01 грудня 00:30
Час відправлення
04 грудня 07:00
Час повернення
Є вільні місця!
1450 UAH
1550 UAH
Замовити місце

"Смак" Закарпаття

Тип поїздки: Івенти, Екскурсії, Розваги, Релакс, Дегустації
Буде підкорено: 1500 км.

Друзі, їдемо в пошуках тепла для тіла та душі. Будемо релаксувати в теплих спа та термальних басейнах. Смакувати угорську кухню, швейцарські сири та закарпатське вино. Відвідаємо історичну архітектуру Закарпаття.

Супроводжуюча:
Ірина Рибачок
(096)947-63-10
(093)262-87-53
Супроводжуючий:
Ольга Салтан
(063)107-13-57
(067)407-89-66
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

Їдемо в місто здоров'я!) Трускавець - затишний і екологічно чистий регіон - розташований біля самого підніжжя Карпат, оточений мальовничими пагорбами і зеленим лісом, наповнений кристально чистим повітрям. Це – місто-парк, унікальний і найдавніший бальнеологічний курорт Європи, розташований у передгір’ї східних Карпат у живописній долині. Місто відоме своєю лікувальною мінеральною водою “Нафтуся”, яку можна дегустувати в центральному бюветі мінеральних вод. Аналогом знаменитої карлововарської солі є трускавецька сіль "Барбара", яку виварюють з високомінералізованих розчинів солі - ропи.

В Трускавці збереглися дерев’яні вілли, побудовані в закопанському стилі (ХІХ-ХХ ст.), цікава експозиція художнього музею творчості Михайла Біласа та музею міста-курорту Трускавця. В теперішній час, Трускавець це круглорічний курорт, що налічує близько 25 тисяч жителів, та в середньому біля 15 тисяч відпочивальників щомісяця. 

Після прогулянки по місту та невеличкої екскурсії відвідаємо неповторне шоу з дельфінами!) 
Для відвідування шоу немає ніяких вікових обмежень, тут буде в рівній мірі захоплююче і цікаво як дітям, так і дорослим, занурившись в атмосферу загального подиву й захоплення від трюків  вихованців. Будемо насолоджуватися незвичайною спритністю і силою цих прекрасних морських тварин, на мордочках яких можна постійно спостерігати веселу посмішку, будуть грати, стрибати і виконувати безліч інших номерів на радість своїм вдячним глядачам і під їх бурхливі овації. 

А далі друзі, підемо насолоджуватися моментами релаксу в одному з найкращих та найбільших Спа-центрів Трускавця "Женева".

Це один з найновіших санаторіїв європейського рівня з великою лікувальною базою і найбільшим СПА-центром на курорті.
До послуг гостей комплексу 11 басейнів, 20 бань і саун (римська, турецька, російська лазня, фінська сауна, санаріум, аромасауни, аромагроти, соляні гроти, кедрова сауна, японська лазня, інфрачервона сауна, дитяча сауна), спортивний басейн (25х10 м), зовнішній термальний басейн з гейзерами і гідромасажними потоками, дитячий басейн і багато іншого.

Берегово – відоме на всю Україну як місто виноградарства, виноробства, асоціюють з Угорщиною та угорцями. І це не безпідставно, оскільки місто знаходиться поблизу кордону з Угорщиною (з Берегова до контрольно-пропускного пункту «Лужанка» - менше 10 кілометрів), а більшу частину мешканців міста складають етнічні угорці, що вільно володіють угорської мовою. А таблички з назвами вулиць, вивіски на магазинах, закладах та оголошення дублюються двома мовами: зачасту, пишуться спочатку угорською, а вже потім перекладаються на українську мову. Більшість жителів міста, навіть україномовних, живе за Середньоєвропейським часом, тобто мінус одна година від київського часу. Тому, хай Вас не дивує напис на вітринах і вивісках роботи магазинів і кав'ярень: "за к.ч." Також можливий варіант, якщо Ви поцікавитесь годиною у місцевих жителів і Вас перепитають: “Вам по якому: місцевому чи київському?”

Селиська сироварня - це соціальний проект, започаткований жителями Нижнє Селище та Європейським кооперативом Лонго Май. Вона переробляє молоко від сільського населення.

Корови годують виключно натуральними кормами, а молоко кожного постачальника щодня контролюється, в результаті чого і отримують екологічно чистий продукт. Головна мета сироварні - виготовлення якісного сиру, формування культури споживання екологічно чистої продукції.

Історія Хуста тісно пов’язана з замком, від якого нині залишились лише живописні руїни, що височіють над містом на горі (174 м н. р. м.) вулканічного походження. Власне виникнення самого міста Хуст пов'язують із початком спорудження кам'яного замку у 1090 р. для захисту соляного шляху, що пролягав від солотвинських копалень вздовж Тиси. Замок зводили понад століття і закінчили у 1191 році. Деякий час у XIV ст. замок належав лицареві Драгу, предкові Влада Цепеша, більш відомого як граф Дракула.

