31 березня 00:30
Час відправлення
02 квітня 04:00
Час повернення
Є вільні місця!
850 UAH
930 UAH
Замовити місце

Гуморина в Одесі

Тип: Екскурсії, Фестиваль, Розваги
Буде підкорено: 900 км.

Знову вирушаємо на "Фестиваль сміху" - найвеселіше свято року що проходить в Одесі - столиці гумору та найкумеднішому місті планети! Саме тут, на нас чекає справжня сміхотерапія від усіх видів хвороб з гарантією продовження життя! Одеса вміє здивувати і розважити в будь-який сезон. Але хоча б раз "Перлину біля моря" необхідно відвідати 1 квітня, коли тут настає справжній одеський Новий рік - фестиваль сміху "Гуморина". В програмі веселі екскурсії від одеських екскурсоводів, підземелля катакомб

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

Гуморина в Одесі 1 квітня

  Ми вирушаємо на найвеселіше свято року в Одесу - столицю гумору та найкумедніше місто планети! Саме тут, на нас чекає справжня сміхотерапія від усіх видів хвороб з гарантією продовження життя! Одеса вміє здивувати і розважити в будь-який сезон. Але хоча б раз "Перлину біля моря" треба відвідати 1 квітня, коли тут настає справжній одеський Новий рік - фестиваль сміху "Гуморина". Тільки в Одесі! Тільки 1 квітня! 

  Хоч в останні роки "Юморина" в Одесі офіційно не проводилася, ентузіасти продовжують гучно відзначати свято сміху за власною ініціативою. Пройтися вулицями Одеси в клоунській кавалькаді нас запрошують "Маски-шоу" на чолі з Георгієм Делієвим і Борисом Барським! 

Найголовніше дійство Гуморини (Детальна програма Гуморини 2017 буде відома пізніше): 
- Парад гумору та кавалькада клоунів міжнародної клоунади на вулицях Одеси; 
- Концерти на відкритих майданчиках міста - Міський сад і Приморський бульвар; 
- Прогулянки по морському вокзалу; 
- Ввечері - гала-концерт "Комедіада". 

  У день сміху ми відвідаємо «Столицю Гумору» - ексклюзивну екскурсію гумористичними місцями міста. На цій екскурсії ви не тільки познайомитеся з історією Одеси, її головними визначними пам'ятками і геніальними особистостями, а й почуєте розповідь виникнення космічного згустку гумору на зовсім невеликій території, побачите незвичайні кумедні пам'ятники та відчуєте на собі прикольні прийомчики гідів гумористів.

Екскурсія Одеським національним театром

  Найвідомішим театром Одеси, та навіть всієї України, є Національний академічний театр опери та балету. Він внесений до міжнародного списку найцікавіших і незвичайних споруд Європи. За час свого існування він приймав багатьох відомих артистів (Ф. Шаляпін), музикантів (П. Чайковський), танцюристів (Айседора Дункан) та інших знаменитостей.

  Ми зазирнемо за куліси Одеського театру та дізнаємось про його таємниці. Разом з нашим екскурсоводом перенесемось в історії, які за 130 років заповнили чарівний простір театру та будемо в захваті від архітектурного ансамблю театру. Під час екскурсії побуваємо у музеї театру, де виставлені понад 300 експонатів і матеріалів, що стосуються історії будівлі в різні періоди часу; побачимо концертні костюми відомих акторів театру, шикарні сукні, балетні пачки, елементи декорацій, нотні партитури і багато іншого. 

Відкрийте для себе магію старовинного одеського Оперного Театру, його розкіш, стиль і неймовірну історію життя, разом з нами. Вартість екскурсії оплачується додатково і за бажанням 150 грн./особа. Оплата на місці. Тривалість 1 год. Вказуйте під час реєстрації.

Сад скульптур Літературного музею

  У вільний час, самостійно можна завітати до знаменитого Саду скульптур Літературного музею. Який вважається візитною карткою Одеси. Подивитися тут дійсно є на що. Скульптури - практично всіх легендарних одеситів. Герой одеських анекдотів «Рабінович»,« Антилопа Гну», «Пам'ятник прийдешньому генію», «Сашка-музикант», «Джинсовий Дюк», «Зелений фургон», «Одеса-мама», «Шаланди, повні кефалі», пам'ятник Іллі Ільфу і Євгену Петрову). Тут же виставлені пам'ятники стародавньої скульптури Північного Причорномор'я - половецькі і скіфські баби (з фондів Одеського Археологічного музею). Вхідні квитки оплачуємо додатково.

