16 вересня 02:30
Час відправлення
18 вересня 03:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
940 UAH
1020 UAH
Залишити відгук

Забутими стежками ЛЬВІВЩИНИ

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 1200 км.

Львівщина - це край природних багатств, високої духовної культури та давніх історичних традицій. Особливою окрасою області є всім відоме місто Львів. Проте кожне, навіть найменше селище чи містечко має чим похвалитись. В нашій подорожі ми відкриємо для себе нові історії та легенди, прекрасні костели, маєтки та вражаючі величчю замки, історично багаті містечка та невеличкі села, в яких працюють умілі народні майстри. Львівщина гостинно запрошує, тож давайте разом відкривати її забуті стежки!

Відповідальна:
Ірина Пишна
(097)813-31-12
Відповідальна:
Наталія Примак
(098)322-05-38
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

СВІРЖ

У с .Свірж Львівської обл., в надзвичайно мальовничій місцевості, розташована унікальна пам’ятка оборонної архітектури – Свірзький замок. Фортеця стоїть на пагорбі, що над ставком. Захищена водою з трьох боків, міцними стінами та оборонною вежею вона творить комплекс, який завдяки вдалому розміщенню та гармонії архітектурних форм є одним з найкрасивіших в Україні.

Химерний середньовічний грифон, розташований на фасаді споруди відразу інтригує і обіцяє дуже цікаву подорож. Всередині збереглися оздоблені бійниці та старовинний камін. Від пишного палацу збереглися лише фронтони, різьблені ставні, кам'яні вази. А посеред двору фортечного комплексу красується величезна криниця. В стінах замку проводились зйомки фільму «Д'Артаньян і три мушкетери». Будівля Бетюнського монастиря, в якому отруїли Констанцію, не що інше як Свірзький замок

ПІДГІРЦІ

Підгорецький замок є одним із найкрасивіших ренесансних палаців Європи. Його мури зустрічали феєрверком польського короля Владислава IV та відомого поета Оноре де Бальзака, були у власності іншого монарха Яна ІІІ Собєського, ним володіли шляхтичі Жевуські і Сангушки.

Розкішний італійський парк, славнозвісні сходи, якими пробігав Михайло Боярський у відомому фільмі "Три мушкетери", середньовічний храм, неймовірної краси пейзажі – це не все, чим здивує Підгорецький замок.

Туристів вабить не лише краса, а містика, якою оповитий кожен сантиметр мурів. Тут частенько бачать привид жінки, яку назвали Білою Пані. За легендою, граф Жевуський старшенно ревнував свою дружину Марію, молодшу за нього на 40 років. Одного дня завів її у темні підвали і там замурував. Відтоді привид Білої Пані блукає замком і дає про себе знати у різний спосіб.

У результаті сильної пожежі в 1956 році інтер'єру замку було завдано значних збитків. У 1997 році Підгорецький замок передали під патронат Львівській галереї мистецтв. Зараз у Підгорецькому замку ведуться реставраційні роботи.

Костел Воздвиження та св. Йосипа був побудований на замовлення Вацлава Жевуського в 1752—1766 рр., як усипальниця. Костел представляє собою ротонду в стилі бароко з діаметром в 12 м. Головний фасад прикрашає портик з 14 колон коринфського ордеру, на атіку якого було встановлено 8 скульптур святих роботи Фессінгера та Лебласа. Одна зі скульптур була знищена під час Другої світової війни. Від костелу до замку веде 300-метрова липова алея, а перед храмом стоять фігури Богоматері та св. Йосипа на колонах. Зараз реставрується разом із замком, переданий греко-католикам.

