04 січня 17:30
Час відправлення
09 січня 18:30
Час повернення
Є вільні місця!
170 EUR
185 EUR
Замовити місце

Різдво в Європі

Тип: Екскурсії, Новий рік та Різдво 2018
Буде підкорено: 3300 км.

Поїхали на різдв’яні свята до Німеччини. Ми відвідаємо «скарбницю Баварської імперії»-місто Нюрнберг. Також на нас чекає Дрезден - стародавня столиця Саксонії, одне з найвідоміших туристичних міст в Німеччині. Колоритна Прага - «Місто легенд» та найкрасивіша столиця Європи. Вроцлав - один з найдавніших польських міст на річці Одра. Вперед за Новорічними емоціями до Європи разом з ТК Бідняжка!!!

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

Вроцлав - місто ста мостів

  Вроцлав - один з найдавніших польських міст на річці Одра, він розкинувся на 12 островах та налічує 112 мостів. Це найбільший промисловий, торговельний, науковий, культурний і туристичний центр в південно-західній Польщі.  Місто з понад тисячолітньою історією, Вроцлав пишається прекрасними історичними пам'ятками всіх епох і є особливим туристичним центром. Сьогодні Вроцлав нараховує 640 тисяч мешканців і є одним із найбільших міст Польщі.

  Вроцлав відомий завдяки своєму чарівному Старому місту, в якому об’єднані традиції бароко і готики. Тут знаходиться друга за розміром старовинна ринкова площа в країні. Це популярне та жваве місце, оточене яскраво пофарбованими фасадами та старовинними будинками у центрі. На нас чекає оглядова екскурсія містом. Ми побачимо Ратушу зі старовинним сонячним годинником, відправимось на магічний Тумський острів - найстарішу частину міста, головною прикрасою якого є костел св. Єлизавети. Для більшості це місто чудес, де кожен знайде частинку своєї мрії...

Зал Століття (Народний зал) у Вроцлаві

  Зал Століття знаходиться у місті Вроцлав. Цей спортивний комплекс був побудований в 1913 році на честь сторіччя Битви під Лейпцигом. Народний зал з огляду на свою незвичайну конструкцію вважається одним з найважливіших творінь архітектури ХХ століття та по праву заслужив звання шедевра архітектури. Внесений до Списку Світової культурної спадщини ЮНЕСКО в 2006 році як Зал Століття. Він належить до найбільших залізобетонних будівель для громадського користування на світі. Ми оглянемо цю споруду ззовні, а якщо пощастить завітаємо всередину.

  Він виконаний з надміцного бетону і сталі в постмодерністському стилі. Автором цього унікального творіння був відомий архітектор Макс Берг.  Поруч розташований один з найкрасивіших і старих парків Європи - Щитницький парк. Парково-архітектурний комплекс також включає прекрасну перголу, яка оточує один з найбільш видовищних світломузичних фонтанів Польщі. У зимовий час замість фонтану діє каток. 

Легниця

  Легница - це невеличке польське містечко, розташоване на півдні країни. В минулому столиця Сілезького князівства за часів правління першої польської династії П'ястів. Місто має багату історію, хоча нині не робить великого впливу, і знаходиться в тіні одного з найкрасивіших польських міст - Вроцлава. 

  У нас запланована ночівля у цьому чудовому місті. Тому, ми маємо змогу прогулятись історичним центром у вільний час та побачити основні визначні місця. Замок панів П'ястів вважається головною визначною пам'яткою міста Легніца. Він був побудований 1149 року, тому є одним з найстаріших палаців на території Польщі. Побачимо костел Діви Марії створений з дерева, та кафедральный собор Св. Апостолов Петра и Павла та одну з найстаріших церков міста Легниці, що була побудована в 1170 році. 

Дрезден - стародавня столиця Саксонії

  Дрезден - одне з найвідоміших туристичних міст в Німеччині. А за мальовничістю та кількістю пам'яток, можливо і найкраще. У старій частині Дрездена, на невеликій площі , розташувались палаци, старий театр, музеї, собори, церкви, що представляють безмежну культурну цінність країни. Тут було винайдено першу європейську порцеляну і першу оригінальну систему європейських гімназій. Він відомий своїми архітектурними ансамблями, скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби.

