trip inroduction image
guaranteed departure icon
Канарський рай
Острів Тенеріфе
685
Учасник клубу
745
Новачок
  • Україна
  • Краків
  • Тенеріфе
  • Краків
  • Україна

Деталі та родзинки подорожі

asset icon
Вулканічний пляж
Тільки уявіть - ми будемо засмагати на вулканічному піску, це просто щось нереальне. А ще й коли цей пляж омиває Атлантичний океан - це вдвічі крутіше!
asset icon
Готель на березі океану
Друзі, для нашого відпочинку ми обрали комфортний готель на півночі острову, адже саме там знаходяться знамениті вулканічні пляжі.
asset icon
Вулкан Тейде
Нам є чим вас здивувати! Адже ми поїдемо на величний вулкан-гігант Тейде. Вершина Тейде є найвищою точкою Тенеріфе, Канарського архіпелагу та і взагалі всієї Іспанії. Підіймає свої схили на майже чотири кілометри. Та на майже саму вершину підіймемось і ми.
asset icon
Подорож літаком
Надзвичайно комфортно та швидко ми дістанемось з однієї частини світу в іншу! Ви полюбите подорожі ще більше!
asset icon
Активний відпочинок
Якщо ви не хочете лежати на пляжі цілий тиждень, то ми знайдемо чим вам зайнятись! Майже кожного дня у нас в планах безліч розваг, тому сумно вам точно не буде!
asset icon
Інстаграмні фотозони та локації
Фотографувати ми будемо дуже багато, адже саме на Канарах виходять найпомпезніші фото! Готуйте телефони до 100500 фоточок!
asset icon
Мала група - комфортна подорож
Подорожі літаком - це завжди невеликі групи, дружня компанія та максимальна мобільність! Ми зможемо швидко вирішувати, що нас цікавить та стати справжньою командою в наших пригодах!
asset icon
Басейни з океанічною водою
Басейни Мартіанес: красивий ландшафт, океанічна вода у блакитних басейнах, фонтанчики, невеликі декоративні скелі та пальми, під якими ми покладемо себе на шезлонги, візьмемо до рук коктейлі і будемо смакувати різні варіації морепродуктів. Кайф ;)
asset icon
Лоро Парк
Унікальний парк, де тварини живуть в своє задоволення і вони тут кайфують від життя - це Лоро парк, який ми обов'язково відвідаємо. Ми потрапимо в живу природу і навіть побачимо вражаючі шоу тварин. Це буде вааау, повірте!
asset icon
Аквапарк
Трішки розваг нам не завадить! Сіам парк - це більше 15 вражаючих атракціонів, причому, абсолютно кожен із них по своєму неповторний і викликає дике бажання прокататись ще!
asset icon
Шопінг
Поїдемо в Санта-Круз, тут можна не тільки круто погуляти, а й вигідно пошопитись в брендових магазинчиках. Можна знайти класні подарунки і сувенірчики додому.

Доступні виїзди

Дата подорожі
Кількість днів
Кількість місць
Організаційний збір (від)
Канарський рай
Острів Тенеріфе + харчування
27 листопада - 05 грудня 2025 р.
99 днів
Є вільні місця
715
770
Канарський рай
Новий рік на острові Тенеріфе
25 грудня 2025 р. - 02 січня 2026 р.
99 днів
Є вільні місця
845
910
Канарський рай
Острів Тенеріфе + харчування
24 лютого - 04 березня 2026 р.
99 днів
Є вільні місця
735
795
- учасник клубу
- новачок

Організаційний збір

Учасник клубу
Новачок
alarm icon
В зв'язку потребою завчасного бронювання готелів перевізників та гідів, повернення авансових платежів без штрафів, можливе не пізніше ніж за 30 днів до початку подорожі. Після цього часу, потрібно знайти заміну Учасника для подорожі, який не їде.
Організаційний збір залежить від категорії обраного номеру та розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче).
Також нагадуємо, що в тур-клубі діє система авансів для підтвердження бронювання місць.
Як отримати клубну картку та стати учасником нашого клубу?Детальніше

Враховано

Сніданок в готелі
Сніданок в готелі
Сніданок шведський стіл в нашому готелі включено у вартість подорожі. В нас є можливість набратись сил перед насиченим днем.
Страхування
Страхування
Якісний туристичний страховий поліс.
24/7 організаторської підтримки
24/7 організаторської підтримки
Організатор як справжній Лідер нашої веселої компанії, надійний друг та помічник, завжди під боком.
Трансфер з/до аеропорту на острові
Трансфер з/до аеропорту на острові
Комфортний автобус зустріне нас та з легкістю довезе до нашого готелю і в кінці подорожі назад до аеропорту.
Проживання в готелі 7 ночей.
Проживання в готелі 7 ночей.
Ми будемо проживати у комфортному сучасному готелі з басейном на даху

