trip-inroduction-image
Повстанський НР на Гуцульщині
Україна Понад Усе!
3800
Учасник клубу
4150
Новачок
  • Вінниця
  • Хмельницький
  • Чернівці
  • Коломия
  • Косів
  • Пістинь
  • Космач
  • Шешори

Деталі та родзинки подорожі

asset icon
Новий рік в автентичному селі Пістинь
asset icon
Переїзд селом на фірах
asset icon
Самобутня культура та традиції предків
asset icon
Гарний варіант для дітей
asset icon
Неймовірні панорами гір

Доступні виїзди

Дата подорожі
Кількість днів
Кількість місць
Організаційний збір (від)
Повстанський НР на Гуцульщині
Україна Понад Усе!
29 грудня 2023 р. - 01 січня 2024 р.
44 дні
Є вільні місця
3800
4150
Забронювати
- учасник клубу
- новачок

Організаційний збір

Учасник клубу
Новачок
3 місний
3800
4150
2 місний
4000
4350
Організаційний збір залежить від категорії обраного номеру та розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче).
Також нагадуємо, що в тур-клубі діє система авансів для підтвердження бронювання місць.
Дітям до 12 -ти років діє знижка 10%.
Як отримати клубну картку та стати учасником нашого клубу?Детальніше

Враховано

additional icon
Проїзд комфортабельним автобусом
additional icon
Страховка на перевезення
additional icon
Екскурсійний супровід
additional icon
Організаційна підтримка до, під час подорожі
additional icon
Проживання у садибі (дві доби)

Додатково

additional icon
Харчування в подорожі
2 сніданки та 2 вечері - 700 грн; новорічний стіл (наливки, узвар, салат Цезар, м'ясна, сирна нарізка, риба по Косівськи, борщ по Гуцульськи з пампушками,ковбаски, м'ясна страва, соління, голубці з ребрами і фрукти) - дорослі 600 грн, діти до 12 років 500 грн.
additional icon
Майстер-класи та музеї
майстер-клас із ліплення сирних коників та сироваріння - 100 грн; екскурсія в музеї Олекси Довбуша - 50 грн: музей народного мистецтва та побуту - 40 грн; музей визвольної боротьби - 40 грн;
additional icon
Переїзд на фірах
орієнтовно 300 грн з особи (вартість фіри ділиться між учасниками подорожі, на одну фіру сідає 5-6 чоловік ).
additional icon
Чан
чан (розрахований на 8 осіб) + сауна на 2 години відпочинку 2500 грн.
additional icon
Власні витрати
organizer slider background
Організатори

Програма подорожі

1 День
Ми вирушаємо до перлини Гуцульського краю. Краю митців - чарівників та незламності Українського Повстанського Духу.
29 грудня 2023 р. п’ятниця
23:00 Збір навпроти центрального автовокзалу (м.Вінниця, вул. Київська 8).
travel-program-image
2 День
Косівщина - неповторний та мальовничий куточок Карпат.
30 грудня 2023 р. субота
07:00 - 09:30 Орієнтовне прибуття у Косів. Візьміть із собою бутерброди, поснідати зранку. У Вас буде вдосталь часу на закупи сувенірів та звичайно вишиванки, яка буде тішити душу в Новорічну ніч.

Першим місцем, де ми почнемо знайомитися з гуцульським колоритом, стане Косівський ринок. Цей базар є найвідомішим, саме через те, що з нього розпочинають свої подорожі усі сувеніри, які ми купуємо в Україні, ціни тут оптові, а майстри місцеві. Чого тільки не побачиш на Косівському базарі! Грибочки, ягідки, чаї, м’ясні делікатеси, а також легендарні сирні коники. А що стосується сувенірної продукції, так тут очі розбігаються - різьблені, інкрустовані й випалені дерев’яні вази, шкатулки, рахви, пласти, орли, ложки, діжки, бербениці, розписаний керамічний посуд, куманці, скульптурки, кахлі, вишиті і ткані сорочки, рушники, килими і верети, ліжники, вироби із бісеру, металу, шкіри і ще багато чого цікавого. 

10:00 - 11:30 Відвідаємо Музей народного мистецтва та побуту Гуцульщини.

Косівський музей народного мистецтва та побуту Гуцульщини справедливо вважають центром культурного надбання Гуцульщини. Колекція музею нараховує близько п’яти тисяч експонатів. У ній представлено одні з кращих збірок виробів з дерева, кераміки, шкіри та металу, гуцульського одягу та вишивки.

11:30 - 13:00 Музей визвольної боротьби імені Степана Бандери.

Тематична експозиція музею охоплює часовий проміжок 20-50-х рр. ХХ століття та освітлює славні сторінки творення української державності: героїчну боротьбу Української Повстанської Армії, діяльність Організації Українських Націоналістів, боротьбу з окупаційними режимами — польським, німецьким, більшовистським, репресії режиму проти патріотів-українців. Головним завданням музею є зберегти пам’ять про правдиву, не викривлену радянською ідеологією історію визвольних змагань українського народу і виховання патріотизму в сучасної української молоді.

13:00 - 14:00 Обід в одному із закладів в місті Косів.
14:00 - 16:00 Прогулянковий маршрут на Замкову гору.