Дрезден досить значуще місто в історії. Останні 5 століть він є столицею Саксонії, яка в XVIII столітті претендувала на провідну роль серед німецьких князівств і володіла територією Польщі. Протягом семи віків місто було резиденцією герцогів і королів. 

 На нас чекає екскурсія по Старому місту: театральна площа з Дрезденською оперою у центрі, величні будівлі Цвінгера, резиденція правлячої династії Веттинів, «Балкон Європи» - тераса Брюля….Ну і звісно неймовірна різдв'яна ярмарка яка проходитиме у центрі міста. 

  У вільний час можна відвідати всесвітньовідому картинну галерею, музей фарфору та фізико-математичний салон (зібрання історичних годинників і наукових інструментів) дорослі -10 Є, діти до 16 років – безкоштовно. Побачимо всесвітньо відому скарбницю коштовностей - одну з найбільших у світі «Зелені своди» (дорослі -10 Є, діти до 16 років – безкоштовно).

Нюрнберг «Скарбниця Баварської імперії»

   Нюрнберг - місто, розташоване в центрі Баварії, на березі річки Пегніц. Немає жодної правлячої німецької династії, історія якої не була б пов`язана з Нюрнбергом. Це стало причиною того, що місто стали називати «Скарбницею імперії». Згадку про місто можна знайти у джерелах, що відносяться ще до 1050 року. Нюрнберг вважається одним з найцікавіших міст в Європі.

  Це місто – жвава метрополія із середньовічним колоритом, що  відкриває нам безліч таємниць. Тут древня історія оживає у пам’ятках Старого міста, романтичних будівлях та готичних церквах. У центрі Ринкової площі височіє фонтан-колодязь, прикрашений готичної пірамідою з 40 фігурами. Східну частину площі займає церква Діви Марії, знаменита своїм вівтарем XV століття. Неподалік від Ринкової площі знаходяться церкви Св.Себальда і Св.Лаврентія з безліччю безцінних творів мистецтва. На нас чекає оглядова екскурсія Нюрнбергом. Ми прогуляємось по найвідомішій Ринковій площі країни з Фонтаном сорока фігур, побачимо Будинок Дюрера, Палац Правосуддя, величні храми, п'ятикілометрову стіну і замок Кайзербург.

  У північній стороні Старого міста височіє могутній замок Нюрнберга. Він поділяється на три частини: замок графів у центрі, міські будівлі на сході і в XII столітті побудований кайзерівський замок на заході. Трохи спустившись з верхнього замку, можна побачити відбудований будинок відомого нюрнбержца, Альбрехта Дюрера.

  У місті безліч музеїв які ми зможемо відвідати у вільний час (вартість вхідних квитків оплачуємо додатково): Німецький національний музей, Музей ремесла, Музей транспорту, Музей іграшок. На заході Старого міста знаходиться будівля Палацу Правосуддя. Тут в залі №600 відбувся суд над нацистськими злочинцями. 

«Місто легенд» - Прага

  Прага - одне з найкрасивіших та колоритних міст Європи, яке багато століть захоплює і не перестає дивувати!!! Прага –магічна столиця Чехії, з цікавою історією та легендами про алхіміків. Атмосфера цого міста не залишить байдужим нікого: вузенькі вулички з бруківкою, червона черепиця на дахах, готичні собори та замки, величезна кількість затишних кафе. Ну і як без національної гордості – чеського пива!!! Від інших європейських столиць Прага відрізняється своєю компактністю – більшість історичних та архітектурних пам’яток зосереджені в центральній частині міста.

