03 січня 22:30
Час відправлення
08 січня 05:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
08 січня 2020р.
3250 UAH
3515 UAH
Залишити відгук

Скажи Верховині ЙО! Різдво на Гуцульщині! ALL INCLUSIVE

Тип: Гори, Екскурсії, Розваги, Різдвяні ярмарки
Буде підкорено: 1100 км.

Різдво в Україні це чарівна пора! А Різдво в Карпатах, зокрема в їх Гуцульському осередку - Верховині та навколо неї, це безліч цікавих традицій, обрядів та колядок, які зберегли свою автентичність у цьому краю гірському чи не найкраще! Відчуймо справжній дух Різдва з друзями та своєю сім'єю.

Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Відповідальний:
Олександр Антонюк
(096)965-33-33
Супроводжуюча:
Яна Івасько
(097)861-83-05
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Кам'янець-Подільський

Чернівці

Про подорож

 
За чотири дні у Різдвяних Карпатах ми зробимо все, аби по максимуму пізнати їх магію та відчути дух Різдва
- ми проживатимемо у колоритній садибі яка оточена лісами ;
- ми смакуватимемо гуцульських страв на сніданок та вечерю, а також матимемо традиційну святкову вечерю на Святвечір;
- ми відвідаємо неймовірне Різдвяне дійство з благословіння партій колядників біля 300-річної церкви;
- ми прогуляємось екскурсією по Верховині, з підйомом на оглядову вежу та гарячим чаюванням у трембітаря;
- ми заберемося далеко на полонину, щоб дізнатися особливості побуту родини, яка живе старовинній хаті-гражді та зможемо посмакувати справжнім полонинським баношем із бринзою;
- ми підемо мальовничими місцями у гості до ТРЕМБІТАРЯ - Миколи Ілюка, де окрім трембіти, почуємо також багато інших гуцульських інструментів та дізнаємось про побут гуцулів;
- на нас чекатимуть справжні різдвяні гуцульські вечорниці із піснями та танцями;
- ми матимемо вечір традицій та обрядів;
- ми проведемо активно  день, катаючись на лижах та санчатах, тут же на околиці Верховини.
Це вже  вп'яте  ми будемо зустрічати Різдво саме в цій частині Карапат!) Кажуть, що Гуцульська коляда найдавніша коляда в Україні! Такого яскравого ДІЙСТВА як на ГУЦУЛЬЩИНІ ми не побачимо ніде!
 
Верховина
 
Ми підемо на оглядову екскурсію Верховиною і, поступово, з долини підніматимемось у гори до оглядової вежі!)  
 
Трембітар
Далі вирушимо в гості до справжнього трембітаря!) Наша стежка пролягатиме через газдівські перелази. Першим пагорбом на нашому шляху стане гора Швейково, вона відкриє нам панораму центру Верховини, вид на гору Магурка та Чорногірський хребет!)

На висоті 700 метрів над рівнем моря, біля ошатної дерев’яної хати, нас зустрічатиме господар грою на трембіті!) Звук трембіти, який ввібрав в себе чари гір і Карпатську незвідану силу громовиці заворожує всіх. 

 
Гостинно запрошує Ілюк Микола гостей до хати-музею, де відтворено старовинний побут гуцулів. Музей багатий на гуцульську одежу та
гуцульські музичні інструменти.
 
 
Після екскурсії на нас чекає чаювання з пампушками у господині трембітаря! Кожен бажаючий матиме змогу сфотографуватись у красивому національному гуцульському вбранні з трембітою та барткою.
 
Отець Іван
Після чаювання з пампушками у трембітаря та вільного часу у Верховині, ми вирушимо до церкви Криворівні. Адже найціннішим скарбом 300-літньої церкви є отець Іван Рибарук, людина нереально прогресивних поглядів!) 
 

А у якій церкві ви ще сиділи на підлозі, напроти священника у скромній полотняній аскетичній рясі? Ми й не помітимо, як промайне година тієї зустрічі!

Святий Вечір
На Святвечір, 6-го січня, господині садиб накриють для нас усіх традиційну святкову вечерю за великим столом. Меню Святої вечері з пісними автентичними стравами гуцульської кухні. Разом з тим у нас запланований вечір традицій та обрядів, де ми дізнаємось багато цікавого та повчального про гуцульські українські традиції та вірування пов'язані з Різдвом, а також проведемо декілька захисних обрядів!
 
