19 червня 04:30
Час відправлення
20 червня 03:30
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
20 червня 2021р.
690 UAH
760 UAH
Залишити відгук

Чернівці та Банченський монастир

Тип: Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 670 км.

Вперед за пригодами до столиці Буковинського краю - міста Чернівці. Його по праву вважають одним з найгарніших міст України і символічно називають «Маленьким Парижем». Саме тут ми зробимо екскурс у минуле, почуємо історію створення Резиденції митрополитів Буковини та Далмації. Завітаємо у Свято-Вознесенський Банченський чоловічий монастир, який вважається одним з найбільших храмів не тільки України, а й Східної Європи. Цей монастир вразить вас своєю щирістю та красою.

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Камянець

Банчени

Чернівці

Про подорож

Банченський чоловічий монастир

  Свято-Вознесенський Банченський чоловічий монастир розташований в лісі між селом Банчени і містом Герца. Будівництво монастиря біля цілющого джерела було розпочато в 1994 році, а в 1996 році відбулося урочисте відкриття обителі. На території монастиря розбитий ландшафтний парк з фонтаном, є вольєр з павичами і стайня для поні. При монастирі діє дитячий притулок.

  У 2011 році було проведено освячення Свято-Троїцького собору, який вважається одним з найбільших храмів не тільки України, а й Східної Європи. На сьогоднішній день Свято-Вознесенський Банченський монастир відноситься до УПЦ МП, богослужіння в якому ведеться переважно румунською мовою.

Чернівці - столиця Буковини

  У спадок від попередніх поколінь городян ми разом із архітектурними пам’ятками Чернівців: храмами, ансамблями майданів і вулиць, - отримали й пам’ятки словесні - імена околиць, кутів і вулиць старовинного міста. Ім’я самого міста Чернівці дійшло до нашого часу від першої писемної згадки незмінним. Знаменита грамота господаря Олександра Доброго від 7 жовтня 1408 р., яка впорядковувала митну справу в цьому важливому пункті міжнародної торгівлі, подає назву Черновьци, Черновцы, мыто Черновьское, - відповідно до тодішніх традицій староукраїнської літературної мови.

Резиденція Буковинських митрополитів

   Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича – справжня візитка столиці Буковини. Заснований 4.10.1875 указом імператора Австро-Угорщини Франца Йосифа, на основі теологічного інституту, що існував з 1827 року. Головна будівля ЧНУ міститься в колишній резиденції буковинського митрополита. Центральний корпус з 29.06.2011 рішенням 35 сесії комітету світової спадщини ЮНЕСКО включений до списку Світової культурної спадщини.

   Резиденція православних митрополитів Буковини і Далмації була збудована на місці старого єпископського будинку в 1864-1882 рр. Нині тут розмістилися центральні корпуси Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Цей унікальний архітектурний ансамбль з’явився на світ завдяки зусиллям єпископа Євгена Гакмана. У 1863 р. він домігся від австрійського цісаря дозволу на будівництво нової просторої резиденції, гідної столиці Буковини. Наступного року, одразу після освячення Кафедрального Свято-Духівського собору, владика Гакман уже заклав наріжний камінь у фундамент майбутньої резиденції.

Чернівецька Ратуша

   Чернівецька Ратуша височіє на Центральній прощі Чернівців з середини XIX ст. Розмови про її будівництво велися з 1825 року і лише 19 квітня 1843 р. в присутності поважних гостей зі столиці було закладено перший камінь у фундамент майбутнього магістрату. Будівельні роботи велися під керівництвом окружного інженера Адольфа Маріна й наглядом камерального архітектора Андреаса Микулича. За 4 роки в центрі Чернівців постала ошатна споруда в стилі пізнього класицизму з високою баштою та внутрішнім двориком. По старій європейській традиції ратуша поєднує два об’єми: великий горизонтальний об’єм самої будівлі з акцентованим на тлі фасаду ризалітом, який увінчується рельєфним щитом з гербом міста; та вертикальний об’єм у вигляді 50-метрової двоярусної вежі з балконом і годинником. По цьому годиннику магістрат довгі роки звіряв час з Віднем, аж поки Чернівці не отримали самоврядування.