На винну дегустацію відправимось в підвал "Нота Бене" та дегустацію від винороба Ласло Надя, або на український манер — Василь. У березні 2013 року на берегівському фестивалі «Біле вино» його сухе «Мюллер Тургау» вибороло золоту медаль. У сусідньому селі Мужієві (7 км від Берегово) Ласло Надь має два гектари виноградників. Постійних працівників троє, враховуючи господаря з сином. На сезон наймають ще 4-5 робітників. За рік виробляють понад 10 тисяч літрів вина.

Підвал в якому побуваємо вирубаний в туфі — вулканічній породі, температура тут стабільна цілий рік — 12°С, що створює середовище природнього термосу та  ідеальні умови для визрівання вина. Особливу роль відіграє спеціальна флора підвалу. «Культура благородної винної цвілі сприяє витримці вин, - підкреслює Василь Надь. - Це нейтральний до вин грибок, який не дає розмножуватися шкідливим паразитам: вірусів, бактерій, іншим грибків. Адже вино в дубових бочках живе, воно може заразитися, захворіти. Тому такий підвал - великий помічник виноробам ». Всі вина витримуються в дубових бочках, за класичною схемою. А коли вина дозрівають, розливаються в скляну тару. Цікаво, що Василь Надь власноруч виготовляє дубові бочки із закарпатського дуба. «Завдання моєї виноробні — слідувати традиціям виноробства краю!», — стверджує Василь Надь. 
Перевага у виробництві надається сухим білим винам — Совіньон Блан, Шардоне, Мюллер Тургау, Королівська Леанка і Мускат Оттонель. Цікавий і сорт Мюллер Тургау, який в Україні теж зустрінеш рідко. Ноу-хау винороба — закарпатський «Чорний доктор», на відміну від кримського аналога, це вино не десертне, а напівсолодке. Оскільки туристи на пострадянському просторі привчені до солодких тональностям десертних вин, тут їм пропонують Ізабеллу, Кагор і королеву місцевого виноробства — «Троянду Закарпаття».
Обід собі влаштуємо в автентичній колибі "Опришків", територія оформлена в карпаатському стилі з невеликим зоопарком, макетами замків Закарпаття та штучними водоймами. 

Ну і на завершення дня залишимо релакс в термальних джерелах комплексу "Жайворонок".

Це унікльний, сучасний і комфортний комплекс відпочинку, на території якого знаходиться єдиний в Україні критий термальний басейн, що наповнюється водою прямо зі свердловини глибиною 1150 м.  

Мукачево - надзвичайно гарне і самобутнє місто, розташоване на березі річки Латориця. Знамените місто в першу чергу своїми замками і виноробством.

Перша письмова згадка міста відноситься до 1393 році, але за археологічними даними перші поселення існували тут ще в епоху палеоліту. За легендою, чужоземний князь, який захопив Мукачево, змусив місцевих жителів вручну насипати гору серед рівнини і звести на ній замок. Зазнавши багато мук і горя при зведенні замку, люди назвали це місце Мукачево.
Замок Паланок в Мукачево. Цей пам'ятник архітектури ХІV - ХVІІІ століть заслуговує на окрему історію і по праву є візитною карткою Мукачево. Будівля замку відреставровано, у багатьох кімнатах розміщені тематичні експозиції історичного музею. Обов'язково варто відвідати останній поверх замку, адже там зібрана незвичайна колекція опудал тварин з дефектами. Замок розташований на пагорбі і з нього відкривається чудовий вид на Мукачево. Також для любителів вина на території замку є зал дегустації вин Чизай.
Палац графів Шенборнів.
Цей мисливський замок-палац являє собою чудо архітектурної думки, адже в ньому рівно 365 вікон (дні року), 52 кімнати (тижнів) і 12 вхідних дверей (місяці). Крім чудової архітектури варто згадати також прекрасний парк, в серце якого тулиться декоративне озерце за формою схоже з кордонами Австро-Угорської імперії.
Замок Сент-Міклош. Замок Кохання – ось на що вирішив перетворити закарпатський митець цей маловідомий палац, адже в 1682 р. тут народилося найвеличніше кохання свого часу, яке змінило долю не тільки двох люблячих сердець, але й долю цілого народу. Вся Західна Європа затамувавши подих стежила за подіями, що відбувалися в стінах замку.

Харчування:

1 день: - сніданок можна взяти з собою, можна в закладі харчування; - обід можна взяти з собою, можна в закладі харчування; - вечеря включена у ватість.

2 день:  - сніданок включено у ватість; - обід в закладі харчування; - вечеря включена у ватість.

3 день:  - сніданок включено у ватість; - обід в закладі харчування; - вечеря  в закладі харчування.

Увага! 2-х місне розміщення без доплати!

