Одеса 2025
Морський вікенд
3050₴
Учасник клубу
3500₴
Новачок
- Вінниця
- Немирів
- Умань
- Одеса
- Умань
- Немирів
- Вінниця
Деталі та родзинки подорожі
Світанок на березі моря
Ми зустрінемо день не в дорозі чи у готельному номері, а на Чорноморському узбережжі, де небо перетворюється на полотно художника. Пікнік на світанку наповнить ранок особливою магією і прожене втому.
Аквапарк
Маємо можливість зануритися у світ екстремальних гірок та освіжаючих басейнів у одному з найбільших аквапарків, тут кожен знайде атракції до душі.
Море. Пляж
Відпочинок, за яким всі сумували. Тепле сонячне проміння і чарівний плескіт хвиль подарують нам релакс-вікенд без поспіху та метушні
Доступні виїзди
Дата подорожі
Кількість днів
Кількість місць
Організаційний збір (від)
Одеса 2025
Морський вікенд
11 - 13 липня 2025 р.33 дні
Є вільні місця
3050₴
3500₴
- учасник клубу
- новачок
Організаційний збір
Учасник клубу
Новачок
₴
₴
• Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, у випадку заміни автобуса змінювати схему розсадження (не повідомляючи про це учасників подорожі) та робити заміну готеля (у випадку такої необхідності).
• У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно. Згідно Клубних правил не дозволяється брати у подорож домашніх тварин, щоб не створювати незручності для інших учасників подорожі.
• Вартість вхідних квитків на екскурсійні об'єкти може змінюватись залежно від рішень їх адміністрації та не залежать від організаторів.
Організаційний збір залежить від категорії обраного номеру та розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче).
Також нагадуємо, що в тур-клубі діє система авансів для підтвердження бронювання місць.
Дітям до 12 -ти років діє знижка 10%.
Дітям до 12 -ти років діє знижка 10%.
Як отримати клубну картку та стати учасником нашого клубу?Детальніше
Враховано
Проїзд комфортабельним автобусом
Проживання в готелі
Організаційна підтримка до, під час подорожі
Туристичне страхування
Додатково
Вхідні квитки:
Аквапарк з 09.00 до 14.00:
Aloha 750 грн, дитячий 550 грн
Aqualina 950 грн, дитячий 650 грн
Дегустація устриць
Екскурсія на ферму 250 грн
Екскурсія з дегустацією 3 устриць і келиха вина 500 грн
Особисті витрати та харчування
Організатори
Програма подорожі
1
День
Виїзд
11 липня 2025 р. п’ятниця23:45 Виїзд Збір у кишеньці навпроти центрального автовокзалу вул. Київська, 8. Чекаємо 15 хвилин, не запізнюйтесь. По дорозі робитимемо санітарні зупинки.
Читати далі
2
День
Привіт, Одеса!
12 липня 2025 р. суботаОдеса
море
чорне море
Аквапарк
Пляж
Водяні гірки
Пляжний відпочинок
06:00 - 09:00 Зустрінемо світанок біля моря
Ранковий пікнік на узбережжі, беріть з собою шампанське, фрукти та бутерброди. Легкий бриз, перші промені сонця і майже безлюдний пляж - це чудовий початок вихідних.
09:00 - 14:00 Аквапарк Hawaii, або відпочинок на березі Чорного моря
Зранку ми зможемо відвідати найкращий аквапарк Одеси HAWAII, або провести час у найвідомішому курортному районі Одеси "Аркадія", де поєднуються відпочинок і розваги. Маємо нагоду прогулятись уздовж Приморської алеї та відвідати пляжні клуби з басейнами і коктейлями. Аркадія пропонує ідеальне поєднання релаксу, активного відпочинку та розваг, залишаючи незабутні спогади.
15:00 Поселення в готель
16:00 - 22:00 Вільний час для пляжного відпочинку і знайомства з містом
Одеса - це перлина біля моря, яка ідеально поєднує можливості для пляжного відпочинку та захопливих екскурсій. Ми маємо змогу насолодитися лагідним сонцем на одному з пляжів, а увечері прогулятися по знаменитій Дерибасівській, відчуваючи неповторну атмосферу міста, відвідати легендарні заклади і назавжди закохатись в одеську кухню.
Читати далі
3
День
Релакс на узбережжі
13 липня 2025 р. неділяОдеса
Релакс в Одесі
перлина біля моря
Пляж
купання в морі
одеська кухня
Устриці Скіфії
08:00 - 08:30 Виселення з готелю, сніданок
09:30 - 11:30 Устрична ферма «Устриці Скіфії»
Саме тут ми дізнаємось більше про життя устриць та особливості вирощування молюсків на фермі! Продегустуємо свіжі устриці під келих вина на мальовничому березі лиману. І до того ж Ви зможете помилуватися природою Тилігульського краю, пройтися на край Чилової коси і зробити багато приголомшливих фото!
11:30 - 15:00 Відпочинок біля моря
Час насолодитися відпочинком біля води. Тепле Чорне море, широкі піщані пляжі та неповторна атмосфера південного міста. Ми будемо ніжитись під лагідним сонцем на відомих пляжах, дегустувати місцеві вина чи опановувати водні види спорту.
15:00 - 16:00 Обід в одному з закладів міста
16:00 Виїзд додому
22:00 - 22:30 Повернення до Вінниці
Орієнтовне прибуття до 22:30. Залежить від нашої організованості та стану дороги. Зупинка на Чехова біля супермаркету ГРОШ та у кишеньці навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.
Читати далі
Транспорт
Проживання
Поставити запитання