Додатково

Особисті витрати
Особисті витрати
На Тенеріфе величезна кількість затишних кафе. Ціни стартують від 5 Євро за страву. Порції доволі великі. Середній чек в недорогому ресторані з келихом вина складатиме приблизно 10-15 Євро.
Авіаквитки
Авіаквитки
Авіапереліт Польща-Тенеріфе-Польща (це може бути Краків, Варшава,Катовіце) коштує на момент викладення подорожі 400-450 євро. Будь ласка зважайте на те, що ціна змінюється постійно. Будь ласка уточнюйте її у організаторів. Якщо Вам потрібна допомога з купівлею авіаквитків, будь ласка зверніться до організаторів і ми в усьому допоможемо. Така послуга становить 10% від вартості авіаквитка.
Екскурсії за бажанням
Екскурсії за бажанням
Мандрівка найцікавішими місцями острова на цілий день - приблизно 55 євро; Екскурсія з професійним гідом та трансфер до вулкану Тейде - приблизно 55 євро; Подорож на острів Ла Гомера на цілий день орієнтовно 120 євро (усі ціни вказані орієнтовно та залежать від кількості бажаючих).
Вхідні квитки
Вхідні квитки
Лоро Парк - 42 євро; Аквапарк Сіам Парк - 42 євро дорослий (подвійний квиток 74 євро); 32 євро дитячий + 20 євро трансфер; Підйом на канатній дорозі до вулкану Тейде - 40 євро.
Трансфер з України до аеропорту
Трансфер з України до аеропорту
Ми можемо допомогти придбати квитки до Польщі. Ця послуга становить 10% від вартості трансферу. Або ж можемо порадити Вам де і як придбати їх самостійно.
organizer slider background

Організатори

МЯ
Мосур Яна
супроводжуюча
good smile364 з 367 людей вподобали цього організатора
ЗА
Закревська Анастасія
відповідальна
good smile663 з 675 людей вподобали цього організатора
СТ
Саракуз Тетяна
відповідальна
good smile58 з 59 людей вподобали цього організатора
ЧМ
Чепурна Марина
відповідальна
good smile6 з 6 людей вподобали цього організатора

Програма подорожі

1 День
Виїзд з України до Польщі
04 серпня 2024 р. неділя
Виїзд з Вінниці

Щойно буде мінімальна кількість людей, ми обиремо найкращий варіант вильоту. Це може бути одне із польських міст Варшава, Краків, Катовіце. Але в будь якому разі перед купівлею радимось з вами.

Дорога до Польщі

Вирушаємо з України до Польщі, щоб наступного дня злетіти назустріч пригодам. Як тільки група сформована, ми обираємо найзручніше польське місто для вильоту (це може бути Варшава, Краків або Катовіце). Рішення приймаємо, орієнтуючись на розклад рейсів та найкращі умови для нашої групи.
Друзі, ви можете виїхати разом з нашим супроводжуючим з Вінниці і переночувати у Польщі. Якщо ж Ви з іншого міста, то ми обов'язково допоможемо з добиранням, або ж організуємо трансфер за достатньої кількості бажаючих. Деталі обговоримо з усіма учасниками подорожі після збору групи.

Читати далі
travel program image
travel program image
travel program image
2 День
Вилітаємо назустріч пригодам в Тенеріфе.
05 серпня 2024 р. понеділок
Початок мандрівки
Вечір знайомств
08:00 Сніданок

Снідаємо та вирушаєм у аеропорт

10:00 Реєстрація на рейс

Зустріч у аеропорту. Реєстрація почнеться за 3 години до вильоту!  Друзі, для всіх бажаючих ми організуємо трансфер з України автобусом чи потягом. 

13:05 Виліт :)

Вмощуємося зручніше, дістаємо навушники чи книжку, або просто насолоджуємося моментом. Наша мандрівка офіційно розпочалася!

17:55 Приліт у Тенеріфе

Літачок торкається землі, і ми вже на Канарських островах.

18:00 - 19:30 Переїзд до готелю.

Трансфер домчить нас на поселення, а ми дорогою вже ловимо перші кадри океану та відчуття, що попереду щось неймовірне.

20:00 Поселення та вечір знайомств

Розміщуємося в готелі та йдемо на перший спільний вечір: куштувати свіжі морепродукти в місцевих ресторанчиках, сміятися, знайомитися ближче… А після - чому б не зазирнути на пляж і привітатися з океаном?

