- Вінниця
- Житомир
- Київ
- Житомир
- Вінниця
Деталі та родзинки подорожі
Доступні виїзди
Організаційний збір
Дітям до 12 -ти років діє знижка 10%.
Враховано
Додатково
Організатори
Програма подорожі
Один із перших монастирів Русі, що був заснований у 1051 році за князя Ярослава Мудрого, ченцем Антонієм. Під час екскурсії ми дізнаємося як творилася тисячолітня історія найвидатнішої української святині, зможемо зануритися у світ давніх храмів 12–18 ст., які створювались у різних архітектурних стилях, але разом створюють неповторний ансамбль. Побачимо місце духовного подвигу українських мудреців та праведників. Маршрут: Троїцька церква, Микільська церква та виставка «Фрески церкви Спаса на Берестові», виставка «Князі Острозькі: європейський вимір української історії», Успенський собор і виставкові зали, Трапезна церква з палатою, Велика лаврська дзвіниця.
Це архітектурно-ландшафтний комплекс, де представлені експонати з усіх історико-етнографічних регіонів України: Полісся, Слобожанщини та Полтавщини, Карпат, Наддніпрянщини, Поділля та Півдня. Музей просто неба розкинувся на південній околиці Києва – історичній землі, що колись належала Києво-Печерській лаврі. Сьогодні на території скансену встановлено близько 300 пам'яток народного будівництва XVI-XX ст. Традиційні житлові та господарські комплекси включають в себе хати, комори, криниці та інші атрибути давнього українського села. Найстарішим архітектурним експонатом є хата із с. Самари Волинської області (1587р). Фонди музею нараховують близько 100 тис. найрізноманітніших експонатів: народний одяг, тканину, меблі, знаряддя праці, вироби гончарів, бондарів, теслів, столярів, ковалів, народний живопис та розпис, музичні інструменти.
Писанки — це невід'ємний атрибут Великодніх свят. Тож у переддень світлого Воскресіння Господнього ми доторкнемось до цього сакрального мистецтва. Під керівництвом досвідченої майстрині виготовимо писанки власноруч.
Маємо можливість погуляти, самостійно дослідити скансен, зробити фото, або пообідати. На території є фудкорт, де можна посмакувати українськими традиційними стравами (борщем, бограчем, варениками), бутербродами, гарячим чаєм, кавою, печивом, морозивом, стравами на грилі та іншими смаколиками. Також можна взяти їжу із собою та влаштувати пікнік.