trip inroduction image
Буцький каньйон та Софіївка
Zoo weekend. Буцький каньйон
510
Учасник клубу
550
Новачок
  • Вінниця
  • Жашків
  • Буки
  • Вінниця

Деталі та родзинки подорожі

asset icon
Інстаграмні фотозони та локації
asset icon
Буцький каньйон
asset icon
Стара Софіївка та Фентезі - парк

Організаційний збір

Учасник клубу
Новачок
510
550
Організаційний збір розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче).
Також нагадуємо, що в тур-клубі діє система авансів для підтвердження бронювання місць.
Дітям до 12 -ти років діє знижка 10%.
Як отримати клубну картку та стати учасником нашого клубу?Детальніше

Враховано

Проїзд комфортабельним автобусом
Проїзд комфортабельним автобусом
Організаційна підтримка до, під час подорожі
Організаційна підтримка до, під час подорожі
Страхування
Страхування
Екскурсійний супровід
Екскурсійний супровід

Додатково

Особисті витрати
Особисті витрати
Харчування
Харчування
Вхідні квитки в Софіївку
Вхідні квитки в Софіївку
200грн - дорослі, 100грн - діти; Нова Софіївка - дорослий 200грн, дитячий 100грн.
Вхідні квитки:
Вхідні квитки:
Буцький каньйон - 60грн
organizer slider background

Організатори

МЯ
Мосур Яна
супроводжуюча
good smile24 з 24 людей вподобали цього організатора

Програма подорожі

Одноденна подорож
Zoo weekend
18 вересня 2021 р. субота
Верхи на коні
Екскурсія
Інста фотозони
фото з кіньми
Активний день
05:45 Збір навпроти Центрального автовокзалу м. Вінниця, виїздьного автовокзалу
09:30 - 12:00 Екскурсія біопарком

Ми будемо мати можливість побачити до 30 видів різноманітних тварин, від маленьких невгамовних мавп крізь сімейство левів до величезних «кораблів пустелі» — верблюдів. А ще у нас буде можливість увійти в величезний вольєр, у якому в мирі та злагоді живуть 5 видів павичів, 20 видів фазанів, 9 видів папуг, безліч голубів, журавлів, цесарок, горлиць … І всі тварини ситі, в достатньому просторі та безпеці. Краща можливість з ними познайомитись.

12:00 - 12:30 Переїзд до кінно-спортивного комплексу
12:30 - 13:30 Екскурсія по кінно-спортивному комплексі

Нам покажуть як доглядають і навчають коней починаючи з маленького лоша в дитячому садочку, закінчуючи сильними конями на манежі. Познайомимось з багаторазовими заслуженими чемпіонами в кінному спорті.

13:30 - 14:30 Вільний час, коли ви можете погуляти, пофотографуватися, пообідати, за бажанням здійснити прогулянку верхи на конях
14:30 - 16:00 Переїзд до каньйону
16:00 - 18:30 Прогулянка-екскурсія по Буцькому каньйону

Буцький каньйон – це неймовірно гарне місце та справжнє диво природи України. Гранітні скелі каньйону були сформовані близько 2 мільярдів років тому. Розпочинається каньйон із мальовничого водоспаду Вир та старого водяного млину XIX століття. Далі йдуть дивовижні гранітні скелі, заввишки майже 30 метрів, пороги та маленькі водоспади. Все це доповнюється великою кількістю дерев і кущів. Усі скелі мають неповторні форми в яких іноді можна вгледіти різні образи звірів чи людей.

18:30 Виїзд додому
22:00 - 22:40 Орієнтовний час повернення додому
Читати далі
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image

