11 липня 07:00
Час відправлення
11 липня 19:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
11 липня 2021р.
580 UAH
635 UAH
Залишити відгук

Незвідана Десенка

Тип: Сплави, Активний відпочинок, Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 17 км.

Привіт друзі,є цікава пропозиція. Провести день активно. Послухати воду, та шепотіння хвиль. Почути як вітер рахує гілочки на соснах . Відчути тишу та спокій природи

Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Відповідальна:
Ірина Рибачок
(096)947-63-10
Відповідальний:
Максим Дендерук
(097)228-33-51
(063)373-77-26
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

День у колі нових знайомих чи старих друзів. Дзен від плескання води. Течія потроху ворушить різнобарвні водорості. Мала, але дуже енергійну рибка, всупереч здоровому глузду йде проти течії.

 

Якщо зупинимось на хвилину, те життя, яке вирує навколо охопить нас та понесе...

І вже не відпустить - зачарує, закрутить, подарує незабутні емоції

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Буде пройдено 5 мостів, саме цікаве під ними.

 

Місцями буде відчуття, що ось-ось і зачепимось, та то тільки на перший погляд.

 

 

 

 

 

А ще буде нагода послухати вітер.

Він як старий дід, щось тобі буде розповідати, при цьому, нестихаючи ні на хвилину.

Той дідо рахує кожну голку у соснах, яких ще невидно та вже чути з-за рогу річки.

Торкає кожну голочку та щось собі у вуса бормота...

І таке відчуття виникає, що хтось попросив його наглянути за тими деревами і він торкаючись кожної голки перевіряє,чи усі вони на місці.

 

 

Трохи згодом буде мальовнича галявина, де ми зупинимось на перепочинок та обід.

А далі, буде ціла колонія білих лілей та старий млин. 


Вирушаємо до дому, згадуючи день, що минув та вглядаючись у вікно автобуса  будемо бачити не асфальт та ті автівки які пролітатимуть вздовж. 

Сподіваюсь, будемо бачити у вікні  ту воду яка нас несла вперед, знову почуємо дідо рахуючого голки та відчуємо адреналін бурхливої води, яка буде кликати нас до себе знов і знов, як старий добрий друг, що радо тебе зустріне.

 

 УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір


Учасники Клубу 580 UAH
Новачки 635 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 01 липня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 08 липня 13:00 Орг. збір зріс на 30 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • 10 грн на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;

Програма подорожі


Неділя 11 липня :
07 - 07:15 Збір у карманчіку навпроти Центрального автовокзалу
07:15 - 07:20 Виїзд на точку старту
08:00 - 08:00 Прибуття на точку старту
08:00 - 08:30 Інструктаж, сніданок (взяти із собою)
08:30 - 13:00 Сплавляємось
13:00 - 14:30 Обід, відпочинок.
14:30 - 18:00 Сплавляємось до точки фінішу
18:00 - 19:00 Вантажимо каноє.
19:00 - 19:00 Стартуємо до дому.

Транспорт

 • Mercedes Sprinter 21 місце в автобусі
1 вільних місць із 21

181512963
1916131074
2051
2117141182
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейВітряк Лена Сергіївна
Згарський заказник на каноє (16 травня 2021р.)
Привіт.
Сьогодні був чудовий день.
Розпочався з кави біля автобусу.
40хв в дорозі (з комфортом) - і я на річці Згар.
Чудова місцина! Вода чиста, спокійна, погода сприятлива, природа надихає соковитою зеленню, компанія чудова, темп - релакс. Тільки і встигай крутити головою і ловити поглядом все, що надихає, що заряджає...
Було все: чудирнацькі боброві хатинки, безліч різних птахів і місця їх гніздування, легкий травневий, на здивування теплий, дощ; співи жабок, краєвиди, від яких подих захоплює.
Кайф) і ефект підсилює каное, сплавлятись на ньому - одне задоволення! Раз загріб - и пливеш собі, ловиш ті самі моменти)
Мммм, а яким обідом нас почастували!
Напарник по веслу у мене був суперський) спрацювались в один момент, Макс - дякую за чудовий, класно організований день, саме в такі дні забуваєш по те, що змушує хмуритись.
І саме в такі дні згадуєш, що потрібно частіше піднімати голову і дивитись в небо)
Однозначно рекомендую


Бурковський Станіслав Юрійович
Згарський заказник на каноє (16 травня 2021р.)
з погодою повезло, все було чудово. Подорож на один день, а враження ніби три дні їздив)) Подорожували удвох с 10-річною дитиною, все классно.


Шевчук Віталій Володимирович
Згарський заказник на каноє (17 квітня 2021р.)
Згарський заказник
Що сподобалось:
+ Дружня компанія (всі допомагали один одному, було комфортно психологічно).
+ ГІГАНТСЬКИЙ ПЛЮС - за чай, як тільки прийшли дали солодкий і смачний чайок до сніданку, дуже турботливо.
+ Було цікаво дивитись на боброві хатки і гарну природу, спів пташечок та різні дикі птахи літали.
+ Організатори адекватні, цікаві, свою роботу робили якісно, супроводжували, допомагали.
+ Навчились на каноє плавати.
+ По дорозі знімали сітки, спасли 1 окунця і 1 карася)) це перетворилось на цілий квест. Було фаново.
+ Були моменти коли просто пливли за вітром, розслаблено і невимушено.
+ Смачно обідали, їжа домашня.

