trip inroduction image
Легенди замків Трансільванії
Пелеш Бран Корвінів
145
Учасник клубу
160
Новачок
 • Вінниця
 • Хмельницький
 • Чернівці
 • Сіная
 • Бран
 • Сибіу
 • Себеш
 • Хунедоара
 • Алба-Юлія
 • Турда
 • Клуж-Напока
 • Вінниця

Деталі та родзинки подорожі

asset icon
Замок з новітніми технологіями
Замок Пелеш є першим електрифікованим замком в світі, при його будівництві була побудована окрема електростанція, яка забезпечувала світлом весь замок.
asset icon
Найбільша фортеця Європи
В місті Алба-Юлія знаходиться одна з найбільших фортець Європи, яка свого часу була однією з найсильніших та неприступніших.
asset icon
Замок Дракули
Містичний замок Бран - домівка графа-вампіра Дракули.
asset icon
Замок "Воронів"
Замок Корвінів - найбільший готичний замок Румунії. Існує легенда, що саме в цьому замку довгі роки перебувава в ув'язненні Влад Цепеш(Дракула).
asset icon
Підземне соляне місто
Соляна шахта Саліна Турда - це неймовірний підземний світ з цікавими атракціонами, спортивними майданчиками, сувенірними магазинчиками, власним озером, по якому можна покататися на човні, і навіть колесом огляду.

Доступні виїзди

Дата подорожі
Кількість днів
Кількість місць
Організаційний збір (від)
Легенди замків Трансільванії
Пелеш Бран Корвінів
26 - 29 квітня 2024 р.
55 днів
Є вільні місця
145
160
Забронювати
- учасник клубу
- новачок

Організаційний збір

Учасник клубу
Новачок
alarm icon
Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.
Організаційний збір залежить від категорії обраного номеру та розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче).
Також нагадуємо, що в тур-клубі діє система авансів для підтвердження бронювання місць.
Дітям до 12 -ти років діє знижка 10%.
Як отримати клубну картку та стати учасником нашого клубу?Детальніше

Враховано

Проїзд комфортабельним автобусом
Проїзд комфортабельним автобусом
Екскурсійний супровід
Екскурсійний супровід
Організаційна підтримка до, під час подорожі
Організаційна підтримка до, під час подорожі
Туристичне страхування
Туристичне страхування
Проживання в готелі
Проживання в готелі
Сніданок у готелі
Сніданок у готелі

Додатково

Власні витрати на харчування
Власні витрати на харчування
Вхідні квитки:
Вхідні квитки:
Замок Пелеш: дорослі -10 євро, діти -3 євро; замок Бран: дорослі:14 євро, діти- 4 євро; Саліна Турда: дорослі - 12 євро, діти - 6 євро; замок Корвінів: дорослі - 9 євро, діти - 2 євро.
Радіогід на період подорожі
Радіогід на період подорожі
2 євро
organizer slider background

Організатори

БС
Броніцька Софія
супроводжуюча
good smile13 з 13 людей вподобали цього організатора
ОД
Отс Дмитро
відповідальний
good smile140 з 142 людей вподобали цього організатора

Програма подорожі

1 День
Виїзд
26 квітня 2024 р. п’ятниця
Виїзд
15:30 Збір у кишеньці напроти центрального автовокзалу (м.Вінниця, вул. Київська 8) . Посадка в автобус. Старт 15:30. Чекаємо 15 хвилин, не запізнюйтесь.
Читати далі
2 День
Замок Пелеш - перлина румунської архітектури. Містичний замок Бран - родовий маєток графа Влада Цепеша (Дракула).
27 квітня 2024 р. субота
Замок Пелеш
Замок Дракули
замок Бран
09:00 - 11:00 Відвідуємо замок Пелеш

Замок Пелеш - це один з найкрасивіших замків Європи, побудований з ініціативи Карла I, він повинен був стати найоригінальнішим і технологічним замком того часу. Зараз же він став пам'ятником архітектури і одним з найбільш відвідуваних пам'яток Румунії. Пелеш це не просто замок або пам'ятник архітектури, це велична будівля всередині якої знаходиться музей з однією з кращих колекцій творів мистецтва в Європі. Тут ви знайдете вражаючої уяви парки і колекції зброї з обладунками, посуду і килимів, шкіри та ювелірних виробів. Замок Пелеш є першим в світі електрифікованим замком, при його будівництві була побудована окрема електростанція, яка і забезпечувала світлом весь замок. Замок вміщує в собі 160 кімнат, кожна з яких є витвором мистецтва. Неповторний антураж і величезна кількість колекційних предметів надають кожній кімнаті унікальну атмосферу. Поруч з замком протікає річка Пелеш, в честь якої і названо замок, вона доповнює гірський пейзаж Румунських Карпат, серед яких і зведений замок, який органічно вписався в естетику цих місць. В історичний комплекс замку входить не тільки сам замок, але і мисливський будиночок, стайні, окрема електростанція та інші будівлі і споруди. Замок має велику паркову зону з фонтанами і скульптурами кращих скульпторів того часу, а висота веж сягає понад 60 м.  

