- Вінниця
- Хмельницький
- Тернопіль
- Стрий
- Борислав
- Східниця
- Дрогобич
- Угерсько
- Вінниця
Деталі та родзинки подорожі
Доступні виїзди
Організаційний збір
Дітям до 12 -ти років діє знижка 10%.
Враховано
Додатково
Організатори
Програма подорожі
Зустрічаємось у кишеньці навпроти Центрального автовокзалу і вирушаємо в нашу подорож. Бажаючих зможемо забрати навпроти Західного автовокзалу біля нового McDonald's о 23:45.
Готель, в якому ми будемо проживати, приймає нас на сніданок. Заселення буде пізніше. Є можливість залишити деякі речі за необхідності.
Місто Борислав є унікальним завдяки своєму розташуванню на промисловому озокеритному та нафто-газовому родовищі.
Аптека-музей Йогана Зега – локальний музей винахідника гасової лампи, що проведе нас стежками історії та занурить у часи величних винаходів! Експонати музею ілюструють історію міста Борислава, нафтовидобутку і нафтопереробки, інженерної та фармацевтичної справи, видобування і переробки озокериту. Адже саме нафта, озокерит та продукти їхньої переробки принесли Бориславу світову славу – завдяки розробкам Йогана Зега.
Після відвідання музею на нас очікує захоплююча екскурсія парком, де побачимо елементи нафтовидобувної промисловості.
Буковиця – новий гірськолижний курорт для родини та друзів. І хоча сам комплекс вважається молодим, однак перші згадки про заняття зимовими видами спорту на схилах місцевих гір з’явилися ще за часів Австро-Угорської імперії! З вершини гори Маґестра (586 м), яка є найвищою точкою комплексу, відкриваються неперевершені панорамні види на місцеву природу та околиці міста Борислав. Також на вершині розміщено заклад, де можна випити кави, карпатського чаю або зігрітися глінтвейном.
В обідній час ми пропонуємо вам місцевий заклад «Bukovytsia» із смачною місцевою кухнею.
Насамперед курорт завдячує своєю популярністю цілющим властивостям вод, які тут видобувають – серед них добре відома «Нафтуся». Однак місту є чим вражати й окрім лікувальних джерел.
Ми відвідаємо чарочну «СпотиКачка» – місце, де відчуваєш себе як вдома. Заклад дивує різноманіттям та незвичним смаком українських напоїв, які поєднують автентичні смаки, традиції та сучасні технології. Тут на нас чекає дегустація крафтових алкогольних продуктів бренду.
Переїжджаємо в затишне місце в обіймах природи – готель «Візит» у Трускавці. У готелі є сауна та чан, які можна попередньо замовити за додаткову плату.
Відпочиваємо і готуємося до нового насиченого дня. У ресторані готелю можна замовити вечерю за меню
За бажанням можна замовити сніданок у готелі.
Старовинне, автентичне місто із захопливими легендами, самобутньою історією та атмосферою. Місто солі, нафти, видатних митців та старовинних традицій.
Дрогобицька солеварня – найстаріше підприємство в Україні та одне з найдавніших в Європі. Перша писемна згадка про неї датується ще 1390 роком! Саме з того часу сіль, покладам якої близько 15 мільйонів років, виготовляється тут за незмінною технологією. Сіль є головним символом Дрогобича – на міському гербі зображено 9 топок солі, в яких вона традиційно продавалась у давнину. До речі, одну зі сцен фільму «Довбуш» знімали тут – на Дрогобицькій солеварні!
Поряд із солеварнею розташована церква Святого Юра. Це – одна з найцінніших святинь Дрогобича. Дерев’яна церква, збудована без жодного цвяха, внесена до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Її також називають «поемою на дереві», адже стіни церкви повністю вкриті унікальними розписами XVII ст. Бажаючі зможуть відвідати її у вільний час.
Дрогобицька міська ратуша – адміністративна будівля, що має давню історію. Вперше її було зведено ще 1460 року, після підтвердження Магдебурзького права. З того часу ратушу не раз перебудовували, однак вона не припинила свого існування. У вежу вбудовано годинник, циферблати якого виходять на чотири сторони світу. А сама ратуша може похизуватися тим, що 2020 року на її честь видали книгу – «Тріада часу: дрогобицькій ратуші 90», яка є першою в Україні літературною збіркою, присвяченою будівлі ратуші.
Ми розкажемо вам про цікаві заклади в центрі міста, де можна пообідати або перекусити, і ви зможете відвідати котрийсь із них.
Рухаємося до наступної локації.
«Мукко» – молочна ферма Прикарпаття, що виготовляє натуральний та корисний сир. Екологічне розміщення власних ферм у поєднанні із дбайливим доглядом за тваринами, сучасним обладнанням та авторською голландською рецептурою дають сир найвищої якості. Дегустація різноманіття вишуканої продукції дозволяє відчути себе справжнім сирним експертом. А уподобані місцеві смаколики можна придбати в крамниці та привезти додому в подарунок.
Орієнтовний час повернення у Вінницю – 23:00 (час прибуття залежить від завантаженості доріг та нашої з вами організованості на зупинках).