trip-inroduction-image
guaranteed departure icon
Печера Атлантида
Екстрим з Бідняжками
1000
Учасник клубу
1100
Новачок
 • Вінниця
 • Літин
 • Хмельницький
 • Завалля-печера Атлантида
 • Камянець

Деталі та родзинки подорожі

asset icon
Печера Атлантида
asset icon
Екстрим
asset icon
Мала група - комфортна подорож

Організаційний збір

Учасник клубу
Новачок
1000
1100
Організаційний збір розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче).
Також нагадуємо, що в тур-клубі діє система авансів для підтвердження бронювання місць.
Дітям до 12 -ти років діє знижка 10%.
Як отримати клубну картку та стати учасником нашого клубу?Детальніше

Враховано

additional icon
Проїзд комфортабельним автобусом
additional icon
Організаційна підтримка до, під час подорожі
additional icon
Туристичне страхування

Додатково

additional icon
Вхідні квитки:
екскурсія у печері та прокат спорядження (комбінезон та ліхтарик) дорослий 650 грн./особа, для дітей 600 грн. (оплата на місці);
additional icon
Комплексний обід
150 грн.
additional icon
особисті витрати
organizer slider background
Організатори

Програма подорожі

Одноденна подорож
Загублений світ кристалів у печері Атлантида
17 лютого 2024 р. субота
печера
Атлантида
Кам'янець‎-Подільський
Хотин
06:00 Збір в кишеньці, навпроти центрального автовокзалу (м.Вінниця, вул. Київська 8). Посадка в автобус, Старт о 06.00. Чекаємо максимум 15 хвилин, не спізнюйтесь.
11:30 - 16:30 Приїзд у село Завалля на базу ХСК. Переодягаємось в комбінезони. Оглядова екскурсія печерою. Після екскурсії обідаємо у спелеохаті.

Печера Атлантида - єдина в Україні триярусна горизонтальна печера. Печера відома спелеологам всього світу, адже відомості про неї розміщені в міжнародних енциклопедіях і спеціалізованих довідниках. В Україні її цінність також визнана державою: ще в 1975 р. печера одержала статус геологічного пам'ятника природи загальнодержавного значення. Атлантида - печера не туристична, а спортивна, для її відвідування потрібно мати непогану фізичну підготовку. Температура в середині печери залишається сталою і складає приблизно 10 градусів, навіть узимку. Тому з цього приводу хвилюватися не варто. Атлантида виділяється серед інших печер: це єдина на Поділлі печера з чітко вираженою триярусною побудовою. Поверхи її сполучені за допомогою крутих, майже прямовисних переходів. Серед карстових печер України вона займає особливе місце. Стіни печери не слизька глина, а багато в чому кристальні утворення. Печера вражає красою кристалів, якими прикрашені зали і гроти підземного світу. За велику різноманітність кристалів Атлантиду порівнюють з мінералогічним музеєм. 

22:00 - 22:30 Орієнтовне прибуття у Вінницю до 22.30. Залежить від стану дороги та нашої організованості. Зупинка при в'їзді у місто на Західному автовокзалі та у кишеньці навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Корисні поради

• Особливих вимог до фізичної форми та рівня підготовки учасників немає, ними можуть бути навіть початківці або дітки шкільного віку. По статі також без обмежень. Але не думайте,  що не буде СТРАШНО чи буде дуже просто, для кожного буде цікаво та захоплююче. Буде базовий маршрут, який буде під силу всій групі!! Температура в середині печери залишається сталою у будь-яку поку року і складає приблизно 10-11 градусів, навіть узимку. Також вагомою перевагою є те, що під час екскурсії ви знаходитимесь у безпеці, надійний варіант кращий за будь-яке укриття. 

• Бажано взяти старенький одяг, якого не шкода. Також обов’язково мати шапку (бандану), будівельні рукавиці та змінне взуття для відвідування печери (старі кеди/кросівки/ гумові чоботи. Для проходження маршруту (час від 3-3,5 години в залежності від можливостей групи) у печері Атлантида Вам будуть видані захисні комбінезони та ліхтарики. За бажанням можна взяти волейбольні наколінники, так буде комфортніше на певних ділянках маршруту. Вартість екскурсії оплачується на місці додатково і складає: дорослі 600 грн./особа, діти 500 грн. Сюди входить прокат комбінезона та ліхтарика, а також супровід групи професійним печерним гідом.

• Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 6 років. 

Транспорт

Відгуки з попередніх подорожей

Коментарі

 1. ЗД
  28 листопада 2023 14:04
  Засієнко Дмитро
  Добрий день, підскажіть, чому перенесли подорож Печера Атлантида з 2 грудня аж на лютий? Якраз хотів забронювати два місця на 2 грудня
  1. ТБ
   28 листопада 2023 22:09
   Тур-Клуб Бідняжка
   Адміністрація клубу
   Дмитро, добрий. Перенесення у звязку що замало було бажаючих на цю дату. Тому набираємо на нову дату , і сподіваємось що тенденція по реєстрації буде кращою і буде завчасно зрозуміло що виїзд набирається. Тому реєструйтесь
Поставити запитання