20 жовтня 20:00
Час відправлення
23 жовтня 06:00
Час повернення
Є вільні місця!
860 UAH
950 UAH
Замовити місце

"Сафарі по-українськи" Асканія-Нова - м. Запоріжжя - о. Хортиця), 21-22 жовтня

Тип поїздки: Екскурсії
Буде підкорено: 1700 км.

Друзі, ми відвідаємо один з найбільш відомих заповідних територій планети-Асканію-Нову та славнозвісний острів козацької слави-Хортиця! Два дні наповнених пригодами: екскурсія на машинах "Ретро-фото-сафарі", пішша екскурсія "Перлина в степу" (зоологічний та ботанічний парк Асканії-Нової), відвідання комплексу «Запорізька Січ», вистава кінного театру «Козацька залога», прогулянка славетним містом Дніпропетровськ, та неймовірно весела і дружня атмосфера Бідняжок)

Відповідальна:
Ірина Рибачок
(096)947-63-10
(093)262-87-53
Відповідальний:
Ольга Салтан
(063)107-13-57
(067)407-89-66
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

Біосферний заповідник "Асканія-Нова" - один з найбільш відомих заповідних територій планети, заснований в 1898  році Фрідріхом  Фальц-Фейном.

Всіма омріяна екскурсія "Ретро-фото-сафарі"! Сідаємо в машини і їдемо в степову зону, де будемо мати можливість побачити табуни диких тварин, що утримуються в умовах наближених до вільної природи: бізони, сайгаки, коні Пржевальського, зебри, антилопи живуть тут в умовах, близьких до природних. Деяких із них можна буде пригостити, запасайтесь вкусняшками (наприклад хліб)!)

Друзі, УВАГА!!! Екскурсія "Ретро-фото-сафарі" відбудеться за умов сприятливої погоди (не буде снігу, дощу, проливних дощів).

 
Далі у нас по програмі екскурсія по дендропарку "Перлина в степу".
 
 
Ознайомимось з зоологічним, ботанічним  парками  та водними територіями заповідника. Довжина маршруту 4,5 кілометра, тривалість екскурсії – 2,5 години. Розпочнемо екскурсію оглядом дендрологічного парку загальнодержавного значення, частина якого закладена ще у 1887-1892 рр. Ф.Е.Фальц-Фейном. Дізнаємось історію створення парку, архітектурного комплексу, що імітує середньовічний замок, побачимо ровесників динозаврів  - метасеквойя і гінкго дволопатеве та колекцію деревних рослин – представників різних географічних районів земної кулі. Одним словом, у найкоротший час оглянемо найцікавіші куточки парку: алею пірамідальних дубів, що вишикувались вздовж Чумацького шляху, "лікарню", Велику степову галявину з групою сосен кримських, створену в 1908-1913 рр. В.Д.Орловським та багато іншого цікавого)
 

Далі перейдемо до Асканійського зоопарку закладено в 70-х роках XIX століття. Ось вже більше ста років в заповіднику напіввільно живуть звірі та птахи з усіх куточків світу. Зараз тут проживають переселенців з Африки та Австралії, Північної та Південної Америк, з Центральної Азії та Далекого Сходу, навіть з Арктики. Колекція зоопарку “Асканія-Нова” представлена видами ссавців(коні, бики, аитилопи, олені) птахів (африканським страусом, австралійським ему та американським нанду, фламінго та журавлі,  павичі, фазани, папуги,  кури білохохлі, пухові, бентамки, гамбурзькі, гриф чорний, степовий орел, пугач, т білі лебеді, гуси, качки, казарки), які утримуються напіввільно великими групами.

Велика заслуга зоопарку Асканії-Нова у тому, що тут утримуються і розмножуються рідкісні та зникаючі види, занесені в “Червоні книги” МСОП, України.
Отже, нагулявшись досхочу, намилувавшись місцевими красотами та налюбувавшись тваринками, пообідаємо в місцевому закладі та відправимось до Запоріжжя)
Одразу по приїзду поселяємось, відпочиваємо.
Другого дня відправимось на славнозвісний острів козацької слави - Хортиця! Це одна з яскравих сторінок нашої історії, унікальне творіння природи.  12-ти кілометровий острів Хортиця з 1965 року має статус державного заповідника та вважається найбільшим на Дніпрі.

