03 січня 22:30
Час відправлення
08 січня 05:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
08 січня 2020р.
3250 UAH
3515 UAH
Залишити відгук

Скажи Верховині ЙО! Різдво на Гуцульщині! ALL INCLUSIVE

Тип: Гори, Екскурсії, Розваги, Різдвяні ярмарки
Буде підкорено: 1100 км.

Різдво в Україні це чарівна пора! А Різдво в Карпатах, зокрема в їх Гуцульському осередку - Верховині та навколо неї, це безліч цікавих традицій, обрядів та колядок, які зберегли свою автентичність у цьому краю гірському чи не найкраще! Відчуймо справжній дух Різдва з друзями та своєю сім'єю.

Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Відповідальний:
Олександр Антонюк
(096)965-33-33
Супроводжуюча:
Яна Івасько
(097)861-83-05
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Кам'янець-Подільський

Чернівці

Про подорож

 
За чотири дні у Різдвяних Карпатах ми зробимо все, аби по максимуму пізнати їх магію та відчути дух Різдва
- ми проживатимемо у колоритній садибі яка оточена лісами ;
- ми смакуватимемо гуцульських страв на сніданок та вечерю, а також матимемо традиційну святкову вечерю на Святвечір;
- ми відвідаємо неймовірне Різдвяне дійство з благословіння партій колядників біля 300-річної церкви;
- ми прогуляємось екскурсією по Верховині, з підйомом на оглядову вежу та гарячим чаюванням у трембітаря;
- ми заберемося далеко на полонину, щоб дізнатися особливості побуту родини, яка живе старовинній хаті-гражді та зможемо посмакувати справжнім полонинським баношем із бринзою;
- ми підемо мальовничими місцями у гості до ТРЕМБІТАРЯ - Миколи Ілюка, де окрім трембіти, почуємо також багато інших гуцульських інструментів та дізнаємось про побут гуцулів;
- на нас чекатимуть справжні різдвяні гуцульські вечорниці із піснями та танцями;
- ми матимемо вечір традицій та обрядів;
- ми проведемо активно  день, катаючись на лижах та санчатах, тут же на околиці Верховини.
Це вже  вп'яте  ми будемо зустрічати Різдво саме в цій частині Карапат!) Кажуть, що Гуцульська коляда найдавніша коляда в Україні! Такого яскравого ДІЙСТВА як на ГУЦУЛЬЩИНІ ми не побачимо ніде!
 
Верховина
 
Ми підемо на оглядову екскурсію Верховиною і, поступово, з долини підніматимемось у гори до оглядової вежі!)  
 
Трембітар
Далі вирушимо в гості до справжнього трембітаря!) Наша стежка пролягатиме через газдівські перелази. Першим пагорбом на нашому шляху стане гора Швейково, вона відкриє нам панораму центру Верховини, вид на гору Магурка та Чорногірський хребет!)

На висоті 700 метрів над рівнем моря, біля ошатної дерев’яної хати, нас зустрічатиме господар грою на трембіті!) Звук трембіти, який ввібрав в себе чари гір і Карпатську незвідану силу громовиці заворожує всіх. 

 
Гостинно запрошує Ілюк Микола гостей до хати-музею, де відтворено старовинний побут гуцулів. Музей багатий на гуцульську одежу та
гуцульські музичні інструменти.
 
 
Після екскурсії на нас чекає чаювання з пампушками у господині трембітаря! Кожен бажаючий матиме змогу сфотографуватись у красивому національному гуцульському вбранні з трембітою та барткою.
 
Отець Іван
Після чаювання з пампушками у трембітаря та вільного часу у Верховині, ми вирушимо до церкви Криворівні. Адже найціннішим скарбом 300-літньої церкви є отець Іван Рибарук, людина нереально прогресивних поглядів!) 
 

А у якій церкві ви ще сиділи на підлозі, напроти священника у скромній полотняній аскетичній рясі? Ми й не помітимо, як промайне година тієї зустрічі!

