trip inroduction image
Козацьке місто Богуслав
та енергетичний центр — Тотоха
990
Учасник клубу
1090
Новачок
  • Вінниця
  • Богуслав
  • Медвин
  • Біопарк
  • Вінниця

Деталі та родзинки подорожі

asset icon
Екскурсійна подорож
На нас чекає насичена та пізнавальна екскурсійна програма містом Богуслав, де ми відвідаємо історичні пам'ятки, відчуємо дух минулих епох, дізнаємось таємниці місцевих легенд.
asset icon
Подорож Місцями Сили
Досвід духовного розвитку та пізнання себе через взаємодію з місцями, що разом із неймовірними пейзажами природи, що мають особливу енергію та силу.
asset icon
Біопарк Золотий Фазан
Вечір проведемо із компанією левів, верблюдів, сервалів, лемурів, капібар, мавпочок, єнотів, лам, птахів та багато інших диких тваринок. Приємні емоції після вечірньої прогулянки із зоодрузями — гарантовані!

Доступні виїзди

Дата подорожі
Кількість днів
Кількість місць
Організаційний збір (від)
Козацьке місто Богуслав
та енергетичний центр — Тотоха
16 червня 2024 р.
11 день
Є вільні місця
990
1090
Забронювати
- учасник клубу
- новачок

Організаційний збір

Учасник клубу
Новачок
990
1090
alarm icon
• Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно. • Вартість вхідних квитків на екскурсійні об'єкти може змінюватись залежно від рішень їх адміністрації та не залежать від організаторів.
Організаційний збір розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче).
Також нагадуємо, що в тур-клубі діє система авансів для підтвердження бронювання місць.
Дітям до 12 -ти років діє знижка 10%.
Як отримати клубну картку та стати учасником нашого клубу?Детальніше

Враховано

Екскурсійний супровід
Екскурсійний супровід
Проїзд комфортабельним автобусом
Проїзд комфортабельним автобусом
Організаційна підтримка до, під час подорожі
Організаційна підтримка до, під час подорожі
Туристичне страхування
Туристичне страхування

Додатково

Вхідні квитки
Вхідні квитки
У БІОПАРК: дорослий - 200 грн., дитячий 100 грн.
Власні витрати на харчування
Власні витрати на харчування
organizer slider background

Організатори

МА
Молчанова Анастасія
супроводжуюча
good smile4 з 4 людини вподобали цього організатора

Програма подорожі

Одноденна подорож
Історичний Богуслав, енергетичний центр — гора Тотоха, а також біопарк
16 червня 2024 р. неділя
Богуслав
Місця сили
гора Тотоха
Енергетичний центр
біопарк
Золотий фазан
05:45 Збір у кишеньці навпроти центрального автовокзалу (м.Вінниця, вул. Київська 8). Посадка в автобус. Старт подорожі. Чекаємо 15 хвилин. Не запізнюйтесь!
10:00 - 11:30 Оглядова екскурсія козацьким містом Богуслав.

Богуслав – одне з найстаріших міст Київщини. Він був заснований князем Ярославом Мудрим в 1032 році. Це була фортеця на річці Рось, збудована для захисту південних рубежів Київської Русі від кочівників. Місто розташоване у мальовничій місцевості на скелястих берегах Росі. Під час екскурсії ми оглянемо найстаріші будівлі міста — Кам'яниці та найкрасивішу будівлю - це садиба купцю Покраса. Відвідаємо ландшафтний парк присвячений Тарасу  Шевченку: оглянемо пам'ятник Тарасу і послухаємо розповідь про зв'язок Богуслава з долею Кобзаря. Звісно, екскурсовод нам розповість і про Марусю Богуславку, та її історичну прив’язку до Богуслава. Оглянемо сакральні місця — Свято-Троїцьку церкву XIX ст. та Свято-Миколаївський монастир. Та просто будемо насолоджуватись єврейськими вуличками колоритного міста.

11:30 - 12:30 Гранітне оголення Яма на річці Рось — Богуславське місце сили.

Богуславське гранітне оголення або так звана гранітна «яма» являє собою гранітний острів із валунів, що хаотично розкидані між двома рукавами річки Рось. Учені припускають, що вік цих каменів сягає 2 мільярдів років. Скелі із червоного й сірого граніту здіймаються у висоту на 10–12 метрів і формують каньйон 1,5 кілометри завдовжки. Біля однієї із скель знаходиться підвісний пішохідний «Міст Закоханих», з якого відкривається неймовірний вигляд на річку й каньйон. Також навколо є кілька невеликих водоспадів, у яких можна приймати гідромасажні ванни. Місцеві жителі вірять, що Богуславське гранітне оголення має особливу енергетику й називають його місцем сили.

12:30 - 13:30 Обід в одному із закладів міста.
14:30 - 16:00 Гора Тотоха — енергетичний центр України.

Неподалік від Богуслава у мальовничій місцевості розкинулося село з віковою історією та дивовижною назвою — Медвин. Тут розміщено місце сили та енергетичний центр України — гора Тотоха, або її ще називають українським Тибетом. Призначення Тотохи достеменно є невідомим. Можливо, колись тут проводилися язичницькі ритуали, але у будь-якому випадку, кожен, хто відвідає гору, відзначає її містичний вплив. Зараз це місце облюбували екстрасенси та біоенергетики зі всього світу, за їх твердженнями гора Тотоха є одним із найпотужніших центрів позитивної енергії планети - «пупом Землі», рукою Бога, «відкритим каналом», аналогічним Алтаю. На гору приїжджають за виконанням бажань, змінами у житті та натхненням. Майже у будь-якій своїй точці Тотоха виділяє позитивну енергію. Самопочуття поліпшується, розум прояснюється, відбувається розширення біополя людини. Одночасно вирівнюється потенціал енергетичних точок в людському організмі, відновлюються енергетичні структури біополя. Проте навіть якщо ви не вірите у чудодійні властивості гори, а на вершині відчуття будуть звичайними, це не є приводом для того, щоб впадати у відчай. Чарівні картини українського лісостепу, неймовірно чисте повітря та кришталева вода з джерела біля підніжжя Тотохи, вам гарантовані!

17:30 - 19:00 Вечірня прогулянка БІОпарком "Золотий Фазан".

У біопарку ми спостерігаємо за життям різноманітих тварин, починаючи від жвавих мавп та закінчуючи величезними левами. Страуси гідно крокують своїми вольєрами, павичі та пелікани гуляють поруч з вами, а чорні і білі лебеді, казарки та інші водоплавні перехрещують шлях. А ще, 20 видів фазанів, 9 видів папуг, безліч голубів, журавлів, цесарок, горлиць …  Тож розмаїтість пернатих точно не залишить байдужим жодного відвідувача, адже у вольєрах можна побачити близько сотні найменувань птахів. Вечір із зоодрузями точно стане ідеальним доповненням до нашого відпочинку.

22:00 - 22:30 Повернення у Вінницю.

Орієнтовне прибуття до 22:30. Залежить від нашої організованості та стану дороги. Зупинка при в'їзді в місто та у кишеньці навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Читати далі
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image
travel program image

Транспорт

Поставити запитання