Читати далі
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
3 День
Родзинки Тенеріфе. Розвідуємо острів
06 серпня 2024 р. вівторок
Подорож навколо острова
Канделярія
Гарачико
дегустація вина

Розпочинаємо захоплюючу подорож навколо острова! Сьогодні нас чекає знайомство з найпопулярнішими «родзинками» Тенеріфе - Канделярія, Гарачико, Ікод-де-лос-Вінос і кілька зупинок у місцях, де неможливо не дістати камеру.
У Канделярії ми прогуляємось набережною, подивимось на статуї стародавніх гуанчських королів і заглянемо в величезну базиліку.
Далі - Гарачико, місто, яке після виверження вулкана відбудувалося і тепер виглядає, наче листівка: вузькі вулички, білі будиночки, океан і природні басейни, утворені лавою.
А в Ікод-де-лос-Вінос ми завітаємо в одну особливу виноробню. Тут нам покажуть, як народжується вино, поведуть у старі зали та «секретні» кімнати, а потім пригостять келихом, щоб ми самі відчули — де ті фруктові нотки, про які завжди говорять сомельє.
Цей день буде саме таким, за які ми любимо подорожі: море вражень, яскраві фото і моменти, коли хочеться сказати «ось заради цього варто було летіти».

Читати далі
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
4 День
Вулкан Тейде - підкоримо найвищу вершину Тенеріфе!
07 серпня 2024 р. середа
Вулкан Тейде
Острів з висоти
На нас чекає багато нового та море емоцій!

Сьогодні ми вирушаємо до однієї з головних родзинок острова - вулкану Тейде. Дорога туди вже вражає: серпантини, зміна пейзажів, і з кожним кілометром все вище й вище, наче піднімаємось у зовсім інший світ.
Ми прогуляємось національним парком серед фантастичних ландшафтів: лавових полів, скель дивних форм і безлюдних просторів, що нагадують кадри з іншої планети. А потім піднімемось на підйомнику, щоб побачити острів з висоти, де краєвид розкривається на сотні кілометрів навколо.
Цей день буде про велич природи, про моменти, коли хочеться просто зупинитися, вдихнути на повні груди й запам’ятати цю мить назавжди.

Читати далі
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
5 День
Ла Гомера
08 серпня 2024 р. четвер
Острів Ла Гомера
Національний парк Гарахонай
Сан-Себастьян

Сьогодні ми вирушаємо на сусідній острів Ла Гомера - тихий, зелений і неймовірно мальовничий. Це місце, де природа зберегла свій первісний вигляд, а життя тече у власному розміреному ритмі.
Ми побуваємо у національному парку Гарахонай - величезному заповіднику з реліктовим вересово-лавровим лісом. Тут знайомі нам кущики вересу перетворилися на високі дерева, а вологе повітря створює явище, яке називають «горизонтальним дощем».
Познайомимося з традиційним виробництвом пальмового меду - спробуємо його та, звісно, зможемо взяти із собою додому як смачний сувенір. Дізнаємося про унікальну мову свисту - Сільбо, якою місцеві спілкуються крізь гори й долини, і навіть почуємо, як вона звучить.
А на завершення зазирнемо у чарівне містечко Сан-Себастьян - місце з вузькими вуличками, яскравими будинками та затишними ресторанами, де можна відчути справжню канарську атмосферу й скуштувати місцеві страви.

Читати далі
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
6 День
Сіам Парк - найкрутіший в світі аквапарк!
09 серпня 2024 р. п’ятниця
Аквапарк Siam Park
Вільний день біля океану. Або ж їдемо в Сіам Парк.

Вільний день. Насолоджуємось сонечком та океаном. Бажаючі вирушаємо у найкрутіший аквапарк Siam Park, де безліч водних гірок (в тому числі і найвища в світі), штучні хвилі, на яких можна спробувати посерфити та просто неймовірний парк, де ми класно проведемо час! Сказати, що парк величезний - це не сказати нічого! Різні варіації гірок, від яких мурахи по шкірі і оце дивне відчуття в животі (метелики чи може трохи страх?)
Здається, тут за один день можна зробити запас адреналіну на кілька життів вперед! Високі, закручені гірки, з різким чи плавним спуском, відкриті, щоб насолоджуватись поїздкою на шаленій швидкості чи закриті для любителів полоскотати нерви. А ще тут мега-круті локації, кожна з них - окрема пригода, навіть гірки у різному стилі. 
Окрім басейнів та водних атракціонів, тут є цілі будівлі на воді і навіть замок. Для дітей тут просто рай, і, звичайно, є басейни з безпечним рівнем води і гірки з помірним спуском. Що тут говорити, let’s go в аквапарк!

