trip-inroduction-image
Різдвяна історія в Румунії
Сігішоара Сибіу Клуж-Напока
145
Учасник клубу
165
Новачок
 • Вінниця
 • Хмельницький
 • Чернівці
 • Прайд
 • Сігішоара
 • Сибіу
 • Алба-Юлія
 • Турда
 • Ріметя
 • Клуж-Напока
 • Вінниця

Деталі та родзинки подорожі

asset icon
Підземне соляне місто Прайд
Прайд – це одна з найбільших соляних шахт Європи. ЇЇ використовують у лікувальних цілях, як свого роду санаторій. Це місце сміливо можна називати підземним містом, для того щоб не нудьгувати, в підземний світ перенесли все найнеобхідніше для розваги людини. Тут є Wi-fi, кафе, кіоски, аптека, церква, фітнес, музей геології і все для розваг (дитячі майданчики, теніс, бадмінтон, катання на роликах).
asset icon
Три столиці Трансільванії
Сибіу, Клуж-Напока, Алба-Юлія - в різні часи ці міста були столицями Трансільванії, які зберегли не тільки неймовірну історію, а й архітектуру, в яку ми поринемо та дослідимо.
asset icon
«Місто очей»
Сибіу називають «Містом очей» – завдяки особливому типу дахів над старовинними будинками, коли віконця на горищах нагадують очі. Їх можна побачити по всьому історичному центру й не лише.
asset icon
Найкрасивіше сереньовічне місто
Сігішоара вважається одним з найкрасивіших і найнайкраще збережених середньовічних міст в Європі. Її історичний центр – абсолютно унікальна перлина 16-го століття, внесена ЮНЕСКО в список Всесвітньої спадщини.

Доступні виїзди

Дата подорожі
Кількість днів
Кількість місць
Організаційний збір (від)
Різдвяна історія в Румунії
Сігішоара Сибіу Клуж-Напока
22 - 25 грудня 2023 р.
44 дні
Є вільні місця
145
165
Забронювати
- учасник клубу
- новачок

Організаційний збір

Учасник клубу
Новачок
3 місний
145
165
2 місний
twin,twin
150
170
Організаційний збір залежить від категорії обраного номеру та розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче).
Також нагадуємо, що в тур-клубі діє система авансів для підтвердження бронювання місць.
Дітям до 12 -ти років діє знижка 10%.
Як отримати клубну картку та стати учасником нашого клубу?Детальніше

Враховано

additional icon
Проїзд комфортабельним автобусом
additional icon
Екскурсійний супровід
additional icon
Проживання в готелі
additional icon
Сніданок в готелі
additional icon
Організаційна підтримка до, під час подорожі
additional icon
Туристичне страхування

Додатково

additional icon
Вхідні квитки
Соляна шахта Прайд: дорослі - 10 євро, діти - 7 євро; соляна шахта Турда: дорослі - 13 євро, діти -6 євро.
additional icon
власні витрати на харчування
organizer slider background
Організатори

Програма подорожі

1 День
Виїзд
22 грудня 2023 р. п’ятниця
Виїзд
19:00 Збір у кишеньці напроти центрального автовокзалу (м.Вінниця, вул. Київська 8) . Посадка в автобус. Старт 19:00. Чекаємо 15 хвилин, не запізнюйтесь.
2 День
Прайд- підземне соляне місто. Сігішоара - батьківщина Дракули. Сибіу - «Місто очей» .
23 грудня 2023 р. субота
Перетин кордону
Прайд
Сігішоара
Сибіу
09:30 - 11:00 Прибуваємо у соляну шахту Прайд

Прайд – це одна з найбільших соляних шахт Європи. Вперше ці місця були згадані в документах 1902 року. Шахта утворилася під час видобутку солі. Насправді – це дивовижне місце, в яке варто хоч раз завітати. Глибина шахти складає 120 метрів. Висота перевищує 14 метрів, як 5-ти поверховий будинок. Довжина коридорів складає 400 метрів. Температура протягом усього року тримається на рівні 12-15 градусів. Вона використовується в якості санаторію, де лікують пацієнтів, що страждають на астму. Лікування полягає в тому, щоб перебувати в шахті і дихати цим соляним повітрям. А для того щоб не нудьгувати, в підземний світ перенесли все найнеобхідніше для розваги людини. Тут є Wi-fi, кафе, кіоски, аптека, церква, фітнес, музей геології і все для розваг (дитячі майданчики, теніс, бадмінтон, катання на роликах).  

