trip-inroduction-image
Румунія -країна даків
Путна Сучевиця Марджиня Качіка
95
Учасник клубу
105
Новачок
 • Вінниця
 • Хмельницький
 • Чернівці
 • Путна
 • Сучевиця
 • Марджиня
 • Качіка
 • Чернівці
 • Банчени
 • Вінниця

Деталі та родзинки подорожі

asset icon
Єрусалим румунського народу
Монастир Путна вважається одним з перших та найвідоміших чоловічих монастирів, який є найстарішим із безперервно діючих монастирів Буковини, його ще називають «Єрусалимом румунського народу»
asset icon
Майстерня чорної кераміки
Поселення Марждиня відоме своїми гончарними майстернями, які виробляють славнозвісну чорну кераміку
asset icon
Розписна церка
Воскресенська церква в Сучевиці є головною окрасою монастиря, яка розписана і в середині і ззовні, де сплелися візантійський та готичний стилі
asset icon
Соляна шахта Качіка
У соляній шахті Качіка знаходяться соляні галереї, які обставлені неперевершеними соляними фігурами з біблійних сюжетів,також розміщена соляна бальна зала для танців та Єпархіальне святилище

Доступні виїзди

Дата подорожі
Кількість днів
Кількість місць
Організаційний збір (від)
Румунія -країна даків
Путна Сучевиця Марджиня Качіка
24 - 26 листопада 2023 р.
33 дні
95
105
Подорож відбулась
- учасник клубу
- новачок

Організаційний збір

Учасник клубу
Новачок
3 місний
Сімейний double + single
95
105
2 місний
Стандарт twin
100
110
Організаційний збір залежить від категорії обраного номеру та розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче).
Також нагадуємо, що в тур-клубі діє система авансів для підтвердження бронювання місць.
Дітям до 12 -ти років діє знижка 10%.
Як отримати клубну картку та стати учасником нашого клубу?Детальніше

Враховано

additional icon
Проїзд комфортабельним автобусом
additional icon
Екскурсійний супровід
additional icon
Проживання в готелі
additional icon
Організаційна підтримка до, під час подорожі
additional icon
Туристичне страхування

Додатково

additional icon
Вхідні квитки
У Чернівецькому університеті - для дорослих - 60 грн., для дітей - 20 грн.
additional icon
Вхідні квитки
У Сучевицю - 10 леїв; у Качіку - 20 леїв(кошти за вхідні квитки, збираємо у євро).
additional icon
Власні витрати на харчування
Обід в Румунії - 45-50 леїв, сніданок в готелі - 150 грн.
organizer slider background
Організатори

Програма подорожі

1 День
Виїзд
24 листопада 2023 р. п’ятниця
Виїзд
23:30 Збір у кишеньці напроти центрального автовокзалу (м.Вінниця, вул. Київська 8) . Посадка в автобус. Старт 23:30. Чекаємо 15 хвилин, не запізнюйтесь.
Виїзд
2 День
Путна - «Єрусалим румунського народу». Сучевиця - замок-монастир. Марджиня - майстерня чорної кераміки. Соляна шахта Качіка.
25 листопада 2023 р. субота
Перетин кордону
Сучевиця
Марджиня
путна
Качіка
Соленцо-Ноу
08:30 - 10:00 Відвідуємо монастир Успіння пресвятої Богородиці у Путні