Транспорт

rewiews slider background

Відгуки з попередніх подорожей

ВД
Власенко Дарія
Буцький каньйон та Софіївка
Буцький каньйон ( 12 липня 2025 )
Фантастична подорож, отримала багато чудових вражень. Аліно, Ви неймовірна 🫶🏻
good smileТранспорт
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
12 липня 2025 18:23
СН
Соломіна Надія
Кінний завод. Буцький каньйон. Зоопарк ( 19 вересня 2020 )
Моя перша подорож з тур-оператором «Бідняжка» була наповнена незабутніми емоціями : По-перше від знайомства з наши екскурсуводом Катериною ( привітна, життєрадісна дівчина, яка наповнила ранок яскравими барвами та теплими словами); По-друге мені потрапив дуже гарний спутник по дорозі, який розповідав дуже багато прекрасних моментів, які він пережив разом з «Бідняшками» ( Богдан, ти назавжди залишишся у моїх спогадів а та емоція про цю подорож😎👍) По -третє від величної краси місць, де ми побували. Спочатку здається, що зовсім не примітні екскурсії. Але вони вони можуть подарувати не очікувані емоції. Зоопарк « Золотий фазан» розповів нам про красу та можливості природи, показав як тварини показуть свою вдячність своїм розмноженням. Кіне завод подарував уявлення, що чистота породи- це насамперед велика праця. У серці залишилася порода «Великовіз»❤️ А Буцький каньйон щиро розказав історію, яка складається віками... Але саме головне у цьому всьому це те, що якщо ви хочете відтчути усі ці переживання та емоції потрібно мало. Потрібно просто цікавити екскурсіями і подорожами від тур- клубу « Бідняжка».
Читати далі...
20 вересня 2020 18:08
БМ
Марія
Буцький каньйон та Софіївка
Буцький каньйон ( 26 липня 2025 )
Все сподобалося .
good smileТранспорт
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
26 липня 2025 19:12
ЛВ
Лямпрехт Вікторія
Кінний завод. Буцький каньйон. Зоопарк ( 15 серпня 2020 )
Дуже сподобалась подорож. Надзвичайно цікаво в зоопарку, дуже чисто, доглянуті звірі. На кінному заводі катались на лошадка, дитина отримала неймовірні враження, я наприклад не знала взагалі, що в Україні є щось подібне, перший раз сама каталась на конику, це було круто. Останнє був каньйон, гарно все розповідав гід, дуже привітні люди, хороша компанія. Природа неймовірна. Особлива подяка нашому екскурсоводу Вові, дуже уважний до кожного, привітний до всіх з повагою, робив фото нам. Дякую, подорож дійсно була насиченою. Я перший раз з Бідняжками, але після цієї поїздки хочеться ще раз поїхати саме з Вами. Дякую😘
Читати далі...
17 серпня 2020 12:07
ОО
Осипишина Олена
Буцький каньйон та Софіївка
Буцький каньйон ( 07 червня 2025 )
Цікава програма, приємна супроводжуюча, єдиний недолік - на перший місцях в автобусі погано працював кондиціонер
neutral smileТранспорт
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
07 червня 2025 19:27
ФА
Фашмухова Анжела
Кінний завод. Буцький каньйон. Зоопарк ( 19 вересня 2020 )
Отправиться в это путешествие- это отличная идея для выходного дня! Гармонично составленная программа подарит много радости и позитива взрослым и детям. Путешествие не утомляет. Всего три основных пункта, но зато каких! Зоопарк, вернее биопарк "Золотой фазан"- большая, красивая, очень ухоженная территория. Разнообразие животных впечатляет. Зверюшки все очень хорошо выглядят, вольеры довольно просторные, многих животных можно потрогать и покормить. Конный завод в Жажкове- просто восторг! Лошади никого не оставят равнодушными. Их можно и увидеть, и погладить, и покататься верхом(за отдельную плату) Местный экскурсовод проводит интересную, познавательную экскурсию. Времени достаточно, чтобы и лошадок вдоволь посмотреть, и сделать много фоточек на память. Буцький каньйон - ну это очень крутое место. Природа впечатляет своей красотой и силой. Отличная экскурсия-прогулка