  З балкону, що з усіх боків оточує вежу, добре видно старе місто. Звичайно, балкон в ті часи не слугував майданчиком для огляду околиць, а мав цілком практичне призначення: був місцем пожежного дозору. Сьогодні з балкона вежі кожної днини, рівно о 12-ій, на всі чотири сторони міста лунає мелодія «Марічки», яку виграє на трубі сурмач у буковинському народному вбранні.

Чернівецький український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської

   Чернівецький театр імені Кобилянської побудований талановитими архітекторами Гельмером і Фельнером на початку ХХ століття. ‬Проект замовили у престижному архітектурному бюро‭ "‬Фельнер і Гельмер‭"‬.‭ ‬У‭ ‬1900‭ ‬році Фельнер особисто приїхав до Чернівців для ознайомлення з місцевістю.‭ ‬У травні‭ ‬1902‭ ‬року проект театру вже був готовий,‭ ‬але до його будівництва не було готове місто.‭ ‬Не вистачало коштів.‭ ‬Офіційно працювати почали‭ ‬першого серпня‭ ‬1904‭ ‬року.‭ ‬Збудували театр за‭ ‬один рік і‭ ‬два місяці. Оформленням інтер’єрів займалися майстри з Чехії (Гудячек та Ягода). На Театральній площі перед театром розташована «Алея зірок». Мало хто знає,‭ ‬та в місті Фюрт у Німеччині є такий самий театр,.‭ ‬Це його брат-близнюк.‭ ‬Та,‭ ‬за рахунок того,‭ ‬що‭ ‬Театральна площа на кілька метрів‭ ‬вкопана‭ ‬— театр виглядає краще і вигідно відрізняється від німецького.

Будинок-корабель

  Дім-корабель – це родзинка всіх архітектурних пам`яток Чернівців, яка розташована на перетині вулиць Головної та Шолом-Алейхема. Це один з перших кам`яних будинків, споруджений наприкінці XIX століття, який і досі називають на старий манер – «шифа», що в перекладі з німецької означає корабель. Будинок нагадує корабель. Звужений фасад, що, наче ніс корабля, спрямований на південь, палуба на другому поверсі у вигляді просторого балкону і маленька башта, що нагадує щоглу, безумовно, створюють в уяві жителів та гостей міста цікавий образ шедевру суднобудування та викликають зацікавленість у його історії.

Турецька площа

  Турецька площа. Саме тут знаходиться Турецька криниця, Турецькі лазні. Ці назви пов’язані з турецьким військовим гарнізоном, який був розквартирований у Чернівцях на початку XVIII ст. Саме туркам міські легенди приписують спорудження мурованої криниці та добротного кам’яного резервуару для води, а також мурованого мосту над вулицею Турецькою. Останнім часом привабливість Турецької площі зросла ще й завдяки велосипеду-великану та незвичному
годиннику на схилі перед площею.

 
Вірменська церква. У середині XIX ст. у чернівецьких вірмен-католиків визріла потреба мати свій храм. Для його проектування був запрошений чеський архітектор Йосеф Главка, який тоді працював над Резиденцією Буковинських митрополитів. Будівництво церкви розпочалось у 1869 р. в історичному вірменському кварталі, а 9 жовтня 1875 р. творіння геніального Главки було урочисто освячене на честь Святих Апостолів Петра і Павла. В архітектурній композиції Вірменської церкви Йозеф Главка оригінально поєднав елементи романського, візантійського й готичного стилів, характерні для середньовічних буковинських монастирів, із традиціями вірменського культового зодчества. Завдяки чудовій акустиці храм від самого початку використовували як концертну залу: тут влаштовували вечори церковного співу і музики, звучав орган. Сьогодні у колишній церкві знаходиться органний зал Чернівецької обласної філармонії.
 
«П’яна церква» (з крученими куполами) - унікальна в архітектурному плані культова споруда. Мова йде про Миколаївський кафедральний собор, або як його просто називають П'яна церква. Свою назву храм отримав завдяки незвичним, точніше сказати нетиповим для наших православних храмів куполам. Основи куполів (барабани) в буквальному сенсі слова закручені, наче п'яні. Кручені глави собору, безперечно, в перші секунди бентежать і збивають із пантелику тих, хто на них дивиться. І не дивно. Ви можете подумати, що щось негаразд із вашими очима. Але це не обман зору і не викривлення простору.

