28 вересня 03:00
Час відправлення
30 вересня 03:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
30 вересня 2019р.
1050 UAH
1140 UAH
Залишити відгук

Скарби Покуття

Тип: Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 900 км.

Друзі, їдемо разом відкривати таємниці Покуття, мандрувати незвіданими стежками у минуле! Ми побачимо унікальну церкву-лицаря, відвідаємо батьківщину Роксолани, дізнаємось які легенди приховує Давній Галич, найбільше колись місто у Європі. Закупимось автентичною покутською керамікою, відвідаємо історичний осередок у Крилосі, відкриємо для себе писанкову Коломию, що закохує в себе архітектурними візерунками, та наостанок залишимо своє серце в українському Парижі-Чернівцях.

Супроводжуюча:
Наталія Примак
(098)322-05-38
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Тернопіль

Галич

Івано-Франківськ

Коломия

Городенка

Чернівці

Хмельницький

Вінниця

Про подорож

Оборонна церква в Чесниках

У цьому невеликому покутському селищі знаходиться найяскравіший зразок архаїчного оборонного храму – Вознесенської церкви. Найпривабливіше в споруді – масивні контрфорси, які надають церкві вигляд храму-лицарю. Подібного контрасту ви не побачите ніде: крихітна церква та гігантські у порівнянні з нею контрфорси.

А храм дійсно – лицар, бо мав оборонне значення. Товсті кам’яні стіни, вікна-бійниці та вал навколо церкви не раз рятували мешканців Чесників від ворогів. Так, під час нападу татар у 1550 році церква-фортеця врятувала життя своїм парафіянам. Народні перекази кажуть, що у 1648 році храм відвідав Богдан Хмельницький.  Це давнє і шановане місце Сили з виразною позитивною (захисною) енергетикою.

Рогатин - батьківщина Роксолани

Проїжджаючи давнім Волинським шляхом у напрямку з Тернополя до Стрия можна побачити величезний пагорб, який стоїть посеред рівнинного плато. Його називають Чортовою Горою і кажуть, що під її найбільшим каменем знаходяться ворота до пекла… Цікаві історії Рогатина починаються вже з околиць цього міста. Символом Рогатина є олень, який, за легендою, вивів з лісу дружину руського князя Ярослава Осьмомисла, що заблукала на полюванні. А на тому місці, звідки вона вийшла, було засноване місто.

З Рогатином також пов’язане ім'я Роксолани.  Відомо, що весь галицький край колись називали Роксолянією. Тому саме таким іменем нарекли відому українку. Як відомо з історичних джерел, саме тут вона народилася на початку XVІ ст.Потім була взята у полон татарами і стала улюбленою дружиною турецького султана Сулеймана .

Рогатинський Храм Святого Духа відносять до десяти найцінніших дерев’яних сакральних споруд України. Ніхто точно не знає, коли було зведено святиню, та одна з її стін красномовно засвідчує дату 1598 року. Кажуть, колись цей храм був фортецею… Зайшовши всередину, ви побачите дивовижний старовинний іконостас 1650 року, який має аж 5 ярусів. У своєму роді він вважається найстаршим зі всіх, що збереглися в Україні.

Миколаївський костел збудований у ренесансно-готичному стилі. Це давній духовний осередок, який став взірцем готичної архітектури 15–17 століть. Архітектурні форми костелу мають оборонний характер,про  це свідчать бійниці на високій дзвіниці. Сьогодні будівля стала цінною пам’яткою сакральної архітектури країни.

Давньоруське князівство - Галич

Галич – маленьке і затишне місто на березі річки Лукви. А колись це була столиця одного з найбільших давньоруських князівств і одне з найвеличніших міст на теренах західної України.  Він був одним із наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався  український дух. Укладалися держані документи, писалися літописи та Євангелія, а також інші твори мистецтва. Споруджували білокам’яні храми, які рівнялися на світові пам’ятки культури.

Поглянувши в глибину століть, виразно побачимо, як тісно переплітаються історія та духовність цієї землі. В наші дні від колишньої величі залишилося небагато, але Галич і сьогодні закохує в себе з першого погляду.

Історичний осередок у Крилосі

В наш час Крилос – невеличке село, яке знаходиться неподалік районного центру Галич. І от якби не надважка багаторічна праця археологів та істориків, нізащо в світі не повірив би в те, що Крилос – це частина величної та сивої історії. Столиця могутньої та самостійної держави Галицько-Волинського князівства.Наразі Крилос є частиною національно-історичного заповідника «Давній Галич».