Святий Вечір
На Святвечір, 6-го січня, господині садиб накриють для нас усіх традиційну святкову вечерю за великим столом. Меню Святої вечері з пісними автентичними стравами гуцульської кухні. Разом з тим у нас запланований вечір традицій та обрядів, де ми дізнаємось багато цікавого та повчального про гуцульські українські традиції та вірування пов'язані з Різдвом, а також проведемо декілька захисних обрядів!
 
Різдво
Для того щоб відчути атмосферу свята сповна, ми поїдемо до церкви, саме там збираються всі колядники, перед тим як розійтись вулицями села з  віншуваннями.
 

Після того як місцевий священик (отець Іван Рибарук) благословить кожного колядника, всі вони утворюють коло навколо хреста і виконують першу свою коляду.

А далі окремими групками, з піснями, обходять церкву і рушають колядувати від домівки до домівки односельців.

Вечорниці
Одного святкового вечора на нас чекають справжні гуцульські вечорниці! В програмі: відтворення вечорничного дійства у хаті, де є  дівка на виданні, гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.

Для самих активних та енергійних заплановано майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка. З собою беріть вишиванку!)

Полонина
​До сьогоднішніх днів на полонинах побутує старий дідівський спосіб сироваріння. І багатьох туристів дивує, що життя на полонинах сьогодні таке ж, як кілька століть тому, в єдності з природними стихіями, з побутом минулого століття. 
 
 
Підйом на полонину триває близько 2-х годин, за цей час ми неквапливо долаємо шлях у 3 кілометри. Ми проходимо гарнющими місцями з наймовірними краєвидами навколо, тому матимемо  зупинки для фото.

Саме у цей час, як співається у відомій колядці, там овечки покотились. Тому у нас буде змога "потіскати" маленьких кучерявих  ягняток!))
 
 
Полонина Ігрець, до якої ми завітаємо, цікава саме тим, що це єдина полонина, на якій господарі живуть цілий рік! А ще це діюча гуцульська хата-гражда, яку в низинах можна, хіба, в музеях побачити! Хата збудована дідусем нишішньої власниці у 1925-му році. 
Тільки на полонині можна скуштувати кілька дуже різних між собою видів сиру, з’їсти справжнього, звареного на полонинській сметані, баношу.
 
 
Після ситного смачного обіду рушаємо донизу тією ж дорогою, а можливо і трішки іншою..)
 
Покатушки
Ми запланували веселі катальні розваги! ) В селі Ільці, що поряд з Верховиною, є невеличкий бугельний підйомник, де ми зможемо провести неквапливий день катаючись пологим схилом на лижах, санях, або навіть на паветах "boss" )).

Схил розрахований для початківців, прокат лиж на день коштуватиме приблизно 70 грн*, а один підйом на підйомнику 15 грн*. 

 
Також в прокаті є санчатка - 30 грн/день. Минулого разу вони були найпопулярнішмими!)

Тут є колиба у якій можна зігріватись теплим чаєм.

"Дідова Аптека" 
Відвідавши цей музей, ми побачимо велику кількість цілющих трав, плодів, коріння та настоянок, якими діди-прадіди запобігали різним захворюванням та лікувалися. Також почуємо історію про приготування лікувальних мазей за народними методами та їхнє застосування.
Найбільш інтригуючою є третя музейна кімната, де знаходиться більше 20-ти видів цілющих настоянок із загадковими гуцульськими назвами. Окрім почутого і побаченого, нам запропонується дегустація цілющих чаїв та настоянок у лікувальних цілях.