Путна – це перший і найвідоміший з монастирів, а також найстаріший з безперервно діючих монастирів Буковини. Це чоловічий монастир, який ще називають «Єрусалимом румунського народу», бо тут був похований один з найулюбленіших румунських князів – Штефан Великий, якого Молдавський літопис назвав царем. Він правив з 1457 по 1504 рік і за час свого царювання здобув перемогу в 34-х з 36-ти боїв за незалежність Румунії. На згадку про кожну перемогу він будував монастир або споруджував храм. Для румунів це місце – ворота, за якими розпочинається шлях до Гірського  Єрусалиму. У двох кілометрах від монастиря в кам'яній печері жив його духовний батько – преподобний Данило Пустельник. З тих пір пройшло більше 500 років, і всі ці роки Путна була найважливішим духовним, історичним і культурним центром Румунії. Тут поховано 28 правителів. Це місце загальнонаціональних свят. За  рік монастир відвідує близько десяти тисяч паломників. При монастирі навіть існують паломницькі готелі. Монастир Путна став своєрідним символом єднання румунського народу навколо своєї історії та віри. Монастир Путна належить румунській Православній церкві, Сучавсько-Радівецькому архієпископству молдовсько-буковинської митрополії і був заснований 1466 року молдовським воєводою і названий за місцем розташування на честь Успіння Богородиці. Ще з моменту його заснування був одним із найважливіших культурних центрів князівства Молдови. Зведення основних споруд монастирського комплексу було завершено 1469 року, а зовнішні укріплення та вежі були збудовані до 1481 року. Сьогодні в монастирському музеї зберігаються багато рукописів, церковних коштовностей та інших артефактів. Саме тому сьогодні монастир є важливим центром православного паломництва північної Румунії.

11:00 - 12:00 Прибуваємо в Сучевицю, екскурсія замком-монастирем

У самісінькому серці Буковинських Карпат, у долині між гір – розташувалася справжня фортеця з товстими стінами (3 метри товщини) та оборонними вежами – замок-монастир Сучевиця. Оборонний монастир у Сучевиці був споруджений у 1582 році митрополитом  Георгієм Могилою – дядьком Петра Могили, господарем Яремою та його братом Семеном. Оборонний комплекс з вежами тривалий час служив княжою резиденцією. Родзинкою монастиря є розписна церква. Сама ж Сучавиця є останнім розписаним пам'ятником архітектури з 22 розписаних церков Буковини. Мандрівники  мимоволі зупиняють свій погляд на фресках, що зображують драбину в рай, яку охороняють червонокрилі ангели. За оборонними стінами цієї фортеці, в музеї, можна побачити безліч історичних дорогоцінних предметів і творів мистецтва. Він має квадратну форму та оточений високими стінами, які сягають 6 метрів заввишки. На кожному розі розташовуються по одній оборонній вежі. Архітектура монастиря заворожує: він містить візантійські та готичні елементи, а також елементи декору, характерні для розмальованих церков сусідньої Молдови. Монастир усередині та зовні покритий розписами, які мають велику художню цінність, вони зображають сюжети сцен зі Старого та Нового завітів. Головна окраса монастиря – Воскресенська церква. Її звели у 1586 році. Будівлю розписали і всередині і ззовні, тут сплелися візантійський та готичний стилі. Розпис на стільки виконано тонко та майстерно, що розглядати сюжети можна годинами і щоразу здається, ніби щось пропустив, або хтось тишком-нишком ще наніс кілька.  

12:00 - 13:00 Обід в одному із закладів
13:00 - 14:00 Відвідуємо Ентнографічний музей в Марджині, покупка чорної кераміки та інших виробів народних ремесл

Марджиня – село-комуна. Марджиня знаходиться на території  Сучавського повіту Румунії. Село прославилось завдяки  вишуканій «чорній кераміці», яку  виготовляють  місцеві майстри.  Цей посуд  з безпечного екологічного матеріалу користується неабияким попитом у туристів. Славиться Марджиня і своїм Етнографічним музеєм облаштованим у старій буковинській хаті, якій понад сто років. Тут виставлено, як музейні експонати,   народні костюми  різних типів традиційного вбрання місцевих жителів та виготовлені руками селян  інші вироби народних ремесел – писанки і намиста із бісеру, кошики  із лози, вовняні килими, в'язаний одяг,  кераміка, вишиванки тощо. Всі ці скарби  народної творчості села  Марджиня можна  придбати.