  Сад скульптур Одеського Літературного музею - явище, яке не знає аналогів. Сад скульптур передає унікальний образ стоячої на древній землі, але незмінно юної Одеси. Автор проекту і творець експозиції під відкритим небом - Л. В. Ліптуга. Експозиція створювалася за підтримки меценатів, чиї імена увічнені на постаментах скульптурних композицій.

Одеський Будинок вчених - Садиба Толстих

  Цей величний "особняк" - справжній палац з чудовими залами, що потопають у розкоші. Тож не дивно, що саме тут знімали легендарний фільм «Три мушкетери», видаючи красу Будинку вчених за королівський Лувр.

Будівля, зведена в 1832 році у стилі російського класицизму, довгий час була власністю відомого одеського мецената Михайла Толстого. Саме він вклав значні кошти в створення пишного Оперного театру. Його шикарна садиба (нині Будинок вчених) був першою одеською будівлею, куди провели першу телефонну лінію. Так граф міг насолоджуватися оперою, не виходячи з дому.

 У Мармуровій вітальні, яка служила графською їдальнею, зберігається один з найцінніших експонатів - старовинний рояль, оцінений у 500 тисяч євро. На ньому власноруч грав відомий композитор Ференц Ліст. Тож не дивно, що Будинок вчених - місце проведення великих виставок, симпозіумів та семінарів. Вхідні квитки у будинок вчених оплачуємо додатково: дорослі 50 грн./особа. діти до 12 років 25 грн./особа.

Музей Контрабанди

  Ми відвідаємо єдиний в Україні музей контрабанди, який відкрив в Одесі підприємець і колишній військовослужбовець А.Отдельнов. Музей розташований у підвалі старовинного будинку на вулиці Катерининській.  На стелажах музею зібрано понад 150 предметів конфіскованої контрабанди та ілюстрацій способів їх незаконного ввезення.

  Зокрема, можна побачити порцелянові сервізи з героїном всередині, кокаїнові тайники в різних предметах, нашпиговану сигаретними пачками автомобільну дверцяту, макет підземного ходу, прокопаного під державним кордоном під Ужгородом. Також відвідувачів знайомлять з тим, як контрабандисти використовували одеські катакомби. Вхідні квитки оплачуються додатково: дорослі 70 грн./особа, діти та студенти 40 грн./особа.

Одеські катакомби

  Одеські катакомби - це дивовижний світ старовинних підземних виробок XIX і початку XX ст., Розташованих під Одесою і її передмістями. Одеські катакомби - це грандіозна система підземних каменоломень, частково пов'язаних між собою у вигляді масштабного і дивного лабіринту. Вхідні квитки оплачуються додатково: дорослі 50 грн./особа, діти 40 грн.  Екскурсія в підземеллі оглядова. Тривалість година. Сюди вдягайте одяг який не шкода трохи забруднити, візьміть змінний на випадок забруднення, маршрут проходитиме по сухим ділянкам катакомб.

  Легендарну популярність катакомби Одеси придбали завдяки абсолютно фантастичним розмірами - загальна протяжність виробок оцінюється фахівцями в 3000 кілометрів, що залишає далеко позаду катакомби Парижа (500 км) і Риму (170 км). Одеські катакомби - не просто найбільша пам'ятка і візитна картка Одеси, але і унікальний історичний, геологічний і палеонтологічний пам'ятник, який, на жаль, не отримав належної державної оцінки та охорони.

Будинок-стіна. Пассаж. Оперний театр. Єкатеринська площа

    Одеса завжди приваблювала туристів морем, гумором і, звичайно, унікальними спорудами. А що може бути дивовижніше житлового будинку без бічної стіни? На перший погляд, будинок абсолютно плоский. Історія цього містичного будинку криється у звичайному браку коштів на будівництво. Архітектору будинку урізали бюджет, але він не зневірився і заощадив на задній стіні - зробив будинок трикутним. Це унікальна споруда є однією з найцікавіших пам`яток Одеси.
     Театр опери і балету ― одне з головних визначних місць Одеси у стилі віденського бароко. Архітектурний вигляд одеського оперного театру був і залишається ілюстрацією до того, яким вдалим іноді буває поєднання мистецтва і багатства.

     Площа була названа Єкатерининською, тому що на ній була закладена при заснуванні міста Військова церква святої Катерини, храм небесної покровительки майбутньої імператриці. Після смерті імператриці в листопаді 1796 р. будівництво церкви, як і всієї Одеси, було припинено Павлом І.