12:00 - 13:00 Обід
13:00 - 15:00 Екскурсія замком Бран

Замок Бран – один з самих значущих і відомих в Європі пам’ятників середньовічної архітектури. Замок був збудований у 1212 році як фортеця на шляху, котрий проходив через ущелину Рукар-Бра, що перетинає Карпати. За одними джерелами замок був збудований на кошти місцевих мешканців, за іншими - на кошти асоціації купців. Замок Бран мав багато господарів за весь період своєї історії. Спочатку він був у володіннях господаря Мірчі Старого, а потім належав жителям Брашова і Габсбурзької Імперії. За переказами, тут ночував легендарний воєвода Влад Цепеш-Дракула в періоди своїх походів, а ліс, що оточує замок Бран, був улюбленим місцем полювання Цепеша. За іншою версією, його катували в підвалах замку турецькі вороги. Мабуть тому замок Бран і називають замком Дракули.  

17:30 - 20:00 Вільний час. Вечеря. Поселення в готель
Читати далі
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
3 День
Таємничий замок Корвінів. Алба-Юлія - місто з однією з найбільших фортець Європи. Саліна Турда - найнезвичайніша печера Румунії. Клуж-Напока - неофіційна столиця Трансільванії.
28 квітня 2024 р. неділя
замок Корвінів
Алба - Юлія
цитадель Альба-Кароліна
Клуж-Напока - неофіційна столиця
клуж-напока
печера Турда
Саліна Турда
07:00 - 08:00 Виселення з готелю. Сніданок
09:00 - 10:30 Прибуваємо у замок Корвінів

У Румунії на півдні Трансільванії в маленькому промисловому містечку Хунедоара знаходиться дивовижний Замок Корвінів. Серед гірничодобувних і металургійних підприємств цей замок височить, як квітка, нагадуючи про прекрасну історію Трансільванії. Угорці його називають Вайдахуньяд. Спочатку на місці замку була цитадель угорського короля, яку побудував у чотирнадцятому столітті Сигізмунд Люксембурзький. Збудував замок Янош Гуняді в п’ятнадцятому столітті на місці отриманої у спадок від батька фортеці. Його стрімка військова кар’єра, завдяки перемогам над турками під Белградом, дозволила йому стати регентом Угорського королівства і правителем Трансільванії. Як правитель, він заклав в замку сім веж і каплицю, а також побудував практично всі існуючі сьогодні в замку зали та підсобні приміщення в південному крилі. Замок перетворився на резиденцію. Янош заснував династію Корвінів. Будівельні роботи продовжив син Яноша Матвій Корвін. При ньому побудована лоджія Матяша та проведена обробка замку, при ньому замок перетворився на незвичну для Східної Європи будову. Замок поєднав у собі пізню готику і елементи раннього Відродження. Замок Яноша Гуняді став символом не тільки Румунії, а й Угорщини, і навіть Сербії. Кілька століть, замок змінював господарів, а з 1724 року перейшов у власність держави. Спочатку це була Австрія, потім Австро-Угорщина, а сьогодні – це Румунія. Подейкують що через втрату прихильності Гуняді, Влад III Дракула просидів 7 років в темниці Замку Корвінів.  

11:30 - 13:00 Орієнтовне прибуття в місто Алба-Юлія. Відвідуємо цитадель Альба-Кароліна.