Костел Серця Ісуса - католицький костел, збудований у свій час єзуїтами. Ця римсько-католицька святиня відома як костел Серця Ісуса. Дана будівля помітно виділяється серед навколишньої архітектури і є яскравим зразком неоготичного стилю. Перші єзуїти з'явилися на території Чернівців приблизно в 70-і роки XI століття. Це призвело до того, що місцева громада римо-католиків почала стрімко збільшуватися, а значить, виникла потреба в будівництві власної церкви. У 1894 році в Чернівцях було побудовано костел - кляштор з монастирським комплексом. Проект для майбутнього костелу створив Йозеф Ляйцнер, який очолював Чернівецьку школу ремесел. Храм був освячений на честь Пресвятого Серця Ісуса, і під цим ім'ям костел відомий і в даний час.

Пішохідна вулиця Кобилянської

  Промінцем від Центральної площі тягнеться вулиця Ольги Кобилянської – єдина у Чернівцях пішохідна вулиця. Дата народження тодішньої Молодіївської, а пізніше Панської вулиці відома точно: в 1786 році на розі Центральної площі та теперішньої Кобилянської був закладений перший мурований будинок, а перед тим на його місці довелося викорчувати чимало пеньків. На початку XX ст. старожитні хатки були витіснені дво- і триповерховими стильними кам'яницями, а саму вулицю забрукували. Ще живі ті чернівчани, котрі пам’ятають, як тодішню Панську двірники мили водою з милом по кілька разів на день, а поліціант примушував кожного «нечупару» з брудним взуттям гарно витерти ноги, перш ніж ступити на бруківку.

Відповідальний організатор: Отс Дмитро 0977496084 та 0639540348УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір


Учасники Клубу 690 UAH
Новачки 760 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 09 червня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 13 червня 00:00 Орг. збір зріс на 40 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • оглядова екскурсія Чернівцями;
 • страховка на перевезення;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
 • страхування від невиїзду по причині COVID-19 подробиці ТУТ;

Додатково оплачується:

 • оплачуються вхідні квитки у резиденцію Буковинських митрополитів: дорослий 60 грн., студентський 30 грн., дитячий 30 грн.;
 • харчуваня;
 • квитки на виставу у театр від 60 грн.;
 • особисті витрати;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки.

Програма подорожі


Субота 19 червня :
04:30 Збір у карманчику (там де автобуси відправляються на моря) навпроти центрального автовокзалу. Посадка в автобус, Старт о 04.30. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
10:00 - 10:30 Орієнтовне прибуття у Банчени. Початок оглядової екскурсії у Свято-Вознесенському чоловічому монастирі. Тривалість 1-1,5 години. Екскурсія можлива за умови якщо буде вільний монах, щоб розказати нам про монастир, оскільки у цей день починається служба о 09.00 і відповідальні за екскурсію монахи можуть бути зайняті. Потім Вільний час.
13:00 Збір біля автобуса до 13.00, переїзд. До 14.00 орієнтовне прибуття у Чернівці.
14:00 - 15:30 Оглядова екскурсія Резиденцією митрополитів Буковини.
15:30 - 18:30 Пішохідна оглядова екскурсія історичною частиною міста. Після вільний час.
18:30 - 20:20 За бажанням відвідаємо Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської та побачимо його красу з середини. У цей день запланована вистава: (буде відома пізніше). Хто не йтиме на виставу матиме вільний час на вечірню прогулянку містом.
20:30 Збір біля автобуса. Відправка на Вінницю.
Неділя 20 червня :
03:30 Орієнтовне прибуття до 03.30 у Вінницю. Залежить від нашої організованості та стану дороги. Зупинка при в'їзді у місто (на Західному автовокзалі) та у карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Мерседес зелений 18
2 вільних місць із 18

1512963
16131074
1751
18141182
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейАпасова Галина Петрівна
Чернівці та Банченський монастир (19 червня 2021р.)
Прекрасна подорож! Дякую Бідняжкам і особисто Дімі, який нас супроводжував. Дуже цікава подорож, Банченський монастир, справив велике враження, місто Чернівці заворожує своєю неповторністю, навіть не дивлячись на те що руйється краса, нажаль, місцева влада не бачить, якою родзинкою є місто. Ми дуже стомились, але враження неповторні. Дякую Дімі, все було вчасно, без проблем. Екскурсовод в місті дуже цікава людина з великим юмором. Водій прекрасний, автобус нормальний! Чекаємо нових цікавих подорожей!


