- Вінниця
- Немирів
- Умань
- Легедзине
- Вінниця
Деталі та родзинки подорожі
Доступні виїзди
Організаційний збір
Дітям до 12 -ти років діє знижка 10%.
Враховано
Додатково
Організатори
Програма подорожі
Уманський Свято-Богородицький Василіанський монастир заснований 1765 року за сприяння воєводи київського Францішека Салезія Потоцького. Він подарував василіанам площу в Умані, на якій збудували церкву і монастирські келії, а в передмісті — фільварок, комори, розбили городи. На місці майбутнього монастиря заклали кам’яний фундамент з підземеллям висотою півтора сажені і розпочали кладку цегляних стін шириною півтора аршина і висотою у два поверхи П-подібної будівлі. Одним із будівничих монастиря був Шафранський. Від монастиря до міста йшли підземні ходи.
Унікальна локація, де можна побачити експонати часів Трипілля, Скіфії, козацтва, справжнє підземелля, рештки столітньої аптеки та найбільшу в центральній Україні колекцію мініатюрних книжок. А ще тут можна придбати сувеніри на будь-який смак.
Будинок на розі вулиць Незалежності та Небесної Сотні побудований на початку ХХ ст. Він займає визначне місце у формуванні центральної площі міста. Ім'я архітектора невідоме. Будинок належав купцю другої гільдії Вольку Іосіфовичу Файнштейну, його родина була відомою в місті. Вони займалися благочинністю та меценацтвом. В переписі населення 1897 року В. І. Файнштейн згадується, як власник хутряних мануфактур.
Трипільське поселення-гігант, на базі якого в 2003 році створено Державний історико-культурний заповідник "Трипільська культура", знаходиться між селами Легедзине та Тальянки. Належить до III-IV тисячоліть до нашої ери. Займає площу 450 гектірв. У музеї поселень-гігантів, де представлено трипільську кераміку та інші археологічні знахідки. Це було найбільше відоме поселення людей того часу – тут мешкало до 15 тисяч осіб. До 3 тисяч дерев'яних жител трипільців розташовувалися концентричними колами, які були оточені захисним валом. Зараз до складу заповідника входять 11 городищ у межах Черкаської області.
Орієнтовне прибуття до 22.30. Залежить від нашої організованості та стану дороги. Зупинка на Чехова (Грош) та у кишеньці навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.