05 червня 05:30
Час відправлення
06 червня 01:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
06 червня 2021р.
630 UAH
690 UAH
Залишити відгук

Місцями Сили: Тотоха, Богуслав та Острів Сакури

Тип: Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 550 км.

Друзі, а Ви чули про езотеричний туризм? Чи були в Місцях Сили, які допомагають людині звернутися до таємниць природи, через космічний зв'язок і досконалу енергію розкрити секрети буття? Ці місця володіють особливою енергетикою, яка допомагає людині краще зрозуміти своє власне «Я», розкрити особливості самосвідомості і своєї душі. Тож давайте разом відправимося в унікальну подорож, місцями, які сприяють нашому духовному піднесенню.

Відповідальна:
Ірина Гаращук
(096)349-09-00
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Калинівка

Володарка

Медвин

Богуслав

Вінниця

Про подорож

Парк "Острів Сакури"

   На території парку висаджено близько 3,5 тисяч різноманітних дерев, кущів і квітів. Звичайно тут багато сакур. Це дерево неймовірно красиве в період свого цвітіння, але впіймати момент краси напрочуд важко.

   Сакура цвіте дуже швидко і кожного року в різний час, в залежності від погодних умов. В парку окрім живих сакур є також штучні. Тобто, коли б ви не приїхали, ви завжди зможете побачите як виглядає сакура в період свого цвітіння.

   Ліворуч від входу є стежка, що веде до різноманітних скульптур та різьблених елементів. Трохи далі знаходиться водоспад та декілька зон відпочинку. Східною тематикою парк не обмежується, справжнім здивуванням стане давньогрецький - Пантікапей

   У центральній частині парку, на земляному насипі, розташована альтанка з пагодою (буддійська або індуїстська споруда культового призначення), цю альтанку видно з кожного куточку парку, а внизу розташований грот з фонтаном. .

   Вашу увагу обов'язково приверне японський сад каменів сад каменів та корабель "Санта-Марія", що є копією флагманського судна Христофора Колумба.  

   Вхід у парк оплачується додатково: дорослі - 50 грн; діти та студенти ( за пред'явленням учнівського та студентського квитка) - 30 грн; пенсіонери, інваліди 1 та 2 груп, учасники АТО (за пред'явленням відповідного посвідчення) - безкоштовно.

Гора Тотоха

  Неподалік від Богуслава у мальовничій місцевості розкинулося село з віковою історією та дивовижною назвою — Медвин. Перші згадки про нього датуються ще XII століттям. Неподалік від цього місця, посеред поля височить пагорб, вкритий травою та духмяними квітами, на схилі табличка — Городище, пам’ятка археології. Це гора Тотоха, або її ще називають українським Тибетом. За легендою колись тут протікала річка Хоробра, а на місці городища був причал для суден. 

  Зараз це місце облюбували екстрасенси та біоенергетики зі всього світу, за їх твердженнями гора Тотоха є одним із найпотужніших центрів позитивної енергії планети - «пупом Землі», рукою Бога,  «відкритим каналом», аналогічним Алтаю або Тибету. Відомо, що колись на вершині гори знаходилося слов'янське святилище, а встановлювали їх тільки в місцях з особливо сильним енергетичним потоком!

  На гору Тотоха приїжджають, за виконанням бажань, змінами у житті та натхненням. Майже у будь-якій своїй точці Тотоха виділяє позитивну енергію. На вершину потрібно підніматися із чистими думками та позитивними емоціями. На цій горі людина підживлюється енергією і відпочиває. Самопочуття поліпшується, розум прояснюється, відбувається розширення біополя людини. Одночасно вирівнюється потенціал енергетичних точок в людському організмі, і відновлюються енергетичні структури біополя. Після того, як Ви приїдете додому почнете помічати зміни у Вашому житті, питання, які довгий час не давали душевного спокою, почнуть вирішуватися самі собою, а можливо відкриєте у собі нові таланти! 

  І навіть якщо Ви не вірите у чудодійні властивості гори, а на вершині відчуття будуть звичайними, це не є приводом для того, щоб впадати у відчай. Чарівні картини українського лісостепу, неймовірно чисте повітря та кришталева вода з джерела біля підніжжя Тотохи, Вам гарантовані!