Читати далі
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
7 День
Їдемо ніжитись в океанічних басейнах Мартіанес та шопитись у Санта Круз
10 серпня 2024 р. субота
Басейни Мартіанес
Санта-Круз

Сьогодні вирушаємо до столиці острова - Санта-Круз. Тут можна пройтись по яскравих вуличках, зазирнути у безліч крутих магазинів і влаштувати собі шопінг із цінниками, які приємно здивують. Місто живе своїм особливим ритмом: затишні кав’ярні, вуличні музиканти та відчуття, що тут завжди трохи свято.
А щоб додати в день трохи релаксу, радимо заскочити у справжній оазис - басейни Мартіанес. Це місце з океанічною водою, блакитними лагунами, фонтанами та пальмами, під якими так приємно розтягнутися на шезлонгу з коктейлем у руці. І, звісно, тут подають неймовірні морепродукти, якими можна насолоджуватися, слухаючи шум хвиль.

Читати далі
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
8 День
Цікавинки острова. Лоро Парк - рослинний та тваринний рай.
11 серпня 2024 р. неділя
Лоро Парк
Вирушаємо у Лоро Парк

Продовжуємо відкривати найцікавіші місця Тенеріфе і сьогодні вирушаємо у справжнє царство природи - Лоро Парк. Тут можна зустрітися віч-на-віч із китами та пінгвінами, пройти скляним тунелем під водою й побачити морських гігантів просто над головою, навіть не намочивши ніг.
Це місце вражає розмаїттям: яскраві папуги, грайливі морські котики, фламінго, мавпи та горили, білі тигри, дельфіни та ще безліч дивовижних тварин з усього світу. Кожен вольєр і зона створені так, щоб максимально нагадувати природні умови життя мешканців, тож тут є навіть власні міні-джунглі.
Цілий день ми будемо гуляти серед зелені, спостерігати за тваринами та робити фото, які хочеться показувати всім. Лоро Парк - це місце, де природа і людина зустрічаються в гармонії, і звідси точно не хочеться йти.

Читати далі
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
9 День
Повернення додому
12 серпня 2024 р. понеділок
Повернення додому
07:30 Їдемо в аеропорт

Прощаємось з океаном і вирушаємо в дорогу.

11:00 Виліт до Польщі

Останній погляд на Тенеріфе з ілюмінатора, і вже в голові починають крутитися спогади про наші пригоди.

17:35 Прибуття

Кажемо один одному «до побачення» і вже плануємо нові подорожі разом.
Друзі, для всіх охочих ми організуємо трансфер назад до України, щоб наша подорож завершилася так само комфортно, як і почалася.

