- Вінниця
- Літин
- Хмельницький
- Чернівці
- Берегомет
- Виженка
- Вінниця
Деталі та родзинки подорожі
Організаційний збір
Дітям до 12 -ти років діє знижка 10%.
Враховано
Додатково
Організатори
Програма подорожі
На вершині пасма відкриваються мальовничі краєвиди на Путильщину – внизу долина річки Товарниця, далі – пасма гірських хребтів, вкритих лісами, а праворуч вдалині в ясну погоду видніється хребет Чорногора. Тут в літню пору ви зможете досхочу поласувати високогірною ягодою – чорницею. Побачити, як висотна зональність впливає на ріст різних дерев. Також звідси можна пройти на перевал Німчич. Далі стежка проходить через гору Кінашка (висота 1081,5 м над рівнем моря).
Спустившись стрімкою стежкою вниз, ви натрапите на цікаві кам’яні утворення. Це геологічна пам’ятка природи місцевого значення – скелі “Кінашки”. Площа 3 га. Статус надано в 2005 році з метою збереження мальовничої скелі заввишки 20 м, що складається з пісковиків ямненської світи. Є рідкісні форми вивітрювання. Тут можна повправлятися в скелелазінні та зробити захопливі світлини на пам’ять.
Перевал Німчич – одне з найбільш мальовничих місць у Буковинських Карпатах. Звідси відкривається широка панорама долини річки Черемош та її меандри та неповторні види довколишніх гір.
13:00 - 14:00 - Під час нашого походу ми влаштуємо пікнік, продукти зможете придбати завчасно у магазині.
Протяте каміння – унікальна геологічна пам’ятка природи, що вражає своєю оригінальністю, величністю та індивідуальністю. Це скупчення велетенських скель, яким дощі, вітри й невблаганний час надали найрізноманітніших форм, утворили в них тріщини, гроти, печери. Кам’яні велети вражають своєю висотою. Вони ніби прорізані (протяті) на окремі відроги, через що й дістали свою назву. Особливу увагу звертає на себе Соколине око – найцікавіша зі скельних груп. Кам’яна арка, що дійсно нагадує око, розташована в скелі висотою близько 40 метрів, це як справжня 12-поверхівка. На неї можна легко видряпатися верхньою стежкою і заглянути в “око” – отвір у камені відповідної форми. Верхня плита каменя утворює аркаду, з-під якої на дно каньйону веде крутий схил. З каміння стирчить багато скоб, штирів, кілець – це місце є популярним серед альпіністів. Зворотний бік скелі досить стрімкий, і скелелази їздять сюди потренуватись.
Піднявшись на кінцеву точку маршруту – вершину гори Малий Стіжок, побачите панораму на довколишні поселення. На краю каменя стоїш, наче над прірвою, і з висоти пташиного польоту споглядаєш неповторну красу. Тут можна ознайомитися з легендами, якими оповита історія нашого краю. Для відпочинку та укриття від негоди розміщена альтанка.
На цьому місці традиційно люблять зустрічати свій перший світанок дорослого життя випускники шкіл. Поруч можна оглянути серію скельних утворень різних форм та тектонічну печеру “Довбуша” довжиною 10 метрів і висотою 3,5 метри.
На річках парку розташована значна кількість цінних з наукового і естетичного погляду гідрологічних утворень, а саме мережа мальовничих водоспадів, які ми відвідаємо