Різдво
Для того щоб відчути атмосферу свята сповна, ми поїдемо до церкви, саме там збираються всі колядники, перед тим як розійтись вулицями села з  віншуваннями.
 

Після того як місцевий священик (отець Іван Рибарук) благословить кожного колядника, всі вони утворюють коло навколо хреста і виконують першу свою коляду.

А далі окремими групками, з піснями, обходять церкву і рушають колядувати від домівки до домівки односельців.

Вечорниці
Одного святкового вечора на нас чекають справжні гуцульські вечорниці! В програмі: відтворення вечорничного дійства у хаті, де є  дівка на виданні, гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.

Для самих активних та енергійних заплановано майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка. З собою беріть вишиванку!)

Полонина
​До сьогоднішніх днів на полонинах побутує старий дідівський спосіб сироваріння. І багатьох туристів дивує, що життя на полонинах сьогодні таке ж, як кілька століть тому, в єдності з природними стихіями, з побутом минулого століття. 
 
 
Підйом на полонину триває близько 2-х годин, за цей час ми неквапливо долаємо шлях у 3 кілометри. Ми проходимо гарнющими місцями з наймовірними краєвидами навколо, тому матимемо  зупинки для фото.

Саме у цей час, як співається у відомій колядці, там овечки покотились. Тому у нас буде змога "потіскати" маленьких кучерявих  ягняток!))
 
 
Полонина Ігрець, до якої ми завітаємо, цікава саме тим, що це єдина полонина, на якій господарі живуть цілий рік! А ще це діюча гуцульська хата-гражда, яку в низинах можна, хіба, в музеях побачити! Хата збудована дідусем нишішньої власниці у 1925-му році. 
Тільки на полонині можна скуштувати кілька дуже різних між собою видів сиру, з’їсти справжнього, звареного на полонинській сметані, баношу.
 
 
Після ситного смачного обіду рушаємо донизу тією ж дорогою, а можливо і трішки іншою..)
 
Покатушки
Ми запланували веселі катальні розваги! ) В селі Ільці, що поряд з Верховиною, є невеличкий бугельний підйомник, де ми зможемо провести неквапливий день катаючись пологим схилом на лижах, санях, або навіть на паветах "boss" )).

Схил розрахований для початківців, прокат лиж на день коштуватиме приблизно 70 грн*, а один підйом на підйомнику 15 грн*. 

 
Також в прокаті є санчатка - 30 грн/день. Минулого разу вони були найпопулярнішмими!)

Тут є колиба у якій можна зігріватись теплим чаєм.

"Дідова Аптека" 
Відвідавши цей музей, ми побачимо велику кількість цілющих трав, плодів, коріння та настоянок, якими діди-прадіди запобігали різним захворюванням та лікувалися. Також почуємо історію про приготування лікувальних мазей за народними методами та їхнє застосування.
Найбільш інтригуючою є третя музейна кімната, де знаходиться більше 20-ти видів цілющих настоянок із загадковими гуцульськими назвами. Окрім почутого і побаченого, нам запропонується дегустація цілющих чаїв та настоянок у лікувальних цілях.

Музей Галєрія гуцульських традицій та обрядів

Присвячений збереженню гуцульських традицій та обрядів. Господиня музею, пані Павла запамятається на усе життя,  в цікавій бесіді за горнятком гарбати розкаже нам про звичаї, обряди та народні прикмети, що сформувалися на Гуцульщині в давні часи і існують по наш час. Це буде справжнє занурення в  гуцульські традиції. Ставши свідками, а потім й учасниками перевдягання в гуцульський одяг, ми відчуємо на собі наскільки важливо для повного сприйняття інформації та осмислення побаченого приймати в цьому участь.

Тут панує атмосфера свята, радості та веселощів, як на гуцульських вечорницях. Чути гуцульську музику, цікаві бесіди та гуцульську говірку. Насичена цікавими фактами розповідь від Павли Рашковської в атмосфері домашнього затишку - і вражень вистачить надовго.

