- Вінниця
- Хмельницький
- Чернівці
- Верховина
- Яремче
Деталі та родзинки подорожі
Організаційний збір
Дітям до 12 -ти років діє знижка 10%.
Враховано
Додатково
Організатори
Програма подорожі
Вирушаємо у мандрівку з центрального автовокзалу Вінниця
"Бабина Колиба" – заклад автентичної кухні, де смак традиції поєднується з унікальною атмосферою! Це місце, де ви зможете відчути глибину української культури, насолодитися традиційними стравами та зробити незабутні спогади.
Музей Параски Плитки-Горицвіт є важливим центром збереження української культурної спадщини, ми дізнаємось про традиційне народне мистецтво та познайомитися з життям і творчістю однієї з найяскравіших представниць гуцульської культури української художниці, майстрині народного мистецтва, яка була знана своїми вишивками, декоративно-ужитковим мистецтвом та популяризацією гуцульської культури. А ще Параска була фотографом, у її будинку знайдено фотографії, плавки, негативи, у яких зафіксовано життя і побут гуцульських родин. Це унікальний архів, дещо з якого ми з вами зможемо побачити. У музеї в центрі Криворівні розміщена експозиція, що складається з її речей, статуеток, фотографій з особистого архіву і, звичайно, книг, яких Параска Плитка-Горицвіт випустила більше 50, але в єдиному екземплярі, супроводивши власноручними ілюстраціями.
Познайомимось з Гуцульською столицею - Верховиною. Тут неймовірні краєвиди та дивовижна кіно-історія. Тут знімав свої фільми Сергій Параджанов, а одну з вулиць в народі називають "Гуцульським Голівудом".
Також тут ми познайомимося з історією опришків і УПА. Піднімемось на невеликий оглядовий майданчик на узвишші, щоб побачити красу гір, пройдемо підвісним містком через Чорний Черемош та посмакуємо смачних пампушок із трав'яним чаєм у автентичній світлиці "Галєрія".
А ще відвідаємо знаменитого трембітаря Миколу Ілюка, який уміє грати на всьому на світі. У своєму музеї народних інструментів він продемонструє і навчить грати на трембіті, козі дуді, цимбалах та інших інструментах.
Заселяємось у садибу в селі Красник, вечеряємо, відпочиваємо.
Любителям містики і магії обов’язково варто завітати до Музею мольфарства у Яремче. Він представлений предметами давнього побуту, які використовувалися карпатськими чарівниками – мольфарами. В експозиції цього музею можна побачити найцікавіші експонати, які використовувались у мольфарській магії. Тут ви дізнаєтесь про історію мольфарства в Україні, а в мольфарській кімнаті вам продемонструють процес виготовлення магічних мольфарських засобів. Відвідування цього музею стане для вас магічною подією, яку ви ніколи не забудете!
Гуцульщина здавна відома своїми автентичними традиціями та ремеслами, а самобутня культура гуцулів популярна далеко за межами України. Сувенірний ринок в Яремче – це місце, де можна придбати речі на будь-який смак. Дорогою на яремчанський ярмарок ви обов’язково пройдете вузьким мостом, під яким гуде Пробій – чи не найповноводнійший каскадний водоспад Українських Карпат. Кажуть, раніше висота падіння води тут сягала 25 метрів, проте для сплаву лісу по ріці Прут водоспад підірвали, значно зменшивши його висоту.
Гедзьо Парк — це казковий куточок у Яремче, який ніби перенесений зі світу хоббітів. Тут кожен куточок занурює вас у чарівну атмосферу Середзем'я, де природа гармонійно поєднується з фантастичною архітектурою. Головна визначна пам'ятка парку — це будиночки хоббітів, побудовані з увагою до деталей. Вони відтворюють житла, описані в книгах, і дозволяють відвідувачам відчути себе частиною казкового світу.Прогулянки парком — це справжня можливість насолодитися красою Карпат. Доглянуті стежки ведуть до оглядових майданчиків, звідки відкриваються захоплюючі види на гори та ліси. У парку створені спеціальні зони для фотосесій, де можна зробити яскраві та незабутні знімки. Це особливо цікаво для сімей із дітьми та любителів казкової атмосфери.
Цей ресторан в Яремче яскравий представник народної архітектури, який був побудований в 1965 році за проектом Івана Бондарчука. При будівництві були збережені всі традиції гуцульської архітектури, тому це зрубна дерев’яна конструкція без єдиного цвяха. Біля входу стоять дерев’яні вартові − гуцул та гуцулочка в національному одязі. Ресторан «Гуцульщина» в меню пропонує традиційну кухню: грибна юшка, білі мариновані гриби, книші, гуцульський банош із бринзою, а також форель у сметані.
Повертаємось у Вінницю
Транспорт
Проживання
Коментарі
- БТ10 листопада 2024 21:11Брик ТетянаЧи передбачені чани у суботу ввечері для бажаючих?