬ!!! Хочу ще!!!
Тепер їдемо з Бідняжечками в Хорватію. А хочется ще й в Боварію. Бідняжка -VIVAT!Ольга Стовбчата
5 днів на морі в Курортному
Дякую за класну подорож та чудовий відпочинок,про який давно мріяла. Поїздка перевершила всі мої сподівання. Компанія-супер, море-чарівне, готель-комфортний та сучасний, автобус-зручний ,організатор Настя доклала зусиль для того щоб подорож стала незабутньою, насиченою приємними враженями, кожному приділила максимально уваги. Водій Микола вихований та стриманий, в дорозі з ним спокійно. Поїздка в фортецю випала на один прохолодний день нашої відпустки, тому в памяті він залишиться теплим та яскравим, адже там дуже гарно, цікаво та вражаюче. Наступного року залюбки поїду ще в таку ж подорож з вами,Бідняжки! Дякую!

Надежда Ткач
5 вершин Чорногірського Хребта!
Подорожувала з Бідняжками вперше.Неймовірні емоції,купа вражень і спогадів,гарна і весела компанія,надзвичайно позитивна Вікторія і неперевершений екскурсовод Юра.Все продумано,виважено.Здивувало те,що для людей,які не мали бажання підніматись на вершини,було запропоновано інші цікаві екскурсії на цей день.Тобто,ніхто не сумував і не залишився поза увагою.БІДНЯЖКИ-ви кращі.Сподіваюсь на подальші спільні подорожі.

Вікторія Гончар
5 вершин Чорногірського Хребта!
Дякуєм Бідняжкам за чудову поїздку.Ми вибирали між різними тур клубами,та поїхавши з Бідняжками зрозуміли з вибором ми не помилились.
- Вікторія завжди все вміло організовувала, заряджала всіх своєю посмішкою та гарним настроєм.
- також запамятався Юрій своїм гарним почуттям гумору та цікавими історіями, завдяки його настановам та порадам ми подолали маршрут довжиною у 25 км. Ми долали 5 вершин одна за одною з впевненістю,що далі буде рівна дорога.
-готель був комфортний, зі всіма зручностями у номері, відповідав опису та заявленим фотографіям. Дуже смачна кухня, на Буковелі за 50 грн ви ніде не поїсте, але для чоловіків були трохи замалі порції.
- водій був вмілий, єдине що були не зручні сидіння.
Загальне враження ми задоволені на всі 100% , в майбутньому будем далі подорожувати з Бідняшками.

Владимир Пашкевич
Заповідне МОРЕ – 9 виїзд
Скажу кратко:Если человек, позитивно настроен на поездку, то с такими впечатлениями он и вернется.С бедняжками ездил впервые, мне понравилось все.Все что было заявлено организаторами, так как я себе и представлял, собственно то и получил.Чистое море, свежий воздух и приятные воспоминания. Хотелось бы выразить искреннюю благодарность Ире Рыбачок, водителю Виталию, а также всем участникам поездки, которые вносили свой кусочек лепты в положительную атмосферу отдыха.Всей команде Бедняжка желаю процветания, стабильности, уверенного движения вперёд, значимых профессиональных достижений и новых побед.Ребята, вы дарите эмоции...

Александр Макаров
Азовське море
Отлично.

Yulia Mironova
Азовське море
Подорож цікава, адже це не просто відпочинок на березі моря, а й екскурсії. Загальне враження позитивне. надзвичайно приємно було зустріти осінь саме там :) Але є і зауваження, оскільки така програма подорожі нова, майже пілотна. Отож:
- на майбутнє нехай вадії або організатори краще будуть обізнані у маршруті та дорогах (надто вже довго ми блукали, і це точно відклало тінь на загальний настрій людей);
- умови проживання так собі. Хоча харчування на базі нам з Вовою сподобалось - ситно та смачно. І не треба кудись ходити, шукати обід. А от кімнати чекали нас брудними, ще й без ковдр.
- екскурс на о. Бірючій - на майбутнє попереджайте людей, особливо хто з дітками, щоб брали зсобою на катер кофтину і щось на голову, що не злетить. Нам було весело, але потмім замерзли і від вітру а сонце нещадно спалило лице.
- організатор цієї поїздки молодець. Але бажано для покращення якості поїздк більше уваги приділяй группі - нажаль чула негативні відзиви через те, що люди: не знали, куди іти замовити продовження харчуваннчя, як вперше потрапити до пляжу, куди і коли збираємось - бо не увсіх є вайбер.
Але мені і Вові дуже-дуже все довподоби, весела компанія, цікаві місцини нашої України, позитивні емоції на перетині літа та осені - те що треба! Дякую, Бідняжки!!!

Альона Гринчак
Заповідне МОРЕ – 7 виїзд
Дуже сподобалося відпочивати з Бідняжками!
Дякую Вам за чудово організований відпочинок. Щодо організації ніяких зауважень немає, але вони є по базі відпочинку. Коли читала, що вода має запах сірководню, то й гадки не мала, що це просто сольона вода як в морі від якої відмитися було нереально, волосся постійно було дерев*яним не зважаючи на різні засоби для волосся, а також не зовсім привітні хазяї данної бази. В цілому все було чудово.

Показати всі відгуки (437)