trip inroduction image
Голубі озера Чернігівщини
Беремицьке • Олешня • Чернігів
2300
Учасник клубу
2550
Новачок
  • Вінниця
  • Калинівка
  • Київ
  • Козелець
  • Беремицьке
  • Олешня
  • Чернігів
  • Вінниця

Деталі та родзинки подорожі

asset icon
Мальовничі озера
Насолодимось красою маленького блакитного моря придніпров’я. Відпочинемо в туристичному комплексі з розвиненою інфраструктурою та поєднаємо дикий відпочинок біля води. Якщо дзволить погода поплаваємо та прогуляємось сосновим лісом.
asset icon
Парк природи Беремицьке
Відвідаємо унікальний парк природи, де на великій території в кількасот гектарів здійснюється ревайлдлинг – тобто здичавіння природи. Побачимо повне відтворення дикої природи, де проживають борсуки, лисиці, вепрі, олені та багато інших тварин. Також у парку природи є стайні, де мешкає близько двадцяти коней різних порід.
asset icon
Старовинний Чернігів
Зануримось в чарівну атмосферу стародавнього Чернігова. У процесі екскурсії відвідаємо Стародавній Чернігівський Вал, пройдемось тінистими парками та алеями міста, відвідаємо найдавніші храми часів Київської Русі та періоду самого світанку козацької держави.

Доступні виїзди

Дата подорожі
Кількість днів
Кількість місць
Організаційний збір (від)
Голубі озера Чернігівщини
Беремицьке • Олешня • Чернігів
31 травня - 03 червня 2024 р.
44 дні
Є вільні місця
2300
2550
Забронювати
- учасник клубу
- новачок

Організаційний збір

Учасник клубу
Новачок
alarm icon
Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.
Організаційний збір залежить від категорії обраного номеру та розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче).
Також нагадуємо, що в тур-клубі діє система авансів для підтвердження бронювання місць.
Дітям до 12 -ти років діє знижка 10%.
Як отримати клубну картку та стати учасником нашого клубу?Детальніше

Враховано

Проїзд комфортабельним автобусом
Проїзд комфортабельним автобусом
Проживання в готелі
Проживання в готелі
Організаційна підтримка до, під час подорожі
Організаційна підтримка до, під час подорожі
Туристичне страхування
Туристичне страхування
Екскурсійний супровід
Екскурсійний супровід

Додатково

Вхідні квитки:
Вхідні квитки:
Антонівські печери - 70 грн. - дорослий; учні/студенти - 30 грн. та Борисоглібовський собор - 50 грн.- дорослий; учні/студенти - 20 грн.
Власні витрати на харчування
Власні витрати на харчування
Додаткові екскурсії
Додаткові екскурсії
парком природи Беремицьке : 250 грн.- дорослий, 200 грн. (дитячий, від 3 до 14 років) та Садибою Софії Русової - 30 грн.
organizer slider background

Організатори

РЯ
Рябова Яніна
супроводжуюча
good smileНіхто ще не залишив відгук про цього організатора
ОД
Отс Дмитро
відповідальний
good smile140 з 142 людей вподобали цього організатора

Програма подорожі

1 День
Виїзд
31 травня 2024 р. п’ятниця
Збір
Виїзд
23:45 Збір у кишеньці напроти центрального автовокзалу. Посадка в автобус. Старт о 23.45. Чекаємо 15 хвилин, не запізнюйтесь.
Читати далі
travel program image
2 День
Відвідаємо перлини Чернігівщини - Козелець, парк природи Беремицьке та Голубі озера
01 червня 2024 р. субота
Початок мандрівки
Беремицьке
Собор Різдва Богородиці
Седнів
Парк природи Беремицьке
06:30 - 07:30 Орієнтовне прибуття у Козелець. Оглядова екскурсія Собором Різдва Богородиці

Познайомимось з Собором Різдва Святої Богородиці - однією з найкрутіших фотолокацій Чернігівщини. Краща українська святиня зведена в епоху бароко. Козелецький собор вважають унікальним зразком храмового зодчества 18 століття. Збудували церкву в 1752–1763 роках на замовлення графині Наталії Розумовської – матері Кирила та Олексія Розумовських. Вона і донині вражає відвідувачів своїм пишним декором, а також нехарактерними для провінційного містечка розмірами і багатим оздобленням.

