23 грудня 05:30
Час відправлення
23 грудня 23:50
Час повернення
Є вільні місця!
370 UAH
410 UAH
Замовити місце

KidsWill та кіностудія FILM.UA

Тип: Екскурсії, Розваги
Буде підкорено: 600 км.

Запрошуємо Вас та Ваших дітей поринути у атмосферу відпочинку. Ми відвідаємо KidsWill - перше в Україні дитяче місто професій!!! Також ми зануримось у світ кіно і телебачення. Глибоко в душі кожен мріє стати героєм кінороману, потрапити по той бік екрану і відчути, як це - бути зіркою! Повністю зануритися у світ кіно ви можете на кіностудії групи компаній FILM.UA. Приєднуйтесь !!!

Відповідальний:
Наталія Гаврилюк
(097)172-80-10
(093)589-68-85
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Про подорож

KidsWill - перше в Україні дитяче місто професій

  Ваші діти відправляться у захоплюючу екскурсію по станціям міста та пройдуть різноманітні завдання та випробування. Загальна тривалість перебування 3-3,5 години. Вхідні квитки сплачуються додатково 130 грн./особа для дітей та 100 грн./особа для дорослих. Батьки можуть поспостерігати за ігровим процесом. Діти відвідають 3-4 базові станції, після яких зможуть заробляти та витрачати кошти у місті самостійно або з друзями без допомоги аніматора. Деталі про місто професій модете переглянути на сайті тут KidsWill  

  KidsWill - це перше в Україні дитяче місто професій. Тут кожна дитина може на деякий час стати дорослою і самостійною: отримати паспорт, влаштуватися на роботу, заробляти гроші та витрачати їх на свій розсуд. Як дорослим, дітям  доведеться самостійно вирішувати, ким бути, яку професію обрати. Єдина, але суттєва відмінність - це те, що у KidsWill можна спробувати все: і службу в міліції, і лікарську практику, і роботу на телебаченні, і багато іншого. У цьому й полягає головна мета проекту - надати дітям можливість показати себе з різних сторін, отримати максимально повне уявлення про існуючі професії, зрозуміти й відчути економічні та правові основи, на яких базується життя сучасного суспільства.

  KidsWill - це не просто гра, а повноцінне місто, що живе власним насиченим життям. Як і в реальному світі, тут є міська адміністрація - Мерія, правоохоронні органи - Міліція, Суд, Комунальна служба, Поштове відділення і навіть власні ЗМІ. Загалом у місті 27 станцій, на яких можна засвоїти основи близько півсотні різних професій. У KidsWill діють свої закони і правила. Головним з них є заборона на доступ дорослих до ігрових станцій. KidsWill - це місто дітей, дорослі можуть лише спостерігати за ними, наприклад, з Парку або Кафе, але в жодному разі не втручатися у справи дітей. За порушення цього правила неслухняні батьки можуть потрапити до в'язниці! Під час першого відвідування KidsWill діти отримують паспорт громадянина і стартовий капітал у розмірі 100 фунтів. Фунти - це внутрішня валюта міста професій. У них видається заробітна плата, і лише фунтами можна розрахуватися за гру на атракціонах - це автодром, лазерний тир, ігровий зал XBOX і багато іншого.
Особливість KidsWill в тому, що тут заробляти гроші не менш цікаво, ніж витрачати.

  У KidsWill діти проходять не просто програму профорієнтації, але своєрідну школу життя. Граючи у професії, вони здобувають необхідні у сучасному світі навички, починаючи ефективною взаємодією у команді та закінчуючи екологічним вихованням і фінансовою грамотністю. Тематичні ігрові сценарії спрямовані на різносторонній розвиток дітей, активізацію уваги, пам'яті, логічного мислення, фантазії, виховання самодисципліни, відповідальності, самостійності, формування у дитини прагнення постійно пізнавати щось нове, експериментувати. Пройти навчання, отримати необхідні знання і тільки потім приступити до роботи - це загальна схема, за якою в KidsWill відбувається знайомство з професіями. Сенс її в тому, щоб дитина самостійно прийшла до думки про цінність і важливість освіти. А завдяки гармонійному поєднанню навчання з розвагами (принцип едьютейнменту) процес придбання знань перетвориться з нудного і монотонного на цікавий та захоплюючий.

