trip inroduction image
Історичне Полісся
музеї Житомира & Острів любва
790
Учасник клубу
870
Новачок
  • Вінниця
  • Калинівка
  • Бердичів
  • Червоне
  • Житомир
  • Старий Солотвин
  • Вінниця

Доступні виїзди

Дата подорожі
Кількість днів
Кількість місць
Організаційний збір (від)
Історичне Полісся
музеї Житомира & Острів любва
09 червня 2024 р.
11 день
Є вільні місця
790
870
Забронювати
- учасник клубу
- новачок

Організаційний збір

Учасник клубу
Новачок
790
870
alarm icon
• Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно. • Вартість вхідних квитків на екскурсійні об'єкти може змінюватись залежно від рішень їх адміністрації та не залежать від організаторів.
Організаційний збір розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче).
Також нагадуємо, що в тур-клубі діє система авансів для підтвердження бронювання місць.
Дітям до 12 -ти років діє знижка 10%.
Як отримати клубну картку та стати учасником нашого клубу?Детальніше

Враховано

Проїзд комфортабельним автобусом
Проїзд комфортабельним автобусом
Екскурсійний супровід
Екскурсійний супровід
Організаційна підтримка до, під час подорожі
Організаційна підтримка до, під час подорожі
Туристичне страхування
Туристичне страхування

Додатково

Вхідні квитки:
Вхідні квитки:
У три музеї з екскурсіями: дорослі 150 грн: дитячі 100 грн.
власні витрати на харчування
власні витрати на харчування
Комплексний обід - 150 грн.
organizer slider background

Організатори

ПГ
Поляруш Ганна
супроводжуюча
good smile7 з 7 людей вподобали цього організатора

Програма подорожі

Одноденна подорож
Музейна спадщина Житомирщини. Острів кохання та неоготичний палац Ґрохольських-Терещенків.
09 червня 2024 р. неділя
Бердичів
Острів Кохання
Палац Ґрохольських-Терещенків
Старий Солотвин
музей космонавтики
Житомир
07:00 Збір у кишеньці навпроти центрального автовокзалу (м.Вінниця, вул. Київська 8). Посадка в автобус. Старт подорожі. Чекаємо 15 хвилин. Не запізнюйтесь!
09:00 - 10:00 Для багатьох людей ім’я Джозефа Конрада асоціюється лише з Англією, але для тих, хто знайомиться з цим письменником, стає зрозумілим, чому музей його пам’яті було створено в Бердичеві.

Експозиція музею розповідає про великого поляка, видатного англійського письменника та нашого земляка. Головною метою авторів, було не лише збирання матеріалів та представлення їх в музеї, але заохочення всіх відвідувачів зануритись (вперше, але не в останнє) в надзвичайний світ пригод, автора «Серця темряви». Життя і творчість неймовірної особистості представлена в трьох частинах. Перша охоплює раннє дитинство в Україні, важку долю дитини революційних засланців. У другій частині представлений нелегкий шлях реалізації мрії та розвиток морської кар’єри. Третя частина знайомить з літературною спадщиною Джозефа Конрада, його позицією у світі літератури та життя письменника у Великобританії. 

10:00 - 11:00 Музей єврейства у Бердичеві.

Метою створення та діяльності музею єврейства міста Бердичева є популяризація інформації про культуру та традиції єврейського народу серед широких мас суспільства, сприяння поширенню знань з історії Голокосту. Експонати для музею частково надала єврейська громада Бердичева, частково – мешканці міста. Музей складається з трьох кімнат. Перша присвячена побуту, культурі та релігії бердичівських євреїв. В експозиційних вітринах розміщені копії архівних документів, раритетні предмети (кінець ХV— початок ХХ століття), які розповідають про релігійні традиції єврейського народу. Також тут знаходяться побутові та господарські предмети — патефон, примус, рубель, ваги, горщики і ще багато інших предметів, які поступово виходять з ужитку нашого життя.

Музей створений не лише для євреїв. Його експозиції розраховані на сприйняття не євреями єврейської національної культури шляхом знайомства з раритетними експонатами, які відображають побут і релігію іудеїв. Музей представляє інтерес для представників різних національностей сучасної України — тих, хто любить і хоче знати історію рідного краю, хто хоче зрозуміти феномен єврейського народу.

11:30 - 12:30 Обід в одному із закладів міста.
13:30 - 14:30 Палац Ґрохольських-Терещенків

Дивовижна, нині напівзруйнована триповерхова неоготична будівля з двома вежами була зведена польським магнатом Адольфом Грохольським в 1851 році.

Чудовий навіть у напіврозваленому стані, палац Терещенків у селі Червоне наче виринає із хащів. Ця будівля вражає не тільки розмірами, а й архітектурними рішеннями, а в одному з його приміщень є навіть театр! Палац будували на три поверхи, його форма – чотирикутник, але прикрашений трьома вежами. Ще дві так звані замкові вежі виконували ролі окремих павільйонів. Цікаво, що навіть конюшня та декілька споруд господарського призначення будувалися у тій же неоготичній стилістиці. Перлиною палацу були центральні сходи з особливого білого мармуру та бальна зала, прикрашена люстрами, що були зроблені з венеціанського кришталю. 

15:30 - 17:00 Музей Космонавтики

Космос і все, що з ним пов’язано - це те, що завжди викликало інтерес. У житомирському музеї космонавтики можна дізнатися більше про всесвіт.

Справжні шматочки метеорита, технічний зразок супутника, велетенський космічний корабель. В музеї показують один з унікальних експонатів:

Справжній космічний корабель «Союз 27». Вірніше те, що від нього залишилося після посадки на землю», - показує експонат старший науковий співробітник Національного музею космонавтики імені С. П. Корольова Олена Зосімович.

У музеї можна роздивлятися спускний апарат космічного корабля «Восток». А ще є макет «Лунохода-2».

18:00 - 19:00 Будинок рибалки. Старий Солотвин

Острів кохання – це штучний острів, створений у 70-х роках минулого століття. У 1984 – 1985 роках на ньому збудували дерев’яний будинок, який в народі називають «Будинком рибалки та мисливця». Згодом на острів проклали дерев’яний місток . Місцеві жителі кажуть, що в цій надзвичайній будівлі живе дух риболова, який покінчив своє життя самогубством через нерозділене кохання. Також ходить легенда, що в річці, яка оточує острівець, живуть лісові мавки. Розповідають, що вони тільки те й робили, що чекали кого б то заманити за собою на міль. Дім побудований з дерева, на якому виточені й розфарбовані візерунки. До острівця з будинку веде вузький дерев'яний міст, який, на жаль, в поганому стані. Двері будинку зачинені, тому всередину потрапити не вийде, але вигляд ззовні повністю це компенсує. Раніше острівець був улюбленим місцем рибаків і мисливців. Вони залишались там для перепочинку та схову під час дощу, аж поки острівець не став туристичним місцем та не набрав популярності.   

21:00 - 21:30 Орієнтовне прибуття у Вінницю. Залежить від нашої організованості та стану дороги. Зупинка при в'їзді у місто, та в кишеньці навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.
Читати далі
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image

Транспорт

Поставити запитання