Музей Галєрія гуцульських традицій та обрядів

Присвячений збереженню гуцульських традицій та обрядів. Господиня музею, пані Павла запамятається на усе життя,  в цікавій бесіді за горнятком гарбати розкаже нам про звичаї, обряди та народні прикмети, що сформувалися на Гуцульщині в давні часи і існують по наш час. Це буде справжнє занурення в  гуцульські традиції. Ставши свідками, а потім й учасниками перевдягання в гуцульський одяг, ми відчуємо на собі наскільки важливо для повного сприйняття інформації та осмислення побаченого приймати в цьому участь.

Тут панує атмосфера свята, радості та веселощів, як на гуцульських вечорницях. Чути гуцульську музику, цікаві бесіди та гуцульську говірку. Насичена цікавими фактами розповідь від Павли Рашковської в атмосфері домашнього затишку - і вражень вистачить надовго.

Майстер – клас по приготуванні гуцульського баношу

Банош – то одна із головних страв гуцульської кухні. У кожної господині є свої секрети приготування цеї смачної їди. Але наша газдиня поділиться з нами справжнім старовинним рецептом приготування баношу, дотримуючись усіх традицій. Окрім того поділиться з нами різними фактами та веселими історіями, а шо може бути краще тої гуцулскої говірки та щирих посмішок… хіба що дегустація баношу, ЙО!

У вартість входить:
- цікаві історії від господині;
- майстер клас приготування баношу;
- порція приготовленого вами баношу;
- частування чаєм та домашнім самогоном.

Група до 10 осіб - 150 грн\особа; група до 20 людей - 100грн;
Тривалість майстер класу –  
2 години
Одяг – до такої справи можна і у вишиванці
Вік – 12+

Чан та баня

Купання у чанах знімить втому після дороги та насиченого дня. Після вечері групуємось, та їдемо релаксувати!). Попередня реєстрація на чани через сайт під час реєстрації на мандрівку. Можна затопити Баньку і у нашій садибі.
Чим же купання в чані корисне для людини?
* сприятливо впливає на загальний стан організму,
* зміцнює імунну систему,
* сприяє покращенню кровообігу,
* стимулює роботу щитовидної залози,
* справляє терапевтичну дію на суглоби та шкіру,
* покращує роботу серця та судинної систем,
* нормалізує нервову систему,
* відновлює пружність та еластичність шкіри і багато ін.
Ліміт - до 20 осіб одночасно на чан та баню. 

Пивоварня
Останнім часом, туристів все більше приваблює ще один об'єкт цікавості, що поряд з Верховиною, а саме - місцева пивоварня! )
Тут гуцули варять декілька видів справжнього живого пива!
 
 

 

ХАРЧУВАННЯ

У садибі включений сніданок та вечеря. Зверніть будь ласка увагу, на обід ми завжди на екскурсіях, тому потрібно брати з собою бутерброди.

* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами з  метою  її  покращення:)
*- ціни вказані за минулий рік.

Беріть із собою навушники до  телефонів чи інші ФМ-приймачі,  ми використовуватимемо РАДІОГІД!) Дуже зручний та корисний пристрій.

З собою мати зручне взуття (додатково змінне на випадок якщо промокне), одяг для прогулянок гірською місцевістю! 

У всіх наших екскурсіях та виїздах участь можете брати по бажанню. 

***************

Гуцульщина, а особливо Верховина та її околиці, це настільки прекрасний край, що їхати звідси аж ніяк не хочеться...)

