25 січня 17:00
Час відправлення
29 січня 10:00
Час повернення
Є вільні місця!
145 EUR
160 EUR
Замовити місце

Термальні джерела Угорщини

Тип: Екскурсії, Релакс
Буде підкорено: 2200 км.

Угорщина… що ми про неї знаємо? Незважаючи на те, що це наші сусіди, угорська культура дуже відрізняється від нашої. І щоб сповна пізнати її, ми відвідаємо декілька міст одразу. Величний Будапешт зі своєю величчю та містичністю. Провінційне містечко Егер, яке заворожує своїми середньовічними таємницями. Та Мішкольц, де збереглася атмосфера ренесансу та барокко. Знайомлячись з провінційними містечками, ми якнайближче пізнаємо культуру та звичаї угорців.

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Відповідальний:
Владислав Рильський
(063)708-35-01
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

Величний Будапешт

    Будапешт вражає своїм розмахом і красою. Буда і Пешт - 2 стародавніх містечка, які розкинулись по різні сторони Дунаю, і сьогодні складають одну велику столицю Угорщини. Це поєднання подиху минулих віків та сучасності. Стиль барокко, в якому побудовно майже все місто, доповнюється сучасними жовтими трамваями, які є найдовшими у світі. 

    Будапешт - це місто можливостей. Тут завжди можна знайти чим зайнятись. Чого тільки вартує прогулянка старим містом та Рибацьким Бастіоном. Звідти відкривається панорама на величну столицю. Мандруючи далі, можна стати свідком зміни караулу біля королевського замку. Після довгого і насиченого дня можна розслабитись у гарячих басейнах, які є відомою родзинкою всієї Угорщини! 

    Для любителів фотографувати Будапешт - це дуже фотогенічне місто. Стільки оглядових майданчиків і панорамних місць немає у жодному іншому місті. На Будапешт можна споглянути з висоти пташиного польоту з Рибацького Бастіону, Королівського палацу, гори Гелерт, собору Іштвана та багатьох інших місцевих точок. Під час відвідування собору святого Іштвана буде можливість піднятися на оглядовий майданчик - під купол. Вхідний квиток оплачується додатково (вартість 400 форінтів = 1,5 євро).

Рибацький Бастіон та оглядовий майданчик

   Рибацький Бастіон - це одна з найвідоміших архітектурних пам'яток Будапешту. Він являє собою площу, оточену галереєю завдовжки 140 м. Навколо центрального пам'ятника святому Іштвану розкинулись баштові споруди. Такий символізм присвячений основним племенам, які заснували угорську державу. До того ж, з Бастіону відкривається дивовижний вигляд на весь Будапешт!

Угорський парламент

   Угорський парламент визнаний найгарнішою у світі управлінською будівлею. Він являється предметом гордості у місцевого населення. Вражаючий розмірами палац будувався впродовж 17-ти років ще в кінці 19-го століття (1885-1902). Будівництво планувалося як зведення найбільшого та найвеличнішого символу Угорщини. І задумка вдалася! Коли стоїш поряд з цим архітектурним спорудженням відчуваєш всю велич, владу і міць угорщини. Нам пощастило, адже ми відвідаємо цю споруду зсередини! Екскурсія палатами дає можливість насолодитися розкішшю внутрішнього оздоблення зблизька, та відчути себе королем, або королевою. Вхід на екскурсію оплачується додатково: дорослий = 6000 форінтів (20 євро), до 24-х років = 3100 форінтів (10 євро), і дитячий до 6-ти років - безкоштовно.

Термальні купальні Gellert в Будапешті

     Будапешт - це місто термальних вод. Басейни Gellert одні з 11-ти міських купалень. Її робить відмінною від інших надзвичайно вишуканий дизайн. Будівля була побудована на початку 20-го століття в стилі модерн, і більше схожа на палац, аніж на лікувальний комплекс! Вітражні вікна із зображенням героїв Угорщини, мармурові колони, бронзові статуї, шкіряні дивани, фонтанчики з питною мінеральною водою - все це створює величну атмосферу розкоші. Джерело щедро забезпечує купальню гарячою мінеральною водою, температура якої від +38 до +43°C. Легенда розповідає, що перший, хто відчув на собі лікувальні властивості води, був монах, який жив у печері поблизу. Після того, як люди дізнались про терми, вони почали набувати популярності. На сьогоднішній день купальня налічує 13 басейнів. Вартість вхідного квитка складає 5300 форінтів (17-18 євро), оплачується окремо.

Руїн-паби та нічне життя Будапешта 

      Живі та динамічні вулиці Будапешта вночі, а саме в районі Пешт - чудовий приклад того, як може змінюватися місто з плином часу. На місцях, де раніше доживали життя напівзруйновані єврейські будинки, зараз відкриваються один за одним популярні бари в стилі руїн-модерн. Ніде яблуку впасти! Таку популярність завойував новий тренд серед місцевих жителів та туристів. Руїн паби - це незвичне поєднання старовинних речей і новітньої молодіжної музики. Одним з таких пабів є Szimpla pub, який входить в TOP-10 найпопулярніших барів світу! І саме туди ми відправимось у розвідку нічного життя угорської столиці. У нас буде можливість насолодитись музикою, угорським вином, нічною атмосферою та вуличною їжею. Для тих, хто занадто релакснув у купальнях, буде можливість залишитися у готелі та відпочивати.