Майстер – клас по приготуванні гуцульського баношу

Банош – то одна із головних страв гуцульської кухні. У кожної господині є свої секрети приготування цеї смачної їди. Але наша газдиня поділиться з нами справжнім старовинним рецептом приготування баношу, дотримуючись усіх традицій. Окрім того поділиться з нами різними фактами та веселими історіями, а шо може бути краще тої гуцулскої говірки та щирих посмішок… хіба що дегустація баношу, ЙО!

У вартість входить:
- цікаві історії від господині;
- майстер клас приготування баношу;
- порція приготовленого вами баношу;
- частування чаєм та домашнім самогоном.

Група до 10 осіб - 150 грн\особа; група до 20 людей - 100грн;
Тривалість майстер класу –  
2 години
Одяг – до такої справи можна і у вишиванці
Вік – 12+

Чан та баня

Купання у чанах знімить втому після дороги та насиченого дня. Після вечері групуємось, та їдемо релаксувати!). Попередня реєстрація на чани через сайт під час реєстрації на мандрівку. Можна затопити Баньку і у нашій садибі.
Чим же купання в чані корисне для людини?
* сприятливо впливає на загальний стан організму,
* зміцнює імунну систему,
* сприяє покращенню кровообігу,
* стимулює роботу щитовидної залози,
* справляє терапевтичну дію на суглоби та шкіру,
* покращує роботу серця та судинної систем,
* нормалізує нервову систему,
* відновлює пружність та еластичність шкіри і багато ін.
Ліміт - до 20 осіб одночасно на чан та баню. 

Пивоварня
Останнім часом, туристів все більше приваблює ще один об'єкт цікавості, що поряд з Верховиною, а саме - місцева пивоварня! )
Тут гуцули варять декілька видів справжнього живого пива!
 
 

 

ХАРЧУВАННЯ

У садибі включений сніданок та вечеря. Зверніть будь ласка увагу, на обід ми завжди на екскурсіях, тому потрібно брати з собою бутерброди.

* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами з  метою  її  покращення:)
*- ціни вказані за минулий рік.

Беріть із собою навушники до  телефонів чи інші ФМ-приймачі,  ми використовуватимемо РАДІОГІД!) Дуже зручний та корисний пристрій.

З собою мати зручне взуття (додатково змінне на випадок якщо промокне), одяг для прогулянок гірською місцевістю! 

У всіх наших екскурсіях та виїздах участь можете брати по бажанню. 

***************

Гуцульщина, а особливо Верховина та її околиці, це настільки прекрасний край, що їхати звідси аж ніяк не хочеться...)

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Гуцульська Рапсодія Садиба у Сусідки. Верховина Садиба Тайстра
2 поверх Будинок, 2 вхід Будинок, 1 вхід Будинок 2 окремий Окремий котедж Будинок господарів
6-місний (5 санвузлів на поверх),
4-місний (5 санвузлів на поверх),
2-місний (5 санвузлів на поверх),
3-місний (5 санвузлів на поверх),
5-місний (5 санвузлів на поверх)
4-місний (санвузл у кімнаті) 3-місний (санвузл на поверсі на 1 вашу кімнату),
3-місний (саунвузл у кімнаті)
2-місний (санвузл на 2 кімнати) 2-місний (санвузл у кімнаті) 3-місний (санвузел в коридорі) 4-місний (2-й поверх. санвузел в кімнаті) 3-місний (1-й поверх. санвузел в кімнаті),
3-місний (2-й поверх. санвузел в кімнат)
2-місний (2-й поверх. санвузел в кімнаті),
2-місний (2-й поверх. санвузел в кімнат)
2-місний (Санвузел в коридорі) 3-місний (Санвузел в кімнаті)
Учасники Клубу 3250 UAH 3250 UAH 3300 UAH 3300 UAH 3350 UAH 3250 UAH 3250 UAH 3300 UAH 3350 UAH 3250 UAH 3300 UAH
Новачки 3515 UAH 3515 UAH 3565 UAH 3565 UAH 3615 UAH 3515 UAH 3515 UAH 3565 UAH 3615 UAH 3515 UAH 3565 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 24 грудня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 31 грудня 10:00 Орг. збір зріс на 70 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • проживання у садибах, раннє поселення, пізнє виселення;
 • 2-разове по гуцульському ситне харчування (окрім вечері 8-го січня);
 • святкова вечеря з 12 страв 6-го січня, разом з проведенням вечору гуцульських традицій та обрядів!);
 • запальні гуцульські вечорниці;
 • вхідний квиток та чай з пампушками у трембітаря;
 • екскурсія та обід на полонині;
 • вхідний квиток та дегустація "Дідова аптека";
 • одне на вибір - майстер клас з баношу або музей галерія гуцульських традицій та обрядів;
 • екскурсійний супровід під час всієї подорожі;
 • туристичний страховий поліс;
 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • витрати на прокат лиж, підйом на підйомнику;
 • власні витрати;

