26 серпня 09:00
Час відправлення
26 серпня 09:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
26 серпня 2017р.
270 UAH
295 UAH
Залишити відгук

Пролітаючи над Житомиром!26 серпня!

Тип: Івенти, Екстрим, Екскурсії
Буде підкорено: 135 км.

А поїхали з нами підкорювати повітряні простори Житомирщини!!!!! Де, кожен охочий зможе здійснити свою давню мрію та політати на літаку, мотопараплані чи навіть на повітряній кулі. Ви навіть можете відправитись в сімейний політ. Все можливо!!!!! Не втрачайте чудову нагоду вже цього літа здійснити свою мрію! Також ми побуваєио в унікальному музеї космонавтики. Гарантуємо цікаво буде всім!!!!!!!!

Відповідальна:
Майя Пчьолка
(098)409-63-51
Супроводжуюча:
Анна Яськова
(093)160-89-37
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

А поїхали з нами  підкорювати повітряні простори Житомирщини!!!!! Де, кожен охочий зможе здійснити свою давню мрію та політати на літаку, мотопараплані чи навіть на повітряній кулі. Ви навіть можете відправитись в сімейний політ. Все можливо!!!!! Не втрачайте чудову нагоду вже цього літа здійснити свою мрію! Також ми побуваєио в унікальному музеї космонавтики. Гарантуємо цікаво буде всім!!!!!!!!

Клуб "Авіатик" заснований ще в 2007 році. Аеродром знаходиться на території Житомирського аеропорту. Польоти проводяться згідно інструкцій проведення польотів на взлітній смузі Смаковка. Польоти проводять досвідчені пілоти.

Мінімальний час польоту 10 хв, якщо ви хочете більше не проблема! Після 30 хв польоту, вам навіть дадуть штурвал і ви зможете самі керувати польотом.

Єдине, що може вплинути на польоти на кулі чи на мотодельтаплані це погана погода. Дане питання буде вирішуватись на місці.

 

Якщо ви зголоднієте, на  території є чудовий гріль-клуб, де можна чудово поїсти. Там чудова авторська кухня, соковите гріль -меню від Шефа (шашлики, стейки, риба, овощі на грилі). Для Бідняжок-знижки)).

Бути в Житомирі та не побувати в музеї космонавтики просто гріх! Тому ми обов'язково туди завітаємо!

Музей космонавтики ім.Корольова  –  це місце де буде цікаво і дорослим і дітям! Музей унікальний для України! Все зроблено по сучасному та зі смаком! Експозиція вражає та налічує близько 11 тисяч експонатів. Тут представлені оригінали та набори космічних апаратів, костюми, спорядження  та навіть космічна їжа космонавтів. Серед експонатів також предтавлений - технологічний зразок космічного корабля "Союз", макет "Лунохода-2", оригінал  корабля "Союз-27", що побував у космосі. Одним з найцінніших примірників є капсула з грунтом Луни, подарована NASA. За роки свого існування музей став методичним та науково-дослідним центром в своїй галузі. Експериментальна експозиція музею, яка створювалась Народним художником України Анатолієм Гайдамакою є унікальною в своєму роді та яскраво вирізняється з-поміж космічних музеїв світу». Тому рекомендуємо побувати тут і отримати свою дозу космічної атмосфери.

Ще у нас буде змога  познайомитись ближче з Житомиром. Прогулятись до річки Тетерів, оглянути водосховище, побачити голову Чацького зі скелі та полюбуватись місцевими пейзажами. І все це в один день.

Гарантуємо вам сподобається!!!!!!

Організаційний збір: 

Увага в разі поганої погоди, поїздка буде перенесена на неділю!!!!!!!!!! Дану інформацію ми будемо знати в четвер.

- для учасників Клубу - 240 грн;

- для новачків - 265 грн;

З 16.08 орг. збір зросте на 30 грн, тому поспішайте з реєстрацією!)

(Нагадуємо, що Клубну картку можна отримати безкоштовно пред’явивши 3 магніти Бідняжок з минулих наших подорожей, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє на 2-х осіб.)

До організаційного збору  входить:

- проїзд;

-  туристичне страхування;
- екскурсійний супровід;
- супровід організатора;

- податки;
- 10 грн допомога учасникам АТО.

Додатково оплачується: 

Політ на повітряній кулі - 8500 грн\год. (Ділиться на 7 чол до 600 кг). Приблизно по 1220 грн; КУЛІ НЕ БУДЕ!!!!!!!!  Кулю забирає мер Білої церкви на День міста.

Політ на літаку - 45 грн\ хв з чол, тобто 450 грн( мінімум 10 хв).(1-3 чол);

Політ на мотодельтоплані -35 грн\хв з чол, тобто 350 грн( мінімум 10 хв)

Вхідний квиток в музей космонавтики - дорослі 20 грн, діти 10 грн.

Увага в разі поганої погоди, поїздка буде перенесена на неділю!!!!!!!!!! Дану інформацію ми будемо знати в четвер.

Якщо вам дорого, ви зможете просто пофотографуватись біля літачків. Фотки вийдуть круті!

Беріть з собою зручний одяг та взуття.

Програма подорожі


Субота 26 серпня :
09:00 Виїзд з Вінниці з карманчика навпроти центр. автовокзалу.
11:00 - 13:00 Приїзд в Житомир. Екскурсія в музей космонавтики.
13:00 - 14:00 Обід
14:00 - 15:30 Прогулянка Житомиром. Споглядання наймальовничіших місць. (річка Тетерів, водосховище, голова Чацького).
16:00 - 20:00 Прибуття в аероклуб. Фотографуємось, літаємо, відпочиваємо!Підкорюємо висоти!!!!!!!
20:00 Виїзд до дому.
22:00 - 23:00 Приблизне прибуття у Вінницю. Все буде залежати від стану доріг. Нашої організованості та погоди.

Транспорт

 • Бус 20 місць
2 вільних місць із 20

171411852
181512963
191
2016131074
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейЛеся Бондарчук
Пролітаючи над Житомиром!26 серпня! (26 серпня 2017р.)
Неймовірна подорож . Дуже сподобалась дитині. Дізналися багато нового,цікавого. Дякуємо організаторам.


Микола Голубенко
Пролітаючи над Житомиром!26 серпня! (26 серпня 2017р.)
Їздив перший раз Бідняжками
Враження-незабутня подорож. І дуже чудова атмосфера. Раніше катався з іншими тур клубами. Але бідняжки це не просто турклуб. Це друзі!
Все пройшло на вищому рівні..Дуже класне ставлення! Цікава екскурсія і просто чудова атмосфера.
Позитивні емоції просто зашкалюють!
Більше навіть не збираюсь шукати інші тур клуби. Тепер для мене бідняжки це единий тур клуб.
Рекомендую. Хто ще вагається, не варто!
Ціни демократичні..І атмосфера дружня. Організація на вищому рівні.
Ще дякую Валерії за допомогу. Приємно здивувала!
Успіхів Вам. Та класних друзів!!!
З повагою Коля!


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.