Діє система авансів! Ви можете забронювати собі місце здавши аванс в сумі 500 грн, а потім за 10 днів до виїзду доздати решту!

(Нагадуємо, що Клубну картку можна отримати безкоштовно пред’явивши 3 магніти Бідняжок з минулих наших подорожей, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє на 2-х осіб.)
 
Зверніть увагу!
З 13 листопада орг. збір збільшиться на 50 грн.
Не зволікайте!) Реєструйтесь, всім потрібні аванси!
 
До організаційного збору входить:
– проїзд у комфортабельному автобусі
– проживання
- 2 сніданки та 2 вечері в готелі
– організація вечірнього дозвілля
– туристичне страхування
– 10 грн допомога воїнам АТО
– податки
– 24 години на добу організаторської підтримки:))
 
Додатково оплачується:
– особисті витрати
- витрати на харчування
– за бажанням! вхідний квиток в Дельфінарій - 150 грн. для дорослих, діти до 4-х років - безкоштовно
– за бажанням! вхідний квиток в спа-центр Женева  - 2 години 120 грн
– за бажанням! екскурсія по сироварні та дегустація сиру - 50 грн ля дорслих, 30 грн для діток
– за бажанням! екскусія по винному підвалу та дегустація вина - 80 грн
- за бажанням! вхідний квиток в комплекс термальних басейнів Жайворонок на 2 години 160 грн для дорслих, діти зростом до 120 см - безкоштовно, 120-150 см - 80 грн, пенсіонери за віком (по пред'явленню посвічення) - 140 грн, інваліди І-ї групи - 80 грн, учасники АТО (по пред'явленню посвічення) - безкоштовно
- альтернатива термальним басейнам за бажанням! соляна кімната - 30 хв. 50 грн - для дорослих, 25 грн - діти 3-7 років
 
ОБОВ’ЯЗКОВО візьміть із собою купальник, рушник, змінне резинове взуття в спа-центр.
 
Діє система авансів! Ви можете забронювати собі місце здавши аванс в сумі 500 грн, а потім за 10 днів до виїзду доздати решту!
 
Організатори подорожі: 
– Іра Рибачок        – 096 94 76 310; 093 262 87 53    – ФБ: Іра Рибачок-Урсуленко  
– Ольга Салтан  – 063 107 13 57; 067 407 89 66  – ФБ: Оля Салтан
 
 Звертайтесь, залюбки відповімо на всі Ваші запитання!)

Програма подорожі


П'ятниця 01 грудня :
00:30 збір на платформі центрального автовокзалу, виїзд (по дорозі санітарні зупинки, приблизно кожні 2.5 год.)
09:00 - 10:00 приїзд в Трускавець, сніданок
10:00 - 12:00 оглядова ексурсія по місту, вільний час
12:00 - 13:00 йдемо на шоу в дельфінарій
13:00 - 14:00 обід в місцевому закладі
14:00 - 16:30 2 години релаксу в SPA-центрі "Женева"
16:30 - 20:00 переїзд Яноши-Берегове, вечеря та поселення в готель
Субота 02 грудня :
08:00 сніданок в готелі
08:30 - 11:00 переїзд в Хуст, оглядова екскурсія по місту та замку
11:30 - 13:00 екскурсія та дегустація на сироварні Нижнє Селище
13:00 - 14:00 обід в колибі "Опришки"
16:00 - 18:00 релакс в термальних басейнах Жайворонка
19:00 вечеря в готелі, відпочиваємо
Неділя 03 грудня :
08:00 - 09:45 сніданок в готелі, виселення
10:00 - 11:30 екскурсія та дегустація Nota Bene
11:30 - 12:30 переїзд в Мукачево
12:30 - 14:00 оглядова екскурсія по місту та замок Паланок
14:00 - 15:00 обід у місцевому закладі
15:30 - 18:30 екскурсія Замок Сент-Міклош та Палац графів Шенборнів
19:00 виїзд додому (по дорозі санітарні зупинки, приблизно кожні 2.5 год.)
Понеділок 04 грудня :
07:00 Орієнтовний час прибуття у Вінницю

Транспорт

 • Неоплан 51
42 вільних місць із 51

49434137332925211713951
484442383430262218141062
47
4639353127231915117350
4540363228242016128451
Зверніть увагу!
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель Гелікон
33 вільних місць із 42

Приживати будемо в готелі Гелікон (с. Яноші, Берегівський р-н). В номерах стандарт 2-х, 3-х та 4-х місних зі зручностями, телевізором, Wi-Fi. Та включеним 2-х разовим харчуванням: сніданки - шведський стіл та вечері - угорська кухня.Зверніть увагу!
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.
 • В разі, якщо ви займаєте не усі місця у конкретному готельному номері, до вас будуть підселені інші Учасники подорожі.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до вас поселяться Учасники вашої статі.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.