12:00 - 13:00 Обід в одному із закладів
13:00 - 15:30 Сігішоара - прогулянка старовинним містом

Сігішоара – місто в Центральній Румунії в історичній області Трансільванія. Було засноване саксонськими переселенцями, які побудували тут цитадель, названу Шессбург. Сігішоара вважається одним з найкрасивіших і найкраще збережених середньовічних міст в Європі. Її історичний центр – абсолютно унікальна перлина 16-го століття, внесена ЮНЕСКО в список Всесвітньої спадщини. Старе місто Сігішоари відоме вежами, чарівними брукованими вуличками, старовинними бюргерськими будинками та багато прикрашеними церквами. Історичний центр має чудову середньовічну атмосферу, яка не поступається в чарівності старій Празі та Відню. Також Сігішоара вважається місцем народження легендарного правителя Валахії - князя Влада Цепеша, який є прообразом графа Дракули.  

17:00 - 20:30 Прибуваємо в «місто очей» - Сибіу, відвідуємо різдвяний ярмарок, гуляємо різдвяним містом, вечеряємо

Сибіу нерідко називають найкрасивішим містом Румунії, і не без підстав. Тут величні собори та охайні вулички з кольоровими будиночками межують з мальовничими трансільванськими пейзажами, а місцевий різдвяний ярмарок вважається найкрасивішим у країні. Перша згадка про Сибіу датується 1191 роком, а вже до 14 століття місто стало важливим торговельним центром. З 1692 по 1791 роки Сибіу навіть було столицею Трансильванського князівства. Якийсь час місто носило німецьку назву Hermannstadt, адже до Другої світової війни воно було центром трансільванських саксів, цю назву і досі можна побачити на тутешніх вулицях. У 1950-1990 роках більшість з етнічних німців повернулися до Німеччини, тож нині більше 95% населення Сибіу вважають себе румунами. Зараз Сибіу є одним з найважливіших культурних та туристичних центрів країни – у 2007 році його було обрано культурною столицею Європи, а у 2008 році журнал Forbes назвав Сибіу одним з «найбільш ідилічних місць для життя» у Європі. Нерідко можна почути, що Сибіу називають найкрасивішим містом Румунії, і, чесно кажучи, з цим складно не погодитися. Також це місто надзвичайно охайне – з чистими вулицями та гарно доглянутими історичними будівлями.  А ще Сибіу називають «Містом очей» – завдяки особливому типу дахів над старовинними будинками, коли віконця на горищах нагадують очі. Їх можна побачити по всьому історичному центру й не лише.   

21:30 Орієнтовне прибуття в готель, поселення.
3 День
Алба-Юлія - місто з однією з найбільших фортець Європи. Саліна Турда - найнезвичайніша печера Румунії. Клуж-Напока - неофіційна столиця Трансільванії.
24 грудня 2023 р. неділя
Алба - Юлія
цитадель Альба-Кароліна
Ріметя
Клуж-Напока - неофіційна столиця
печера Турда
Турда
07:00 - 08:00 Висилення з готелю. Сніданок.
08:30 - 09:30 Орієнтовне прибуття в місто Алба-Юлія. Відвідуємо цитадель Альба-Кароліна.

Алба-Юлія - невеличке місто, відоме своєю фортецею, яка є чи не найбільшою в Європі. Колись на цій території існувала дакійська держава, яка пізніше стала провінцією Римської імперії та важливим військовим табором. Місто в Центральній Румунії та одне з найдревніших міст Трансільванії. Алба-Юлія затишно розташувалася в долині річки Муреш в 270 кілометрах від румунської столиці. В кінці XVIII століття на території Алба-Юлії була відкрита перша румунська публічна бібліотека. Алба-Юлія, будучи простим містом, а потім і столицею Трансільванії, завжди грала одну з важливих політичних ролей в країні. У 1918 році саме тут було оголошено про те, що Трансільванія приєднується до Румунії. Сталося це 1 грудня, тому цей день в країні є національним святом. Цитадель Альба-Кароліна, розташована в середньовічному місті Алба-Юлія та являє собою фортецю з бастіонами. Площа фортеці 70 гектарів і це була найсильніша та неприступна фортеця Трансільванії в XVIII столітті. Старовинна фортеця Альба-Кароліна нагадує формою семикутник і була побудована в період між 1715 і 1738 роками. Цитадель складається з двох старих фортець: одна була побудована за часів Римської імперії, а інша – в Середньовіччі. Периметр цитаделі будували близько 20 тисяч селян. Довжина стін і захисних споруд становить 12 кілометрів. Стіни фортеці складаються з цегли і каменів, які брали з руїн іншої більш древньої цитаделі, яка була зведена за часів Римської імперії. У деяких місцях стіни досягають трьох метрів у висоту і півтора метра в ширину. Територія всієї військової фортеці становить 70 гектарів. Це найбільша за площею фортифікаційна споруда Румунії. Цитадель була побудована в стилі бароко. У фортеці знаходиться безліч історичних пам’яток, які дуже дбайливо зберігаються. Насправді місце по-справжньому цікаве. Тут відтворені підземні ходи, що з’єднують фортецю з віддаленими бастіонами і руїнами, зібрані зразки старовинної зброї, окремо є музей, де можна подивитися розкопки римського періоду. На території знаходиться будівля старовинної бібліотеки, університету, кілька соборів, ведуться археологічні розкопки.  