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Гуцульська Рапсодія Садиба у Сусідки. Верховина Садиба Тайстра
2 поверх Будинок, 2 вхід Будинок, 1 вхід Будинок 2 окремий Окремий котедж Будинок господарів
6-місний (5 санвузлів на поверх),
4-місний (5 санвузлів на поверх),
2-місний (5 санвузлів на поверх),
3-місний (5 санвузлів на поверх),
5-місний (5 санвузлів на поверх)
4-місний (санвузл у кімнаті) 3-місний (санвузл на поверсі на 1 вашу кімнату),
3-місний (саунвузл у кімнаті)
2-місний (санвузл на 2 кімнати) 2-місний (санвузл у кімнаті) 3-місний (санвузел в коридорі) 4-місний (2-й поверх. санвузел в кімнаті) 3-місний (1-й поверх. санвузел в кімнаті),
3-місний (2-й поверх. санвузел в кімнат)
2-місний (2-й поверх. санвузел в кімнаті),
2-місний (2-й поверх. санвузел в кімнат)
2-місний (Санвузел в коридорі) 3-місний (Санвузел в кімнаті)
Учасники Клубу 3250 UAH 3250 UAH 3300 UAH 3300 UAH 3350 UAH 3250 UAH 3250 UAH 3300 UAH 3350 UAH 3250 UAH 3300 UAH
Новачки 3515 UAH 3515 UAH 3565 UAH 3565 UAH 3615 UAH 3515 UAH 3515 UAH 3565 UAH 3615 UAH 3515 UAH 3565 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 24 грудня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 31 грудня 10:00 Орг. збір зріс на 70 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • проживання у садибах, раннє поселення, пізнє виселення;
 • 2-разове по гуцульському ситне харчування (окрім вечері 8-го січня);
 • святкова вечеря з 12 страв 6-го січня, разом з проведенням вечору гуцульських традицій та обрядів!);
 • запальні гуцульські вечорниці;
 • вхідний квиток та чай з пампушками у трембітаря;
 • екскурсія та обід на полонині;
 • вхідний квиток та дегустація "Дідова аптека";
 • одне на вибір - майстер клас з баношу або музей галерія гуцульських традицій та обрядів;
 • екскурсійний супровід під час всієї подорожі;
 • туристичний страховий поліс;
 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • витрати на прокат лиж, підйом на підйомнику;
 • власні витрати;

Програма подорожі


П'ятниця 03 січня :
22:30 - збір на ПЛАТФОРМІ центрального автовокзалу. Виїзд!
Субота 04 січня :
07:30 - прибуваємо у Верховину, де знаходиться наша садиби, поселення відповідно зайнятих номерів. Відпочинок.
09:00 - сніданок (входить у вартість).
09:40 - збір в автобусі, виїзд на екскурсію тутешніми місцинами.
10:00 - прогулянка до трембітаря).
12:00 - 13:30 - чаювання з пампушками у трембітаря, після екскурсія.
13:30 - 14:00 - вільний час у центрі Верховини на супермаркет.
14:00 - 15:30 - виїзд до криворівнянської церкви на зустріч з Іваном Рибаруком.
16:00 - 17:30 - музей "Дідова Аптека".
19:00 - вечеря (входить у вартість).
20:00 - чани ( попередня реєстрація на сайті під час реєстрації на мандрівку).
Неділя 05 січня :
08:30 - сніданок (входить у вартість).
09:30 - переїзд до Буковецького перевалу, вирушаємо на полонину Ігрець.
12:00 - 14:30 - екскурсія та обід на полонині.
15:00 - 16:00 - заїзд у супермаркет
16:30 - повернення в садибу.
18:30 - вечеря.
19:00 - вечорниці по українських традиціях.
Понеділок 06 січня :
09:00 - сніданок.
09:30 - 14:00 - день, який ми в змозі провести за власним бажанням!) Це або покатушки на лижах, санках, пакетах на гірськолижному схилі села Ільці, або відпочинок у садибі.
14:00 - пивоварня.
15:00 - 15:30 - заїзд у супермаркет.
16:00 - повернення на садибу, відпочинок.
19:00 - початок святої вечері та вечору обрядів та традицій!)
Вівторок 07 січня :
09:00 - сніданок.
11:30 - виїзд до церкви на Різдвяне дійство!
16:00 - 18:00 - Музей Галєрія гуцульських традицій та обрядів або Майстер – клас по приготуванні гуцульського баношу ( під час реєстрації обрати одне на вибір).
18:30 - вечеря.
19:00 - здаємо кімнати та виїжджаємо додому.
Середа 08 січня :
05:00 - орієнтовний час прибуття на Центральний автовокзал міста Вінниці.

