trip-inroduction-image
Легенди замків Трансільванії
Пелеш Кантакузіно Корвінів
145
Учасник клубу
160
Новачок
 • Вінниця
 • Хмельницький
 • Чернівці
 • Сіная
 • Бурштень
 • Фегераш
 • Сибіу
 • Себеш
 • Хунедоара
 • Алба-Юлія
 • Медіаш
 • Сігішоара
 • Вінниця

Деталі та родзинки подорожі

asset icon
Найкрасивіше сереньовічне місто
Сігішоара вважається одним з найкрасивіших і найнайкраще збережених середньовічних міст в Європі. Її історичний центр – абсолютно унікальна перлина 16-го століття, внесена ЮНЕСКО в список Всесвітньої спадщини.
asset icon
Замок з новітніми технологіями
Замок Пелеш є першим електрифікованим замком в світі, при його будівництві була побудована окрема електростанція, яка забезпечувала світлом весь замок.
asset icon
Академія Невермор
Саме в замку Кантакузіно знімали відомий серіал «Уенздей» - замок перетворився на Академію Невермор.
asset icon
Найбільша фортеця Європи
В місті Алба-Юлія знаходиться одна з найбільших фортець Європи, яка свого часу була однією з найсильніших та неприступніших.

Доступні виїзди

Дата подорожі
Кількість днів
Кількість місць
Організаційний збір (від)
Легенди замків Трансільванії
Пелеш Кантакузіно Корвінів
15 - 18 березня 2024 р.
55 днів
Є вільні місця
145
160
Легенди замків Трансільванії
Пелеш Кантакузіно Корвінів
26 - 29 квітня 2024 р.
55 днів
Є вільні місця
145
160
Забронювати
- учасник клубу
- новачок

Організаційний збір

Учасник клубу
Новачок
Організаційний збір залежить від категорії обраного номеру та розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче).
Також нагадуємо, що в тур-клубі діє система авансів для підтвердження бронювання місць.
Дітям до 12 -ти років діє знижка 10%.
Як отримати клубну картку та стати учасником нашого клубу?Детальніше

Враховано

additional icon
Проїзд комфортабельним автобусом
additional icon
Екскурсійний супровід
additional icon
Проживання в готелі
additional icon
Сніданок в готелі
additional icon
Організаційна підтримка до, під час подорожі
additional icon
Туристичне страхування

Додатково

additional icon
Вхідні квитки
Замок Пелеш: дорослі -10 євро, діти -3 євро; замок Кантакузіно - 5 євро; фортеця Фегераш: дорослі - 7 євро, діти - 3 євро; замок Корвінів: дорослі - 8 євро, діти - 2 євро.
additional icon
власні витрати на харчування
additional icon
Радіогід на період подорожі
2 євро
organizer slider background
Організатори

Програма подорожі

1 День
Виїзд
26 квітня 2024 р. п’ятниця
Виїзд
15:30 Збір у кишеньці напроти центрального автовокзалу (м.Вінниця, вул. Київська 8) . Посадка в автобус. Старт 15:30. Чекаємо 15 хвилин, не запізнюйтесь.
2 День
Замок Пелеш - перлина румунської архітектури. Замок Кантакузіно - Академія Невермор. Фортеця Фегераш - резиденція правителів.
27 квітня 2024 р. субота
Замок Пелеш
замок Кантакузіно
Академія Невермор
Фортеця Фегераш
09:00 - 10:30 Відвідуємо замок Пелеш

Замок Пелеш - це один з найкрасивіших замків Європи, побудований з ініціативи Карла I, він повинен був стати найоригінальнішим і технологічним замком того часу. Зараз же він став пам'ятником архітектури і одним з найбільш відвідуваних пам'яток Румунії. Пелеш це не просто замок або пам'ятник архітектури, це велична будівля всередині якої знаходиться музей з однією з кращих колекцій творів мистецтва в Європі. Тут ви знайдете вражаючої уяви парки і колекції зброї з обладунками, посуду і килимів, шкіри та ювелірних виробів. Замок Пелеш є першим в світі електрифікованим замком, при його будівництві була побудована окрема електростанція, яка і забезпечувала світлом весь замок. Замок вміщує в собі 160 кімнат, кожна з яких є витвором мистецтва. Неповторний антураж і величезна кількість колекційних предметів надають кожній кімнаті унікальну атмосферу. Поруч з замком протікає річка Пелеш, в честь якої і названо замок, вона доповнює гірський пейзаж Румунських Карпат, серед яких і зведений замок, який органічно вписався в естетику цих місць. В історичний комплекс замку входить не тільки сам замок, але і мисливський будиночок, стайні, окрема електростанція та інші будівлі і споруди. Замок має велику паркову зону з фонтанами і скульптурами кращих скульпторів того часу, а висота веж сягає понад 60 м.  