Ми відвідаємо музей історії Давнього Галича, який  мріяв створити митрополит Андрей Шептицький. Своєю мрією він поділився зі своїм другом та археологом Ярославом Пастернаком. Митрополит дуже хотів, щоб музей був поруч з фундаментом Успенського собору. Сьогодні музей знаходиться у відреставрованій митрополичій резиденції. 

А ще у вільний час буде можливість пройтися хресною ходою навколо комплексу, попити цілющої води з Княжої криниці, та подивитись на тваринок в  центрі реабілітації.

Івано-Франківськ

А чудовим завершенням дня буде прогулянка по мальовничому місті Івано-Франківськ та смачна вечеря в одному із відомих закладів міста, і не тільки=) Якщо ви ще не закохались у Франик, тоді Вам 100% варто його відвідати: затишний центр, чудові фонтани, безліч витворів мистецтва із металу, що прикрашають вулиці та, звичайно, привітні люди!

Пивний паб "Десятка" та "П'яна вишня" 

У самому центрі Івано-Франківська є дуже особливий заклад який обожнюють всі Бідняжки. Це пивний паб "Десятка". Він славиться своїми великими порціями, низькими цінами та неймовірно смачною кухнею!)
Тепер у Франківську є маленька частинка Львова - "П'яна вишня"! Там частують дуже смачною вишневою настійкою!

Писанкова Коломия

Коломия- чудове, затишне містечко, що розташувалось на лівому березі річки Прут. Мандруючи Коломиєю Ви побачите чітко виражений австро-угорський характер будівель міста. Поблукавши стежками вулиць середмістя — відчуваєш себе по-іншому. Модерн, історизм — час, протягом якого місто набуло теперішнього вигляду, котрим милуються не тільки його жителі, а й безліч туристів.

 

Споруджена 1877 року ратуша, церкви й сецесійні будівлі Коломиї нагадують про близькість Європи. Назва міста увіковічнена в коломийках - веселих куплетах, що з шаленою швидкістю співають на Покутті вже не одну сотню років.Старі будинки у стилі бароко, бруківка на вузьких дорогах, орнаменти вишиванок чи візерунки писанок. Саме такі спогади залишаються після відвідин Коломиї. А ще Коломия не тільки “писанкова”, як всі звикли казати, а й “літописна”. Першу писемну згадку про Коломию зафіксовано в 1241 році. 

Місто приємно вражає колоритними музеями, яскравими пам’ятками історії, культури та архітектури. Це одне з найцікавіших і найзатишніших містечок у Західній Україні. Приємно і цікаво прогулятись затишними вуличками міста, тому що тут збереглася неабияка кількість цінних зразків архітектури австрійського періоду.

Неймовірний костел в Городенці

У 1754 р. коштом Миколи Потоцького у Городенці розпочалося будівництво храму Успіння Діви Марії. Спроектував його Бернард Меретин. Внутрішнє оздоблення городенківського храму – справа рук Іоана Георга Пінзеля. У 30-х рр. ХІХ ст. до храму прибудували дзвіницю. Зараз храм відреставрований, зберігся він майже без змін. 

Роботи тривали майже 17 років та завершилися у 1760 р. На той час то була найкраща барокова споруда в Україні. Перед костелом була встановлена коринфська колона, прикрашена статуєю Діви Марії роботи Пінзеля.Цікаво, що замість традиційних католицьких хрестів на костелі були встановлені родові герби Потоцьких – п’ятираменний хрест «Пілява»  

Покутська кераміка в Котиківці

Ми завітаємо до невеличкого села, де гостинні господарі покажуть нам процес виготовлення унікальної покутської кераміки. Її ще називають "живою" керамікою. Цей посуд має особливі, тільки йому притаманні властивості – він дихає. Під час приготування страв спочатку вбирає вологу, а потім поступово її повертає. Тому їжа не пригорає і дістає особливого смаку. Молоко довше звичайного не кисне. Варення та соління не пліснявіють. Свіжий хліб довго не черствіє та не "цвіте". "Жива" кераміка тривалий час зберігає температуру продуктів.

Покутська кераміка" замість глазурування використовує метод молочного обпалювання — обробки посуду молоком та цукром. Це прадідівський метод, який з покоління до покоління передавали на Прикарпатті. Головною ж "фішкою" "Покутської кераміки", якої не використовує ніхто з вітчизняних керамістів, стало покриття неглазурованих поверхонь посуду колоїдним сріблом.  А після екскурсії у нас буде можливість придбати все що сподобається з керамічних виробів за помірними цінами.

