23 жовтня 12:00
Час відправлення
28 жовтня 06:00
Час повернення
Є вільні місця!
195 EUR
220 EUR
Замовити місце

Романтичне тріо - Венеція, Верона, Будапешт!

Тип: Екскурсії, Розваги
Буде підкорено: 0 км.

Чарівна Італія та старовинна Угорщина! Неймовірне романтичне тріо: місто на воді - Венеція, романтична Верона, неповторний Будапешт!

Супроводжуюча:
Майя Пчьолка
(098)409-63-51
Супроводжуюча:
Валерія Вараниця
(063)051-70-61
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

Будапешт 

Будапешт - це місто, в яке легко закохатися. Будапешт відомий своєю приголомшливою архітектурою, багатою історією, лікувальними басейнами та  гучними нічними клубами. Столиця Угорщини заслужено вважається одним з найкрасивіших міст Європи. У Будапешті у нас буде оглядова екскурсія, під час якої ми побачимо найкрасивіші місця.

Замок Вайдахуняд

Тут ми відчуємо себе шляхетними лицарями та розкішними дамами. Цей замок наповнений неперевершеним духом історії, який переносить у минуле. Палац розміщений у нереально красивому парку Варошлігет на березі озера – це улюблене місце як і місцевих так і гостей міста.

Рибацький Бастіон

Побудований в 1905 році, він нагадує середньовічний білокам'яний замок, оточений «ажурною» стіною. Сім стінних веж символізують кількість племен, які об'єдналися з метою створення єдиної угорської держави. З Рибацького Бастіону виходять нереально круті фото на фоні Парламенту.

Купальні Сечені

Цей найбільший в Європі комплекс відкритий цілий рік. У ньому гармонійно поєднується прекрасна архітектура, різноманіття послуг, відмінний сервіс та лікувальні води. Вони містять солі натрію, магнію, кальцію, заліза, а також фтор і органічні кислоти.

Всередині цієї пам'ятки Будапешту розташовуються зали, прикрашені мозаїкою, статуями, ліпниною і малюнками із зображенням водної тематики. Тут обладнано 5 басейнів і 11 купалень з гарячою термальною водою  (температура тримається + 27 ° С і + 38 ° С).

Венеція

Мабуть, немає жодного туристичного європейського або всесвітнього рейтинга, в якому одне з перших місць не займала б Венеція. Мандрівників приваблює сюди  багата історія,  романтична атмосфера,  численні архітектурні шедеври і звичайно ж, безкінечні канали з легендарними гондолами. Романтична Венеція - батьківщина Вівальді, Казанови, Марко Поло. У нас буде захоплююче катання на катерах по каналах, а також оглядова екскурсія містом, під час якої ми побачимо головні цікавинки міста.

Гранд канал

Гранд-канал - центральна венеціанська вулиця, вздовж якої розташувалися найпрекрасніші будівлі і палаци. Традиційно, саме Гранд-канал вважається центральними, парадними воротами Венеції. Багато років тому, через нього в місто заходили торгові судна, сьогодні вони поступилися місцем невеликим корабликам з туристами, які мріють побачити Венецію у всій красі і відразу, з першого погляду, відкрити для себе всі найкращі її сторони.

Площа Сан-Марко

Якщо Гранд-канал - душа Венеції, то площу Сан-Марко,  по праву можна назвати її серцем. Чудова панорама відкривається гостям відразу  від причалу і  незмінно захоплює дух. На невеличкому п'ятачку «зібралося» стільки пам'яток і архітектурних шедеврів, що вистачило б на європейське містечко середньовічної епохи. Тут знаходяться дзвіниця Сан-Марко,  Палац дожів,  собор Святого Марка,  величезна бібліотека та  багато іншого.

Собор Святого Марка і Палац Доджів

Собор Сан Марко, розташований на однойменній площі - один з найпрекрасніших храмів не тільки Венеції, але і всієї Європи. Він відомий не тільки своєю легендарною архітектурою, а й тим, що саме тут поховані мощі апостола Марка, який вважається покровителем і захисником міста. Крім того, за часів хрестових походів Собор став сховищем численних предметів мистецтва, привезених сюди ще з Константинополя. 

Міст Ріальто

Ріальто - один з чотирьох мостів, які з'єднують береги Гранд каналу. На сьогоднішній день міст Ріальто - один із символів  Венеції. Окрім цього ми також побачимо Церкву Сан-Симеона Пікколо, Церкву Сан-Нікола-да-Толентино, годинникову вежу Святого Марка, дзвіницю Кампаніла, Сан-Джорджіо та безліч інших архітектурних і культурних шедеврів.

 Верона

Якщо Рим називають серцем італійської історії, Венецію - містом каналів і мостів, то знамениту Верону можна сміливо називати містом любові і романтики. У цьому, звичайно, є заслуга Шекспіра, який зробив це місто будинком Ромео і Джульєтти, але все ж романтики з'їжджаються сюди не тільки для того, щоб своїми очима побачити місце, де розвивалася відома всьому світу історія любові, але і поглянути на саме місто, що відрізняється захоплюючими  пейзажами і архітектурою, та неповторною атмосферою.


Пьяцца делле Ербе

Пьяцца делле Ербе (Piazza delle Erbe) чимось нагадує ринкову площу (продавці сувенірів наполегливо пропонують гостям міста свою продукцію), але ввечері вона заповнюється місцевими жителями і туристами, які насолоджуються лікером Кампари Campari і іншими аперитивами в розташованих неподалік барах і кафе. 