Богуслав

  Крім чарівної назви, Богуслав приваблює мандрівників інтригуючою історією і визначними місцями. Дивовижні архітектурні пам'ятки, круті береги річки Рось і надзвичайна атмосфера цього містечка не залишать байдужим нікого.

 Перше знайомство з Богуславом ми розпочнемо з найстарішої та унікальної будівлі міста, що є нетиповою для Центральної України - Кам'яниці, побудованої в 1726 році. У будівлі глибокі підвали, потужні двометрової товщини, стіни першого поверху, а на другий поверх ведуть старовинні колоритні дерев’яні сходи. Бронзовий пам’ятник засновнику міста, Ярославу Мудрому гостинно розташувався на маленькій алеї навпроти Кам’яниці. Гранітний постамент прикрашений таким же орнаментом, як і на саркофазі Ярослава Мудрого в Софії Київській.

  Є в Богуславі і пам’ятник жорстоким гонінням євреїв у радянські часи. Він не стоїть на видному місці, він лежить прямо під ногами. Бордюри недалеко від міської адміністрації вимощені надгробними плитами з єврейських кладовищ. Після Другої світової війни для відновлення міста, незважаючи на протест єврейської громади Богуслава, були використані могильні плити.

 Здалеку підносяться над містом купола діючої Троїцької церкви XVIII століття. Побудована вона в стилі пізнього класицизму. Сучасна Троїцька церква відреставрована, доглянута і просто потопає в квітах і зелені.

 Пройшовши стежкою далі річки і піднявшись на пагорб, ми потрапляємо на територію діючого Свято-Миколаївського чоловічого монастиря XVII століття. Активну участь в будівництві храму прийняв наказний гетьман Самуїл Самусь. Монастир пережив на своєму віку пожежі та руйнування. Був він і греко-уніатським, і православним храмом. У 1799 році на місці згорілої дерев’яної церкви побудували нову кам’яну. Майже 70 років при монастирі було духовне училище. Після революції храм перестав діяти. З 1929 року в храмі розмістився дитячий будинок, потім гуртожиток Богуславського педагогічного училища.

 У квітні 1993 року монастир почав знову діяти. Сьогодні це величезний будинок з червоної цегли, увінчаний церковними банями. Пройшовши через двір, повз господарські будівлі монастиря, потрапляємо в одне з найкрасивіших місць Богуслава. Скромна дерев’яна лава над урвищем … Звідси, з висоти монастирського пагорба, видно весь Богуслав: затишні будиночки над водною гладдю давньої річки Рось, гранітні скелі і пороги, валуни, зелені береги.

  Над красунею Россю височіє пам’ятник Марусі Богуславці, легендарній дівчині, яка врятувала від турецької неволі більше 700 українських козаків. Кажуть, що пам’ятник героїні, оспіваної в народних піснях, стоїть на місці, де стояла в XVII столітті Покровська церква. У цій церкві був священиком батько Марусі Богуславки. А нижче за течією є ще одна визначна пам’ятка Богуслава — Міст Любові. Підвісна металева конструкція розмірено і тихо розгойдується в такт крокам. Внизу тече красуня Рось. На перилах закохані кріплять замки — символ свого кохання. Міст був побудований ще у радянські часи, а на його урочистому відкритті співала знаменита Ніна Матвієнко.

  Є в Богуславі і унікальне місце, яке в народі називається «Яма». Тут, на річці Рось, посеред міста, знаходиться унікальний геологічний пам’ятник природи — оголення граніту. Скелі над річкою висотою близько 12 метрів, сірі гранітні камені посеред річки і на берегах утворюють затишне, мальовниче і дуже глибоке місце, справжня знахідка для любителів плавання. Місцеві люди кажуть, що після купання у "Ямі" вони відчувають потужний прилив сил, а біоенергетики певні, що саме тут є вихід потужної енергії! 