ГАВАРЕЧЧИНА

На північ від Золочева, серед горбів та лісів, розташоване село Гавареччина. Вперше село згадується у літописі ХVII ст. Тоді в Білому Камені було багато гончарів. І коли у всіх печах випалювали посуд то дим стояв над містечком наче смог. І цей дим докучав пані Терезі Вишневецькій., тому вона вмовляє свого чоловіка виселити гончарів із міста. Так переселилося на північ від міста 5 родин. Тут вони розчистили невелику площу лісу для будівництва хатів і поселилися.  Це поселення і дало початок селу, яке назвали на честь пані Терещизною.  А по її смерті гончарами покровительствувала її дочка Гавра, так, що вони почали називати своє село Гаварещизною.

Гавареччина належить до тих небагатьох населених пунктів, де споконвіків, від покоління до покоління, дбайливо, як найбільшу святиню, передавали таємниці одвічного ремесла, де гончарний круг був невід’ємним атрибутом хатнього інтер’єру, а гончарська піч темніла на кожному селянському обійсті.

Гаварецькая кераміка – особлива. Задимлена, сива, закуреного, чорна – як ніч. Той, хто вперше бачить гаварецьку кераміку, запитує у гончарів, чи не фарбована вона. А може, з якоюсь особливою чорної глини випалена? Але насправді секрет гаваречької кераміки – в техніці випалювання. Секрет простий: вироби випалюються протягом 12 годин при температурі 1000 градусів. Печі при цьому засипають землею, щоб кисень не надходив всередину. Посуд там розжарюється і легко вбирає в себе чорну кіптяву.

А ще на нас чекає смачний обід в кращих традиціях української домашньої кухні та поїздка на ретро-автомобілях ГАЗ-69 на Святу гору, тут відкривається невимовної краси пейзаж: невеличкий монастир і дві церкви стоять посеред лісу. Спів дяка перегукується з лісовими звуками і людина відчуває заспокоєння. 6 вересня 1948 року на цій горі Матір Божа об’явилась трьом дівчатам і юнаку. На цьому місці тепер знаходиться цілюще джерело, а на камені поруч залишився слід від ноги Пречистої.

 

ВИЖНЯНИ

Вижняни - невелике село в Золочівському районі Львівської області. Перша згадка про село датується 1397 роком, а в 1720 році Вижняни навіть отримали Магдебурзьке право, проте повноцінним містом так і не стали. Колись село мало досить вигідне географічне розташування, оскільки тут перетиналися тогровельні шляхи, які вели в Глиняни та Перемишляни. Проте з появою залізниці ситуація різко змінилась, і основні маршрути почали оминати село, а це не сприяло розвитку, тому з тих пір плин часу тут почав сповільнюватись.

Найбільшою цікавинкою Вижнян є костел святого Миколая. Перші згадки про храм йдуть з 1400 року. У 1651 і 1750 роках костел відбудовувався і оновлювався. Також реставраційні роботи проводились у 19 столітті. Таким чином сьогодні костел поєднує в собі архітектурні форми 15-17 і першої половини 20-го століть. Розписи храму було виконано в 1942-1943 роках. Тоді ж на зовнішній стіні з"явилась скульптура св. Йосипа. Велич цього храму не зіпсувала навіть людська байдужість. Порожній та покинутий костел однаково справляє неабияке враження на відвідувачів, неймовірним поєднанням готики, бароко та модерну.

З храму багато речей було вивезено, проте залишилося, те що винести неможливо –фрески, які зображають життя, смерть та воскресіння Ісуса Христа. Час залишив на них відбиток, та вони досі детальні та насичені. Створювали їх майстри під керівництвом львівського художника Станіслава Тейсейре.  Фрески на стінах костелу вражають, особливо ті, що зображають символи, яких ви не побачите у храмах вашого міста. Інтер’єр вижнянського костелу є, як Святе Письмо Старого та Нового Завітів в картинках.


ЛЬВІВ

Львів - місто, яке зачаровує з першого погляду. Кожна вуличка Львова наповнена стародавнім шармом, ароматами кави, духом романтики і архітектурною довершеністю. Кожен його елемент приховує цікаві історії та інтригуючі загадкові легенди. Львів - це культурна столиці України, Львів неповторний та незмінний, Львів - історія, що втілена у силуетах його архітектурних композицій. Це місто, яке "охороняють" кам'яні благородні леви та яке змусить Вас повірити в мрію. Загадковості Львова не має меж.