Алба-Юлія - невеличке місто, відоме своєю фортецею, яка є чи не найбільшою в Європі. Колись на цій території існувала дакійська держава, яка пізніше стала провінцією Римської імперії та важливим військовим табором. Місто в Центральній Румунії та одне з найдревніших міст Трансільванії. Алба-Юлія затишно розташувалася в долині річки Муреш в 270 кілометрах від румунської столиці. В кінці XVIII століття на території Алба-Юлії була відкрита перша румунська публічна бібліотека. Алба-Юлія, будучи простим містом, а потім і столицею Трансільванії, завжди грала одну з важливих політичних ролей в країні. У 1918 році саме тут було оголошено про те, що Трансільванія приєднується до Румунії. Сталося це 1 грудня, тому цей день в країні є національним святом. Цитадель Альба-Кароліна, розташована в середньовічному місті Алба-Юлія та являє собою фортецю з бастіонами. Площа фортеці 70 гектарів і це була найсильніша та неприступна фортеця Трансільванії в XVIII столітті. Старовинна фортеця Альба-Кароліна нагадує формою семикутник і була побудована в період між 1715 і 1738 роками. Цитадель складається з двох старих фортець: одна була побудована за часів Римської імперії, а інша – в Середньовіччі. Периметр цитаделі будували близько 20 тисяч селян. Довжина стін і захисних споруд становить 12 кілометрів. Стіни фортеці складаються з цегли і каменів, які брали з руїн іншої більш древньої цитаделі, яка була зведена за часів Римської імперії. У деяких місцях стіни досягають трьох метрів у висоту і півтора метра в ширину. Територія всієї військової фортеці становить 70 гектарів. Це найбільша за площею фортифікаційна споруда Румунії. Цитадель була побудована в стилі бароко. У фортеці знаходиться безліч історичних пам’яток, які дуже дбайливо зберігаються. Насправді місце по-справжньому цікаве. Тут відтворені підземні ходи, що з’єднують фортецю з віддаленими бастіонами і руїнами, зібрані зразки старовинної зброї, окремо є музей, де можна подивитися розкопки римського періоду. На території знаходиться будівля старовинної бібліотеки, університету, кілька соборів, ведуться археологічні розкопки.  

14:00 - 17:00 Відвідуємо соляну шахту "Саліна Турда"

Саліна Турда (рум. Salina Turda) - соляна шахта біля містечка Турда, в окрузі Клуж, що на північному заході Румунії. Відкриту для туристів у 1992 році, шахту Саліна-Турда в 2017 році відвідало близько 618 000 туристів. Це місце входить в перелік «7 чудес Румунії». Саліна Турда в 2013 році була віднесена Business Insider до числа 25-ти топ-туристичних об’єктів світу, які варто відвідати.
Сіль тут вперше почали видобувати ще в часи античності. Письмово шахта вперше згадується в 1075 році. Перший документ, який прямо говорить про існування соляної шахти в Турді, виданий угорською канцелярією 1 травня 1271 року. У документах, що збереглися з тринадцятого та чотирнадцятого століть, йдеться про соляні промисли в Турді. Операційні зали тоді розміщували на місці нинішніх соляних озер біля нового входу в шахту.

18:00 - 20:30 Орієнтовне прибуття в місто Клуж-Напока, екскурсія містом. Вечеря.

Клуж-Напока – місто в північно-західній частині Румунії. Це неофіційна столиця Трансільванії з глибокою історичною спадщиною і чудовою атмосферою. Клуж – красиве старовинне місто з істинно трансільванською чарівністю, яке поєднує в собі багату історію і культуру. Залишки фортечних мурів з коморами, баштами і бастіонами XIII-XVII століття; готична церква святого Михайла XIV-XV століття; псевдоготична північна башта XIX століття; та безліч архітектурних пам'яток, які варто побачити. Ще за часів Римської імперії на місці нинішнього Клужа була облаштована база римського легіону під назвою Напока, втім, під час Великого переселення народів вона була зруйнована. Якийсь час тут переміщалися слов'янські племена, однак у XII столітті на цих територіях остаточно осіли угорці.

20:30 Вирушаємо додому
Читати далі
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
4 День
Повернення в Україну
29 квітня 2024 р. понеділок
Приїзд
11:30 - 12:00 Орієнтовне прибуття у Вінницю. Залежить від нашої організованості та стану дороги. Зупинка на західному автовокзалі та у кишеньці навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.
Читати далі

Корисні поради

• Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 7 років. Якщо дитина не займає місце в автобусі, а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

• Вартість вхідних квитків на екскурсійні об'єкти може змінюватись залежно від рішень їх адміністрації та не залежать від організаторів.

• Для оформлення туристичного страхового полісу - нам необхідні дані вашого закордоного біометричного паспорту. Ви можете внести самостійно на сайті в своєму кабінеті, кожен учасник при першій ж реєстрації має особистий кабінет. Зайти можете в нього через авторизацію за номером телефону, де буде видно дані про вас та ваші бронювання та оплати. Там ви і вносите дані паспорту, також можна принести на офіс і ми все зробимо за вас, або фото першої сторінки скинути організатору.

Транспорт

Проживання

Поставити запитання