  Під час оглядової екскурсії Старою частиною міста ми відчуємо ритм серця Праги. Ми відвідаємо староміську площу, побачимо астрономічний годинник, храм Діви Марії перед Тином, грандіозний кафедральний собор Святого Віта, легендарний Карлів міст, Золоту вуличку, Вацлавську площу, Карлову вулицю... Всього і не перерахувати! Всі ці красоти ми, безсумнівно, бачили на картинках, чули про них, але досить мріяти, пора все це побачити на власні очі…

  Карлів міст - одна з головних архітектурних та історичних пам'яток Праги. Відома середньовічна споруда, що перетинає річку Влтаву, з'єднує два райони - Старе Місто і Малу Страну. Входить до числа найдавніших мостів Чехії. Згідно з легендою, перед тим, як почати будівництво, Карл IV попросив допомоги у астрологів. Вони визначили ідеальний час (рік, день і годину) для початку зведення "вічного" моста. Правитель дочекався, на думку астрологів, сприятливого моменту і заклав перший камінь. До сьогоднішніх днів Карлів міст не потребував капітального ремонту, лише зрідка з'являється необхідність у невеликій реставрації. 

  У вільний час ми відвідаємо Новомеську пивоварню. Саме тут скуштуємо неперевершене Чеське пиво та смачно пообідаємо.

Необхідні документи та перетин кордону з Польщею

  Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт для виїзду за кордон  та підтвердження платіжоспроможності у розмірі мінімум 200-300 євро на особу на весь період перебування (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому (картковому) рахунку. Страховий поліс та підтвердження бронювання житла надаємо ми. Після оплати або внесення авансу, прохання надати копію першої сторінки вашого закордонного паспорта (для уточнення ваших паспортних даних та залишити на офісі, або копію можна зробити на офісі. Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу

   Величезне прохання, до тих, хто лише збирається оформлювати біометричний паспорт! Будь-ласка, користуйтесь пришвидшеною процедурою отримання паспорта та не довіряйте тим строкам, які Вам повідомлять у паспортному столі! Завчасно забезпечте себе документом для виїзду за кордон, адже відсутність паспорту не являється причиною для повернення коштів за подорож згідно термінів вказаних в описі!

Правила перетину кордону

   Перетинаючи державний кордон України (інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. За порушення порядку перетину державного кордону громадяни притягуються до відповідальності згідно з законодавством України та країн прямування. Під час проходження кордону виходити/заходити в автобус та пересуватися територією пункту пропуску дозволяється тільки з дозволу службових осіб підрозділу охорони державного кордону (або керівника групи). Проводити фото- і відео- зйомку під час проходження кордону суворо заборонено. Камери конфіскуються прикордонниками і поверненню не підлягають.

Згідно митних правил дозволяється ввозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Телефон

  Під час подорожі телефонний зв'язок буде обмежений, тому радимо підключити собі дешевий роумінг і поповнити рахунок на достатнью кількість коштів для екстренного зв'язку у надзвичайній ситуації.

ПРАВИЛА ПОЇЗДКИ ОЗНАЙОМТЕСЬ:

Організаційний збір складає: 
170
(для власників Клубних карт) 
185 
 для нових учасників Клубу. Велике прохання здавати кошти в Євро.
УВАГА! З 16.12 орг. збір збільшиться на 10
 . Дітям до 12 років знижка 10%. Повернення авансових платежів можливе до 16.12.2017, після авансові платежі не повертаються за будь-яких форс-мажорних обставин, оскільки авансові кошти перераховуються на бронювання місць у готелі. При відмові у такому випадку ви будете змушені шукати собі заміну самі!!!

Не зволікайте з реєстрацією, скрізь потрібно завчасно бронювати місця та перераховувати аванси, адже це Різдв'яні свята! Ви можете забронювати собі місце здавши аванс у розмірі 50 , а потім, не пізніше 23.12.2017 потрібно доздати решту коштів! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках" та без надання окремого ліжкомісця, тоді її реєструвати не потрібно.

Нагадуємо, що Клубну картку можна отримати після третьої подорожі з нашим Тур-Клубом (пред’явивши 3 різних магніти з минулих наших подорожей), або оплатити одноразовий членський внесок у розмірі 100 грн. Одна картка діятиме  на 2-х осіб на всі наші майбутні мандрівки.