10:30 - 12:30 Прибуваємо у замок Кантакузіно - Академію Невермор

Замок Кантакузіно був побудований у 1904 році за велінням князя  Кантакузіно, який був одним із найбагатших людей свого часу в Румунії,найбільшим земелевласником, на землях якого було знайдено навіть родовище нафти. Будучи тоді прем'єр-міністром, він захотів мати красиву і розкішну резиденцію на курорті Буштень, неподалік замку Пелеш, що й зробив. Про нього легенда свідчить, що він хотів покрити двір і дах замка золотими монетами. З чудовим видом на Долину річки Прахова та Карайманський хрест, замок Кантакузіно з Буштень гордо підноситься у підніжжі гори Замора. Саме тут знімали серіал «Уенздей» - замок перетворився на Академію Невермор.  

12:30 - 13:30 Обід
15:00 - 20:00 Екскурсія фортецею Фегераш. Вільний час.

Фегераш - місто з потужною фортецею в Трансільванії. Вона була зведена у 1301 році на місці, де раніше стояв дерев'яний замок. Спочатку це була оборонна фортеця, яка мала важливе стратегічне значення. Потім вона була перебудована і довгий час служила резиденцією волоських государів, у тому числі Влада Цепеша (Дракули) і Михая Хороброго. Можна сказати, що Фэгэраш був волоським анклавом у саксонській Трансільванії. Пізніше Фегераш став резиденцією дружин трансільванських правителів. Кілька разів там засідав Трансільванський Собор. Нинішнього вигляду фортеця набула в 17 столітті в результаті ґрунтовної перебудови. З 1948 по 1969 роки тут розташовувалася виправна установа для політв'язнів. Зараз, як і раніше, фортеця є найбільшою будовою в місті і оточена широким ровом з водою.  

21:00 - 21:30 Поселення в готель
3 День
Таємничий замок Корвінів. Алба-Юлія - місто з однією з найбільших фортець Європи. Середньовічне містечко Медіаш. Сігішоара - батьківщина Дракули.
28 квітня 2024 р. неділя
замок Корвінів
Алба - Юлія
цитадель Альба-Кароліна
Медіаш
Сігішоара
07:00 - 08:00 Виселення з готелю. Сніданок
09:00 - 10:30 Прибуваємо у замок Корвінів

У Румунії на півдні Трансільванії в маленькому промисловому містечку Хунедоара знаходиться дивовижний Замок Корвінів. Серед гірничодобувних і металургійних підприємств цей замок височить, як квітка, нагадуючи про прекрасну історію Трансільванії. Угорці його називають Вайдахуньяд. Спочатку на місці замку була цитадель угорського короля, яку побудував у чотирнадцятому столітті Сигізмунд Люксембурзький. Збудував замок Янош Гуняді в п’ятнадцятому столітті на місці отриманої у спадок від батька фортеці. Його стрімка військова кар’єра, завдяки перемогам над турками під Белградом, дозволила йому стати регентом Угорського королівства і правителем Трансільванії. Як правитель, він заклав в замку сім веж і каплицю, а також побудував практично всі існуючі сьогодні в замку зали та підсобні приміщення в південному крилі. Замок перетворився на резиденцію. Янош заснував династію Корвінів. Будівельні роботи продовжив син Яноша Матвій Корвін. При ньому побудована лоджія Матяша та проведена обробка замку, при ньому замок перетворився на незвичну для Східної Європи будову. Замок поєднав у собі пізню готику і елементи раннього Відродження. Замок Яноша Гуняді став символом не тільки Румунії, а й Угорщини, і навіть Сербії. Кілька століть, замок змінював господарів, а з 1724 року перейшов у власність держави. Спочатку це була Австрія, потім Австро-Угорщина, а сьогодні – це Румунія. Подейкують що через втрату прихильності Гуняді, Влад III Дракула просидів 7 років в темниці Замку Корвінів.  

11:30 - 13:00 Орієнтовне прибуття в місто Алба-Юлія. Відвідуємо цитадель Альба-Кароліна.

