- Вінниця
- Немирів
- Гайсин
- Умань
Деталі та родзинки подорожі
Організаційний збір
Дітям до 6 -ти років діє знижка 10%.
Враховано
Додатково
Організатори
Програма подорожі
Збір у "кармані", навпроти Центрального автовокзалу (м. Вінниця). Старт в 20:00.
Головна родзинка тутешніх місць і загадка природи - рожеві озера. Рожеве озеро - місце з неймовірними червоно-рожевими марсіанськими пейзажами, що знаходиться біля самого початку Арабатської стрілки у селі Приозерне. Раніше на озері видобували сіль, тому воно розділене дерев’яними стовпчиками на сектори — чеки, між ними вільно циркулює насичений соляний розчин (ропа), з якого осідає на дно сіль.
Фантастичний колір озеро має завдяки, мікроводорості Dunaliella salina, що здатна жити у дуже солоній воді. Вона виробляє каротиноїди, які не лише надають воді червоно-рожевих відтінків, а й мають корисні властивості. Крім того, у воді міститься велика кількість мікроелементів.
Тому сіль та ропа з озера вважаються лікувальними. Рожевість озера достатньо сильно залежить від температури повітря, освітлення і кута погляду, тому іноді воно може виглядати звичайним озером, а іноді яскравість Сиваша вас може сильно здивувати.
Друзі, але для того, щоб ви не відчували себе обманутими, інформуємо про те, що Рожеве озеро не завжди має такий насичений рожевий колір. Минулого року кілька наших груп, на жаль, не побачили цей неймовірно рожевий колір, тому що після злив озеро замулилось і було білувато-розувато-сіре. Хоча ми так само фотографувались і гуляти озером, а що вже робити, природа вона незалежна, а ми на позитиві.
Однією із наших розваг на Арабатській Стрілці буде купання у Гарячому Джерелі, яке розташоване в с.Щасливцеве на території недобудованого санаторію. Відповідно, бути поряд і не відвідати це диво природи! Погодьтесь, то були б не ми!
Вода у джерелі має температуру близько 70 градусів. Вона фонтанує зі свердловини, протікає через три неглибоких басейни, поступово охолоджуючись. Прийняття ванн з такою водою нормалізує стан нервової системи, прискорює процеси відновлення пошкоджених тканин, покращує мікроциркуляцію. Навіть взимку в джерелі дуже багато людей.
На зміну цікавих відчуттів від Гарячого Джерела прийдуть відчуття від купання в Солоному озері. Це ще одна родзинка Арабатської стрілки. Його прирівнюють до Мертвого моря і в народі називають Мертвим озером.
Вода в озері має великі лікувальні властивості, адже вона насичена йодом. Концентрація солі в цьому озері настільки велика, що люди, котрі не вміють плавати можуть спокійно триматись на поверхні озера. Всі ці чудеса відбуваються завдяки солі, яка сильно підвищує густину води. Уявіть, як ви лежите на поверхні води і не тонете. Отже, у нас буде можливість не лише оздоровитись, а й добряче розважитись.
Беремо речі і посиляємось в готель
Озеро Сиваш являється єдиним в Європі унікальним явищем природи. У світі є лише три аналоги озера Сиваш: затока Кара-Богаз-Гол, Велике Солоне озеро у США та Мертве море на Близькому Сході. Озеро Сиваш - точніше сказати це не мілководне водосховище Азовського моря з багатьма островами, на півостровами, затоками, мисами, які перетворюють його у складний лабіринт заток і проток дивовижних обрисів. Воно розтяглось на сотні кілометрів. Екскурсія здійснюється з міста Генічеськ з причалу. Цікава прогулянка на катері по озеру Сиваш. Оглядова екскурсія, купання, милування чудо-природою. Тривалість 1 година 20 хвилин.
Купаєсоь на морі, релаксуємо, засмагаємо.
Друзі, за 1 кілометр від нашого пансіонату розташований Дельфінарій Оскар. В вільний час можна прогулятись пішки та чудово провести час. Цікава програма з дельфінами та морськими котиками буде цікава і діткам і дорослим. Вистава триває орієнтовно годину. Яскраві та незабутні враження гарантовані.
Аквапарк «Акваленд» знаходиться на узбережжі Азовського моря на відстані орієнтовно 1 км від нашого пансіонату. Зона цієї водної локації охоплює площу 1,6 гектара. Зручність і практичність на території водних розваг доповнюється зовнішнім естетичним оформленням - яскраві кольори гірок, в поєднанні з бірюзовою водою басейнів створюють привабливу яскраву картинку.
На Арабатській Стрілці, біля села Стрілецьке, з'явився сучасний курорт, де можна купатися в гарячому джерелі під відкритим небом. Термальний комплекс «Арабатські терми» надає сервіс європейського рівня для відпочинку та оздоровлення з урахуванням всіх необхідних вимог безпеки, гігієни та комфорту.. Гаряче джерело розташоване в найвужчому місці Арабатської коси. Тут поєднуються ефекти морських, термальних та грязьових ванн, адже пляжна зона Азовського моря та озера Сиваш знаходяться максимально близько одне до одного. Саме тому, цей курорт є унікальним. Завдяки геологічним та гідрологічним особливостям території, тут можна отримати процедури, які є майже неможливими в інших місцях Приазов’я. На території знаходяться: 3 міні-басейни з гарячою та холодною мінеральними водами, термальна купальня зі зручними спусками, каскадний душ, зона відпочинку із парасолями та шезлонгами, алея з виходом до озера Сиваш. Окрім цього, поруч розташоване Гліцеринове озеро, а також вирито два нових солоних озера, які згодом будуть придатні для відпочинку.
Вільний час, релаксуємо на морі, купаємось, засмагаємо.
Чим насправді є Олешківські піски? Яка природна чи надприродна сила створила це піщане диво на щастя, чи на горе людям? Чому вітри вирішили засипати зелені колись землі гарячими хвилями піску, створивши найбільшу європейську пустелю саме в Україні? Що стало причиною утворення Олешківської пустелі – цікаве питання, що досі огорнуте легендами, науковим гіпотезами та таємницями. Все це ми дізнаємось у нашій подорожі вже цим літом.
Олешківські піски - природне диво України та найбільша пустеля Європи. Олешки — насправді давня назва міста Цюрупинськ, поблизу якого розташована пустеля. Особливістю ландшафтів Олешківські піски завдячують своєму походженню.
Існує цікаве припущення, що створення пустелі стало результатом того, що в долиною стародавнього Дніпра за льодовикової епохи рухався велетенський масив континентального льоду. Він періодично приходив з півночі по руслу Дніпра і приносив із собою сотні кілометрів ґрунтової маси, що залишалася після танення льодовика. Цей ґрунт формував природні дамби, що відмежовували прильодовикові озера від нижньої ділянки русла ріки.