Гаврилюк Вікторія
Чернівці та Банченський монастир (01 червня 2019р.)
Доброго вечора Бідняжки, хочу Вам подякувати за гарну поїздку, автобус комфортабельний, водій досвідчений. Екскурсоводи були дуже цікаві, особливо в інституті, таки файний дядько.! Незважаючи на погодні умови, вражень залишилось багато, насичене колоритне місто,яке закохує своєю багатою архітектурою та атмосферою. Привітні люди, гарні вулички які манять своєю загадковістю. Також велике дякую всім організаторам, особливо Дмитру , який завжди підтримував веселий дух, розповідав цікаві моменти подорожі.
Друзі, подорожуйте , відкривайте все більше нових горизонтів, а саме краще це робити з ТКБідняжка, вони дійсно круті..


Азаров Ігор Іванович
Чернівці та Банченський монастир, 21 жовтня (21 жовтня 2017р.)
все сподобалось. дуже дякую! єдине побажання - музика в автобусі: хоча б пару рок композицій щоб розбавити гоц-гоц-попсу))


Ромашкіна Олена Анатоліївна
Чернівці та Банченський монастир, 21 жовтня (21 жовтня 2017р.)
Дякую Бідняжкам за гарно проведений вихідний у Банченах та Чернівцях! Окрема велика подяка Наталі за гарну організацію подорожі та водіям за безпечну та швидку дорогу! Вважаю, що кожний мешканець нашої держави повинен хоча б раз у житті побувати в цих місцях, повірте, вони того варті.Мені надовго запамятається компанія нашого супроводжуючого під час екскурсії в Чернівцях (хто був, той мене зрозуміє:-))


Бурденюк Христина Іванівна
Чернівці та Банченський монастир (06 травня 2017р.)
Привіт..привіт..подорож була чарівна,яскрава та позитивна..нам з мамою дуже сподобалось..особливо Банченський монастир...також нам дуже сподобався автобус..водій був веселий і позитивний..а в ночі порадував нас своїми співами під музику відомих виконавців...Також нам дуже сподобалась Наташа наш провідник з БіДнЯжОк чарівна хороша дівчина..з яскравою та позитивною посмішкою...


Арькова Катерина Борисовна
Чернівці та Банченський монастир (29 липня 2017р.)
Ну, що можна сказати) поїздка дійсно класна... Організація - супер. Організатор Дмитро підсуєтився, в кожного перед поїздкою запитав чи все добре, організував нам обід в Чернівцях майже задарма, дійсно вміє зробити так, щоб ніхто не затримувався, і ніхто нікого не чекав. Щодо екскурсовода в Чернівцях, то пані Тамара не дуже сподобалась, кажу як є. Цікаво не розповідала, текст завчений абсолютно, тому місто і всі визначні місця я оглянула сама. Щоб відчути цю красу розповідей сторонніх не потрібно!! Ви просто ходите вуличками, і дійсно, все віє старовиною, бруківка, старовинні сходи в будинках, вузенькі дороги... Чернівецький університе це бомба!!!! Начебто зайшла в фільм Гаррі Поттер)!! З подякою, Катя.


Анонім
Чернівці та Банченський монастир (29 липня 2017р.)
По даній поїздці у мене пропозиція: виїзд в 2.00 прибуття раніше на 2 часа в Бнченський монастир (монастир працює з 7.00) по дорозі можно заїхати в храм де знаходиться ікона Матір Божа Боянская. Наш організатор був стомлений, ініціативи - нуль, враження, що відбував покарання.


Шлапак Анна Василівна
Чернівці та Банченський монастир (06 травня 2017р.)
Друзі, не перша наша поїздка і івент з Бідняжками))) ви величезні молодці і надзвичайно позитивні і круті люди)))


Драпалюк Руслан Миколайович
Чернівці та Банченський монастир, 21 жовтня (21 жовтня 2017р.)
В цілому поїздкою задоволені, але транспорт для такої подорожі зовсім не підходить. Автобус не комфортабельний, не зручний, водії підстаркуваті екстремали, інколи не знали дороги. Плануємо надалі подорожувати з Бідняжками, надіємось що більше таких форс-мажорів не буде.


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.