Що могло бути краще:
- не завжди було зрозуміло що має бути по програмі - то всі купчаться щоб зробити фото (а нам це було не цікаво) і треба вертатись, чи то не ясно де ми будемо обідати.
- довго топтались з обідом, організаторам потрібно було повернути коробки і ще якісь відерця, це було трохи смішно коли всі були ну дуже голодні.
- зробив би програму подорожі на 2 години коротшою (або додав ще якийсь пункт перевалу)


Відповідь: Віталій, дякуємо за відгук! Обов'язково врахуємо побажання до покращення!)

Зарванська Аліна Іванівна
Незвідана Десенка (11 липня 2021р.)
Це був мега-крутий сплав!
Окрема тема - обід. Нам його доставили у віддалену від населеного пункту місцевість!!! Він був не тільки смачний, а ще й ТЕПЛИЙ і пофасований в індивідуальну харчову тару - приємнно здивована).
Дякую Бідняжці за враження)
Постоюк Тетяна Ярославівна
Згарський заказник на каноє (16 травня 2021р.)
Сплав був крутезний! Було все: неймовірні краєвиди, шикарна панорама заказника, сонце, дощ, спокійні води каналів і хвилі величезного озера. Особливо захоплююче коли пливеш спокійно між очеретом, а за поворотом на тебе чекає майже "море") Окреме ДЯКУЮ Максу та Сергію за уважність, підтримку та допомогу, було душевно та весело)) Однозначно рекомендую спробувати!


Дідик Оксана Іванівна
Незвідана Десенка (11 липня 2021р.)
Пригодницька мандрівка мальовничою Вінниччиною!
Батьки, це чудова можливість відірвати своїх дітей від ґаджетів та показати їм красу справжнього життя: острівці білих лілей на яких гніздяться пташечки, лебідь що показує хто тут господар. Окрема подяка нашому очільнику, Максу Дендеруку, карпатський чай з акацієвим медом заправлений невимушеною веселою розмовою - справжній відпочинок для зморених буденністю.
Дякую команді тур-клуба "Бідняжки"Бровій Дмитро Анатолійович
Згарський заказник на каноє - вихід 2 (25 квітня 2021р.)
Сплав було організовано дуже добре!) неймовірні емоції! Дякую організаторам-все було на найвищому рівні: інструктаж, спорядження, часті зупинки на різних галявинах на перекуси і чай на газовому пальнику!)) Бідняжка, дякую!) сподіваюся на такий же сплав на Десні з її швидкою течією. Чув, що організатори обдумують такий варіант.


Мусійчук Юрій Олексійович
Незвідана Десенка (11 липня 2021р.)
Чудова одноденна подорож Турбів-Сосонка. Підходить для початківців та родин з дитиною.
Логістика на вищому рівні. Все швидко та зручно для учасників подорожі. Обід під час зупинки заслуговує окремої подяки ;)
Подорож цікава та видовищна- на спогад залишиться багато цікавих світлин: біле та жовтня латаття, лелеки, чаплі, гнізда чайок, суниця в лісі під час зупинок, чудові краєвиди.


Тисевич Богдан Йосипович
Незвідана Десенка (28 червня 2021р.)
Сплав по Десенці пройшов чудово! Загальне враження дуже позитивне.В таких подорожах відчуваєш справжній плин життя: приємна фізична втома, позивні враження від природніх краєвидів та гарна компанія відчайдухів, які спонтанно вирішили саме так провести цей день. Організатори Андрій та Максим були на висоті! Як завжди гарна атмосфера невимушеного,пізнавального спілкування. Їздили з 2 дітьми. Їм сплав сподобався. Тому якщо маєте дітей та хочете з ними активно відпочити, навіть не сумнівайтесь - гайда розвідувати плавні та заплави Десенки. Чудовий варіант для активного, насиченого одноденного відпочинку!


Степанова Віта Володимирівна
Згарський заказник на каноє (17 квітня 2021р.)
Думаю, що всі зі мною погодяться, що відпочивати - класно, а відпочивати активно – це круто і корисно! Сьогодні ми з дітьми спробували активний відпочинок. Ми вперше сплавлялись на каноє ) – неймовірно яскрава емоція, незабутні враження та приємна втома (веслували 15 км), яка варта повторення!
Я досить часто говорила про те, що хочу відпочити – послухати тишу. Сьогодні я її знайшла!!! І на-со-ло-джу-ва-лась нею….
Уявіть поєднання легкого погойдування на воді, шепіт сухого очерету, спів пташок, а навколо прозора весняна вода, по обидва береги річки квітуча верба і вдалені зеленіє поле.
Сьогодні вперше почула звуки маленької пташечку бугай (реально нагадує коротке басове мукання бугая), здивований сміх чайок (у них є свій пташиний острів) та побачила вілли бобрів (1,5 метра в висоту), а повітряні залицяння качок, гусей та лебедів залиши окремий спогад. Варто написати і про смачний обід, а свіжозварена кава на кожній зупинці- це сервіс! Інструктори Максим Дендерук в Сергій Медобар Бондаренко дають відповіді на всі питання і організовують прекрасний супровіл. Дякую вам за знайомство з місцевими краєвидами та можливість спробувати щось нове.
Дякую Вам за знайомство з місцевими краєвидами та можливість спробувати щось нове.
Ми задоволені!!!!!! Дома ми іще «веслуємо» і нас трішки хитає.
ДЯКУЄМО Тур-Клуб Бідняжка і всім, хто сьогодні був разом з нами.
P.S. РЕКОМЕНДУЮ!!!!!!


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Урдинец - 10 липня 09:00
Добрый день)) а обід з собою теж треба брати? А які ще речі мають обов'язково бути?

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.