Програма подорожі


П'ятниця 03 січня :
22:30 - збір на ПЛАТФОРМІ центрального автовокзалу. Виїзд!
Субота 04 січня :
07:30 - прибуваємо у Верховину, де знаходиться наша садиби, поселення відповідно зайнятих номерів. Відпочинок.
09:00 - сніданок (входить у вартість).
09:40 - збір в автобусі, виїзд на екскурсію тутешніми місцинами.
10:00 - прогулянка до трембітаря).
12:00 - 13:30 - чаювання з пампушками у трембітаря, після екскурсія.
13:30 - 14:00 - вільний час у центрі Верховини на супермаркет.
14:00 - 15:30 - виїзд до криворівнянської церкви на зустріч з Іваном Рибаруком.
16:00 - 17:30 - музей "Дідова Аптека".
19:00 - вечеря (входить у вартість).
20:00 - чани ( попередня реєстрація на сайті під час реєстрації на мандрівку).
Неділя 05 січня :
08:30 - сніданок (входить у вартість).
09:30 - переїзд до Буковецького перевалу, вирушаємо на полонину Ігрець.
12:00 - 14:30 - екскурсія та обід на полонині.
15:00 - 16:00 - заїзд у супермаркет
16:30 - повернення в садибу.
18:30 - вечеря.
19:00 - вечорниці по українських традиціях.
Понеділок 06 січня :
09:00 - сніданок.
09:30 - 14:00 - день, який ми в змозі провести за власним бажанням!) Це або покатушки на лижах, санках, пакетах на гірськолижному схилі села Ільці, або відпочинок у садибі.
14:00 - пивоварня.
15:00 - 15:30 - заїзд у супермаркет.
16:00 - повернення на садибу, відпочинок.
19:00 - початок святої вечері та вечору обрядів та традицій!)
Вівторок 07 січня :
09:00 - сніданок.
11:30 - виїзд до церкви на Різдвяне дійство!
16:00 - 18:00 - Музей Галєрія гуцульських традицій та обрядів або Майстер – клас по приготуванні гуцульського баношу ( під час реєстрації обрати одне на вибір).
18:30 - вечеря.
19:00 - здаємо кімнати та виїжджаємо додому.
Середа 08 січня :
05:00 - орієнтовний час прибуття на Центральний автовокзал міста Вінниці.

Транспорт

 • Neoplan (50 місць)
 • Mercedes red 49
7 вільних місць із 50

504642383430282420161284
494541373329272319151173
4844403632262218141062
474339353125211713951
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Гуцульська Рапсодія
 • Садиба Тайстра
 • Садиба у Сусідки. Верховина
2 вільних місць із 69

Розташований у селі Криворіня – славний центр гуцульської культури в Україні. Воно оповите легендами, знане через близькість до улюблених місць мандрівників Карпатами

Садиба «Гуцульська рапсодія»,  газди, тобто хазяї, тут дуже гостинні, славлять свою садибу смачною домашньою гуцульську кухню . Сам дерев’яний котедж – двоповерховий. Атмосфера тут спокійна і затишна, є двомісні, трьохмісні, п*ятимісні,шестимісні кімнати.