Читати далі
travel program image

Транспорт

Проживання

rewiews slider background

Відгуки з попередніх подорожей

КІ
Копко Іванна
Канарський рай
Тенеріфе 10 ночей + харчування ( 13 липня 2025 )
Загальне враження від поїздки дуже добре. Готель, як на 3 зірки, то чудовий. Щодо гідів, то я знайома тільки з двома (литовцем та росіянином Денисом), так як всі екскурсії не брала. І вважаю це вашим промахом. Так як скільки б років вони не жили на Тенеріфе, росіянин завжди залишається росіянином з його мисленням і переконаннями. Організаторка Віка сподобалась. Загальне враження до приземлення у Варшаві було суперським. Однак по приїзду виникли великі проблеми. Виявляється, з Канарських островів не можна ввозити на територію Польщі фрукти. В той час як ми купили манго, пітахаю та авокадо, які по проходженню польської митниці в аеропорту в нас конфіскували і змусили заплатити штраф на велику суму! Важливо: працівники митниці рандомно обирають кого перевірити. Тож, якщо в минулому комусь вдалось успішно перевозити фрукти, вам просто пощастило. Ну і наостанок, трансфер з аеропорту до України - це щось із чимось. Водії хамовиті, автобус в дуже старому стані, і кондиціонер працював всю дорогу так, що моя дитина по приїду захворіла. На прохання вимкнути кондиціонер, водії не реагували. Потім ми ще в Нововолинську мали пересадку дуууже довгу. Та незважаючи на всі ці недрліки, наш відпочинок на самому Тенеріфе був назабутнім та неймовірним!
Читати далі...
good smileПроживання
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
25 липня 2025 17:59
ББ
Богдана
Канарський рай
Острів Тенеріфе - 10 ночей ( 23 листопада 2024 )
Тенеріфе дійсно рай на землі😍 Найбільше мене вразило три речі: 1. Клімат - тут дуже тепло незважаючи на те, що прогноз погоди показує в середньому +23. В мене не було очікувань щодо купання, але вийшло і покупатись і на сонечку позасмагати. 2. Сусідній острів Ля Гомера. Надзвичайної краси острів, дуже вразив🤩 3. Національний парк Тейде🌋🤩 тут без слів, бо то треба на власні очі побачити😍 А і ще 4ий пункт, час ніби зупинився, бо по відчуттях я ніби провела на острові місяць, а не 10 днів😁 І окрема подяка Яні💛 Справилась на всі 1000%. Було дуже приємно провести час разом, будь які питання/пропозиції зразу вирішувались. Все було дуже гарно сплановано та організовано, без поспіху та стресу. Також вдячні за українського гіда і що клуб завжди в пошуках україномовних гідів. І взагальному хороша група зібралась☺️ Тому однозначно рекомендую цей тур і всі екскурсії в ньому, воно того варте😍
Читати далі...
good smileПроживання
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
05 грудня 2024 01:37
БЮ
Юлія
Канарський рай
Острів Тенеріфе ( 24 березня 2024 )
Неймовірна подорож до океану. Особливо після зими вже хочеться поніжитися під теплими проміннями сонечка. Організатор Яна була дуже уважна і привітна. Зустріла в аеропорту і розповіла, куди йти і що робити. Переліт триває біля 5год, але це виправдовується, коли бачиш неймовірну красу Тенеріфи. Буквально 1год від аеропорту і ми вже в готелі. Дуже зручне місцезнаходження самого готелю: близько до океану, магазинів, кафе, центру і автостанції (якщо хтось захоче поїхати в інші містечка на острові). Дітям дуже сподобалося відвідування Сіам-парку і Лора-парку. Також хочу відмітити екскурсію по острову. У нас вона була на авто (6чол). Але кафе в ущелині Маск хоч і з гарними краєвидами, але піцу там подають розморожену з супермаркету. В готелі не завжди був хороший інтернет в номері. Кому він потрібен для роботи, то це важливо. На ресепшені інтернет був хороший. Сніданки входили в ціну поїздки - доволі хороший вибір страв. За тиждень я не наситилась океаном, тому сподіваюсь, що неодмінно ще туди поїду. Дякую Бідняжкам за організацію такої поїздки :)
Читати далі...
good smileТранспорт
good smileПроживання
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
05 квітня 2024 03:05
БК
Катерина
Канарський рай
Острів Тенеріфе ( 24 березня 2024 )
Моя подорож на цей острів залишила неймовірні враження, які важко передати словами. Що мене вразило, так це захоплюючі краєвиди, які можна спостерігати з висоти вулканічних гір. Вид на величезний океан, таємничі гори та зелені ліси зробили на мене непередбачуваний вплив. Безумовно, під час моєї подорожі я не могла упустити шанс відвідати Тейде - один з найвищих вулканів світу. Він просто дивовижний і вражає своєю масштабністю та містичними ландшафтами. Навіть відпочинок на пляжах Тенеріфе був особливим - чистий вулканічний пісок та океан створювали ідеальні умови для релаксації та зарядження позитивною енергією. Під час подорожі всі екскурсії та інші події були організовані на високому рівні. Організатор Яна завжди була на зв'язку та готова була відповісти на всі мої запитання. Яна допомогла мені максимально насолодитися кожною миттю моєї подорожі, забезпечивши комфорт та безпеку. Їхні послуги виявилися дуже професійними та надійними, і я з радістю рекомендую їх усім, хто планує подорож на острів Тенеріфе або будь-яке інше місце. Готель залишив тільки позитивні враження. Дуже комфортний в плані розташування, смачні, різноманітні сніданки. Родзинка його -це вид на Тейде та океан. Подорож на острів Тенеріфе перевершила всі мої очікування. Це місце, яке варто відвідати хоча б раз у житті, адже воно подарує вам незабутні враження і надихне на нові відкриття.
