- Вінниця
- Умань
- Кропивницький
- Вінниця
Деталі та родзинки подорожі
Доступні виїзди
Організаційний збір
Дітям до 12 -ти років діє знижка 10%.
Враховано
Додатково
Організатори
Програма подорожі
Старт з кишеньки навпроти Центрального автовокзалу.
Кропивницький – це чарівне та дивовижне місто, наповнене затишком та особливою атмосферою компактності.Розташоване у самому центрі України, місто до сьогодення зберегло свою аутентичність і може похвалитись численними пам’ятками та витонченими історичними будівлями, які тут дбайливо оберігають.
Ми маємо чудову нагоду помилуватися «українською Голландією». З початку квітня алеї парку вкриваються килимом з тюльпанів, гіацинтів, нарцисів та мускарів, цибулини яких привезені безпосередньо з Голландії. Крім того, в парку працює безліч атракціонів для дітей та дорослих та є декілька кафе та ресторанів, якщо зголоднієте. Також у Дендропарку працює живий куточок, де можна побачити фазанів, павичів та інших представників фауни.
Зверніть увагу: якщо через погодні умови квіти не зацвітуть у вибрану дату, організатор залишає за собою право замінити даний об'єкт на інший.
Час повернення вказано орієнтовно, все залежатиме від нашої зібраності та стану доріг.