14:30 - 16:00 Орієнтовне прибуттня в Качіку. Відвідуємо соляну шахту

Село Качіка – Сучавського повіту, унікальне тим, що в його частині – Солонецу-Ноу компактно проживає польське населення. Назва села теж походить від польського слова «kacyka», що означає «качка». Перші поляки - гірники, які переїхали з Галичини на Буковину у 1790 році за рішенням австро-угорського правителя, оселились в гірничому районі Солонці (Солонецу) навколо соляної копальні Качіка, яка перетворилася згодом у соляні шахти з соляними галереями обставленими неперевершеними соляними фігурами із біблійних сюжетів. Біля шахти Качіка є навіть солоне озеро, де зазвичай влітку відпочивають люди. Самі ж соляні шахти перетворені на справжні місця паломництва, не тільки для людей, які страждають різними захворюваннями дихального апарату, але й для віруючих різних релігійних культів, дітей  і  туристів. У селі Качіка є соляна бальна зала  для танців і найсвятіше місце польської духовності – Єпархіальне святилище, яке було зведене в ранг Малої базиліки. 

19:00 - 21:00 повернення в Україну. Орієнтовний час перетину кордону
22:00 - 22:30 Орієнтовне прибуття в готель.
3 День
Чернівці - «перлина Буковини». Банченський монастир – один з наймолодших та найкрасивіших монастирів Східної Європи.
26 листопада 2023 р. неділя
Чернівці
Банчени
Банченський монастир
08:00 - 09:00 Сніданок в готелі
09:30 - 13:00 Оглядова екскурсія Чернівцями. Екскурсія Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича

Чернівці справедливо називають «перлиною Буковини» або «перлиною австрійської корони», адже історична забудова старого міста – це цілісний, майже недоторканий ансамбль XIX – початку XX століть. Перша письмова згадка про Чернівці датується 1408 роком. Місто знаходиться за 40 кілометрів від румунського кордону і може похвалитись вишуканою архітектурою та цікавими пам’ятками. В народі Чернівці називають «перлиною архітектури» і «українською Венецією». Чернівецький Національний Університет розміщений в історичній будівлі – колишній резиденції Буковинських митрополитів. Будівництво споруди тривало майже 20 років, адже до кожного етапу зведення підходили з особливою ретельністю. Витонченості екстер’єру додає різнокольорова черепиця на даху, а поєднання візантійського та романського архітектурних стилів підкреслює монументальність будівлі. Вулиця Ольги Кобилянської – єдина пішохідна в Чернівцях. Відома точна дата її закладення – 1786 рік. На початку 20 століття тут поступово почали з’являтись муровані будинки, а згодом дорогу вимостили бруківкою. Місцевих жителів навіть змушували гарно витерти підошви взуття, перш ніж ступити на новесеньке покриття.

13:00 - 14:00 Обід в одномі із закладів міста
14:30 - 16:30 Прибуваємо у Банчени. Відвідуємо Банченський монастир

Банченський монастир – один з наймолодших та найкрасивіших монастирів Східної Європи. Свято-Вознесенський чоловічий монастир, що знаходиться у Банченах на Буковині, відомий далеко за межами місцини. Всього 20 кілометрів від Чернівців – і на пагорбі можна побачити дивовижну будівлю з куполами та дзвінницею над брамою, що не поступається красою навіть визнаній у всьому світі Святій Софії, що у Києві. Монастир зустрічає розкішною ковкою важких воріт, а одразу за ними відкривається чудовий ландшафтний парк.
У монастирі є корпуси келій, що також вражають своїм багатим оздобленням. Всупереч традиційним аскетичним приміщенням для ченців, тут вони нагадують палаци, але це не змінює атмосфери благодаті, віри та любові. Тут є шість храмів та скитів, у монастирі зберігаються численні пам’ятки, серед яких мощі, ікони, тощо. У богослужіннях беруть участь ченці та брати, що проживають у монастирі, переважно використовується румунська мова.
Банченський монастир відомий не тільки в Україні, адже за архітектурою та релігією є ще благодійність. Люди їдуть сюди не тільки за туристичними враженнями, а й за благодаттю, що спадає на кожного, хто проходить на територію.