У Косові є кілька історичних пам’яток, серед яких найстарішим є Косівський замок, який побудували у XIII столітті й розташований в центрі міста. З вершини гори відкривається краєвид на місто та прилеглі села, а також на Покутсько-Буковинські Карпати. Також цю вершину називають Замковою, адже в минулому тут знаходилася фортеця, яка колись оберігала місто від нападів кримських татар і опришків. Залишки валів збереглися й донині.

17:00 - 18:00 Поселення в готель. Вечеря та відпочинок. Хто бажає йде у чан.
3 День
Сакральне, автентичне, гуцульське, по карпатському горде і по українськи гостинне село Космач – одне із найбільших в Україні.
31 грудня 2023 р. неділя
09:00 - 17:00 Після сніданку, гайда у світ традицій, обрядів та легенд Гуцульщини.

Саме Космач привніс у світову культуру гуцульські ноти і гуцульський дух, унікальну космацьку вишивку і писанковий розпис. А ще – справжні цінності та приклад відданої любові до своєї рідної землі, батьківського дому і традицій предків.  Сьогодні ми будемо мандрувати селом Космач, щоб навчитися гуцульським ремеслам і відчути життя у горах, послухати неймовірні карпатські легенди, повстанські пісні та відвідати місця, що сповненні таємниць нащих пращурів. А для того, щоб відчути увесь місцевий колорит, ми будемо переїжджати селом на конях, прикрашеними дзвіночками та яскравими кутасами, фіри встелені ліжниками! Буде доста автентично, яскраво та з вітерцем! 

Також нас чекає доволі цікавий музей у Космачі - Музей Олекси Довбуша. За розповідями, саме в цій хаті було смертельно поранено Олексу. Ви будете справді вражені його надбанням.

18:00 Повернення до готелю. Вечеря, відпочинок перед зустріччю НР.
22:30 Вдягаємо вишиванки, збираємося в залі на зустріч Нового року. Де на нас чекають смачні страви та чудова компанія однодумців.

Новий рік в умовах війни – це не забаганка! Це частина нашої ідентичності і те, за що ми зараз воюємо і боремося – за право мати свою державу, країну, мову, ті ж традиції. Але й робити з цього, так би мовити, свята, щось на кшталт неадекватного двіжу в п'яному угарі, то є очевидна неповага до наших Захисників і Країни в цілому!  

Цей Новий рік у Пістині - для всіх свідомих громадян, які розуміють  недоцільність забав, танців та гучних гулянь під час війни. Для тих хто цінує тишу, спокій, душевні, теплі розмови біля ватри та щирі українські пісні, що гріють душу.

4 День
Водоспадами та перевалами, у пошуках скарбів опришків.
01 січня 2024 р. понеділок
09:00 - 09:30 Після сніданку вирушаємо до тихого і затишного села Шешори.
10:00 - 11:15 Прогуляємося до печери, що оповита легендами та має неабияке сакральне значення.

Про цю печеру складено чимало легенд. У ній нібито переховувалися опришки під проводом легендарного ватажка Олекси Довбуша та ніби саме у ній заховані скарби, що відкриються лише тій людині, що має чисте серце та справді добрі помисли.

11:30 - 12:45 Срібні водоспади у Шешорах.

Окремо на водоспади потрібно дивитися взимку. Тоді вода завмирає під впливом лютих морозів та утворює скульптури неймовірних форм. Складаються враження, ніби потрапляєш на виставку химерних льодових фігур, які можуть змінюватися в залежності від погоди. Саме там починаєш розуміти силу та красу матінки-природи.

13:15 - 14:30 Шлях бойової слави УПА.

На околиці села Пістинь косівськими лісниками були знайдені залишки підземного сховища бійців Української повстанської армії з архівом документів, які розповідають про збройну боротьбу повстанців Косівщини з радянськими загарбниками у 1946-1951 роках. Музейний комплекс складається із трьох криївок, реконструйованих у первісному вигляді (житлова криївка, криївка-зброярна, криївка-шпиталь), між якими прокладено туристичний маршрут "Шляхами бойової слави УПА". Інформаційні стенди знайомлять з історією створення комплексу та основними віхами становлення і діяльності УПА на території Косівського району.

14:30 - 23:00 Виїзд до Вінниці.

Орієнтовне прибуття до Вінниці о 23:00. Залежить від нашої організованості та стану дороги. Зупинка на західному автовокзалі та у кишеньці навпроти центрального автовокзалу.

Корисні поради

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! Тур Клуб не несе відповідальність за погоду та природні явища.  У подорож допускаються діти, мінімальний вік яких становить 5 років.

Транспорт

Neoplan 37
Вільно місць: 33 з 37
review icon22 з 22 людей вподобали цей автобус
Вільні місця
Зайняті місця
helm

Проживання

Гостинний двір у селі Пістинь
Вільно місць: 38 з 38

Приватна садиба має все необхідне для комфортного проживання: ванна кімната в кожному номері, зручні меблі, телебачення та Wi-Fi. На облаштованій території є колиба, альтанка, мангал, дитячий майданчик, міні-зоопарк та форельне господарство.

review iconНіхто ще не залишив відгук про цей готель
man face green icon
Вільні місця
man face gray icon
Зайняті місця
|
Окремі кімнати
+
Окреме спальне місце
Відгуки з попередніх подорожей
Поставити запитання