Якщо вам потрібне інше розміщення ніж залишилось на сайті, будь ласка телефонуйте організатору Яні.2 поверх
Будинок, 1 вхід
Будинок, 2 вхід
Будинок 2 окремий
Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейВладимир Пашкевич
Весняні Карпати! Скажи Верховині - ЙО!) (08 травня 2019р.)
На годиннику 22:00 початок пригод. Ми мчимо комфортабельним автобусом, в якому чарівний супроводжуючий Яночка, вітає всіх яскравою посмішкою, та коротко вводить в курс нашої подорожі.Рейсові зупинки, дають змогу візуально познайомитися з усіма участниками туру. Дорога напрочуд легка та відносно швидка, особливо тоді, коли ти знаходишся у царстві Морфея. Світанок зустрічає своїми неймовірними краєвидами, ти прокидаєшся немов би в іншому світі гірських масивів,та зеленої ковдри полонини.
Восьма ранку і пункт призначення Верховина, поселення в номера,сніданок та піша прогулянка до Трембітаря. Дорогою, подих перехоплює різнобарвя картин природи,розкинутих на безмежних просторах Карпат. Пізнавальна зустріч з місцевим, колоритним гуцулом Миколою,дає можливість поринути в їхні звичаї, традиції та побут. У кожного є можливість випробувати свої музичні здібності на трембіті,та посмакувати на свіжому повітрі юшкою та різними смаколиками.
Набравшись сили та позитивних ємоції ми йдемо на зустріч містичного та таємничого, що зберігає у собі Музей Магії, де розповідають про відомих мольфарів танародних цілителів, які володіли надприродними можливостями.
Та найкращим духовним осередком цієї місцевості, та й не лише цієї,являє собою старовинна деревяна церква Святої Богородиці. Настоятель якої, Отець Іван дуже цікава,духовна та надзвичайна особистість. Проста та невимушена бесіда з ним, приносить неймовірну насолоду та заряд енергії. Для того щоб розслабитись і відвідати чани, попарити кості , побулькатися у підігрітій водичці та спробувати карпатського цілющого чаю, та й не лише чаю.
Враження та приємна втомленість першого дня, є запорукою міцного сну та наснагою завтрашнього дня. Який розпочався з
розуміння, ти де? Але впевнившись, що там де треба. І тут добре.
Сніданок, розділення бажаючих відвідати музей Галєрія та Рафтинг.
Жага екстріму робить свою справу і вже за деякий час підготовки, бурхлива річка під назвою Черемош пропонує нам незабутні та яскраві емоції. Ти граєш за її правилами:
На швидкісних течіях відчуваєш всю її потужність,
На крутих поворатах налягаеш на весло, згрупувавшись зі своєю командою відчайдушних,
На крутих порогах лодку підкидає та накриває прохолодна хвиля гірської річки, і кожен з нас отримує свою порцію адреналіну,
На спокійних дрейфуючих відрізках, дає змогу в черговий раз помилуватися красотами за бортом. Пц як класно.
Надалі пиво та прогулянка на коняхлюдиВс смешалось.
Надвечір нас чекало Gootsule party.
Народні танці, красуні дівчата, найпривабливіші у цілому світі. Лунають пісні та жива музика , під яку ноги самі йдуть у пляс.
Смачне мяско та медовуха вдало доповнюють одне одного. Святковий настрій у гірському повітрі наповнюють легені щастям. Наступного ранку ми вирушаємо на полонину, схилами та перевалами піднімаючись все вище і далі. З кожним разом картинка пейзажу змінюється на всіх 360 градусахах)
На шляху нам трапляются острівці снігу, де дорослі стають на один рівень з малечею, бавлятся , радіють та ліплять сніговика.
На крутих гірських схилах, видніются маленькі поодинокі будиночки, розкидані немов би рожок морозива посипаний мендалем. На одній із таких садиб нас зустрічає привітний господар, який радо розповідає свою історію, проводить екскурсію по господарству та пригощає смачнючим баношом зварений на сметані , политий йогуртом. Також бринзою різного приготування , по пятдесят Дай Боже та запашним чаєм. Отак після однієї екскурсії ми відвідуємо іншу Дідова Аптека музей в якому ми бачимо велику кількість трав і плодів та настояннок які маємо можливість дегустувати під цікаві розповіді місцевого гуцульського экскурсовода.На цій події наші пригоди закінчуються і ми повертаємось в наше буденне життя. Але у своїх спогадах ми ще не один раз побуваєм у Весняних Карпатах і Скажем ВерховиніЙО)))
Марта Максімова
День закоханих на Гуцульщині! (13 лютого 2020р.)
Транспорт чудовий, комфортний, водій пунктуальний, чемний, прикольний, чесно кажучи це все такі дрібниці.
Подорож шикарна, організатори молодці, дякую вам за вашу працю, якби не ви такого суперового відпочинку не було б.
тур клуб бідняшка, дійсно клуб друзів та велика сім*я.
подорожуйте з клубом друзів непошкодуєте.
БІДНЯШКИ ВПЕРЕД ЗА ПРИГОДАМИ!!!!!


