trip-inroduction-image
new trip icon
Печера Оптимістична
та Скала-Подільська
1050
Учасник клубу
1150
Новачок
  • Вінниця
  • Хмельницький
  • Скала-Подільська
  • Печера Оптимістична
  • Вінниця

Деталі та родзинки подорожі

asset icon
Скала-Подільська
Місто, Скала-Подільська, в часи середньовіччя вважалося одним із стратегічних пунктів давнього Поділля. Мовчазними свідками тих подій є історичні пам’ятки, які збереглися в селищі.
asset icon
Печера "Оптимістична"
Найдовша гіпсова печера у світі, справжня перлина спелеосвіту, та містичний підземний лабіринт протяжністю понад 267 кілометрів, який повністю не досліджений.
asset icon
Активна подорож
Ідеальний варіант для любителів екстриму та незабутніх вражень, які запам'ятаються на все життя.

Доступні виїзди

Дата подорожі
Кількість днів
Кількість місць
Організаційний збір (від)
Печера Оптимістична
та Скала-Подільська
16 березня 2024 р.
11 день
Є вільні місця
1050
1150
Забронювати
new trip icon
- учасник клубу
- новачок

Організаційний збір

Учасник клубу
Новачок
1050
1150
Організаційний збір розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче).
Також нагадуємо, що в тур-клубі діє система авансів для підтвердження бронювання місць.
Дітям до 12 -ти років діє знижка 10%.
Як отримати клубну картку та стати учасником нашого клубу?Детальніше

Враховано

additional icon
Проїзд комфортабельним автобусом
additional icon
Організаційна підтримка до, під час подорожі
additional icon
Туристичне страхування

Додатково

additional icon
Печера "Оптимістична"
екскурсія у печері та прокат спорядження (комбінезон, каска та ліхтарик) 450 грн./особа.
additional icon
Власні витрати на харчування
organizer slider background
Організатори

Програма подорожі

Одноденна подорож
Печера Оптимістична та Скала-Подільська
16 березня 2024 р. субота
Печери
оптимістична
Скала-Подільська
05:35 Виїзд з Вінниці

Збір у кишеньці напроти центрального автовокзал (м.Вінниця, вул. Київська 8). Посадка в автобус. Старт о 5.35. Чекаємо 15 хвилин, не запізнюйтесь. По дорозі робитимемо санітарні зупинки.

10:30 - 12:30 Скала - Подільська, прогулянка містом, після якої обідаємо та вирушаємо підкорювати печеру.

Скала-Подільська  - це тихе містечко на території Західного Поділля. Але впродовж століть воно відігравало важливу історичну роль, так як було розміщено на торговельному шляху, що вів із Криму через Кам’янець до Львова і Кракова. Місто в часи середньовіччя вважалося одним із стратегічних пунктів давнього Поділля і було рівнею тодішньому Кам’янцю. Бурхливо протікало життя скаличан і в наступні століття. Мовчазними свідками тих подій є історичні пам’ятки, які збереглися в селищі. Саме тут знаходиться "український діснейленд" - цікава будівля на фоні якої  можна зробити класні фото. 

13:30 - 17:30 Печера Оптимістична

Печера Оптимістична - найдовша гіпсова печера у світі. Це чудова нагода не лише ознайомитись із великими кристалами, масивними брилами пластинчастого гіпсу, але і перевірити свою фізичну форму. Найбільшим скарбом печери Оптимістична є вторинні мінеральні утворення, що протягом десятків тисяч років росли у підземних порожнинах. Це, насамперед, гіпсові кристали різноманітної форми та кольору, білі, жовті, рожеві утворення химерної форми, які нагадують морські, корали. 

23:00 - 23:15 Повернення у Вінницю

Орієнтовне прибуття до 23:00. Залежить від нашої організованості та стану дороги. Зупинка на західному автовокзалі та у кишеньці навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Корисні поради

• Особливих вимог до фізичної форми та рівня підготовки учасників немає. По статі також без обмежень. Але не думайте,  що не буде СТРАШНО чи буде дуже просто, для кожного буде цікаво та захоплююче. Температура в середині печери залишається сталою у будь-яку поку рокуі складає приблизно 10-11 градусів, навіть узимку. Також вагомою перевагою є те, що під час екскурсії ви знаходитимесь у безпеці, надійний варіант кращий за будь-яке укриття. 

•  Бажано взяти старенький одяг, якого не шкода. Також обов’язково мати шапку, будівельні рукавиці та змінне взуття для печери. Для проходження маршруту (орієнтовно 3 години в залежності від можливостей групи) вам будуть видані захисні комбінезони та ліхтарики. За бажанням можна взяти волейбольні наколінники, так буде комфортніше на певних ділянках маршруту. Також пляшку 0,5 води питної на себе або на двох, яку ви можете поставити у кишеню комбінезону. Вартість екскурсії у печері оплачується додатково 450 грн. з особи.

• Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 6 років. 

Транспорт

Відгуки з попередніх подорожей
Поставити запитання