- Вінниця
- Хмельницький
- Манява
- Парк Історії Землі
- Івано-франківськ
- Крилос
- Галич
- Рогатин
- Вінниця
Деталі та родзинки подорожі
Доступні виїзди
Організаційний збір
Дітям до 12 -ти років діє знижка 10%.
Враховано
Додатково
Організатори
Програма подорожі
Навколо водоспаду - ялицево-букові ліси, тому дихається тут легко, з насолодою. Водоспад буває бурхливим після злив та повеней, повноводним навесні та у дощовий період, покритим льодовими химерами взимку - він завжди дивує своєю неповторністю та магічністю, що спонукає повертатися сюди ще і ще раз. Скит Манявський - православний монастир, заснований Йовом Княгиницьким у 1606 р. на березі річки Манявка. Згідно з легендою, він був заснований у 1240 році монахами, які втекли з Києва у часи монгольської навали. Перша обитель розташовувалася біля святого джерела під Блаженним каменем. Сюди приходили за благословенням руські князі. Невдовзі скит був покинутий. Його відродження на початку XVII ст. пов'язане з ім'ям ченця Йова Княгиницького. У 1998 р. тут відкрито Манявський Хресто-Воздвиженський чоловічий монастир.
Розпочніть пригодницьку подорож у кожну історичну еру! Парк Історії Землі – це ідеальне рішення для сімейного дозвілля. На території парку розташовані скультури доісторичих тварин, музей історії землі, музей роботів, вольєр з левами і тиграми, відпочинкові зони, спортивний майданчик, фуд-корт, сувенірна крамниця. Парк відкриває для відвідувачів невідомий до цього світ динозаврів та інших тварин. Дітям буде надзвичайно цікаво та весело, окрім того вони здобудуть нові знання з історії планети Землі.
Івано-Франківськ – серце Прикарпаття. В ньому поєднуються всі традиції Гуцульщини, Бойківщини, Опілля та Покуття. Століття польської та австрійської окупації не менше позначилося на мові, менталітеті та звичках містян. Саме тому Івано-Франківськ не тільки зовні нагадує провінційне європейське містечко, самі люди тут мислять та діють по-європейськи. Останні 10 років в місто масово приїжджають на навчання студенти з усього світу, що також впливає на місцеву культуру. Не зважаючи на всю пістрявість культур та традицій, Івано-Франківськ залишається серцем українським містом-патріотом. Про українськість Івано-Франківська говорить статистика – 92,2% населення – українці, це найбільша кількість серед усіх міст країни. Решту відсотків розподілено між іншими народними меншинами.
На території заповідника розташовані: Музей історії давнього Галича, музей народної архітектури і побуту Прикарпаття, регіональний природничо-ландшафтний парк. Давній Галич - столиця Галицького, а пізніше Галицько-Волинського князівства - унікальна історико-археологічна пам’ятка всеукраїнського значення. У 1994 році на основі комплексу історичних та культурних пам’яток ХІ-ХVII століть було створено державний історико-культурний заповідник, який згідно з Указом Президента України одержав статус національного і офіційну сучасну назву. Поряд з церквами Св. Пантелеймона (ХІІ) ст.), Різдва Христового (XVI ХІV- XVI ст.), Успіння Пресвятої Богородиці (ХVI ст.), костелом та монастирським комплексом Кармелітів (XVIІ ст.), тут знаходиться згадана у Галицько-Волинському літописі «Галичина могила», легендарна Княжна криниця, фундаменти величного кафедрального Успенського собору (XІI ст.) з місцем поховання князя Ярослава Осьмомисла та каплицею Св. Василія (ХV ст.). У селі Крилос, яке знаходиться на території заповідника, збереглася система оборонних споруд з кількома рядами потужних валів.
Музей етнографії входить до складу національного заповідника «Давній Галич». Знайомить відвідувачів з архітектурою і побутом жителів Прикарпаття кінця XVII - початку XX ст. Заснований у 1979 році. У скансені відтворено «мікросела» чотирьох етнографічних районів Івано-Франківщини: Покуття, Гуцульщини, Бойківщини та Опілля.
Галицький замок споруджено в середині ХІV ст. Однак його попередника вперше згадують 1114 р. як укріплену цитадель. Археологи вважають, що спочатку це була дерев’яна споруда, яка згодом переросла у замок галицьких князів (ХІІ-ХІV ст.). До наших днів від замку кінця XVI ст. дійшли руїни мурів 5-гранної наріжної (західної) башти на рівні другого ярусу, рештки оборонної стіни з бійницями. На території збереглися численні підвальні приміщення. Церква святого Пантелеймона - церква романського стилю в Україні. Єдиний і найстаріший із храмів Галицько-Волинського князівства, що зберігся до сьогодні. Пам'ятка архітектури національного значення. Монументальна хрестобанна церква зі зразками вишуканого білокам'яного різьблення і численними малюнками та графіті на стінах.