с гидом дідом Василем- пример того как можно рассказать много полезной информации с юмором, перемешивая правду, мифы и легенды и подарить всем 1,5 часа хорошего настроения. После экскурсии остаётся много свободного времени для фото. А локации здесь впечатляющие. Отдельная благодарность Кате Власюк, которая сопровождала нашу группу в этой поездке. Приятная, очень позитивная, всю информацию по орг. вопросам подаёт просто и понятно. С удовольствием поехала бы с ней и в другие поездки. Что касается остальных моментов- автобус был удобный, водитель хороший. Поездку выбирала на сайте, бронировала и оплату делала тоже через сайт- очень удобно. Накануне вся информация была доступна в вайбере и конечно в смс. Путешествовала 19 сентября, погода была отличная. И это был тот случай, когда маленькое путешествие одного дня подарило целое море впечатлений и позитивных эмоций.
Читати далі...
20 вересня 2020 18:00
ЛО
Лисак Оксана
Кінний завод. Буцький каньйон. Зоопарк ( 15 серпня 2020 )
Доброго дня!!! Хочу подякувати за екскурсію. Давно мріяла побачити Буцький каньйон. Постійно не виходило. Нарешті мрія збулася. " Бідняжки" молодці. Все продумано, розраховано по часу. Екскурсія насичена, різноманітна. І пізнавальна, і розважальна, головне рухлива, корисна для здоров'я. Сподобався зоопарк, який вражає територією і кількістю тварин, також видами тварин. Перед цим ми були на екскурсії на лавандових полях. Молодці, що продумали з фото. Дуже приємно, гарні фото. Завжди знаєш, що буде пам'ять гарної якості. Володимиру велика подяка. Всіх чув, всіх бажаючих фотографував, завжди підказував, розповідав цікавинки. Дійсно організовано, як в розвинутих країнах. Єдине, щоб зробили в Черкаській області дороги, хоча нам не дуже страшно, шкода транспорт. Бажаю вам розвиватися далі, щоб закінчився карантин і ми його забули і згадували, як страшний сон. Дуже хочеться за кордон.всього вам самого найкращого
Читати далі...
17 серпня 2020 17:48
БВ
Бородкіна Валентина
Буцький каньйон та Софіївка
Буцький каньйон ( 07 червня 2025 )
І ось на моєму рахунку 4 подорож з Бідняжками😁Хто ще думає їхати чи ні, то моя вам порада не думайте, а обирайте поїздку і подорожуйте, отримуйте приємні враження і знаходьте нових друзів.Дякую супроводжуючій Танюші, яка завжди була поруч і склала гарну компанію🤗
Читати далі...
good smileТранспорт
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
07 червня 2025 18:03
ШІ
Шамлей Ірина
Буцький каньйон та Софіївка
Буцький каньйон ( 26 липня 2025 )
Все сподобалось! 😊 Організація, програма на рівні. Повернусь у Софіївку ще восени.
good smileТранспорт
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
26 липня 2025 18:51
ПК
Панчук Катерина
Кінний завод. Буцький каньйон. Зоопарк ( 15 серпня 2020 )
Дуде вдяча екскурсоводу Володi,за приемний вiдпочинок. Було багато приемних эмоцiй,позитив та гарний настiй. Группа була дружньою и позитивною. Водii ,вiчливi та уважнi.Це такой даже приемно. Подорож ,дуже цiкава,та познавальна.
Читати далі...
16 серпня 2020 21:45
БМ
Марта
Кінний завод. Буцький каньйон. Зоопарк ( 19 вересня 2020 )
Здійснилась мрія ідіота. Я побувала на кінному заводі. В чудовій атмосфері , яку створила нам Катерина, (доречі дуже чудова, відзивчива, і взагалі класна дівчина наш супроводжуючий у подорожі), в приємній компанії відпочили, подрайвували, і просто насолодились класним днем. Кінний завод, зоопарк, каньйон за один день здається неможливим. Але БІДНЯШКАМ все під силу. Як то кажуть ВПЕРЕД ЗА ПРИГОДАМИ!!! В класній компанії, з класним водієм та супермькими супроводжуючими. БІДНЯШКИ ВИ КЛАСНІ))))
Читати далі...
20 вересня 2020 17:09
ДО
Дудник Олександра
Буцький каньйон та Софіївка
Буцький каньйон ( 07 червня 2025 )