 

На Хортиці знаходиться Музей історії запорізького козацтва, єдиний у своєму роді. У музеї працюють кілька тематичних виставок та діорам. Тут представлені стародавні ікони, хрести та книги, колекцію старовинної зброї, козацький одяг та предмети побуту - одним словом все, що пов'язано з історією Хортиці, починаючи з самих ранніх часів.

Діє на острові історико-культурний комплекс «Запорізька Січ», присвячений життю та побуту козаків. Ми зможемо на власні очі побачити і відвідати житло запорожців та кошового отамана, господарські будівлі, курінь, церкву.

Подивимось дуже захоплюючу виставу на тему життя запорізьких козаків в кінному театрі «Козацька залога». Ознайомимось з козацькими звичаями та традиціями, іграми й танцями. Козаки продемонструють володіння батогом, шаблею, списом, луком та стрілами, виконають різні прийоми вольтижування (акробатичні вправи на коні, що рухається)))

А після обіду, по дорозі додому ми відвідаємо промисловий Дніпропетровськ. Це неперевершене місто, яке зачаровує своєю красою мешканців і дарує натхнення художникам та поетам!

Багато простору, багато повітря, багато води – це про Дніпропетровськ. Якщо порівнювати його з людиною, то можна зробити це двома словами – молодий і красивий. Саме так. Дніпропетровськ зовсім юний – йому нема й 250 років, динамічний та сучасний. Отже, подивимось, які таємниці приховує Дніпропетровськ!

Монастирський острів – одне з найромантичніших і привабливих місць Дніпропетровська. З островом пов'язані кілька загадкових і неперевірених історій. До нього із парку Т.Г. Шевченка веде пішохідний міст. На скелястих схилах створено штучний водоспад та розміщується Храм Св. Миколая, закладений в 1999 році. Острів має чималі розміри – більше 70 га. Однак до затоплення місцевості Дніпро ГЕС він був ще більший.

Єврейський культурний центр «Менора», Музей Голокосту. Найбільший в Європі центр єврейської культури є своєрідною візитною карткою Дніпропетровська. Створений в культурному центрі музей розповідає про історію єврейського народу. Особлива увага приділяється трагічній історії — Голокосту.

Дніпропетровськ по праву вважається космічною столицею України. Саме тут свого часу збудували Південний машинобудівний завод і конструкторське бюро «Південне». Основна продукція заводу — космічні ракети і супутники. Щоб популяризувати цей напрямок. на початку 200-х в Дніпропетровську був створений Аерокосмічний центр. Тут представлені експонати, що розповідають про історію ракетно-космічної галузі, історії «Південмашу». Два роки тому в Дніпропетровську відкрили ще й Парк ракет. Мешканці та гості міста можуть подивитися, які ракети виробляв ЮМЗ (на відкритому майданчику представлені макети ракет в натуральну величину).

* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами виключно з  метою  її  покращення:)
 
Харчування
Субота
Сніданок беріть з собою
Обід можна взяти з собою, можна поїстив кафе
Вечеря - "Пузата Хата" в Запоріжжі 
Неділя
Сніданок - можна в хостелі, є кухня для самостійного приготування. Або у "Пузатій Хаті", яка знаходиться поряд біля хостелу.
Обід на о. Хортиця в корчмі на Запорізькій Січі - -замовлення можна зробити в автобусі одразу після виїзду
Вечеря - можливо буде зупинка біля супермаркету або по дорозі додому на заправках
 
Зверніть увагу! Організаційний збір змінюється в залежності від категорії обраного номера!  
Орг збір становить:
а. поселення у номерах зі зручностями на поверсі
- 860 грн для учасників Клубу (з клубною карткою)
- 950 грн для новачків
б. поселення у номерах зі зручностями на поверсі
- 890 грн для учасників Клубу (з клубною карткою)
- 980 грн для новачків
в. поселення у номері зі зручностями
- 910 грн для учасників Клубу (з клубною карткою)
- 1000 грн для новачків
г. поселення в 2-х місному зі зручностями
- 1040 грн для учасників Клубу (з клубною карткою)
- 1130 грн для новачків
 
Для діток до 10 років організаційний збір менший на 10 %!)
 
Зверніть увагу! Вартість організаційного збору може змінюватись в залежності від вибраного вами номеру в хостелі!
 
(Нагадуємо, що Клубну картку можна отримати безкоштовно пред’явивши 3 магніти Бідняжок з минулих наших подорожей, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє на 2-х осіб.)
 
