- Вінниця
- Калинівка
- Бердичів
- Радомишль
- Бузова
- Вінниця
Деталі та родзинки подорожі
Доступні виїзди
Організаційний збір
Враховано
Додатково
Організатори
Програма подорожі
На нас чекає захоплююча екскурсія «Архітектура та побут сільського житла України кінця ХІХ ст.». Етнографічний музей-скансен «Українське село» – це приватна колекція української старожитності середини-кінця ХІХ ст., яку зібрав засновник музею протягом багатьох років свого життя, основою якої є шість автентичних хат, бережно перевезених з основних історико-етнографічних регіонів України: Гуцульщини, Півдня, Поділля, Полісся, Середньої Наддніпрянщини та Слобожанщини. Діючі ремесельні майстерні доповнюють музейну експозицію своєю активною діяльністю.
Екскурсія тропічними теплицями стане екзотичним доповненням до основної екскурсійної подорожі в етнографічному музеї та збагатить емоціями родинну прогулянку вихідного дня.
Тепличний комплекс «Тропіки» налічує чотири тематичні теплиці.
Серед них: «Бананова» – де ростуть, розмножуються та плодоносять банани у тропічному жарко-вологому кліматі. З основних насаджень ще можна виділити ананаси та дерева папайі.
«Цитрусова» – тут висаджені лимони різних видів, мандарин, апельсин, манго, фейхоа, оливи та ліана маракуйі. Найарматнішою цитрусова теплиця є взимку та ранньою весною.
«Інжирна» – інжири тут ростуть у природних умовах нашого клімату у затишку теплиць. Взимку ця теплиця не опалюється, тому інжири восени скидають своє запашне листя, яке збирається, проходить технологічний процес сушки і формується у чайні пакети для подальшого чаювання.
Аромати запахів інжирів ніби просочуються через стіни, настільки вони запашні, коли квітнуть та плодоносять.
«Гранатова» – це ще досить молодий розсадник дерев гранатів та хурми, які вже також плодоносять
. Будівництво тропічних теплиць в етнографічному комплексі «Українське село» розпочалось у 2016 році. Незважаючи на те, що теплицям-термосам не так багато років, на даний час є 4 теплиці по 100 м2 кожна, в яких вирощуються 26 видів тропічних,субтропічних, теплолюбних та адаптованих до наших умов рослин, які можна вирощувати у домашніх умовах та місцевих зимових садах!
В історико-культурному комплексі "Замок Радомисль" повністю збережені природні ландшафти та відновлені інтер'єри XVIІ-ХІХ віків.
Замок розташований між двох водоспадів в парку зі скульптурами ХVІІ- ХVІІІ ст. Парк складається з декількох островів з'єднаних між собою місточками.Тут ми точно знайдемо багато інстаграмних місць.
У Замку Радомисль розташований єдиний в Україні Музей української домашньої ікони та старожитностей «Душа України». В музеї нараховується близько 5000 одиниць зберігання з усіх регіонів України.
У залах музею, окрім ікон, представлені оригінальні старовинні фотографії, колекція прасок, предмети старовини, дерев’яні скульптури, антикварні люстри, картини та меблі. Ми здійснимо подорож у часі та на дотик відчуємо кожен експонат. Родина Богомолець упродовж тривалого часу збирала їх на барахолках та горищах, рятуючи від знищення та вивезення за кордон.
Папірня Замку Радомисль є єдиною в Україні відновлена середньовічна фабрика з виготовлення паперу за старовинною технологією. А також є повністю екологічною. Ми дізнаємось все про виготовлення паперу у XVII столітті .
Корисні поради
• Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.
• Вартість вхідних квитків на екскурсійні об'єкти може змінюватись залежно від рішень їх адміністрації та не залежать від організаторів.