  У місті професій діти постійно перебувають під наглядом кваліфікованих співробітників: аніматори стежать за дітьми на ігрових станціях, служба охорони контролює порядок на вулицях міста. Крім того, у профайлі кожної дитини фіксується інформація про відповідального за нього дорослого (ПІБ, номер мобільного телефону і фото), а також ставиться відмітка про можливість або неможливість самостійного виходу з міста. У разі, якщо дитина побажає покинути KidsWill, на вказаний номер прийде СМС -оповіщення. Якщо ж дитина знаходиться в місті професій разом з кимось із дорослих, вийти вона зможе лише в супроводі того дорослого, з ким увійшла. Контроль над цим процесом здійснюється за допомогою камер фотофіксації, встановлених на касах, а також системи постійного відеоспостереження, що діє по всій території міста.

Кіностудія FILM.UA 

    З самого дитинства світ кіно і телебачення здається нам казкою, і глибоко в душі ми мріємо стати героями кінороману, потрапити по той бік екрану і відчути, як це - бути зіркою! Повністю зануритися у світ кіно ви можете на кіностудії групи компаній FILM.UA. 

  Кіностудія знаходиться у Києві, це не просто павільйони для зйомок, а цілий комплекс повного циклу теле- та кіновиробництва, розташований на площі у майже два гектари. На студії знімалися відомі фільми та серіали, як для українських, так і для російських телеканалів. А також популярні передачі: "Фабрика зірок", "Давай одружимося", "Велика різниця", "Судові справи" і багато інших.

   Під час екскурсії по студії ми поринемо у світ кіно. Захоплююча прогулянка зможе розкрити для вас всі секрети кіновиробництва: від зародження ідеї фільму до втілення її на екрані у будь-якій точці планети зі спецефектами та об'ємним звуком. Ви дізнаєтеся багато цікавих фактів про те, як створюються кінофільми і телепередачі, отримаєте масу незабутніх вражень, позитивних емоцій та приємних cюрпризів! Вхідні квитки на кіностудію оплачуємо додатково: як дорослий так і дитячий 200 грн./особа. Кіностудія рекомендована (адміністрацією) для відвідування дітям які старші 7 років. Діткам меншим може бути не так цікаво. Дитячих вхідних немає, все в одну вартість.

АrtФабрика - місто конструктора LEGO

   АrtФабрика - це навчально-розважальний центр для дітей від 2-х років, в якому використовуються тільки оригінальні конструктори торгової марки LEGO. Це місце, де діти можуть не тільки весело провести час, а й дати волю своїй фантазії і створити справжні архітектурні шедеври.

   Даний формат розваг ексклюзивно представлений в Києві, в ТРЦ «ArtMall». Відвідувачі ігрового простору можуть побудувати все, що захочуть з мільйона деталей LEGO і навіть купити свій винахід. Конструювання розвиває творче мислення, фантазію, логіку, моторику рук у дітей, тому конструктор - це не тільки захоплююче, але і корисно для розвитку дитини.

   На спеціальних пластинах маленькі вигадники викладають з різнокольорових елементів справжні витвори мистецтва. «Пишуть» картини за спеціальними схемами або за власним натхненням. Кращі дитячі шедеври поповнюють колекцію центру, якщо, звичайно, батьки не встигнуть перекупити твір - будь-яку картину або винахід дитини можна забрати додому, відшкодувавши вартість матеріалу.

