10 вересня 09:00
Час відправлення
17 вересня 20:00
Час повернення
Є вільні місця!
245 EUR
255 EUR
Замовити місце

Балканські пригоди:  Хорватія,  Боснія і Герцеговина та Сербія!

Тип: Екскурсійні мандри, Розваги, Дегустації
Буде підкорено: 4500 км.

Три прекрасних крани: Боснія і Герцеговина, Хорватія, Сербія! Враження та емоції, старовинні міста та пишна природа, водосади та ріки, море і скелі, місцева кухня та п'янке вино. І це ще далеко не повний список того, що відбудеться з нами за 5-ть днів неймовірної мандрівки!

Увага! На даний час в'їзд до країн які ми відвідаємо діє вимога про обов’язкове ПЛР-тестування COVID-19 для всіх, хто прибуває. Тест має бути зроблений не раніше, ніж за 48 години до перетину кордону. Результат тесту повинен бути англійською мовою з внесенням даних Вашого закордонного паспорту. За новою Вимогою МОЗ по поверненню в Україну потрібно пройти обов'язкове ПЛР-тестування протягом 48 годин. Ми організуємо здачу тестів перед виїздом та по приїзду.

Корисні посилання:
Перелік та правила доступних для виїзду країн
Інформація щодо країн із значним поширенням COVID-19
Супроводжуюча:
Ірина Пишна
(097)813-31-12
Супроводжуюча:
Анастасія Попович
(063)702-45-21
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Меджугор'є

Дубровнік

Сліт

Мостар

Нові-Сад


Вінниця

Про подорож

Спліт

Спліт - прекрасний хорватське місто на узбережжі  Адріатичного моря, оточене мальовничими лісами і пагорбами. Це місто-музей вразить вас своєю життєрадісною мудрістю, неймовірною енергетикою, яскравим колоритом і інтригуючою непередбачуваністю. Тут ви точно не занудьгуєте!

Старе місто Спліта включений в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Головною визначною пам'яткою вважається палац Діоклетіана, за стінами якого заховані справжні скарби.

На обід в нас буде змога скуштувати ягнятину на вертелі в містечку Кліс, потім відвідаємо стародавню фортецю Кліс  яка століттями захищала Спліт .Звідти відкривається чудова   панорама на Сліт і весь Каштелянський залив.(Обід оплачується окремо. Ягнятина, картопля, овочі,келих вина:20є)

Неподалік від Спліта знаходиться місто Салона -колись римська колонія. До наших днів збереглися руїни амфітеатру, кількох храмів, палаців і вілл місцевих жителів. На території є музей, в експозиції якого представлені предмети, знайдені в ході розкопок.

Дубровнік

Абсолютно унікальне та чарівне місто. Зачаровує? Безперечно. Це місто одночасно занурене в історію та сучасне. Дубровнік знаходиться на півдні Хорватії на узбережжі Адріатичного моря, славиться своїм чудовим старим містом, оточеним масивними кам'яними стінами XVI століття.

Дубровнік знаходиться на півдні Хорватії на узбережжі Адріатичного моря, славиться своїм чудовим старим містом, оточеним масивними кам'яними стінами XVI століття. Гостей міста чекають прекрасно збережені історичні споруди, такі як витримана в стилі бароко церква Святого Власія, палац Спонца в стилі ренесанс і готичний палац Ректора, де зараз знаходиться історичний музей. На вимощеній вапняком пішохідної вулиці Страдун розташовані численні магазини і ресторани.

Мостар і Благай (Боснія і Герцеговина)

Мостар, невелике, але дуже затишне старовинне містечко, що розташувалось в прекрасній долині між красивих скель Герцеговини на скелястих берегах річки Неретви. Його по праву можна назвати візитною карткою Боснії і Герцеговини. Хоч це всього лише четверте місто за величиною в невеликій балканській країні.

 

Також відвідаємо місто Благай, що знаходиться в 12 км від Мостара. Сюди їдуть, щоб помилуватися мальовничим видом на витік річки Буна і монастирем в скелі. 

Меджугор'є

Меджугор'є - місце, куди приїжджають мільйони паломників, щоб стати причетними чуду - явищу Діви Марії. Ця історія почалася в 1981 році. За минулі десятиліття з крихітної села Меджугор'є перетворився в місто з безліччю готелів, величезним молитовним центром і всією необхідною інфраструктурою.

Водоспад Кравіца

Водоспад Кравіца утворила річка Требіжат, яка при довжині в 50 кілометрів також вельми незвичайна для Боснії.. Справа в тому що Требіжат на своєму шляху дев'ять разів йде під землю і стільки ж раз з'являється на поверхні.

 

Особливої чарівності водоспаду Кравіца надає грандіозна масштабність, його ширина 120 метрів.Так як як його утворює більш десять відгалужень річки Требіжат, які течуть  спочатку через ліс, а потім стікають в озеро з чистою водою з висоти 26-28 метрів. 