10:30 - 13:00 Відвідуємо соляну шахту Саліна Турда

Саліна Турда (рум. Salina Turda) - соляна шахта біля містечка Турда, в окрузі Клуж, що на північному заході Румунії. Відкриту для туристів у 1992 році, шахту Саліна-Турда в 2017 році відвідало близько 618 000 туристів. Це місце входить в перелік «7 чудес Румунії». Саліна Турда в 2013 році була віднесена Business Insider до числа 25-ти топ-туристичних об’єктів світу, які варто відвідати.
Сіль тут вперше почали видобувати ще в часи античності. Письмово шахта вперше згадується в 1075 році. Перший документ, який прямо говорить про існування соляної шахти в Турді, виданий угорською канцелярією 1 травня 1271 року. У документах, що збереглися з тринадцятого та чотирнадцятого століть, йдеться про соляні промисли в Турді. Операційні зали тоді розміщували на місці нинішніх соляних озер біля нового входу в шахту.
У XVII столітті розпочалися перші роботи з видобутку солі на північно-західному схилі Валі-Вале-Сарате, про що свідчать вали в куполі кімнати Терезія. Незабаром після цього було відкрито шахту «Святого Антонія», де гірнича діяльність продовжувалася до першої половини ХХ століття.
Соляна шахта «Турда» була модернізована і знову відкрила свої двері у 2010 році після інвестицій у розмірі 5 888 000 євро. Шахта складається з шахти Франца Йосифа, шахт Терезії, Рудольфа, Гізели та інших частин. В шахті є ліфт, футбольне поле, підземні озера з човнами, зали із сталактитами, безліч ходів-лабіринтів. Шахту вважають одним із найкрасивіших підземних місць світу. А унікальна сучасна підсвітка робить його надзвичайно фотогенічним. Крім того в шахті існує особливий лікувальний мікроклімат, корисний для дихальної системи відвідувачів.

13:00 - 14:00 Обід в одному із закладів.
15:00 - 19:30 Орієнтовне прибуття в Клуж-Напока, відвідуємо різвяний ярмарок, насолоджуємося вечірнім містом. Вечеря.

Клуж-Напока – місто в північно-західній частині Румунії. Це неофіційна столиця Трансільванії з глибокою історичною спадщиною і чудовою атмосферою. Клуж – красиве старовинне місто з істинно трансільванською чарівністю, яке поєднує в собі багату історію і культуру. Залишки фортечних мурів з коморами, баштами і бастіонами XIII-XVII століття; готична церква святого Михайла XIV-XV століття; псевдоготична північна башта XIX століття; та безліч архітектурних пам'яток, які варто побачити. Ще за часів Римської імперії на місці нинішнього Клужа була облаштована база римського легіону під назвою Напока, втім, під час Великого переселення народів вона була зруйнована. Якийсь час тут переміщалися слов'янські племена, однак у XII столітті на цих територіях остаточно осіли угорці. 

19:00 Вирушаємо у Вінницю
4 День
Повернення додому
25 грудня 2023 р. понеділок
Приїзд
10:00 - 10:30 Орієнтовне прибуття у Вінницю. Залежить від нашої організованості та стану дороги. Зупинка у кишеньці навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Корисні поради

• Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 7 років. Якщо дитина не займає місце в автобусі, а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

• Вартість вхідних квитків на екскурсійні об'єкти може змінюватись залежно від рішень їх адміністрації та не залежать від організаторів.

• Для оформлення туристичного страхового полісу - нам необхідні дані вашого закордоного біометричного паспорту. Ви можете внести самостійно на сайті в своєму кабінеті, кожен учасник при першій ж реєстрації має особистий кабінет. Зайти можете в нього через авторизацію за номером телефону, де буде видно дані про вас та ваші бронювання та оплати. Там ви і вносите дані паспорту, також можна принести на офіс і ми все зробимо за вас, або фото першої сторінки скинути організатору.

Транспорт

Неоплан 31*
Вільно місць: 22 з 31
review icon11 з 12 людей вподобали цей автобус
Вільні місця
Зайняті місця
helm

Проживання

Готель у Румунії
Вільно місць: 24 з 30

Наш готель розташований в самому серці Трансільванії і був побудований у 2016 році. До послуг гостей  великий дворик і безкоштовний Wi-Fi на всій території. Ми проживатимемо у комфортбельних двомісних номерах зі зручностями у кожній кімнаті.

review icon10 з 10 людей вподобали цей готель
man face green icon
Вільні місця
man face gray icon
Зайняті місця
|
Окремі кімнати
+
Окреме спальне місце
Поставити запитання