Читати далі...
good smileТранспорт
good smileПроживання
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
03 квітня 2024 17:12
БА
Алла
Канарський рай
Острів Тенеріфе ( 18 лютого 2024 )
Надзвичайно сподобалась подорож, організатор Яна завжди була поруч, допомагала, подорож пройшла неймовірно цікаво ♥️ Розкішна природа, дивовижний океан, прекрасні враження та емоції і це величезна заслуга нашого організатора Яни. Впевнена, що це не остання моя подорож з вашим турагенство, дуже задоволена, дякую🙏🏼🥰🫶🏻
Читати далі...
good smileТранспорт
good smileПроживання
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
01 березня 2024 12:25
ПВ
Паюк Валерія
Канарський рай
Острів Тенеріфе ( 04 серпня 2024 )
Подорожую з Біднядками вже дуже довго, майже 7 років, завжди була задоволена ними, ніколи не було ніяких проблем, але… напишу про це нижче. А зараз я хочу сказати за Тенеріфе, це неймовірний острів, колоритна Іспанія, у цю поїздку точно варто поїхати, тому що за такі кошти, ніде неможливо знайти таку чудову подорож, Тенеріфе це щось особливе і одразу кажу, якщо є можливість поїхати туди надовше, потрібно їхати, ми поїхали на 7 днів і нам було дуже мало, ми не встигли насолодитись цим прекрасним островом😍 Хочу ще написати пару слів про добирання, це був жах…чесно кажучи… дуже не продуманий трансфер, 50 пересадок, 2 дні дороги, це дуже важко, якщо хтось буде читати мій коментар, то будь ласка, погоджуйтесь на нормальний трансфер з Вінниці до аеропорту, так, це буде трішки дорожче, але Ви стільки нервів собі збережете, чесно кажу🙄 І на кінець, напишу те своє але… за два дні до подорожі у нас виникли проблеми з оплатою (яку ми вже як внесли 2-3 місяці до подорожі) виявилось, що наші кошти не внесли, ми отримали дуже сильний негатив та витратили купу своїх нервів, ще до того як подорож ще не почалась… Я розумію, що завжди бувають форс-мажори, це нормально і якби я не подорожувала з Бідняжками не один раз і не знала, які вони класні, я б задумалась чи варто мені їхати в наступну подорож🤔 І ще на кінець, хочеться сказати, щоб Бідняжки трішки берегли своїх організаторів, давали більше часу на особисте життя, тому що це дуже важка робота. Дякую за подорож і до зустрічі у новій❤️ Дякую нашим героям за те, що ми маємо можливість подорожувати. Слава Україні🇺🇦
Читати далі...
bad smileТранспорт
good smileПроживання
good smileОрганізатор
neutral smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
15 серпня 2024 10:55
БО
Ольга
Канарський рай
Острів Тенеріфе ( 15 травня 2023 )
Неймовірне Тенеріфе! Кожне фото можна ставити на заставку робочого столу, цей острів однозначно потрібно відвідати та побачити все на власні очі. Окремо потрібно відмітити смачнезні різноманітні фрукти та морепродукти , іноді навіть в одному салаті )) Дякую Бідняжкам за таку чудову подорож і окреме дякую нашій супроводжуючий Тетяні, уважній, милій і одночасно професійній!
Читати далі...
good smileПроживання
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
24 травня 2023 08:55
ВІ
Владович Іван
Тенеріфе
Тенеріфе. Канарський рай на землі. ( 24 вересня 2021 )
Добре спланована подорож організаторами бідняжки) Відпустка вдалась, треба повторити буде якось)) Рекомендую для подорожі, вражень буде цілий океан!
good smileТранспорт
good smileПроживання
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
03 жовтня 2021 19:09
БГ
Галина
Канарський рай
Острів Тенеріфе ( 04 серпня 2024 )