16:30 Вирушаємо у Вінницю
21:30 - 22:00 Орієнтовне прибуття у Вінницю. Залежить від нашої організованості та стану дороги. Зупинка у кишеньці навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Корисні поради

• Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі, а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

• Вартість вхідних квитків на екскурсійні об'єкти може змінюватись залежно від рішень їх адміністрації та не залежать від організаторів.

• Для оформлення туристичного страхового полісу - нам необхідні дані вашого закордоного біометричного паспорту. Ви можете внести самостійно на сайті в своєму кабінеті, кожен учасник при першій ж реєстрації має особистий кабінет. Зайти можете в нього через авторизацію за номером телефону, де буде видно дані про вас та ваші бронювання та оплати. Там ви і вносите дані паспорту, також можна принести на офіс і ми все зробимо за вас, або фото першої сторінки скинути організатору.

Транспорт

Неоплан 31*
Вільно місць: 29 з 31
review icon11 з 12 людей вподобали цей автобус
Вільні місця
Зайняті місця
helm

Проживання

Готель MARILETTA 3 *
Вільно місць: 21 з 21

MARILETTA - це затишний трьохзірковий готель на березі Скляного озера. Ми  проживатимемо у комфортабельних двомісних (twin) і трьохмісних (triple)  номерах зі зручностями у кожній кімнаті.   На всій території працює безкоштовний Wi-Fi. Сніданки оплачуються додатково.

review iconНіхто ще не залишив відгук про цей готель
man face green icon
Вільні місця
man face gray icon
Зайняті місця
|
Окремі кімнати
+
Окреме спальне місце

Коментарі

 1. БВ
  20 жовтня 2023 21:59
  Безеда Віталій
  Чи випустять: маю 3 гр інвалідності та зняли з військового обліку
  1. БС
   21 жовтня 2023 18:47
   Броніцька Софія
   Організатор
   Віталій, згідно чинного законодавства, що стосується перетину державного кордону, особи, які мають інвалідність мають право перетинати кордон. Таким чином, особи з інвалідністю(І-ІІІ групи) мають право перетинати кордон на виїзд з України за наявністю таких документів, що підтверджує інвалідність: посвідчення, що підтверджує відповідний статус, пенсійного посвідчення чи посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги, довідки за формою №157- 1/о(виписка з акта огляду медико-соціальною експертною комісією). Якщо ж документ про інвалідність отриманий за кордоном, то виїзд буде не можливий.
  2. БВ
   21 жовтня 2023 20:50
   Безеда Віталій
   Софія, Дякую
 2. ЛІ
  24 жовтня 2023 16:47
  Лазько Ірина
  Доброго дня! 1.Можна буде за вхідні квитки у Румунії розрахуватися карткою або готівкою євро 2.Чи буде можливість оглянути територію та потрапити всередну будівлі Чернівецького університету
  1. БС
   24 жовтня 2023 20:42
   Броніцька Софія
   Організатор
   Ірина, доброго дня! 1.За вхідні квитки та обід в Румунії збираємо у валюті євро. 2.Екскурсія Чернівецьким університетом буде - вона передбачена програмою. Дякую:)
 3. Б
  25 жовтня 2023 12:55
  Доброго дня чи можливо приєднатися до Вас на екскурсію в місті Чернівці?
  1. ОД
   25 жовтня 2023 16:52
   Отс Дмитро
   Організатор
   , Доброго дня. Звяжіться з організаторами подорожі та поясніть як саме ви хочете приєднатись. Це ви хочете в Румунію з нами поїхати, чи приєднатись лише до оглядової екскурсії у Чернівцях? тут не зовсім зрозуміло
Поставити запитання