Так як ми прибуваємо у місто підвечір, на нас чекає цікава екскурсія «Львів містичний». Ми з вами поринемо у стародавні часи та відчуємо себе частиною історії Львова. Зможемо здійснити подорож у часі та дізнатися чому Львів називається на честь сина Данила Галицького, чому комендант Порохової вежі залишився охороняти місто назавжди, хто такий господар Томша і чому його стратили у Львові, що шукає львівський кат, коли бродить нічними вулицями Львова? Ввечері при світлі ліхтарів та смолоскипів ми розгадаємо ці та інші загадки.

ЖОВКВА

Жовква – маленьке містечко в 25 кілометрах від Львова по дорозі на Люблін. За кількістю пам’яток вона мало не на першому місці серед малих міст Львівщини, Місто Жовква збудоване за концепцією «ідеальних міст»  доби Ренесансу. Суть концепції полягала у створенні збалансованої планувальної структури міста — кожному архітектурному об’єктові відводилося певне розміщення відносно інших. 
Основною визначною пам'яткою міста, як і годиться, є його центральна площа. До неї тісно примикають всі основні архітектурні пам'ятки Жовкви.

Площа Вічева – гордість і улюблене місце всіх мандрівників. Тут можна знайти істинний символ кари – стовп, до якого прив'язували міських злочинців і призначали відповідне покарання. Це місце виявили робітники під час заміни бруківки. Сам стовп вирішили не відновлювати, але позначили білим каменем ту ділянку, де він стояв.

Жовківський замок – видатна пам'ятка архітектури і основний фортифікаційний елемент міста. Свого часу він завоював титул найбагатшого палацу Європи, де приймали титулованих осіб і проводили знатні вечори.

Костел Святого Лаврентія вважається кращою ренесансною спорудою в Україні. Особливо красивим є головний вхід із різьбленим порталом. У минулому костел був головним міським храмом. Його будівництвом протягом 12 років займалися краще архітектори, у тому числі Павло Щасливий, він створив усипальницю для роду Жолкевських.
Міська ратуша була побудована у 1932 році замість своєї старої попередниці, яку довелося розібрати через аварійний стан. Вежа, що височіє, раніше служила для виконання хейналу.  Музикант грав на сурмі мелодію, щодня оповіщаючи всіх городян про точний час.

Василіанський монастир виник у 1612 році. Трохи пізніше тут влаштувалися представники чину Василіан, які й зайнялися розвитком храму. Слід сказати, що спочатку монастирський комплекс був виконаний у стилі ренесансу, як і всі міські будівлі. Але під час реконструкції 1905 року його зовнішній вигляд був повністю змінений. Збереглися лише деякі елементи. Особливу цінність представляють настінні розписи, які можна побачити, якщо зайти всередину храму.

Жовківська синагога – цінний архітектурний пам'ятник не тільки для України, але і для всього світу. Свого часу вона стала еталоном і використовувалася як зразок для створення подібних будівель в інших містах. Під час німецької окупації тут сталася пожежа, могутні стіни синагоги, звичайно, витримали, але вона досі потребує масштабної реставрації.