   У artФабриці є тематичні зони для різних розваг. Основна зона являє собою великі столи з деталями конструктора за якими годинами сидять і діти, і дорослі. Є зона відеоігор LEGO, зона робототехніки, де збирають справжніх керованих LEGO-роботів і робофутбола, де можна грати своїм роботом в футбол разом з іншими учасниками. На особливу увагу заслуговує найбільший міні - місто в Україні з більше 80 000 кубиків. Для малюків до 5 років є спеціальний майданчик з LEGO Duplo і м'яким конструктором.

   Кожні вихідні проходять уроки з робототехніки і Творчому конструювання. На уроках можна навчитися не тільки складати робота, але і програмувати його. Ще можна навчитися будувати будинки, машинки, фігури різних тварин і багато іншого.

   Молоді люди створюють завдання і разом з викладачем програмують робота на їх виконання. Слухняні андроїди піднімають і пересувають предмети, їздять по заданій траєкторії і виконують ряд інших команд. А шанувальники футболу ганяють м'яча по міні-полю за допомогою маленьких і вертких машин. З LEGO можна зібрати будь-яку фантазію! Діти разом з аніматором створюють самі різні фігури і споруди, дізнаються секрети їх міцності. На заняттях хлопці складають крутих роботів і програмують свого LEGO- «Франкенштейна». Прокачують функціонал винаходи датчиками. Вхідні квитки сплачуються додатково 100 грн./особа для дітей та 50 грн./особа для дорослих.

ПРАВИЛА ПОЇЗДКИ ОЗНАЙОМТЕСЬ:

Організаційний збір складає: 
370 грн. для власників Клубних карт
410 грн. для нових учасників Клубу. 
УВАГА! З 17.12 орг. збір збільшиться на 40 грн. 

Не зволікайте з реєстрацією, скрізь потрібно завчасно бронювати місця та перераховувати аванси! Ви можете забронювати собі місце здавши аванс у розмірі 100 грн, а потім за 10 днів до виїзду потрібно доздати решту коштів! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Дітям до 12 років знижка 10%. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках" та без надання окремого ліжкомісця, тоді її реєструвати не потрібно.

Нагадуємо, що Клубну картку можна отримати пред’явивши три різних магніти з минулих наших подорожей, або оплатити одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє  на 2-х осіб на всі наші мандрівки.

Орг. збір включає: 
• проїзд комфортабельним автобусом; 
екскурсійний супровід
• страховка на перевезення; 
• організаційний супровід до, під час, та після подорожі; 
• податки; 
• 10 грн. допомога учасникам АТО. 

Додаткові витрати:
• оплачуються вхідні квитки згідно опису подорожі.
• харчування та власні витрати.

Відповідальний організатор: Наталья Гаврилюк (097)172-80-10 та (093)589-68-85

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі!

Організаційний збір


Учасники Клубу 370 UAH
Новачки 410 UAH

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за  днів до виїзду.  Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • ;

Додатково оплачується:

 • ;

Програма подорожі


Субота 23 грудня :
05:30 - 11:00 Збір в карманчику, навпроти центрального автовокзалу (м.Вінниця, вул. Київська 8). Посадка в автобус, старт о 05.30. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
10:30 - 11:00 Орієнтовне прибуття у KidsWil. Початок екскурсії о 10:30.
12:30 - 14:00 Обід в одному із закладів міста.
14:30 - 16:30 Збір у автобусі переїзд до кіностудії FILM.UA. Початок оглядової екскурсії о 14:30. Тривалість 1,5 - 2 год.
18:30 - 23:50 Збираємось в автобусі. Виїзд у Вінницю о 18:00 год. Орієнтовний час повернення додому до 23:50 год. Все буде залежати від нашої організованості та стану доріг. Зупинка на Водоканалі та у карманчику навпроти центрального автовокзалу.

Транспорт

 • Неоплан 31*
27 вільних місць із 31

2926252420161284
3028272319151173
31
2218141062
211713951
Зверніть увагу!
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Кристина - 22 листопада 20:58
Очень классная поездка! А будет в другие даты еще такая?

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.