Егер - провінція, як вона є

     В цьому місті утворилась легенда про найвідоміше в Угорщині вино - “Бича Кров”. Коли Турки скоювали напад на Егер, в той час тут жило близько 2000 людей. Але вони були надзвичайно сміливі і любили своє містечко. Тому здаватись не збирались. Зачинившись у місцевій фортеці, місцеві жителі стримали утиск турків, кількість яких налічувалась 60-ти тисячним військом. Під час оборони угорці підкріплялись червоною рідиною (скоріше за все вином), а турецькі розвідники, побачивши їхню трапезу, пустили чутки, що угорці пють бичу кров, щоб стати сильнішими. 

 

    Історія сповнена подвигами місцевих жителів. А ще ця провінція вражає архітектурою, яка на 80% зберегла свій стиль після війни. Тому тут надзвичайно гарно та вишукано. Таке відчуття, ніби потрапляєш у минуле століття. В Егері можна відпочити від столичної метушні і розчинитися у спокійній атмосфері міста.

Печерна купальня у Мішкольці

     Це містечко переповнене історією так само як і Егер. Багато можна розказувати про його замки та архітектуру. Але тут є ще одна цікава особливість. Цікавинка, яку ми обовязково відвідаємо - це термальні купальні в печарах Мішкольц-Тапольца! Уявіть собі печери наполовину залиті гарячою водою,  які гарно підсвічуються вночі і там є вся необхідна інфраструктура для безпечного плавання! Про це мріяли у дитинстві всі. Щось таємниче та загадкове… саме тут ми завершимо нашу насичену угорську мандрівку і порелаксуємо у казкових термальних печерах. Температура басейнів коливається від 30 до 35 градусів. Вхідні квитки оплачуємо додатково (2050 форінтів = 7-8 євро).

Необхідні документи та перетин кордону з Угорщиною

  Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт для виїзду за кордон  та підтвердження платіжоспроможності у розмірі мінімум 100-150 євро на особу на весь період перебування (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому (картковому) рахунку. Страховий поліс та підтвердження бронювання житла надаємо ми. Після оплати або внесення авансу, прохання надати копію першої сторінки вашого закордонного паспорта (для уточнення ваших паспортних даних та залишити на офісі, або копію можна зробити на офісі. Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу

   Величезне прохання, до тих, хто лише збирається оформлювати біометричний паспорт! Будь-ласка, користуйтесь пришвидшеною процедурою отримання паспорта та не довіряйте тим строкам, які Вам повідомлять у паспортному столі! Завчасно забезпечте себе документом для виїзду за кордон, адже відсутність паспорту не являється причиною для повернення коштів за подорож згідно термінів вказаних в описі!

Правила перетину кордону

   Перетинаючи державний кордон України (інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. За порушення порядку перетину державного кордону громадяни притягуються до відповідальності згідно з законодавством України та країн прямування. Під час проходження кордону виходити/заходити в автобус та пересуватися територією пункту пропуску дозволяється тільки з дозволу службових осіб підрозділу охорони державного кордону (або керівника групи). Проводити фото- і відео- зйомку під час проходження кордону суворо заборонено. Камери конфіскуються прикордонниками і поверненню не підлягають.

Згідно митних правил дозволяється ввозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Телефон

  Під час подорожі телефонний зв'язок буде обмежений, тому радимо підключити собі дешевий роумінг і поповнити рахунок на достатнью кількість коштів для екстренного зв'язку у надзвичайній ситуації.

ПРАВИЛА ПОЇЗДКИ ОЗНАЙОМТЕСЬ:

Організаційний збір складає: 
145 
(для власників Клубних карт) 
160 
 для нових учасників Клубу. Велике прохання здавати кошти в Євро.
УВАГА! З 01.01 орг. збір збільшиться на 10
 . Дітям до 12 років знижка 10%. Повернення авансових платежів можливе до 06.01.2018, після авансові платежі не повертаються за будь-яких форс-мажорних обставин, оскільки авансові кошти перераховуються на бронювання місць у готелі. При відмові у такому випадку ви будете змушені шукати собі заміну самі!!!

Не зволікайте з реєстрацією, скрізь потрібно завчасно бронювати місця та перераховувати аванси, адже це Різдв'яні свята! Ви можете забронювати собі місце здавши аванс у розмірі 50 , а потім, не пізніше 13.01.2018 потрібно доздати решту коштів! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках" та без надання окремого ліжкомісця, тоді її реєструвати не потрібно.

Нагадуємо, що Клубну картку можна отримати після третьої подорожі з нашим Тур-Клубом (пред’явивши 3 різних магніти з минулих наших подорожей), або оплатити одноразовий членський внесок у розмірі 100 грн. Одна картка діятиме  на 2-х осіб на всі наші майбутні мандрівки.