Нові-Сад (Сербія)

Нові Сад - дивовижне і стародавнє місто,другий за величиною місто Сербії, але перший за кількістю пам'яток і музеїв. Нові-Сад відрізняється етнічним, конфесійним та архітектурною різноманітністю. У цьому місті, як ніде в світі, кожен відчуває таємничу романтику середньовіччя і зміну епох.

Вина Сербії

Виноробство в Сербії в стадії бурхливого розвитку. Ми відвідаємо місце де виробляють місцеві вина та проводять їх дегустацію. На дегустації ми познайомимося з сортами місцевих вин та навчимося правильно їх куштувати.

Белград, столиця Сербії

Белград - один з найбільш неоднозначних європейських міст. Белград - незвичайне місто, яке руйнувалось і знову відбудовувалось безліч разів, щоразу змінюючи свій вигляд. Серби - дивовижний і гостинний народ, який зумів зберегти свою культуру, релігію і самобутність.

Під час прогулянки ми побачимо не тільки відомі туристичні визначні пам'ятки міста (Королівські палаци та Скупштіну Сербії, церква Св. Марка і російську церкву Св.Трійці, де похований барон Врангель, площа Республіки і вул. Князя Михайла), але і заглянемо в дизайнерський квартал, хитро захований в самому центрі Белграда,та вип'ємо кави в найстарішої кондитерської міста, а прогулянку завершимо в фортеці Белграда.

Прогулянка на кораблику

Белград забудований на берегах широких рік Дунаю і Сави, і ви не знайдете тут красивіших панорам, ніж з кораблика посеред ріки. Ми помилуймось стінами старовинної фортеці тата безліччю мостів мости через Дунай і Саву, прекрасною архітектурою та живописними островами. 

ПЛР-тестування.

На даний час в'їзд до країн які ми відвідаємо діє вимога про обов’язкове ПЛР-тестування COVID-19 для всіх, хто прибуває.

Тест має бути зроблений не раніше, ніж за 48 години до перетину кордону. Результат тесту повинен бути англійською мовою з внесенням даних Вашого закордонного паспорту. За новою Вимогою МОЗ по поверненню в Україну потрібно пройти обов'язкове ПЛР-тестування протягом 48 годин.

Ми організуємо здачу тестів перед виїздом та по приїзду.

Перетин кордону.

Для участі в подорожі учасникам необхідно мати біометричний паспорт  та підтвердження платоспроможності в розмірі мінімум 30 євро на особу на день подорожі (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому (картковому) рахунку. 

Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження:(м'ясо, ковбаси, сир, молоко і тд). Штраф від 50 Євро!

   Правила перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:
- за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
- без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
- якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
- якщо у паспорті громадянина України для виїзду за кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16 - річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
- у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:
- свідоцтва про смерть другого з батьків;
- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;
- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;
- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;
- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;
- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).
-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців.
Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

Харчування.

У вартість орг.збору входять сніданки у готелі. Щоб сповна насолодитись країнами які ми відвідаємо обідати\вечеряти будемо у місцевих закладах харчування. С собою візьміть воду, печиво, солодощі для швидкого перекусу.

Валюта.

Хорватія має свою національну валюту Куни. 1 євро приблизно 7 кун. Боснія та Герцеговина має свою національну валюту Конвертована марка. 1 євро приблизно 2 марки. Сербський динар - офіційна валюта Сербії, 1 евро = 117сербських динар на сьогоднішній день .

З собою краще мати євро готівкою. На додаткові екскурсії, вхідні квитки та власні витрати . Також є можливість розраховуватись банківською карткою у супермаркетах та магазинах. Уточніть в своєму банку чи на вашій картці відкрита можливість розрахунку закордоном

 

* Ми завжди дбаємо про наших учасників і хочемо, щоб після спілкування з  нашими берегинями і організаторами подорожі у ВАС залишились лише позитивні враження та емоції, тому якщо вам не сподобалось наше обслуговування, наберіть 097 81 33 112 Ірина і розкажіть про свою ситуацію і ми будемо намагатись виправити її, щоб в майбутньому подібне не повторювалось.УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Hotel Quattro Međugorje
3-місний 2-місний
Учасники Клубу 245 EUR 250 EUR
Новачки 255 EUR 260 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 27 липня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 06 вересня 09:00 Орг. збір зросте на 10 EUR, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • проживання в готелях, 5-ть ночей;
 • 24/7 організаторської підтримки;
 • страхування від невиїзду по причині COVID-19 подробиці тут;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • ПЛР тести;
 • витрати на харчування (окрім сніданків);
 • дегустація вина-15 євро;
 • кораблик в Белграді-10 євро;
 • обід в м.Солонка (Ягнятина, картопля, овочі,келих вина) -20 євро;
 • аудіогід - 2 євро, на оглядових екскурсіях в кількох містах;
 • Водоспад Кравіце-6 євро, діти до 7 років - безкоштовно;
 • citytax - 10 Євро;
 • Вхідні квитки в музеї та інші розваги які ви можете відвідати увільний час.;