Величний монастир домініканців був споруджений у Жовкві у 1655 році. Його оточували високі оборонні стіни і кутова вежа, що входили в систему міських укріплень. Будівництво храму велося на кошти Теофіли Собеської, що стала матір'ю майбутнього короля Польщі. Згодом храм і став її усипальницею.
Ще одна Жовківська пам'ятка – шедевр Галицької народної архітектури. Зведена на кошти парафіян, Троїцька церква цілком і повністю зроблена з дерева. Триярусний храм з неповторним внутрішнім оздобленням здатний вразити свідомість. Неспроста ця будова входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

БЕЛЗ

На краю України заховалося літописне місто Белз, яке пройшло історичний шлях від княжої столиці Руси до провінційного містечка Сокальського району Львівщини. Белз розкинувся на рівнині річок Солокія та Річиця за 3 км від кордону з Польщею. Існує навіть писемна згадка про те, як біля великого міста Белз почали будувати маленьке місто Львів. Белз є одним із найдавніших міст Галичини і вперше  згадується в літописі під 1030 роком.

При вїзді до міста проїжджаємо найдавнішу його територію - городище, яке захоплював свого часу князь Ярослав. Тепер ця частина міста має назву Замочок. На території Замочку знаходяться два чудових храми: костел Пресвятої Діви Марії (зараз церква св.. Миколая) і каплиця Св. Валентина. З Замочком тісно пов'язана історія ікони Ченстохівської Божої Матері, яку прийнято вважати чудотворною. При вході до каплиці святого Валентина розміщена таблиця із зображенням покровителя усіх закоханих. Місцеві розповідають, що люди, які не можуть знайти собі пару, приїздять попросити у Св. Валентина допомоги. Люди переконані, що якщо закохані одночасно доторкнуться до зображення святого, то на них чекає щасливе спільне майбутнє.

Має Белз звичайно і свою ратушу. Могутня вежа разом з двоповерховими будівлями, що примикають до неї - це колишні келії домініканського монастиря. Вежу ратуші прикрашає ажуровий ліхтар, а на її четвертому ярусі у 1920 році встановлено годинник. За легендою, його стріли були колись виготовлені з татарських стріл.

На увагу заслуговує також комплекс монастиря сестер домініканок. Костел має бароковий фасад з чотирма скульптурами: Урсули, Катерини Сієнської, Розалії та невідомої святої. По обох боках фронтону розташовані триярусні башти, а сам фронтон крім скульптур прикрашають пілястри. Після декілька десятиліть закриття у радянський період у 1991 році колишній костел  передано греко-католикам і освячено, яка церкву Св. Миколая.

Однією з найдавніших збережених пам'яток Белза є так звана Аріанська башта. Прийнято вважати датою її будівництва 1606 рік. Походження башти викликає суперечки. Деякі вважають її каплицею (одна з її назв - каплиця Снопковських), деякі - замковою баштою.

У західній частині Белза, посеред міського цвинтаря розміщена ще одна унікальна християнська святина Белзу - церква Св. Параскеви. Перша згадка про церкву є від 1472 року. Теперішня церква постала у 1762-1766 роках поряд із попередньою. Також ми побачимо башту-дзвінницю та залишки стародавнього єврейського кладовища.

 

ВАРЯЖ
Варяж - колись містечко, а зараз село в Сокальському районі Львівської області, яке розташоване практично на кордоні з Польщею. Перші відомості про Варяж сягають 1419 року, а у 1538 році містечко отримує Магдебурзьке право. За радянських часів, а саме з 1951 року село носило назву Новоукраїнка. Зараз і не скажеш, що тут колись було місто. Чи не єдиним свідком цього може бути костел св.Марка. Розміри храму справді вражають, а ще більше вражають інтер"єрні розписи, які досить непогано збереглися.

Костел Святого Марка у Варяжі – досить маловідома споруда доби раннього бароко. Однак це пам’ятка архітектури національного значення. За свою багаторічну історію храм втратив колишню красу і розкіш, сьогодні перебуває у запустінні, проте все одно вражає своєю величчю та монументальністю. Костел зведено у 1688–1693 роках за проектом архітектора Войцеха Лєнартовича. Ініціював будівництво костелу польський промисловець та місцевий магнат Марек Матчинський, який потім був похований у ньому.