Орг. збір включає: 
• проїзд комфортабельним автобусом туристичного класу; 
• проживання у готелі 3* зі сніданками (три доби); 
оглядові пішохідні екскурсії по Вроцлаву, Дрездену, Нюрнбергу та Празі
 
• закордонне медичне страхування; 
• організаційний супровід до, під час, та після подорожі; 
• податки; 
• 1 € допомога учасникам АТО.

Додаткові витрати: 
• оплачуються вхідні квитки в музеї та замки
; 
• доплата за двохмісне розміщення складає 5 €/особа за ввесь період або 10
за номер;
• харчування та власні витрати.

Відповідальний організатор: Отс Дмитро (097) 749 60 84  та (063) 954 03 48

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі!

Програма подорожі


Четвер 04 січня :
17:30 До 17.30 – Збір навпроти центрального автовокзалу у карманчику (м.Вінниця вул. Київська 8), там де відправляються автобуси на моря. Посадка в автобус, Старт 17.30. Просимо нікого не запізнюватись, автобус чекає максимум 15 хв. Транзит по території України, перетин кордону.
П'ятниця 05 січня :
11:30 - 17:00 Орієнтовно о 11.30 прибуваємо у Вроцлав (все залежить від часу проходження кордону). 12.00 оглядова екскурсія історичним центром міста. Після вільний час та відвідання музеїв міста. До 17.00 збір біля автобуса, переїзд у Легницю, поселення в готель. Ввечері вільний час, відпочинок, прогулянка містом.
Субота 06 січня :
07:00 - 08:00 Сніданок в готелі. Збір біля автобуса, переїзд у стародавню столицю Саксонії - Дрезден, початок екскурсії. Після екскурсії вільний час, переїзд в транзитний готель, поселення 22.00-23.00
Неділя 07 січня :
07:00 - 08:00 Сніданок в готелі. Збір біля автобуса, переїзд у Нюрнберг, початок екскурсії старим містом 12.00. У вільний час відвідання музеїв, на вибір. Переїзд в транзитний готель, поселення 23.00-23.30.
Понеділок 08 січня :
07:00 - 19:00 7.00-8.00 сніданок в готелі. О 9.00-9.30 початок пішохідної екскурсії Прагою. Обідаємо в Новомеській пивоварні. Після вільний час.
19:00 До 19.00 збір біля автобуса, відправка на Вінницю. Орієнтовне повернення додому до 18.30. Все залежатиме від нашої організованості, стану дороги, погодніх умов та від часу проходження кордону. Зупинка при в'їзді в місто (Західний автовокзал) та в карманчику Центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Neoplan N 116 (другий поверх)*
44 вільних місць із 50

4541373531292723191511751
4642383632302824201612862
47433933492521171393
484440345026221814104
Зверніть увагу!
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готелі по маршруту
31 вільних місць із 35

Так як ми будемо зупинятись в декількох готелях під час нашої мандрівки, тому немає сенсу писати про них окремо.

Всі наші готелі будуть як мінімум тризіркові із зручностями в кожному номері. У орг. збір включено сніданки у кожному із готелів!

Обираючи клас номеру Ви обираєте поселення у всіх готелях по маршруту слідування. 

DBL - двумісний номер із спільним ліжком

TWIN - двумісний номер із роздільними ліжками

TRIPL - тримісний номер з двомісним та одномісним ліжком.DBL(2)
DBL(2)
DBL(2)
TWIN(1+1)
TWIN(1+1)
TWIN(1+1)
TWIN(1+1)
TWIN(1+1)
TRIPL(2+1)
TRIPL(2+1)
TRIPL(2+1)
TRIPL(2+1)
TRIPL(2+1)
DBL(2)
DBL(2)
Зверніть увагу!
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.
 • В разі, якщо ви займаєте не усі місця у конкретному готельному номері, до вас будуть підселені інші Учасники подорожі.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до вас поселяться Учасники вашої статі.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.