Програма подорожі


П'ятниця 10 вересня :
09:00 - 09:00 Виїзд з кишеньки навпроти Центрального автовокзалу м.Вінниця
Субота 11 вересня :
12:00 - 13:00 Орієнтовний приїзд в місто Меджугор'є (Боснія). Поселення в готель. Відпочинок.
15:00 - 15:00 Бажаючі йдуть на пішохідну екскурсію містом. Якщо ви втомитесь після дороги, можете залишитись в готелі, відпочивати біля басейну.
18:00 - 20:00 Вільний час. Поруч з нашим готелем є магазини та заклади харчування.
Неділя 12 вересня :
08:00 - 09:00 сніданок
09:00 - 09:00 Виїзд на екскурсію в м.Дубровнік (Хорватія)
10:00 - 14:00 Оглядова екскурсія містом.
15:00 - 18:00 Вільний час, прогулянка стінами фортеці, відвідування місцевих закладів, сувенірних магазинів. Не оминіть увагою лабіринти старого міста та погулятйте по головній вулиці Страдун.
20:00 - 20:300 Повернення в Меджугор'є, відпочинок.
Понеділок 13 вересня :
08:00 - 09:00 Сніданок
09:00 - 09:00 Виїзд на екскурсію в м.Спліт
10:30 - 15:00 Оглядова екскурсія в м.Спліт+вільний час
15:30 - 16:30 В 5-ти км від Спліта в містечку Кліс, Ми відвідаємо заклад харчування з неперевершеною панорамою на місто та смачними стравами. Щоб не витратити багато часу ми поередньо замовим комплекс. (Ягнятина, картопля, овочі,келих вина: вартість 20євро)
17:00 - 18:30 Відвідаємо стародавню фортецю Кліс. Вільний час на фото та прогулянку.
19:30 - 20:00 Повернення в Меджугор'є, відпочинок.
Вівторок 14 вересня :
08:00 - 09:00 Сніданок
09:00 - 09:00 Збір в автобусі з речами. В цей готель ми не повертаємось . Виїзд.
09:15 - 09:15 Виїзд на екскурсію в м.Мостар
10:00 - 12:00 Оглядова екскурсія в м.Мостар+вільний час на обід
13:00 - 15:00 екскурсія в м.Благай.
16:00 - 18:00 Відвідування водоспадів Кравіца, вільний час на фото.
19:00 - 21:00 Переїзд в готель біля кордону з Сербією, відпочинок.
Середа 15 вересня :
08:00 - 09:00 сніданок.
09:00 - 09:00 Збір в автобусі з речами. В цей готель ми не повертаємось . Виїзд.
09:00 - 11:00 Перезд в Сербію, м.Нові-Сад.
11:00 - 13:00 Оглядова екскурсія містом Нові-Сад.
13:00 - 15:00 Вільний час в місті + обід.
15:00 - 17:00 Дегустація вин+екскурсія
20:00 - 20:00 Переїзд в готель поблизу Белграда.
Четвер 16 вересня :
09:00 - 11:00 Збір в автобусі з речами. В цей готель ми не повертаємось . Виїзд.
13:00 - 14:00 Оглядова екскурсія столицею Сербії, містом Белград.
15:00 - 17:00 Вільний час в місті.Можна відвідати музей Ніколи Тесли (вхідний квиток 5-7 євро).Відвідати місцеві заклади харчування та магазини.
18:00 - 19:00 Прогулянка на кораблику.Помилуємось панорамами міста з води, зробимо гарні фотографії.
19:00 - 19:00 Виїзд додому
П'ятниця 17 вересня :
20:00 - 20:00 Орієнтовний час повернення в м.Вінниця

Транспорт

 • Cиній неоплан ROYAL
47 вільних місць із 49

 

Зручний та комфортабельний автобус туристичного класу. Сидіння розкладаються та розсуваються в бік.

45433935312925211713951
464440363230262218141062
47
48413733272319151173
49423834282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Hotel Quattro Međugorje
40 вільних місць із 42

3-зірковий готель Quattro комфортний, сучасний та зручний для відпочинку. У всіх номерах є ванна кімната, кондиціонер, телевізор з плоским екраном, телефон, фен і Wi-Fi. Також у розпорядженні гостей басейн. Сніданки включено у вартість.

В цьому готелі ми поживатимемо 3-ри ночі.

 

*ще дві ночі будемо ночувати в двох різних готелях по ходу нашого маршруту на території Сербії. Розміщення в номерах згідно реєстрації в готелі Quattro.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.