   

Вечірня прогулянка Чернівцями

Чернівці – це місто, яке увібрало в себе все саме чудове, що відбувалося з ним за всі сторіччя. Воно дивує, зачаровує і залишає в пам'яті тільки позитивні емоції. Тут хочеться зупинити мить і розтягнути це непередаване відчуття блаженства!

Це місто по праву вважають перлиною архітектури, адже воно буквально наповнене унікальними зразками різних стилів, багато з яких мають загальнонаціональне значення. Тут кожен куточок просочений чимось особливим, унікальним і таким затишним. Віхи історії відклали свої відбитки на неповторну архітектуру будинків і вулиць.

Під час екскурсії ми побачимо безліч красивих будівель, площ та визначних пам'яток міста, зокрема будинок-корабель, ратушу, театр, площу філармонії, художній музей та пішохідну вулицю Кобилянської, тощо. Після екскурсії буде час відвідати колоритні заклади Чернівців, де ми зможемо повечеряти колоритними покутськими стравами. 

Харчування:

На сніданок беріть з собою бутерброди, обід першого дня у нас є можливість замовити комплекс в Галичі (100 грн).  Сніданок другуго дня замовляємо в готелі: омлет з тушкованою цибулею, грибами, помідорою (85 грн) а обід в кафе  Городенці - суп, рис з овочами, куряче філе, сок, салат (110 грн). Повечеряти можна в колоритних закладах Івано-Франківська та Чернівців. УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель Рів*єра (Івано-Франківськ)
2-місний (Двомісний стандарт)
Учасники Клубу 1050 UAH
Новачки 1140 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 18 вересня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • 10 грн на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • витрати на харчування;
 • екскурсія на виробництво Покутської кераміки - 50 грн;
 • За бажанням: вхідний квиток в музей історії Крилос - 20 грн-дорослий, 10 грн-дитячий;
 • вхідний квиток в міні-зоопарк Крилос- 25 дорослі, 10 дитячий;
 • вхідний квиток в музей побуту Крилос- 20 грн-дорослий, 10 грн-дитячий.;

Програма подорожі


Субота 28 вересня :
03:00 Виїзд з платформи 1А, Центрального автовокзалу.
09:00 - 10:00 Огляд оборонної церкви с.Чесники
10:30 - 12:00 Прибуття у Рогатин, прогулянка по місту під час якої ми побачимо все найцікавіше.
13:00 - 14:00 Час на обід в Галичі
14:00 - 15:00 Оглядова ексурсія старовинним містом Галич-столицею давньоруського князівства.
15:30 - 17:30 Ексурсія по історичному заповіднику "Давній Галич" у Крилосі.
18:00 - 18:30 Переїзд до Івано-Франківська, поселення. Потім ідемо на вечірню прогулянку містом, та на вечерю в крутий заклад "Десятка"
Неділя 29 вересня :
08:00 - 09:00 Виселяємось з готелю, сніданок.
10:00 - 12:00 Прибуття у писанкову Коломию, огляд архітектури міста
13:00 - 14:00 Час на обід у Городенці
14:30 - 15:30 Знайомимось з автентичною покутською керамікою. Після невеликої екскурсії буде час щоб придбати посуд за приємними цінами.
17:00 - 21:00 Вечірня прогулянка Українським Парижем-Чернівцями. Також ми завітаємо до місцевих закладів харчування, де скуштуємо смачних покутських страв.
21:00 Виїзд додому
Понеділок 30 вересня :
03:00 Час прибуття вказано орієнтовно, все залежатиме від нашої організованості та стану доріг.

Транспорт

 • SETRA 49
0 вільних місць із 49

45413733292523211713951
464238343026242218141062
47
48433935312719151173
49444036322820161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель Рів*єра (Івано-Франківськ)
0 вільних місць із 50

Для ночівлі у Франківську, ми обрали готельно-ресторанний комплекс Рів'єра. Це оптимальне співвідношення ціни/якості на святково-туристичний період у місті.

Знаходиться комплекс в 3,5 км. Хто забажає зостатись на святкуванні, без проблем зможе дістатись на таксі, заплативши орієнтовно 80 грн. з машини.

Наші номери 2-місні стандарт класу, із двома односпальними ліжками, які при бажанні можна зробити "двоспальним" зсунувши їх. В кожному номері є душ, туалет, фен, засоби особистої гігієни.

Також в готелі можна замовити сніданок (комплекс - 80 грн.)Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.