trip-inroduction-image
Шишкові Горби в Нагорянах
краса Дністра та велич Хотина
1050
Учасник клубу
1150
Новачок
  • Вінниця
  • Хотинська Фортеця
  • с.Нагоряни
  • Вінниця

Доступні виїзди

Дата подорожі
Кількість днів
Кількість місць
Організаційний збір (від)
Шишкові Горби в Нагорянах
краса Дністра та велич Хотина
20 квітня 2024 р.
11 день
Є вільні місця
1050
1150
Забронювати
- учасник клубу
- новачок

Організаційний збір

Учасник клубу
Новачок
1050
1150
Організаційний збір розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче).
Також нагадуємо, що в тур-клубі діє система авансів для підтвердження бронювання місць.
Дітям до 12 -ти років діє знижка 10%.
Як отримати клубну картку та стати учасником нашого клубу?Детальніше

Враховано

additional icon
Проїзд комфортабельним автобусом
additional icon
Екскурсійний супровід
У Хотинській Фортеці
additional icon
Організаційна підтримка до, під час подорожі
additional icon
Туристичне страхування

Додатково

additional icon
Вхідні квитки:
у Хотинську фортецю: дорослі 100 грн. діти та студенти 50 грн.; музей килимарства: дорослі 30 грн, дитячі 20 грн.
additional icon
власні витрати на харчування
organizer slider background
Організатори

Програма подорожі

Одноденна подорож
Хотинська фортеця - твердиння на березі Дністра. Шишкові Горби в селі Нагоряни.
20 квітня 2024 р. субота
05:45 Збір у кишеньці, навпроти центрального автовокзалу (м.Вінниця, вул. Київська 8). Посадка в автобус, Старт о 5.45. Чекаємо максимум 15 хвилин, не спізнюйтесь.
10:30 - 12:00 Орієнтовне прибуття у державний історико-архітектурний заповідник «Хотинська фортеця». Початок оглядової екскурсії твердинею. Збір біля автобуса переїзд.

Хотинська фортеця століттями слугувала щитом на шляху ворожих загарбників. Так звана арена найбільших бойових подій та вирішальних військових конфліктів. Найбажаніший шматок землі для могутніх самодержавців та причина розбрату між найщирішими союзниками. Недаремно назва міста «Хотин» походить від слова «хотіти», «бажати». І доля складалася так, що у різні часи фортеця ставала воєнним трофеєм то християн, то мусульман. Кожна із культур залишила свій слід в літописі замку. Мабуть, з Божого благословення на цьому місці досі непорушно видніється в далечині кам'ний лицар з могутніми плечима, за якими трагічна історія багата на всілякі події.

12:00 - 13:30 Обід в одному із закладів міста.
14:30 - 15:30 Музей Килимарства

Музей являє собою хату місцевої майстрині Вікторії Китайгородської. Вишивку, прядіння ниток з конопель та вовни, ткацтво полотна, рушників, скатертин та килимів - традиційні для Кельменеччини види декоративно-ужиткового мистецтва - опанувала ще з дитинства. Вже з 12-ти років Вікторія почала ткати і вже через пару років вона отримала замовлення навіть з інших сіл.

15:30 - 17:30 Шишкові горби

Вони виникли внаслідок руйнування природними процесами центральної гряди Товтр – решток коралового бар’єрного рифу давнього Сарматського моря, води якого плескались на цьому місці 12–10 мільйонів років тому. Серед нагромадження скель виділяються три з «людськими» назвами: «Дід», «Баба» та «Внучка». З ними пов’язана легенда про сумну історію кохання багатої вродливої дівчини з Нагорян та бідного сільського хлопця. Як і водилося, батьки дівчини були проти такого шлюбу, тим більш, що до красуні сватався господар Нагорян. Щоб позбутися суперника, багатій відправив коханого дівчини на небезпечну роботу – сплавляти ліс по Дністру, де він загинув. Дівчина ж покінчила із собою, кинувшись у річку зі скелі.

22:30 Повернення у Вінницю

Орієнтовне прибуття до 23:00. Залежить від нашої організованості та стану дороги. Зупинка на західному автовокзалі та у кишеньці навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Корисні поради

• Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

• Вартість вхідних квитків на екскурсійні об'єкти може змінюватись залежно від рішень їх адміністрації та не залежать від організаторів.

Транспорт

Поставити запитання