Під час пожежі 1796 року костел зазнав значного руйнування. Після проведення реставраційних робіт його дах і вежі стали набагато меншого розміру. На сьогоднішній день костел Святого Марка перебуває у запустінні. На стінах храму до наших днів збереглися фрагменти фресок, виготовлених Станіславом Строїнським у 1810 році. У центральній частині храму можна побачити підвал, в якому вцілів склеп, де відбувалися поховання знатних людей і політичних діячів того часу. Згідно з місцевою легендою, з костелу до навколишнього хутора можна було дістатися через підземний хід.

ТАРТАКІВ

Магнати Лянцкоронські мали величезний вплив на території Князівства Литовського, зокрема на сучасній території Західної України. 
Одним з найкрасивіших замків Лянцкоронських є палац у Тартакові. Замок був побудований в 19 столітті на місці маєтку польських магнатів Потоцьких. Замок виконаний в стилі необароко. Двоповерховий палац з ризалітом і балконом має бічну башточку. З півдня до будинку прибудований Г-подібний господарський корпус. У радянські часи у палаці Лянцкоронських розміщувалася школа. Деякі стверджують, що проект замку нагадує «Казино де Парі» в Монако. Палац виглядає дуже романтично. На другому поверсі замку є невеликий балкончик. Місце це унікальне й неповторне. Навколо панує казкова атмосфера. Замок оточений густою рослинністю, що дуже нагадує опис замку з відомої казки «Спляча красуня». На сьогоднішній день розроблено проект з реставрації палацу.

Також у Тартакові зберігся костел. Михайлівський костел 1603 року знаходиться на околиці села Тартакова. За сприяння Потоцьких ще у 1497 році тут була католицька парафія. Та найцікавіше в історії костелу пов’язано з образом Матері Божої Тартаківської Оздоровительки хворих, який багато хто вважає чудотворним. Образ намальований у 17 ст., а з 9 по 24 березня 1765 року "плакав" кривавими сльозами. За часів насильного переселення поляків і українців, у 1944 році ікону вивезли до Дембіци в Польщі.Зараз у костелі перебуває копія ікони освячена папою. На даний час костел переданий римо-католикам і зараз активно реставрується.

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: обід першого дня в Гавареччині - ВІДМІНЯЄТЬСЯ через малу кількість бажаючих (це є не рентабельно для власника домашнього господарства). Тому запасайтесь їжею з дому! Так само через малу кількість учасників поїздки ВІДМІНЯЄТСЯ ПОЇЗДКА НА ГАЗ-69. Але ми зможемо поїхати на Святу гору на власному транспорті, та оглянути церкву і набрати води в цілющому джерелі. 


Харчування

Друзі, на сніданок першого дня беріть з собою бутерброди, термоси з чаєм. Буде можливість замовити комплексний обід у Гавареччині, місцева домашня кухня. Орієнтовна вартість 70 грн. Сюди входить: КУЛІШ, МОЛОДА КАРТОПЛЯ (тушкована в сметані), ДОМАШНЯ КОВБАСА, САЛАТ, УЗВАР.

СНІДАНОК ДРУГОГО ДНЯ ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ НОМЕРУ В ГОТЕЛІ!

Обідати в другий день будемо в кафе "Парк" у Жовкві. Вартість комплексного обіду -75 грн. Сюди входить: БОРЩ, КАРТОПЛЯНЕ ПЮРЕ, ВІДБИВНА КУРЯЧА, САЛАТ, УЗВАР.

Вказуйте що ви бажаєте замовляти при реєстрації.

Організаційний збір становить:

- 890 грн для учасників Клубу (власників  клубної картки)

- 970 грн для нових  учасників.