Алба-Юлія - невеличке місто, відоме своєю фортецею, яка є чи не найбільшою в Європі. Колись на цій території існувала дакійська держава, яка пізніше стала провінцією Римської імперії та важливим військовим табором. Місто в Центральній Румунії та одне з найдревніших міст Трансільванії. Алба-Юлія затишно розташувалася в долині річки Муреш в 270 кілометрах від румунської столиці. В кінці XVIII століття на території Алба-Юлії була відкрита перша румунська публічна бібліотека. Алба-Юлія, будучи простим містом, а потім і столицею Трансільванії, завжди грала одну з важливих політичних ролей в країні. У 1918 році саме тут було оголошено про те, що Трансільванія приєднується до Румунії. Сталося це 1 грудня, тому цей день в країні є національним святом. Цитадель Альба-Кароліна, розташована в середньовічному місті Алба-Юлія та являє собою фортецю з бастіонами. Площа фортеці 70 гектарів і це була найсильніша та неприступна фортеця Трансільванії в XVIII столітті. Старовинна фортеця Альба-Кароліна нагадує формою семикутник і була побудована в період між 1715 і 1738 роками. Цитадель складається з двох старих фортець: одна була побудована за часів Римської імперії, а інша – в Середньовіччі. Периметр цитаделі будували близько 20 тисяч селян. Довжина стін і захисних споруд становить 12 кілометрів. Стіни фортеці складаються з цегли і каменів, які брали з руїн іншої більш древньої цитаделі, яка була зведена за часів Римської імперії. У деяких місцях стіни досягають трьох метрів у висоту і півтора метра в ширину. Територія всієї військової фортеці становить 70 гектарів. Це найбільша за площею фортифікаційна споруда Румунії. Цитадель була побудована в стилі бароко. У фортеці знаходиться безліч історичних пам’яток, які дуже дбайливо зберігаються. Насправді місце по-справжньому цікаве. Тут відтворені підземні ходи, що з’єднують фортецю з віддаленими бастіонами і руїнами, зібрані зразки старовинної зброї, окремо є музей, де можна подивитися розкопки римського періоду. На території знаходиться будівля старовинної бібліотеки, університету, кілька соборів, ведуться археологічні розкопки.  

14:30 - 16:00 Відвідуємо містечко Медіаш

Медіаш - невелике містечко, що губиться на тлі укріплених церков, що його оточують. У Медіаші збереглися фрагменти стіни і чарівні вежі міських укріплень, історична забудова центру і, що найголовніше, стара лютеранська церква, в якій можна побачити не тільки середньовічні фрески, а й турецькі килими, звезені зі скарбниць сільських церков. 

16:30 - 18:30 Орієнтовне прибуття в місто Сігішоара. Вечеря

Сігішоара – місто в Центральній Румунії в історичній області Трансільванія. Було засноване саксонськими переселенцями, які побудували тут цитадель, названу Шессбург. Сігішоара вважається одним з найкрасивіших і найкраще збережених середньовічних міст в Європі. Її історичний центр – абсолютно унікальна перлина 16-го століття, внесена ЮНЕСКО в список Всесвітньої спадщини. Старе місто Сігішоари відоме вежами, чарівними брукованими вуличками, старовинними бюргерськими будинками та багато прикрашеними церквами. Історичний центр має чудову середньовічну атмосферу, яка не поступається в чарівності старій Празі та Відню. Також Сігішоара вважається місцем народження легендарного правителя Валахії - князя Влада Цепеша, який є прообразом графа Дракули.  

18:30 Вирушаємо додому
4 День
Повернення в Україну
29 квітня 2024 р. понеділок
Приїзд
09:30 - 11:00 Орієнтовне прибуття у Вінницю. Залежить від нашої організованості та стану дороги. Зупинка на західному автовокзалі та у кишеньці навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Корисні поради

• Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 7 років. Якщо дитина не займає місце в автобусі, а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

• Вартість вхідних квитків на екскурсійні об'єкти може змінюватись залежно від рішень їх адміністрації та не залежать від організаторів.

• Для оформлення туристичного страхового полісу - нам необхідні дані вашого закордоного біометричного паспорту. Ви можете внести самостійно на сайті в своєму кабінеті, кожен учасник при першій ж реєстрації має особистий кабінет. Зайти можете в нього через авторизацію за номером телефону, де буде видно дані про вас та ваші бронювання та оплати. Там ви і вносите дані паспорту, також можна принести на офіс і ми все зробимо за вас, або фото першої сторінки скинути організатору.

Транспорт

Проживання

Коментарі

 1. ГА
  28 січня 2024 21:45
  Гребнєва Альбн
  Доброго вечора.Чи буде здійснюватися подорож до Румунії 9 лютого ? Нас 2 жінки з Кременчука.Дякую за відповідь.
  1. БС
   29 січня 2024 14:55
   Броніцька Софія
   Організатор
   Вітаю! Нажаль дана подорож скасовується. Така ж подорож запланована на 15-18 березня
 2. ГА
  29 січня 2024 10:18
  Гребнєва Альбн
  Добрий день.Чи буде 9лютого виїзд до Румунії? Дякую
Поставити запитання