Транспорт

 • Neoplan (50 місць)
 • Mercedes red 49
7 вільних місць із 50

504642383430282420161284
494541373329272319151173
4844403632262218141062
474339353125211713951
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Гуцульська Рапсодія
 • Садиба Тайстра
 • Садиба у Сусідки. Верховина
2 вільних місць із 69

Розташований у селі Криворіня – славний центр гуцульської культури в Україні. Воно оповите легендами, знане через близькість до улюблених місць мандрівників Карпатами

Садиба «Гуцульська рапсодія»,  газди, тобто хазяї, тут дуже гостинні, славлять свою садибу смачною домашньою гуцульську кухню . Сам дерев’яний котедж – двоповерховий. Атмосфера тут спокійна і затишна, є двомісні, трьохмісні, п*ятимісні,шестимісні кімнати.

Якщо вам потрібне інше розміщення ніж залишилось на сайті, будь ласка телефонуйте організатору Яні.2 поверх
Будинок, 1 вхід
Будинок, 2 вхід
Будинок 2 окремий
Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейВікторія Будник
Скажи Верховині ЙО! Різдво на Гуцульщині! ALL INCLUSIVE (03 січня 2020р.)
Вихідні проведені з користю для душі і тіла. Різдво на Гуцульщині це дійство наповнене традиціями. Подорож до Карпат настільки сподобалася, що я не можу підібрати слів щоб описати всі ті емоції та враження отримані під час поїздки. Все було чудово!!! Наші організатори, Андрій та Яна молодці, все було організовано, продумано так, щоб кожний отримав максимум задоволення від поїздки. Автобус був зручний та теплий. Садиба Гуцульська рапсодія комфортна для проживання, ніколи не забуду ті смачнющі сніданки та вечері, якими нас частували. Дякую Яні за рекомендацію відвідати Музей Галєрію гуцульських традицій та обрядів. Розповіді пані Павли дуже цікаві, вона дійсно любить свій край і зберігає його традиції. Як було вказано в програмі подорожі: Гуцульщина, а особливо Верховина та її околиці, це настільки прекрасний край, що їхати звідси аж ніяк не хочеться, і це правда, переконайтися самі))))


Руслан Боднарюк
Скажи Верховині ЙО! Різдво на Гуцульщині! ALL INCLUSIVE (03 січня 2020р.)
З дитинства чув про Верховину. Але, до цього часу на жаль досі не був. Безумовно Гуцульське Різдво це подія, але тещо показують по телебаченню і та енергетика коли ти присутній особисто, це незрівнянно.
Бідняжки не були б Бідняжками якби 0адовольнилися лише однією цікавою подією. Чого варте відвідування трембітаря (особливо подорож до нього), музей обрядів та традицій, навісний місток, а який крутий підйом на полонину Я вже не говорю про спуск з полонини (погодка безумовно зробила нам сюрприз).
Безумовно, якби не чудові екскурсоводи які знайшли для нас організатори, то всі ці екскурсії не були б такі цікаві (ні, впевнений, були б цікаві, але точно не такі інформативні).
Хочу окремо подякувати газдам які нас в себе приймали (садиба Гуцульська рапсодія), особливо за терпіння до нас і наших нічних посиденьок.
Також хочу подякувати водіям. За те, що вони нас довезли без пригод.
І безумовно, ВЕЛИКА ПОДЯКА !Чудовим організаторам, за таку неймовірно цікаву подорож.
Подорожуйте з Бідняжками вони неймовірно цікаві.Іван Нагірний
Весняні Карпати! Скажи Верховині - ЙО!) (08 травня 2019р.)
Поїздка принесла море задоволення, позитивних емоцій, драйву та адреналіну . Дякую за чудову компанію,та найкращі організаторські вміння нашого організатора . Все було на найвищому рівні .