Логістично цікаво складена подорож, всі об'єкти, запропоновані для відвідування є чарівними.Готель комфотний , розташований у зручному місці, сніданки смачні і великий вибір страв.Симпатичне містечко , де можна погуляти і подивитися цікавинки. Гід на екскурсях(пан Денис) професійний , цікаво розповідав, не перегружав інформацією, уважно ставився до всіх туристів. Робота турлідера: 1 приходилося кілька разів нагадувати про надання необхідної інформації-наприклад, про Санта Круз -запитали зранку а відповідь була 20 годині. 2невчасно повернули гроші за екскурсію, яка не відбулася. 3 на екскурсії на Ла Гомеру турлідер, майже не приділяля уваги, для чого їздила -велике питання 4 ніколи не питала, чи є проблеми, чи потрібна допомога 5 подорож на Санта Круз - збирали інформацію самостійно в інтернеті, Яна лише скинула номер автобуса і звідки відходить. 6 в аеропорту була аважна, допомагала, кому потрібно, це + Подорож сподобалася, незвертали увагу на нюанси. Це була 3 подорож, але якби була б 1, більше не користувалися б Вашими послугами і нікому б не рекомендувала.Але знаю , що у Вас є дуже гарні турлідери,тому і надалі будемо з Вами мандрувати.
Читати далі...
good smileТранспорт
good smileПроживання
neutral smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
13 серпня 2024 14:14
ЦТ
Цибульська Тетяна
Канарський рай
Острів Тенеріфе - ГАРАНТОВАНО ( 05 березня 2023 )
Я нереально вражена від нашої поїздки на Тенеріфе. ЩИРО дякую Танюші, наша сама класна організаторка, все на підйомі, ми настільки кайфово проводили час! Це був просто тиждень в раю, незабутній острів, на який хочеться повернутися. Без напрягу, можна собі вибрати, чи йти на екскурсію, чи самим досліджувати красоти та дикі пляжі. А тут є що досліджувати, я такої краси, зібраної разом, ще не бачила. Я дуже щаслива, це незабутні враження, фото просто космос. Ще раз дякую Танюші , та Бідняжкам!
Читати далі...
good smileПроживання
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
12 березня 2023 18:58
БА
Анна
Канарський рай
Острів Тенеріфе ( 04 серпня 2024 )
😍👍👍
good smileТранспорт
good smileПроживання
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
14 серпня 2024 13:06
ТО
Тертична ОЛЬГА
Канарський рай
Острів Тенеріфе - ГАРАНТОВАНО ( 05 березня 2023 )
Поездка супер,хоть и дорога сложная, но оно того стоило! Благодарность,Тане,сопровождающей за любой движ! Остров на столько красивый,что в это место точно нужно вернуться,ведь ещё много не увидели,но за 8 дней сделал каждый для себя свой максимум.❤️ Единственный момент,на который хочу обратить внимание,это проживание,хочется ,чтобы каждый жил в одинаковых условиях,если 3-х местный номер,то хочется,чтобы были 3и одинаковых кровати,а не две нормальные и одна кушетка,потому что стоимость у всех одинаковая,но кто-то спит на хорошей кровати,а кто -то на кушетке. Все остальное полный восторг!!!
Читати далі...
neutral smileПроживання
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
11 березня 2023 23:58
БО
Оксана
Канарський рай
Острів Тенеріфе - ГАРАНТОВАНО ( 05 березня 2023 )
Это было прекрасное путешествие на остров "вечной весны". Тур понравился и принёс массу положительных эмоций! Работа организатора (сопровождающего) на отлично, начиная с этапа приёма заявки и заканчивая прощанием в конце тура. Программа спланирована так, что успели посмотреть многие локации острова и при этом оставалось время, которое могли провести на своё усмотрение. Отель - отличное месторасположение, хороший двухместный номер. Это была моя первая поездка Тур-клубом Бідняжка, но уже сегодня, возвращаясь автобусом домой, подбираю следующее путешествие на их сайте. 😉💙💛
Читати далі...
good smileПроживання
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
14 березня 2023 12:20
БС
Світлана
Канарський рай
Острів Тенеріфе - ГАРАНТОВАНО ( 05 березня 2023 )
Очень яркий и интересный тур! Спланирован хорошо и может показать остров с разных сторон и максимально контрастно его удивительные стороны - Планета Марс около вулкана и тропические джунгли на севере, невероятные пейзажи, видя которые переносится или в Шотландию или в Норвегию. Дух захватывает и тяжёлая дорога отходит на задний план. Наша сопровождающая Татьяна Панасюк все вопросы решала максимально быстро, очень комфортно, понятно - что важно! Большое спасибо Тане за помощь и отличную организацию всех вопросов!
Читати далі...
good smileПроживання
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
13 березня 2023 20:37
БТ
Тетяна
Канарський рай
Острів Тенеріфе ( 15 травня 2023 )
Якщо Ви завзятий мандрівник, то маєте додати ще одну складову в кошик Ваших подорожей - острів Тенеріфе - канарський рай на землі! Неймовірна природа на здавалося б неродючому камінні, розкішні ландшафти завдяки вулканічному походженню острова й власне сам вулкан Тейде, доглянуті міста, що поєднують історичний колоніальний та сучасний архітектурний стилі…. Одним словом - це мої враження, а кожен складає їх сам. «Бідняжки» гарно продумали невиснажливу програму перебування на відпочинку, що поєднула й екскурсії до головних відомих місць острова, й «валяння» на чорному піску Пуерто де ла Крус чи інших пляжах. Однак нам ще й пощастило з Танею Саракуз, що супроводжувала групу, адже вона миттєво реагувала на інформацію, яку