Діана Шакірова
День закоханих на Гуцульщині! (13 лютого 2020р.)
Все було дуууде цікаво
Дякую, це був подарунок і він сподобався
Тому що, незважаючи на автобусні пригоди і готельні події, єкскурсії були навпрочад дуже цікавими, насиченими і смачними
Дуже сподабалися Дід з Бабусею на дегустації вина, ось до них приїхали б знов, щоб просто послухати їх історії і їх вірші
Яночка завжди була поруч і в усьому допомагала Обіймаємо тебе дужче


Вікторія Штогрін
Осінні Карпати! Вікенд на Гуцульщині. Скажи Верховині - ЙО!) (11 жовтня 2019р.)
Гарні враження, незабутні моменти і, що головне, чудова атмосфера, якої бракуватиме у завантажені справами будніАндрій Оверченко
Скажи Верховині ЙО! Різдво на Гуцульщині! ALL INCLUSIVE (03 січня 2020р.)
Подорожували з Бідняжками вперше, але не в останнє. Дуже цікава та продумана програма, особливо на Різдво. Автобус комфортний, водій та організатори на найвищому рівні. Програма насичена екскурсіями та розвагами, також порадувала погода, був сніг і невеличкий морозець. В садибі Тайстра добре приймали та ситно годували. Дуже задоволені поїздкою, щиро вдячні організаторам та екскурсоводам.


Вадим Муравський
День закоханих на Гуцульщині! (13 лютого 2020р.)
Водій Вячеслав супер, автобус клас. Жили в гуцулки Марії та її сімї, місце супер, тепло уютно. Екскурсовод та гід по горах Яна дуже кльова і відповідальна.
Про подорож хочу сказати, що в супереч отцю Івану ми їдемо в гори не тому, що у нас не має на що подивитися, а побачити більше що ми бачимо у себе. А взагалі все супер.


Алла Шведова
Осінні Карпати! Вікенд на Гуцульщині 14-16 жовтня. (13 жовтня 2017р.)
Все прошло, як завжди весело та чудово. Єдиний мінус це дві сусідки, які постійно бубніли та скаржилися на все навколо. Бідняжки, Ви чудові


Іван Нагірний
Весняні Карпати! Скажи Верховині - ЙО!) (08 травня 2019р.)
Поїздка принесла море задоволення, позитивних емоцій, драйву та адреналіну . Дякую за чудову компанію,та найкращі організаторські вміння нашого організатора . Все було на найвищому рівні .


Наталія Любіцька
Осінні Карпати! Вікенд на Гуцульщині. Скажи Верховині - ЙО!) (11 жовтня 2019р.)
Це була чарівна, заворожуюча, сповнена чудових приємних вражень подорож в осінні Карпати! Криворівня, Верховина, гори, вкриті найпрекраснішими барвами осіннього лісу, Черемош, потічки, струмочки, овечки, корівки з дзвіночками, мелодія сопілки, ранкова тиша, травичка в росі виблискує на сонечку...МузИки, відомі на весь світ, майстерклас з гуцульськіх танців...Щастя щомиті! Все не можливо передати словами і написати в короткому коментарі. Дякую всім - організаторам, водію, всім причетним і, звичайно, учасникам групи! Всім нам - наступних чудових подорожей!


Олександр Заянчковський
Скажи Верховині ЙО! Різдво на Гуцульщині! ALL INCLUSIVE (03 січня 2020р.)
Чудова подорож! Прекрасні засніжені Карпати, самобутня Верховина та привітні місцеві жителі. Дякую організаторам Андрієві та Яні. Все було на найвищому рівні! Дякую водієві Сергію за професіоналізм та привітність. Дякую господарям за смачне харчування в готелі та за цікаві екскурсії місцевим екскурсоводам. Велике спасибі всім учасникам подорожі за веселу компанію. Все було чудово!


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Alina - 08 січня 19:51
Це гармонійна поїздка. Єдине що – в перший день після автобусу дуже насичений графік. Дякую всім, хто долучився до того, що ця поїздка відбулася. ❤️❄️

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.