Формат одягу: спортивне взуття (якщо будуть дощі, то не зайвими стануть гумові чоботи, щоб не замастившись полем дійти до Тотохи) зручний одяг, по погоді; толстовку або вітровку, навіть у спеку на горі може бути вітряно; головний убір; дощовик.

Що з собою мати: їжу та водичку - ми будемо мати час для пікніка; крем від засмаги; каремат; техніку для файних фотографій; рюкзак; особисту аптечку; гарний настрій.

Відповідальний організатор: Гаращук Ірина (096)34-90-900 УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір


Учасники Клубу 630 UAH
Новачки 690 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 26 травня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 30 травня 00:00 Орг. збір зріс на 40 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд автобусом туристичного класу;
 • страховка на перевезення;
 • екскурсійний супровід;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
 • страхування від невиїзду по причині COVID-19 подробиці ТУТ;

Додатково оплачується:

 • вхід у парк "Острів Сакури" - 50 грн;
 • комплексний обід (борщ, картопля з відбивною, салат, узвар)- 130 грн.;
 • власні витрати;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! Тур Клуб не несе відповідальність за погоду та природні явища. У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки.

Програма подорожі


Субота 05 червня :
05:30 Збір у карманчику навпроти центрального автовокзалу. Посадка в автобус. Старт о 05:30. Чекаємо 15 хвилин, не запізнюйтесь.
09:00 - 10:30 Ми приїжджаємо до парку "Острів Сакури" за годину до офіційного відкриття, щоб Ви сповна змогли насолодитися красою парку, а на Ваших гарних фоточках не було натовпу туристів.
10:45 - 11:30 За бажанням комплексний обід (замовляйте під час реєстрації) О 11:30 виїзд до Медвина.
13:30 - 16:00 Орієнтовно прибуття у село Медвин. Відпочиваємо, насолоджуємося красою природи, заряджаємось позитивною енергетикою на горі Тотоха, тут кожен знайде своє місце, яке подарує гармонію і радість. Також біля Гори росте багато трав та квітів, що мають цілющі властивості.
17:00 - 20:00 Екскурсія містом Богуслав.О 20:00 виїзд у Вінницю.
Неділя 06 червня :
01:00 Орієнтовно прибуття до Вінниці о 01:00. Залежить від нашої організованості та стану дороги. Зупинка на Водоканалі та у карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
0 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейАпасова Галина Петрівна
Місцями Сили: Тотоха, Богуслав та Острів Сакури (22 травня 2021р.)
Дякую Бідняжкам, а в вашому лиці Ірині, за прекрасну подорож. Все було прекрасно організовано,автобус і водій ніяких притензій. Всі екскурсоводи прекрасні люди,які люблять свою роботу і діляться своїми знаннями з нами, Для мене відкриттям став Богуслав, цікаве місто, дуже багате на історію.А гора Тотоха, це дісно місце сили,яке зокрема мені, зробило подарунок. У мене проблема з коліном, я просила всесвіт про допомогу і знаєте, на наступний день я вже спокійно ходила і не відчувала болю, може хтось подумає, що я це видумала, але мені то неважливо. Головне, що мені допомогло. На Тотосі я назбирала трави: материнку, подорожник,клєвер та інші, думаю, що вони також вилікують якісь проблеми в орнанізмі. Дуже сподобалась пані Лада, яка пригостила нас у своїй садибі козиним сиром, молоком, хлібом, та згущеним молоком. Це все можна було придбати собі додому. Це дуже смачно, Я пожаліла, що взяла мало сиру, це не просто смачно, це дуже смачно. Ірочка, молодець, вона організувала для нас незабутню екскурсію, вона світла, гарна людина. Дякую вам і до нових цікавих подорожей.


Відповідь: Пані Галина, я безмежно щаслива, що ця подорож принесла в Ваше життя не лише емоційне задоволення, а й фізичне сцілення. Гармонії Вам, міцного здоров'я, любові і подорожей, що будуть робити Вас щасливою. До нових зустрічей!