До орг збору входить:
- проїзд комфортабельним автобусом;
- проживання у хостелі;
- екскурсійний супровід по всій програмі подорожі;
- туристичне страхування;
- 10 грн допомога воїнам АТО;
- податки;
- 24-години організаторської підтримки)
 
Додатково оплачується:
- екскурсія на машинах "Ретро-фото-сафарі"  (тривалість - 2 години), ватрість квитка - 100грн
- піша екскурсія  "Перлина в степу" (тривалість - 2,5 години) - дорослий - 55 грн, дитячий - 40грн
- вхідний квиток до комплексу «Запорізька Січ» - дорослий - 22 грн, для дітей шкільного віку, студентів, пенсіонерів і інвалідів - 12 грн.
перегляд вистави кінного театру «Козацька залога» -дорослий - 100 грн, дитячий (шкільний вік) - 50 грн, люди похилого віку, студенти - 70 грн
- вхідний квиток в музей Аерокосмічного центру - дорослий - 40 грн, дитячий - 30 грн.
- витрати на харчування
 
Увага! З 2 жовтня орг. збір збільшиться на 50 грн. Не зволікайте!) Реєструйтесь, всім потрібні аванси!
 
Організатори подорожі: 
– Іра Рибачок        – 096 94 76 310; 093 262 87 53    – ФБ: Іра Рибачок-Урсуленко Друзі, УВАГА! З 22.09 по02.10 буду на зв'язку у Viber та соціальних мережах Fасebook, Vkontakte!
– Ольга Салтан  – 063 107 13 57; 067 407 89 66  – ФБ: Оля Салтан
 
 Звертайтесь, залюбки відповімо на всі Ваші запитання!)
 

Програма подорожі


П'ятниця 20 жовтня :
20:00 виїзд із Вінниці, збір на платформі Центрального автовокзалу
Субота 21 жовтня :
07:45 прибуття в Асканію-Нову, сніданок (беремо бутербродики та чай з дому)
08:00 - 10:00 екскурсія на автомобілі "Ретро-фотосафарі"!)
10:00 - 13:30 екскурсія "Перлина в степу" та Асканійський зоопарк
13:30 - 14:30 обід у місцевому закладі
14:30 - 19:30 переїзд до Запоріжжя
19:30 прибуття в Запоріжжя та поселення в хостел
20:30 - 21:30 вечеря в місцевому закладі
21:30 вечірня автобусна оглядова екскурсія по місту, вільний час
Неділя 22 жовтня :
08:00 виселення та сніданок в місцевому закладі
09:00 виїзд на острів Хортиця
09:30 - 10:45 відвідання комплексу «Запорізька Січ»
10:45 - 11:00 переїзд до комплексу "Козацька залога"
11:00 - 12:00 займаємо кращі місця для перегляду виставу, гуляємо по комплексу та фотографуємось
12:00 - 13:00 дивимось виставу кінного театру
13:00 - 13:30 обід
13:30 - 14:00 екскурсія на острові, оглядова вежа, камяні могили
14:00 - 15:30 переїзд до Дніпропетровська
16:00 - 17:00 відвідання Аерокосмічного центру, екскурсія в музеї
17:00 - 19:00 оглядова автобусна екскурсія по місту Дніпро
19:00 виїзд додому, санітарні зупинки орієнтовно кожних 3 години
Понеділок 23 жовтня :
08:00 орієнтовний час прибуття в Вінницю

Транспорт

 • Неоплан 51
42 вільних місць із 51

49434137332925211713951
484442383430262218141062
47
4639353127231915117350
4540363228242016128451
Зверніть увагу!
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Хостел Європа
54 вільних місць із 63

Хостел Європа розташований в 15 хвилинах від центру міста. В наявності номери різних категорій на вибір:

- номер з двохярусними ліжками зі зручностями на коридорі

- економ зі зручностями в номері або на коридорі

- покращені номери зі зручностями в номері

Є кухня для самостійного приготування їжі та Wi-Fi.Зверніть увагу!
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.
 • В разі, якщо ви займаєте не усі місця у конкретному готельному номері, до вас будуть підселені інші Учасники подорожі.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до вас поселяться Учасники вашої статі.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Інна - 16 вересня 15:12
Скажіть, чи проїжджаєте через Хмельницький? Туди і назад. Дякую!
Ірина - 18 вересня 17:03
Инна, виїзд з Вінниці через Умань, тому через Хмельницький не проїжаємо.

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.