08:00 - 12:00 Екскурсія ландшафтною перлиною України - парком природи «Беремицьке»

Після стрімкого розвитку зоопарків і зоосадів, кожен житель і гість міста отримав можливість зблизька розглянути і пофотографувати диких тварин. Але, погодьтеся, куди цікавіше спостерігати за ними в їхньому природному середовищі існування, де тварини не обмежені простором клітки або вольєра. За таких обставин вони мають можливість розкрити себе у всій красі. Саме ревалдінг ( відновлення характерних для певного регіону екосистем шляхом поетапного повернення аборигенних видів) є головною фішкою парку. природи «Беремицьке». На вас чекає відвідання конюшень, де можна не лише покататись верхи, але й дізнатись історію кожної породи, особливості утримання , а й побачити символ парку - тарпанів.

В MiniZoo ви познайомитесь з найменшими тваринами з різних куточків світу, дізнаєтесь про умови їх утримання, і, навіть, матимете можливість придбати деяких з них.

В Музеї «Диких котів» ви побачите представників роду котячих, що проживають на теренах України.

Родзинкою екскурсії стане відвідування лосевольєра, де проживають врятовані працівниками Парку лосі.

13:30 - 15:00 Обід в одному з закладів по дорозі до Олешні
16:30 Вільний час біля Блакитних озер в Олешні

Приїжджаємо до Олешні та заселяємось до ЕКО-комплексу «Голубі озера». Блакитні озера це місце де відпочивають не поспішаючи, адже так мало місць, де по-справжньому можна розслабитися душею і тілом. Чистота води, дивовижна краса природи, захоплююча атмосфера – все це чекає на Вас. Чистий, мов кришталь, вода озер, розташованих серед соснового лісу, володіє незвичайними лікувальними властивостями, особливо для лікування захворювань опорно-рухової системи та захворювань шкіри. Місце, де можна просто бути собою. Видихайте в оточенні прекрасної природи, яка заряджає, наповнює і надає сенс абсолютно всьому!

19:00 - 20:00 Вечеря при комплексі
Читати далі
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
3 День
Чернігів - місто легенд. Занурюємось в історію стародавнього та загадкового міста
02 червня 2024 р. неділя
голубі озера
Софія Русова
Чернігів
Чернігівський Дитинець
Хінкальня
Екскурсія
08:30 - 09:30 Сніданок при комплексі «Голубі озера»
10:00 - 11:30 Екскурсія садибою та усипальницею Софії Русової

Садиба Софії Русової є історичним об’єктом і має особливу енергетику. У 1856 році в цій садибі в франко-шведською сім’ї Ліндфорсів народилася відома діячка педагогіки – Софія Русова, яка була засновницею першого дитячого садка в Росії, вперше видала буквар і систему дошкільного національного виховання, відому в усьому світі.

12:00 Виселення з готелю та виїзд
13:30 - 15:00 Обід у топовому закладі Чернігова

Пообідаємо в одній з найкращих Хінкалень України. На вибір можна замовити будь-який бізнес-ланч.

15:00 - 19:00 Екскурсія старовинним містом

Прогуляємося територією княжого Дитинця , відвідаємо найдавніший храм Русі – 1000-річний Спасо-Преображенський собор, побачимо усипальницю чернігівських князів – Борисоглібський собор ХІІ століття, оглянемо найкрасивішу будівлю Чернігівського колегіуму – найстарішого навчального закладу міста.

Прогуляємось по кріпосному валу вздовж знаменитих чернігівських гармат, посидимо на бронзовій лавці поряд з пам'ятником Т.Г.Шевченку,  відвідаємо «візитку» Чернігова - Катерининську церкву початку ХVIII століття і полюбуємось вирізаними із дерева козацькими гербами! Побуваємо в загадкових та таємничих Антонієвих печерах та помилуємось на панораму Чернігова з висоти 58-метрової дзвіниці кінця ХVІІІ століття!

19:00 - 22:30 Вільний час для прогулянки містом та вечері
22:45 Виїзд додому
Читати далі
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
4 День
Повернення у Вінницю
03 червня 2024 р. понеділок
Повернення додому
05:30 - 06:00 Орієнтовне прибуття до 6:00. Залежить від нашої організованості та стану дороги. Зупинка при в'їзді в місто та у кишеньці навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

   

Читати далі

Корисні поради

• На вибір є два види ночівлі: у будиночку та на території кемпінгу. У разі ночівлі в наметі потрібно мати туристичне спорядження з собою (намет, каремат, спальник) та інші необхідні речі для проживання на кемпінгу. Місця в будиночках потрібно забронювати завчасно на сайті. 

•Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 7 років. Якщо дитина не займає місце в автобусі, а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

• Вартість вхідних квитків на екскурсійні об'єкти може змінюватись залежно від рішень їх адміністрації та не залежать від організаторів.

 

 

Транспорт

Проживання

Поставити запитання