Деталі та родзинки подорожі
Доступні виїзди
Організаційний збір
Дітям до 12 -ти років діє знижка 10%.
Враховано
Додатково
Організатори
Програма подорожі
Вперед за пригодами. Виїзд о 23:30 з 1 платформи центрального автовокзалу.
Маємо зупиночку у Яремче на заправці аби можна було привести себе до ладу та поснідати.
Чемегівський каньйон – одна з наймальовничіших природних локацій Карпат.Протягом тисячоліть вода виточувала тут глибокі скельні проходи, створюючи видовищний кам’яний каньйон, що простягається на кількасот метрів. Його високі стіни вкриті мохом та густою зеленню, а в окремих місцях можна побачити цікаві геологічні утворення, які формувалися мільйонами років. Уздовж каньйону стікають численні потічки, що додають йому загадкової атмосфери, нагадуючи тропічні пейзажі.
Після каньону усі бажаючі матимуть змогу зробити фото на високій дерев`яній гойдалці з красивими пейзажами.
Гедзьо Парк — це казковий куточок у Яремче, який ніби перенесений зі світу хоббітів. Тут кожен куточок занурює вас у чарівну атмосферу Середзем'я, де природа гармонійно поєднується з фантастичною архітектурою. Будиночки хоббітів: Головна визначна пам'ятка парку — це будиночки хоббітів, побудовані з увагою до деталей. Вони відтворюють житла, описані в книгах, і дозволяють відвідувачам відчути себе частиною казкового світу. Лісові стежки та оглядові майданчики: Прогулянки парком — це справжня можливість насолодитися красою Карпат. Доглянуті стежки ведуть до оглядових майданчиків, звідки відкриваються захоплюючі види на гори та ліси. Фотозони:У парку створені спеціальні зони для фотосесій, де можна зробити яскраві та незабутні знімки. Це особливо цікаво для сімей із дітьми та любителів казкової атмосфери. Водоспад Пробій – це звичне явище для місцевих мешканців і дивина для туристів, адже водограй розташований у самісінькому місті Яремче на річці Прут. Каскадний водограй утворився в Яремчанському каньйоні річки Прут і є одним із найповноводніших у Карпатах
Вузькоколійний віадук "Каретний міст" - одна з найцікавіших залізничних пам'яток Карпат. Використання натурального каміння робить його схожим на класичні римські акведуки, а вузька колія додає атмосфери старовинної залізниці.
Усі бажаючі вирушаємо до коників. Ми матимемо змогу пофотографуватися та покататися серед гір на кониках, відчути всю силу природи.
Починаємо наше невелике сходження на полонину Кукул де зможемо помилуватися краєвидами та цвітінням фіолетових квіточок крокусів.Гора Кукул — це справжня перлина Карпат. Дорогою ми зустрінемо багато природніх джерел та гойдалку де зможемо відпочити та помилуватися краєвидом.
Піднімемося на полонину , влаштуємо пікнік із бутербродами.Запалимо вогнище та бажаючі посмажать зефірки та відпочинемо на полонині помилуємося краєвидами та зробимо гарні фото.
Помилувавшись краєвидами вирушаємо до готелю.
Уявіть: ви занурюєтеся в гарячу воду, аромат гірських трав наповнює повітря, навколо – зелена краса Карпат… Це не просто купання – це справжній гуцульський SPA-ритуал, який відновлює сили та дарує незабутні емоції! Усі бажаючі зможуть поніжитися у чанах та відпочити.
Це одночасно і гуцульський парк розваг, і своєрідний музей карпатського колориту, і арт-об’єкт, та і просто чудове місце відпочинку. Виконаний цей етно-парк в стилі гуцульського села. При вході нас зустрічають дві величезні фігурки перців, і це не просто так ‒ назва цієї незвичної місцини завдячує давній легенді, згідно з якою, саме тут колись виріс перший в краї перець чилі. Ще не встигли зайти, а «Полонина перці» продовжує дивувати. Поруч зі входом можна полюбуватись на найбільший дерев’яний герб України, встановлений тут в 2019 р. Висота герба складає понад 15 м! Це досягнення було занесено у Книгу рекордів України. Місцерозташування «Полонини перці» напрочуд вигідне. При хорошій погоді звідси відкривається мальовничі краєвиди на найбільш облюбовані мандрівниками місця в Карпатах: Говерлу, Петрос, Драгобрат, Горгани та Свидовецький масив. Однак все-таки головною родзинкою «Полонини перці» є її культурна програма. Багато хто асоцією гуцулів з вівчарством та сироварінням ‒ і не безпідставно. Наступною зупинкою в маршруті по «Полонині перці» може стати сироварня, яка затягує надовго. Чому? Перш за все ‒ можливість дегустації особливих карпатських сирів: будз, вурди і бринзи, запиваючи цю смакоту прохолодними напоями чи медовухою. Окрім того тут можна ознайомитись із процесом сироваріння. Самий час для майстер-класів! Свій маршрут долиною перців точно треба прокласти через хатинки, де навчають народним ремеслам. Тут вам і ліжникарство (вироблення речей із шерсті), і писанкарство, і навіть виготовлення предметів побуту чи декору з дерева, міді чи бронзи. Чудовий спосіб спробувати себе у чомусь новому та дізнатись про цікавинки старовинних технік ремесла.