trip-inroduction-image
Терми у Хмельницькому
та музей Фотомистецтва
690
Учасник клубу
760
Новачок
  • Вінниця
  • Хмельницький
  • Вінниця

Деталі та родзинки подорожі

asset icon
Спа-центр "Терми"
Налічує 8 видів терм. Гарячі джакузі з унікальними аква-масажними зонами.Турецький хамам. Римські соляні терми. Унікальні японські бані (офуро). Сухі та вологі терми. Аромотерми та увесь комплекс спа-послуг та процедур.

Доступні виїзди

Дата подорожі
Кількість днів
Кількість місць
Організаційний збір (від)
Терми у Хмельницькому
та музей Фотомистецтва
08 березня 2024 р.
11 день
Є вільні місця
690
760
new trip icon
Терми у Хмельницькому
та музей Фотомистецтва
10 березня 2024 р.
11 день
Залишилось 2
690
760
Забронювати
Терми у Хмельницькому
та музей Фотомистецтва
16 березня 2024 р.
11 день
Є вільні місця
690
760
new trip icon
- учасник клубу
- новачок

Організаційний збір

Учасник клубу
Новачок
690
760
Організаційний збір розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче).
Також нагадуємо, що в тур-клубі діє система авансів для підтвердження бронювання місць.
Як отримати клубну картку та стати учасником нашого клубу?Детальніше

Враховано

additional icon
Проїзд комфортабельним автобусом
additional icon
Туристичне страхування
additional icon
Організаційна підтримка до, під час подорожі

Додатково

additional icon
Спа-центр "Терми"
відвідування спа комплексу - 700 грн.;
additional icon
Вхідні квитки:
у музей фотомистецтва з екскурсією: дорослий 60 грн., діти/студенти 30 грн.
additional icon
власні витрати на харчування
organizer slider background
Організатори

Програма подорожі

Одноденна подорож
Спа та релакс у Хмельницькому. Музей фотомистецтва.
10 березня 2024 р. неділя
SPA комплекс
Хмельниччина
Хмельницький
Терми
хамам
басейни
Релакс
07:45 Виїзд

Збір у карманчику напроти центрального автовокзалу. Посадка в автобус. Старт о 7.45. Чекаємо 15 хвилин, не запізнюйтесь. 

10:00 - 11:30 Прибуття у Хмельницький музей фотомистецтва. Початок екскурсії.

7 вересня 2010 року відкрито Хмельницький музей-студію фотомистецтва, який розмістився у приміщенні історичної пам'ятки архітектури міста, готелю «Континенталь», побудованому на власні кошти Нафтулою Вассерманом  у 1910 - 12 роках.  Музей фотомистецтва є першим та єдиним в Україні. У музейних вітринах виставлено колекцію, що налічує понад 3500 експонатів (фотоапарати, об'єктиви, збільшувачі, експонометри та інше приладдя), які ілюструють розвиток фотографії та виробництва фотоапаратів  за період з кінця XIX до кінця XX століття. Колекцію довгий час збирав засновник музею, хмельницький фотомайстер Костянтин Жданов. Також, у ній представлено чимало давніх негативів, літографій, фотографій, які зберегли для нас вигляд нашого міста та його мешканців. У фойє знаходиться постійно діюча експозиція «Проскурівські фотографи кінця ХІХ – початку ХХ ст» та «Старе-нове місто». На фотографіях зображені визначні місця нашого міста, будинки, вулиці та міські пейзажі. Чорно-білі фотографії - це минуле нашого міста, а кольорові - це наше сьогодення. Переглядаючи ці світлини, можна зробити порівняння: які зміни відбулися у місті. В музеї світ фототехніки представлений у всій своїй різноманітній красі - від самих фотоапаратів до усіляких фільтрів, збільшувачів, касет, тросиків, паперу, світлин...

12:00 - 13:00 Обідаємо в одному з закладів міста.
13:30 - 18:30 Реласкуємо у Спа! 8 видів терм, джакузі, басейни, зони сну в нашому розпоряджені! Після неймовірного відпочинку вирушаємо додому.

У спа комплексі знаходиться 8 видів терм. Гарячі джакузі з унікальними аква-масажними зонами.Турецький хамам. Римські соляні терми. Унікальні японські бані (офуро). Сухі та вологі терми. Аромотерма та увесь комплекс спа-послуг та процедур. Також тут є масажні кімнати. Масаж можна замовити будь-якого виду: класичний, тайський, лікувальний, спортивний, релакс та корекційний. Виділіть для себе день і відпочиньте всім тілом та душею, що неодмінно буде корисно для вашого здоров'я.

21:00 - 21:30 Повернення у Вінницю

Орієнтовне прибуття до 21.30. Залежить від нашої організованості та стану дороги. Зупинка на Західному автовокзалі та у кишеньці навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Корисні поради

• Важливо!!! Мінімальний вік дітей для відвідування спа комплексу Терми складає повних 13 років.  

• Обов'язково візьміть з собою одяг для купання, рушники та гумове взуття, купальники вам знадобляться у Термах. Також нам видадуть халат, рушник, простирадло для користування у комплексі. 

• Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! 

• Вартість вхідних квитків на екскурсійні об'єкти може змінюватись залежно від рішень їх адміністрації та не залежать від організаторів.

Транспорт

Відгуки з попередніх подорожей
Поставити запитання