Орг. збір включає: 
• проїзд комфортабельним автобусом туристичного класу; 
• проживання у готелі 3* зі сніданками (дві доби); 
оглядові пішохідні екскурсії по Будапешту та Егеру
 
• закордонне медичне страхування; 
• організаційний супровід до, під час, та після подорожі; 
• податки; 
• 1 € допомога учасникам АТО.

Додаткові витрати: 
• вхідні квитки в музеї та купальні (згідно опису подорожі)
; 
• доплата за двохмісне розміщення складає 5 €/особа за ввесь період або 10
за номер;
• харчування та власні витрати.

Відповідальний організатор: Отс Дмитро (097) 749 60 84  та (063) 954 03 48, Владислав Рильський (063) 708 35 01

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі!

Програма подорожі


Четвер 25 січня :
17:00 До 17:00 – Збір навпроти центрального автовокзалу у карманчику (м.Вінниця вул. Київська 8), там де відправляються автобуси на моря. Посадка в автобус, Старт 17:00. Просимо нікого не запізнюватись, автобус чекає максимум 15 хв. Транзит по території України, перетин кордону.
П'ятниця 26 січня :
11:00 - 12:00 Орієнтовно об 11:00 прибуваємо в Будапешт (все залежить від часу проходження кордону).
12:00 - 14:00 Огляд панорами Будапешту з оглядового майданчику - гори Гелерт. Вільний час щоб оглянути цитадель, яка знаходиться на горі.
14:00 - 15:30 Обід в одному з закладів міста
16:00 - 19:30 Відвідування термальної купальні Gellert
20:00 - 21:00 Після купальні автобус завезе нас прямо в готель. Заселення по номерам. Вільний час.
21:00 - 23:00 Для бажаючих нічний похід по відомим на весь світ руїн пабам Будапешта!
Субота 27 січня :
07:00 - 08:00 Сніданок в готелі
08:30 - 09:30 Відвідування ранкового фермерського ринку, де можна скуштувати відомі угорські ковбаси і домашні сири.
10:00 - 11:00 Йдемо дивитися на старовинний собор святого Іштвана. Бажаючі можуть піднятись на оглядовий майданчик.
11:00 - 13:00 Екскурсія в діючу будівлю угорського Парламенту. Ця велична споруда налічує більше двухсот кімнат!
13:00 - 14:30 Обід в одному з місцевих закладів. Скуштуємо національну угорську кухню.
14:30 - 17:30 Оглядова екскурсія містом. Ми побачимо старе місто і королевський палац, а також зможемо насолодитися видом на вечірній Будапешт з оглядового майданчика Рибацького Бастіону.
18:00 - 19:00 Вільний час у старому місті. Робимо неперевершені фото нічного міста і прощаємося зі столицею. До 19:00 збираємось в автобусі. Виїзд в Егер.
21:00 - 22:00 Прибуття в Егер, поселення в готель.
Неділя 28 січня :
07:00 - 08:00 Сніданок в готелі.
08:00 - 11:00 Екскурсія по провінційному містечку Егер. Ми сповна зможемо насолодитися маленькими вуличками та спокійною атмосферою міста.
11:00 - 13:00 Вільний час, під час якого можна прогулятись по цікавим місцям, сходити в музей, або насолодитись обідом у затишному місцевому ресторанчику. (Доречі, ціни у провінції значно менші ніж у столиці, що приємно дивує). До 13:00 збір в автобусі та виїзд у Мішкольц.
14:00 - 17:30 Орієнтовний час прибуття в Мішкольц о 14:30. Купання в термальних джерелах всередині печери! Це, без сумніву, незабутні враження.
17:30 До 17:30 збір в автобусі та виїзд додому. Орієнтовне прибуття до Вінниці. Все залежатиме від нашої організованості, стану дороги, погодніх умов та від часу проходження кордону. Зупинка при в'їзді в місто (Західний автовокзал) та в карманчику Центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Неоплан Жовтий *
50 вільних місць із 54

514743393531272523191511731
524844403632282624201612842
4945413733292117139553
50464238343022181410654
Зверніть увагу!
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готелі по маршруту
33 вільних місць із 35

Так як ми будемо зупинятись в декількох готелях під час нашої мандрівки, тому немає сенсу писати про них окремо.

Всі наші готелі будуть як мінімум тризіркові із зручностями в кожному номері. У орг. збір включено сніданки у кожному із готелів!

Обираючи клас номеру Ви обираєте поселення у всіх готелях по маршруту слідування. 

DBL - двумісний номер із спільним ліжком

TWIN - двумісний номер із роздільними ліжками

TRIPL - тримісний номер з двомісним та одномісним ліжком.DBL(2)
DBL(2)
DBL(2)
TWIN(1+1)
TWIN(1+1)
TWIN(1+1)
TWIN(1+1)
TWIN(1+1)
TRIPL(2+1)
TRIPL(2+1)
TRIPL(2+1)
TRIPL(2+1)
TRIPL(2+1)
DBL(2)
DBL(2)
Зверніть увагу!
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.
 • В разі, якщо ви займаєте не усі місця у конкретному готельному номері, до вас будуть підселені інші Учасники подорожі.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до вас поселяться Учасники вашої статі.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.