повідомляли місцеві гіди про актуальні подіі. Приміром, неймовірні враження я отримала від місцевого нічного костюмованого фолкфестивалю у містечку Лос Ріалехос, куди ми запросто дісталися громадським транспортом. Танюша гуртувала всіх, вигадувала заходи вільних днів та вечорів, була передбачлива, доброзичлива і коректна. Їй мій респект і повага!!! Погода о цій порі (друга половина травня) дуже комфортна на Тенеріфе. Вода в океані як на мене трохи прохолодна, однак це не завадило нам купатися. Ой, ледь не забула - відмінне місце розташування готелю і сам готель, до речі номери з кухнею і необхідним посудом і обладнанням (якщо було б бажання щось приготувати чи розігріти). Сніданки прийнятні, здебільшого одноманітні, що є звичною практикою, але все ж з певною диференціацією страв… Пишу відгук, а сама вже думаю, куди далі податися з «Бідняжками»? Одна лиш складність цих мандрів - довга дорога до місця призначення й додому. Тому ще більше прошу Бога про перемогу і мир для моєі любої України, а для себе - можливостей вояжувати за зручних звичайних умов.
Читати далі...
good smileПроживання
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
24 травня 2023 17:15
БТ
Тамара
Канарський рай
Острів Тенеріфе - ГАРАНТОВАНО ( 08 квітня 2023 )
Тенеріфе тепер в моєму серці❤️ Отримала задоволення від подорожі, якісної організації та нашої компанії! Це було неперевершено! Вражаючі краєвиди, щоденно нові ВАУ))..дякуючи гармонійно спланованій роботі Вікторії, яка з нами була на зв'язку 24/7 і організувала нам дійсно крутий відпочинок..коли ти не думаєш куди і як добратися..Цікаво було також почути історії від нашого гіду Юрія, який супроводжував нас в подорожі. Сподобалось зручне розташування нашого отелю, близько до океану та супермаркетів-де можна придбати свіжі морепродукти, фрукти та овочі. Рекомендуємо такий відпочинок з компанією тур-клуба "Бідняжка" та відповідальною організаторкою Вікторією)
Читати далі...
good smileПроживання
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
18 квітня 2023 11:57
ДВ
Дудник Валерія
Канарський рай
Острів Тенеріфе ( 04 серпня 2024 )
Моя подорож до Тенеріфе залишила незабутні враження, особливо завдяки екскурсіям, які відкрили для мене красу цього острова 🥰 Екскурсія до Лоро Парку – одного з найвідоміших зоопарків у світі – стала чудовим завершенням нашої подорожі. Шоу з участю морських левів, дельфінів та косаток, а також велика кількість екзотичних тварин залишили масу позитивних емоцій. В цілому, Тенеріфе – це ідеальне місце для тих, хто любить природу, активний відпочинок та незабутні екскурсії. Острів сповнений унікальних місць, які варто відвідати, щоб по-справжньому відчути його чарівність ✨
Читати далі...
good smileТранспорт
good smileПроживання
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
12 серпня 2024 15:41
БС
Світлана
Канарський рай
Острів Тенеріфе - ГАРАНТОВАНО ( 08 квітня 2023 )
Подорож на острів Тенеріфе була неймовірна,гарно організована,яскрава!Вікторія-наш янгол-охоронець,піклувалася про нас на протязі всієї подорожі,дуже чуйна и щира людина,відповідальна і цікава! Гід Юрій гарно доповнив наш відпочинок цікавими історіями и фактами про острів і побут Іспанії.Програма подорожі була цікава.Бажаю успіхів тур-клубу "Бідняжка"
Читати далі...
good smileПроживання
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
19 квітня 2023 17:53
ІН
Іщенко Наталія
Тенеріфе
Тенеріфе. Канарський рай на землі. ( 24 вересня 2021 )
Це був відпочинок мрії. Місце - куди вже хочеться повернутися. Природа - приголомшливо прекрасна. Завдяки чудовій організації, вдалося побачити дуже багато. Готель затишний, чистий, комфортний. Вікторії Іванченко окрема подяка за все! Усміхнена, компанійська і завжди готова прийти на допомогу! Сподобалося все!
Читати далі...
03 жовтня 2021 19:51
ТО
Телега Оксана
Канарський рай
Острів Тенеріфе + харчування ( 21 серпня 2025 )
Тенерифе та Канари - це потрібно побачити та відчути: неймовірна краса, від якої перехоплює дух. Дуже різна краса, яка надає можливість кожному знайти свою родзинку. Хочу подякувати Бідняжкам за чудову подорож, яка була дуже гарно та зі смаком організована) Окреме ❤️ Яні і Альоні та нашій класній групі
Читати далі...
good smileОрганізатор
01 вересня 2025 16:08

Коментарі

  1. СМ
    08 травня 2024 18:04
    Скальська Марія
    Вітаю! Поїздку забронювала, Скальська Марія. Цікавить доплата за одномісний номер.
    1. СМ
      08 травня 2024 18:04
      Скальська Марія
      Марія,
  2. БГ
    13 серпня 2024 14:00
    Галина
    Куди додати коментар за подорож?
    1. ЧМ
      13 серпня 2024 15:30
      Чепурна Марина
      Організатор
      Галина, бачу, що все вдалось )
Поставити запитання