Сюди входить:

- проїзд у комфортабельному автобусі;

- проживання у готелі;

- екскурсійний супровід;

- допомога військовим - 10 грн;

- туристичний страховий поліс

Додатково сплачується:

- харчування (за бажанням): комплексний обід - 70 грн в перший день та 75 грн в другий день; 

- вхідний квиток на територію Підгорецького замку:

- діти – 9 грн;

- дорослі – 30 грн;

- вхідний квиток у Свіржзький замок:

- діти  – 5 грн;

- дорослі – 10 грн;

- вхідний квиток в замок у м.Жовква:

-діти – 10

-дорослі – 20 грн

-майстер-клас з гончарства – 20 грн

- поїздка на ГАЗ-ах на Святу гору – 30 грн

- власні витрати

Для бронювання місця у подорож, після реєстрації на протязі 72 годин, ви маєте внести аванс (30% від вартості), або оплатити подорож повністю, інакше ваша бронь анулюється. Якщо у вас не виходить сплатити у вказаний термін, звертайтесь до організатора подорожі.

Якщо ви внесли аванс, решту суми потрібно доздати за 10 днів до виїзду.

Нагадуємо, що  Клубну картку можна отримати пред’явивши  3 магніти з  минулих  наших  подорожей, або  оплативши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє  на 2-х осіб.

Зверніть увагу!

З 1 вересня орг. збір збільшиться на 50 грн.

 

Організатор подорожі:  Наталія Примак  тел. 0983220538; 

 або у Фейсбук https://www.facebook.com/profile.php?id=100011325200266

 Звертайтесь, залюбки відповім на всі Ваші запитання!)

Організатори залишають за собою право змінювати, або доповнювати програму з метою її покращення.

Програма подорожі


Субота 16 вересня :
02:30 - 02:30 – виїзд з карманчику навпроти центрального автовокзалу
09:00 - 10:00 відвідування Свіржзького замку
11:30 - 12:00 огляд костелу в Підгірцях
12:00 - 13:00 екскурсія по території Підгорецького замку
14:00 - 15:00 обід в селищі Гавареччина (візьміть продукти з собою!)
15:00 - 17:00 екскурсія, майстер-клас з гончарства та переїзд до Святої гори
18:00 - 19:00 огляд костелу у Вижнянах
20:00 - 21:00 тематична екскурсія «Львів містичний»
21:00 - 21:30 поселення в готель, вільний час
Неділя 17 вересня :
09:00 - 09:00 здаємо номери, виселення з готелю
09:00 - 10:00 сніданок
11:00 - 13:00 екскурсія королівським містом Жовква
13:00 - 14:00 обід в місцевому кафе
15:00 - 16:30 екскурсія прикордонним містечком Белз
17:00 - 18:00 огляд костелу у Варяжі
19:00 - 20:00 переїзд до села Тартаків, огляд маєтку Лянцкорських та костелу
20:00 - 20:30 вирушаємо додому
Понеділок 18 вересня :
03:00 - 03:00 орієнтовне прибуття у Вінницю

Транспорт

 • Бус 20 місць
0 вільних місць із 20

171411852
181512963
191
2016131074
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Гетьман
1 вільних місць із 21

Номери в готелі "Гетьман" оформлені в індивідуальному стилі у яскравих тонах. У кожному помешканні є телевізор, шафа для одягу та власна ванна кімната з безкоштовними туалетно-косметичними засобами і феном.

Гості можуть замовити страви по меню у просторому ресторані готелю, де подають континентальний сніданок. У барі пропонується великий вибір напоїв.

Від готелю "Гетьман" до центру Львова гості доїдуть на автомобілі за 15 хвилин. Прогулянка від закладу до торговельного центру та аквапарку триватиме 10 хвилин.
До послуг гостей безкоштовний Wi-Fi, масажний кабінет і солярій.Тримісний номер
Двомісний номер з роздільними ліжками
Двомісний номер з роздільними ліжками
Двомісний номер з роздільними ліжками
Двомісний номер з роздільними ліжками
Двомісний номер з роздільними ліжками
Двомісний номер з роздільними ліжками
Двомісний номер з роздільними ліжками
Двомісний номер з роздільними ліжками
Двомісний номер з роздільними ліжками
Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.