Арена ді Верона

Цей величезний амфітеатр, зведений у першому столітті нашої ери, є своєрідною відповіддю римському Колізею (який, до слова кажучи, молодше Веронського майже на 50 років!). Дивно, але Арена ді Верона  (Arena di Verona) з часом залишилася практично не зміненою. Щоліта тут проходить один з найвідоміших фестивалів опери в світі.


Балкон в будинку Джульєтти

Балкон Джульєтти (Balcone nella casa di Giulietta) -  мабуть, найромантичніше місце в Вероні. І це цілком зрозуміло: саме під ним палкий Ромео зізнавався в своїх почуттях коханій. Під балконом будинку, де, імовірно, жила трагічно загибла героїня п'єси Шекспіра, розкинувся мальовничий дворик, постійно окупований туристами, спраглими доторкнутись до  статуї Джульєтти «на щастя» і написати послання на стінах будинку.

 

Валюта

Краще  брати з собою євро, адже це офіційна валюта Італії. Також хорошим є варіант розрахунку картками міжнародних платіжних систем MasterCard та Visa, це вигідно. Переконайтесь, що ваші платіжні картки відкриті для розрахунку за кордоном на час подорожі.


Безвізовий режим

Для подорожі необхідно мати дійсний біометричний паспорт. Для проходження кордону на правах біометричного паспорту, потрібно не забувати про  правило 90/180 : мандрівник не повинен перебувати у Шенгені більше 90 днів протягом будь-якого періоду у 180 днів. Тобто якщо за останніх 180 днів до запланованої дати переїзду кордону, ви не перебували у країнах шенгену більше як 90 днів, то ви можете виїхати за кордон по біометричному паспорту, у іншому випадку - треба робити  туристичну візу. Підтвердження платіжоспроможностіу розмірі 50 євро на добу перебування за кордоном, або мінімум 100 євро на особу на весь період перебування (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому (картковому) рахунку. Страховий поліс та підтвердження бронювання житла надаємо ми. 
                                            Правила перетину кордону

      Перетинаючи державний кордон України (інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. За порушення порядку перетину державного кордону громадяни притягуються до відповідальності згідно з законодавством України та країн прямування. Під час проходження кордону виходити/заходити в автобус та пересуватися територією пункту пропуску дозволяється тільки з дозволу службових осіб підрозділу охорони державного кордону (або керівника групи). Проводити фото і відео зйомку під час проходження кордону суворо заборонено. Камери конфіскуються прикордонниками і поверненню не підлягають.
    Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.
Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження:(м'ясо, ковбаси, сир, молоко і тд). Штраф від 50 Євро!

Перетин кордону неповнолітніми

 Правил перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:
           •     за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
           •    без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
           •    якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у                        свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
           •    якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон                                       громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на                                 постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у                                       дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
           •    у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:
                     - свідоцтва про смерть другого з батьків;
                     - рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;
                     - рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;
                     - рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;
                     - рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди                          та    супроводу другого з батьків;
                     - довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав                          внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час                          виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).
                     -виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів,                                сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за                                шість    місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua.
Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.


 

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель
3-місний 2-місний
Учасники Клубу 195 EUR 205 EUR
Новачки 220 EUR 230 EUR

ДІТЯМ ДО 10-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 30 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 08 вересня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 10 жовтня 09:00 Орг. збір зросте на 10 EUR, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід у Будапешті, Венеції, Вероні;
 • 24/7 організаторської підтримки;
 • проживання дві ночі в готелях 3*;
 • сніданки в готелях;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • прогулянка на кораблику до Венеції+навушники - 15 євро;
 • купальні Сечені 19 євро вхідний квиток;

Програма подорожі


Середа 23 жовтня :
12:00 Виїзд з Вінниці. З карманчика навпроти центр. автовокзалу.
Четвер 24 жовтня :
08:00 Приїзд до Будапешту. Насолоджуємось найкращими місцями столиці під час оглядової екскурсії!
13:00 Вільний час у центрі міста, будемо гуляти по набережній та робити шикарні фото. Усім бажаючим радимо порелаксувати у найкращих термальних купальнях міста.
18:00 Поселення у готель.
19:00 Вільний вечір в місті.
П'ятниця 25 жовтня :
06:30 Ранковий виїзд з Будапешту.
13:30 Приїзд до Верони. Оглядова екскурсія - гуляємо, насолоджуємось прекрасним романтичним містом.
20:00 Збір біля автобуса. Переїзд до готелю. Поселення.
Субота 26 жовтня :
09:00 Ранковий виїзд з готелю. Вирушаємо до Венеції.
10:00 Прибуваємо до порту Пунта Саббіоні, а далі на кораблику до Венеції (оплачується окремо 15 Євро в обидва боки).
11:00 Екскурсія у Венеції.
12:30 Вільний час у Венеції! Гуляємо, фотографуємось, куштуємо італійські делікатеси. Усі бажаючі можуть покататись на гондолі.
20:00 Повернення до Пунта Сабіоні на кораблику.
21:00 Збір біля автобуса. Виїзд додому.
Понеділок 28 жовтня :
06:00 Орієнтовний час прибуття додому, все залежить від нашої пунктуальності, стану доріг та часу проходження кордону.

Транспорт

 • Neoplan (50 місць)
44 вільних місць із 50

504642383430282420161284
494541373329272319151173
4844403632262218141062
474339353125211713951
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель
48 вільних місць із 51

Друзі, під-час нашої подорожі ми будемо проживати у 3* готелях. 
Ці готелі дуже затишні та чисті, кожен номер обладнаний сан. вузлом: душ, туалет в номері.
Сніданки включено у суму орг. збору! Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.