Апасова Галина Петрівна
Місцями Сили: Тотоха, Богуслав та Острів Сакури (05 червня 2021р.)
Прекрасна поїздка.Гора Тотоха, дійсно місце сили, у мене дуже хворе коліно, але я просила Всесвіт, гопода, щоб дав мені здоровя,і сили на нові подорожі і чудо сталося, коліно не болить, я розумію,що лікувати треба, але ж болі немає.Дякую Бідняжкам, за те, що возят нас такими місцями сили.Дуже велике враження справила Лада, яка цікаво розповідала нам на всі запитання, а продукти які ми купили у неї дуже смачні і як завжди жаліли, що взяли мало, бо сир це просто смакота, я давно такого не їла, і хліб, і згущенне молоко,дуже смвчно і корисно, бо робиться на козиному молоці, яке дуже корисно. Богуслав, це відкриття, цікаве місто з великою історією, про яку чомусь не розповідають ніде. Прекрасний екскурсовод, людина яка любить своє місто і хоче донести його історію до інших.Острів, справив також велике враження, це таке місце звідки не хочеться іти,а хочеться посидіти в тих альтанках, коло ставку, це дуже гарний релакс.Дякуємо. Водій і автобус чудові. Наш організатор велика розумниця, чекаємо нових поїздок по місцям сили, бо вони надихають, хочеться жити і пізнава щось нове. Дякуємо!


Шуляк Олена Артурівна
Місцями Сили: Тотоха, Богуслав та Острів Сакури (05 червня 2021р.)
Дякую Іринко за фантастичну подорож- недарма я її чекала два роки.Впевнена,що ця чудова подорож зарядила духовні акумулятори кожного.Парк Сакур дуже красиве місце для відпочинку і фотосесій,це була перша частка позитиву з самого ранку.Гора Тотоха у с.Медвин вважається одним з енергетичних символів України,кажуть що кожна точка тут випромінює благотворну енергію.Відпочинок на горі додав настрою,сили,позитивних емоцій, бадьорості, адже поряд були друзі,неймовірні краєвиди,чисте повітря, пахощі трав і акацій...Чи відновили ми ауру,здійсняться чи ні загадані бажання, відкрили свої приховані здібності-мабуть дізнаємося пізніше.Вражає тисячолітня історія маленького славного міста Богуслава,його краєвиди і ще те з якою любов'ю про це розповідалося нашим гідом пані Оленою.У нас все вийшло,вражень купа,емоції переповнюють.Ще раз дякую Іринці за таку подорож і водію Михайлу за безпечну їзду, незважаючи на наші "гарні" в деяких місцях дороги.


Сигерич-Кушнір Алла Григорівна
Місцями Сили: Тотоха, Богуслав та Острів Сакури (05 червня 2021р.)
Подорож дуже цікава, насамперед я про Медвин. Гора Тотоха. Бо дуже давно з нетерпінням чекала на цю поїздку.

...знаючи про енергетичні особливості Тотоха, їдуть в Село Медвин хтось щоб «відредагувати» лінію своєї долі, часто люди творчі, які отримавши певний потенціал, використовують його на розвиток своїх творчих задатків,хтось їде за емоціями, а інші прагнуть до пізнання. Дуже дякую " Бідняжкам" і чудовій людині та талановитому організатору Ірині за таку як на мене потрібну подорож,щоб відпочити душею та набратися життєвої наснаги. Давно мріялось відвідати Тотоху та Медвин, нарешті ця зустріч відбулася. Окрема подяка Ладі, --за розповідь про Тотоху, світлі емоції, її хліб та молоко козине( якщо будете у Медвин, побуваєте і на обійсті гостинної Лади_) Сприяло нам все, починаючи з погоди.До Медвин по програмі ми завітали в на " Острів Сакур" і це було чудово.Ірина так продумала, організувала, що ми були практично до відкриття парку і була змога насолодитися відпочинком, відвідувачі дуже активно прибували після нас) Нам було комфортно і все доступно.Окрема подяка за Богуслав! Дякуючи Ірині,наш ексурсовод Олена була най най най професійніша, вона просто закохала нас в Богуслав,що на річці Рось.Її розповідь змістовна, стільки цікавинок, хочеться ще раз побувати в Богуславі. Обов"язково поїду по цій програмі з Іриною наступний раз.І вам рекомендую.Дякую.
Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.