Дмитро Шалагай
Весняні Карпати! Скажи Верховині - ЙО!) (08 травня 2019р.)
Чудова подорож з масою приємних емоцій
Дякую організаторам за велику кількість екскурсій та розваг! Також дякую водію за комфорт та швидку доставку додому :))
Максимум приємних вражень завдяки бідняжкам


Едуард Тимошенко
Скажи Верховині ЙО! Різдво на Гуцульщині! ALL INCLUSIVE (03 січня 2020р.)
ЙО, Зараз ще під ейфорією, і в дорозі додому, але щось не хочеться. По перше це були частично флешбеки з дитинства ці колядки коли ходив до родичів, але розумієш що в нас ці традиції залишились на відсотків 10. То тут це так колоритно, що не передати словами, те що ми побачили це як картинки з кобзаря, ті ж одяги, ті ж щедрівки, але це все по справжньому. Так як казав Андрій я вас повезу не позализаним місцям так і було. В загалом ти бачиш українське села ті первозданні, які залишились з давніх часів і по сей дей в цих традиціях. Це одна сторона медалі. Про організацію вже писав, я бачу відеошення як до себе так і до інших, це мега.


Лілія Варнава
День закоханих на Гуцульщині! (13 лютого 2020р.)
Подорожуючи вже не вперше з Бідняжками, дізналася багато нового про місцевих жителів, їх традиції. Дуже сподобались страви, якими нас частували. Під час подорожі, здійснювалось перевезення у комфортабельному автобусі, із привітним водієм, друзями Бідняжками та звісно ж організатором Яною. Дякую за приємно проведений час. Будемо старатися знаходити більше вільного часу, щоб і надалі подорожувати з Бідняжками.


Alina Vorkuieva
Скажи Верховині ЙО! Різдво на Гуцульщині! ALL INCLUSIVE (03 січня 2020р.)
Це гармонійна поїздка.
Єдине що – в перший день після автобусу дуже насичений графік.
Дякую всім, хто долучився до того, що ця поїздка відбулася. ❤️❄️


Наталія Любіцька
Осінні Карпати! Вікенд на Гуцульщині. Скажи Верховині - ЙО!) (11 жовтня 2019р.)
Це була чарівна, заворожуюча, сповнена чудових приємних вражень подорож в осінні Карпати! Криворівня, Верховина, гори, вкриті найпрекраснішими барвами осіннього лісу, Черемош, потічки, струмочки, овечки, корівки з дзвіночками, мелодія сопілки, ранкова тиша, травичка в росі виблискує на сонечку...МузИки, відомі на весь світ, майстерклас з гуцульськіх танців...Щастя щомиті! Все не можливо передати словами і написати в короткому коментарі. Дякую всім - організаторам, водію, всім причетним і, звичайно, учасникам групи! Всім нам - наступних чудових подорожей!


Виктория Липко
Скажи Верховині ЙО! Різдво на Гуцульщині! ALL INCLUSIVE (03 січня 2020р.)
Дякую організаторам поїздки Різдво на Гуцульщині, особливо Саші, та групі автобусу номер 2 за незабутні враження від подорожі.
Йойойо !!!!!!


Даря Кравченко
День закоханих на Гуцульщині! (13 лютого 2020р.)
Враження про подорож незабутні, їхала одна ,але ні хвилини не сумувала, і не пошкодувала. Організатори проявили великі зусилля при підготовці до поїздки, все було фантастично! Велике дякую Яні, залюбки буду ще подорожувати з тобою. Готель чистий та комфортний. Водій веселий та доброзичливий, автобус зручний


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Alina - 08 січня 19:51
Це гармонійна поїздка. Єдине що – в перший день після автобусу дуже насичений графік. Дякую всім, хто долучився до того, що ця поїздка відбулася. ❤️❄️

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.