Дякуємо за організацію, цікаву екскурсію та море приємних вражень Втомлені, але задоволені та з купою позитивних емоцій
Читати далі...
good smileТранспорт
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
07 червня 2025 18:08
БІ
Ірина
Жашківський кінний завод + Буцький каньйон ( 20 червня 2020 )
Це була супермегапозитивна поїздка. Організатор Іра, всі екскурсоводи цікаві позитивні люди, справжні професіонали, створили дуже гарну атмосферу і зробили цю поїздку максимально класною. Враження від коней, тварин зоопарку, природи каньйону - чистий кайф. Дякую за релакс!!!
Читати далі...
21 червня 2020 10:42
БН
Наталія
Буцький каньйон та Софіївка
Буцький каньйон ( 12 липня 2025 )
Подорож дуже сподобалось ☺️Особливо запала в душу краса Софіївського парку🥰
good smileТранспорт
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
12 липня 2025 19:07
МЮ
Мельніченко Юлія
Буцький каньйон та Софіївка
Буцький каньйон ( 07 червня 2025 )
Вперше подорожувала з клубом "Бідняжки" — і це був неймовірний досвід! Чудова організація, приємна атмосфера та море позитивних емоцій. Обов’язково поїду з вами ще!
Читати далі...
good smileТранспорт
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
07 червня 2025 18:05
ЯЯ
Яворський Ярослав
Буцький каньйон та Софіївка
Zoo weekend. Буцький каньйон ( 18 вересня 2021 )
Все було класно. Тепла атмосфера! Чуйне відношення організаторів! Грамотно складена програма! Зручний автобус. Професійність керівника групи! Подорож хоча одноденна, але інформативна, цікава, приємна.
Читати далі...
good smileТранспорт
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
23 вересня 2021 14:40
ГО
Главацька Оксана
Буцький каньйон та Софіївка
Буцький каньйон ( 12 липня 2025 )
В захваті від фентезі парку, від Буцького каньйону очікувчла чогось більшого.
12 липня 2025 19:25
БІ
Ірина
Буцький каньйон та Софіївка
Zoo weekend. Буцький каньйон ( 18 вересня 2021 )
Поїздка і локації дійсно були крутими і вікенд з тваринками вдався😅 навіть дощ не був перешкодою😉 основне, все було комплексно, цікаво, легко та на позитиві😊 Організатору Яні окремий респект за милу атмосферку🤗 Це була моя перша подорож з Тур-клубом "Бідняжка", але вже впевнена, що скоро буде і наступна!!
Читати далі...
good smileТранспорт
good smileОрганізатор
good smileПрограма подорожі
good smileЗагальне враження
23 вересня 2021 13:19
НМ
Нагожук Марина
Кінний завод. Буцький каньйон. Зоопарк ( 19 вересня 2020 )
Прийняли участь у цій чудовій подорожі і не жалкуємо. Взагалі одноденні тури це хороший спосіб для перезагрузки, особливо, якщо вони організовані "Бідняжкою". Для тих хто тільки розмірковує чи варто сюди їхати - однозначно ВАРТО!!!! Досить зручний автобус і хороший водій, який забезпечить комфортну і безпечну дорогу. Усі локації мега круті і варті вашої уваги. Ця поїздка - це спосіб поспілкуватись з природою і тваринками у всій їхній красі. Дуже вразив каньон - це справжнє природнє диво. Респект за екскурсію "діду Василю". Він зробить ваш день однозначно незабутнім! Організатор Катя Власюк зробить ваш відпочинок особливим і незабутнім, дуже велике дякуємо їй за це. Хочу відзначити, що брала з собою маленького сина (5 рочків) він маршрут подолав і залишився дуже задоволенним, так що беріть сміливо діток з собою.
Читати далі...
20 вересня 2020 16:40
БА
Аліна
Жашківський кінний завод + Буцький каньйон ( 20 червня 2020 )
Дуже дякую Пишній Ірині за організацію чудової подорожі, яка допомогла розфарбувати яскравими кольорами сірі карантинні будні) Все на високому рівні, починаючи від автобуса і водія. Екскурсоводи досить цікаво розповідали історії, найбільше запам‘ятався харизматичний дід Василь)) «Бідняжки», вкотре переконуюсь, що ви найкращий тур-клуб) Бажаю вам процвітання❤️
Читати далі...
21 червня 2020 11:14
Поставити запитання