Відповідальний організатор: Отс Дмитро 0977496084 та 0639540348

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру:

3-місний

2-місний

Учасники Клубу 850 UAH 950 UAH
Новачки 930 UAH 1030 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.  Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 10 березня 00:00 Орг. збір зросте на 50 UAH, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • проживання у готелі 1 доба категорія класік при трьохмісному рохміщенні;
 • екскурсійний супровід;
 • страховка на перевезення;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
 • податки;
 • 10 грн. допомога учасникам АТО;

Додатково оплачується:

 • оплачуються вхідні квитки та екскурсії згідно опису подорожі;
 • доплата за двохмісне розміщення у номері стандарт 100 грн./особа або 200 грн. за номер;
 • харчування та власні витрати;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

Програма подорожі


Субота 31 березня :
00:30 До 00.30 збір на платформі центрального автовокзалу (м.Вінниця, вул. Київська 8). Посадка в автобус, Старт о 00.30. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
08:00 Орієнтовно до 07.30 прибуття в Одесу. О 08.00 початок оглядової екскурсії містом. На ранок візьміть бутерброди перекусити. Тривалість 3 години. Після екскурсії (11.30-13.30) відвідання музею контрабанди (година) та Дому вчених (година). Поділимось на дві групи які потім поміняються.
13:30 - 15:00 Обід в одному із закладів міста.
16:45 - 18:00 До 16:45 збір біля оперного театру. О 17.00 початок екскурсії у театрі (можливо зробимо на годину раніше). Тривалість 1 година. До 18.30 збір біля автобуса, переїзд до готелю, поселення (візьміть паспорт). Ввечері вільний час.
Неділя 01 квітня :
09:00 - 12:00 До 09.00 виселення з готелю, збір біля автобуса. Початок автобусної екскурсії "Кримінальна Одеса" та відвідування катакомб. Тривалість екскурсії 2-2,5 години + година у підземеллі катакомб, оглядово.
12:00 - 13:00 Маємо вільний час. Або час для обіду у центрі міста.
12:30 - 13:00 О 12.30-13.00 початок Гуморини, парад у центрі міста. Вільний час. Різноманітні розважальні заходи у серці Одеси, концертна програма.
19:00 До 19.00 (20.00) збір біля автобуса, відправка на Вінницю. Прогнозоване повернення додому до 04.00 ночі. Залежатиме від нашої організованості та стану дороги. Зупинка при в'їзді у місто на Чехова та у карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Неоплан Жовтий *
43 вільних місць із 54

514743393531272523191511731
524844403632282624201612842
4945413733292117139553
50464238343022181410654
Зверніть увагу!
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • ОК Одеса
31 вільних місць із 40

"Готельний Комплекс Одеса" - кращий вибір для комфортного розміщення у курортному районі Одеси. У 2012 році "Одеса" був повністю реконструйований і перетворився у сучасний готель з оновленим номерним фондом. На даний момент всі номери готелю відповідають європейським стандартам - кожен номер оснащений сучасним обладнанням. Готель Одеса вигідно розташований у курортному центрі міста (район Аркадія), в доступності від безлічі пам'яток, пляжів, парку, бізнес- і торгових центрів. У готелі працює ресторан, відкритий з 08.00, тут можна замовити комплексне харчування або сніданки (130 грн./особа). Ми проживатимемо при базовому трьохмісному розміщенні у номерах категорії класік що включений в орг.збір. Для поселення візьміть паспорт.

Всі номера категорії класік мають роздільні ліжка Twin (1+1). Але їх можна зсунути, щоб було двохспальне ліжко. Це однокімнатні номера, площею від 16 кв. м. що знаходяться на 1 поверсі. Номер складається з передпокою, спальні і ванної кімнати з душовою кабіною. Конфігурація ліжок: Twin - з двома роздільними ліжками, шириною 90 см. Також є трьохмісні номера з додатковим ліжком, розміром 90 * 200 см. 

Номера категорії стандарт мають двохспальне ліжко. Однокімнатний затишний номер, площею від 20 кв.м. Номер складається з передпокою, спальні, ванної кімнати з душовою кабіною. При двохмісному розміщенні у номерах категорії стандарт, доплата складе 100 грн./особа або 200 грн. за номер). Конфігурація ліжок: номер Double двохспальне ліжко (ширина ліжка 160 см). 

У кожному номері категорії «Стандарт»:
- кондиціонер
- кабельне телебачення
- міні-сейф
- швидкісний Wi-Fi інтернет
- міні-холодильник (міні-бар)
- електронний замок
- робоча зона
- фен
- гіпоалергенні постільна білизна
- телефон.Категорія класік
Категорія Стандарт
Зверніть увагу!
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.
 • В разі, якщо ви займаєте не усі місця у конкретному готельному номері, до вас будуть підселені інші Учасники подорожі.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до вас поселяться Учасники вашої статі.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.