12 червня 03:00
Час відправлення
14 червня 04:00
Час повернення
Є вільні місця!
1290 UAH
1420 UAH
Замовити місце

Золота підкова Черкащини

Тип: Екскурсійні мандри, Активний відпочинок
Буде підкорено: 1000 км.

Мандрівка яка чекає на тебе! Вирушаймо разом незвіданими стежками Кобзаря та історичними центрами козацької доби! Таємничий Канів і Дніпрова круча; Чернеча гора і "Тарасова світлиця". Осередок формування козацтва - м.Черкаси і романтичний Корсунь-Шевченківський. Гетьманська резиденція у Чигирині та загадковий Суботів. Орбіта місто атомної фантазії в якому завмерло життя. Тож вперед за пригодами!!!

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Відповідальний:
Вікторія Довбиш
(096)946-68-13
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Корсунь

Канів

Черкаси

Орбіта

Чигирин

Суботів

Вінниця

Про подорож

Палац Лопухіних у Корсунь-Шевченківському

  Палац Понятовських-Лопухіних на гранітному острові річки Рось. Місце романтики та мілітаризму. Він став флагманом нового стилю – це перша неоготична споруда на теренах тогочасної Речі Посполитої. Причому стилістичних впливів тут можна знайти безліч: щось східне, щось візантійське, щось готичне. Безперечно варто обійти будівлю з усіх боків. Величезні каменюки на Росі надзвичайно фотогенічні. До того ж, ми матимемо чудову нагоду відвідати один із трьох визначних музеїв Корсунь-Шевченківського (на вибір): музей історії Корсунь-Шевченківської битви, історичний музей або художню галерею. Зорієнтуємося на місці, розподіливши групи за інтересами. Вхідні квитки: дорослий 30 грн., дитячий 15 грн.

Тарасова гора – місце поховання українського поета Тараса Шевченка

  Чернеча гора (пізніше названа Тарасовою горою) стала відомою далеко за межами Канева з 22 травня 1861 року, з моменту поховання тут відомого українського поета і художника Тараса Шевченка. Спочатку могила мала вигляд козацького насипного кургану з дубовим хрестом на вершині. Кількома роками пізніше цей курган був пересипаний у два яруси та обкладений камінням. 

   У 1884 році на місці старого дубового хреста встановлений великий шестиметровий чавунний хрест-пам’ятник і побудований дерев’яний будинок, в якому була відкрита перша музейна експозиція під назвою «Тарасова світлиця».

  Свій сучасний вигляд музей-заповідник придбав у 1939 році, з установкою на могилі поета масивного бронзового пам’ятника і зведенням окремого будинку під літературно-меморіальний музей. І пам’ятник, і музей урочисто відкрили 18 червня 1939 р., приурочивши цю подію до 125-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Сучасна музейна збірка нараховує понад 35 тис. експонатів. Для комплексного огляду музею вхідні квитки оплачуємо додатково: дорослі 60  грн./особа, діти 30 грн./особа.

Черкаси - місто на Дніпрі

  Не лише назва «Черкаси», але й поява міста – справжня таємниця історії. Адже якщо знати походження назви, можна зрозуміти не лише деталі черкаської історії, але й факти з життя інших народів. Цікаво, що в жодних доступних історичних джерелах «черкасами» або «черкесами» українців не називали. Зате так іменували себе сусідні народи. Черкаський палац одружень є одним із найкрасивіших в Україні. Будинок Щербини, виконаний в стилі неоренесансу, звели в 1892 році. Раніше в комплексі був зимовий сад з фонтаном, стайні і флігелі.

  Будівлю колишнього готелю "Слов'янський" у місті Черкаси збудовано у стилі модерн з деякими елементами псевдоготики на рубежі XIX-XX століть за кошти місцевого підприємця Скорини. Ріг будинку - п'ятикутний, увінчаний незвичайним високим загостреним шатром. Фасад будівлі прикрашений великою кількістю різних декоративних елементів, а також башточками з тонкими голчастими куполами та витонченими колонками.  Блакитним палацом приїжджі називають історичну будівлю готелю "Слов'янський" - неймовірно красиву, неоготичну, виконану в романтичному стилі. Вночі, коли готель підсвічується, він дійсно нагадує палац. Без сумніву це  яскрава візитівка Черкас і найвідоміший будинок міста.

Білий Лотос - унікальний буддійський храм в Україні

  Розпочнемо день з екскурсії  храмі "Білий Лотос" - єдиному в Європі буддійському храмі військових мистецтв і вищої йоги. Тут ми познайомимося ближче із давніми традиціями Сходу, зарядимось позитивною енергетикою в місці потужного торсіонного поля. Енергетично насичений буддійський храм допоможе нам очистити розум, привести свої думки до ладу, заспокоїтися і, зарядившись потужною енергією, рухатися далі, відкриваючи можливість для нових життєвих звершень. 

 «Білий Лотос» - це військовий храм древньолаоської школи Кунг-Фу - «Ша-Фут-Фань», що означає «Клан п'яти бойових котів». Школа була заснована більше 7000 років тому в Лаосі. Навчання проходить за п'ятьма етапами - п'яти звірам: тигр, леопард, ягуар, пантера і кіт. На початковій стадії навчання учні вивчають стилі Чорного кота і Кобри, а також школу таїландського боксу муай-тай. Якщо вірити легенді, то коли закладався фундамент Храму, в Черкасах було знайдено унікальний стародавній камінь із зображенням Будди в масці воїна.

  Храм Білий лотос розташований на березі річки Дніпро, на розломі земної кори, що створює усередині споруди потужне торсіонне поле - вихор енергії, що обертається тільки за годинниковою стрілкою навколо енергетичного стовпа, який виходив з землі прямо в космос. За твердженням відвідувачів храму, всього кілька хвилин, проведених у цьому місці, дозволяють отримати потужний заряд енергії, дія якого відчувається ще цілий тиждень. При цьому обсяг захисного поля людини збільшується в рази. Ви самі відчуєте потужну незвичайну енергетику даного місця і зможете усвідомите велич прадавніх Знань. Вартість екскурсії у Храмі Білий Лотос оплачуємо додатково: дорослі 100  грн,  діти  60 грн. 

  Є спеціальні місця для медитації та роздумів, біля священного джерела і водоспаду, в ритуальній кімнаті Храму, в якій знаходиться статуї Будди, що дарує просвітлення. При вході встановлено дві фігури воїнів, привезені спеціально з Тибету. У ритуальному залі з плиток килимами і оксамитом, послідовники буддизму займаються тайським боксом і кунг-фу. 

Чигирин - козацька столиця

   Славетне і важливе для української історії місто Чигирин - козацька столиця часів Богдана Хмельницького. Перша згадка про нього  пов'язана із наданням  у 1582 році  Магдебурзького права. А з 1648 року воно стає першою гетьманською столицею Української держави - тут розміщується резиденція Богдана Хмельницького. Чигирин був спустошений  і зруйнований під час турецьких походів, але сьогодні відновлений і є культурною окрасою України.

  У 1795 році воно входить до складу Російської імперії, згодом у місті споруджується будинок Присутствених місць, де  відбувається з'їзд Українського козацтва. Під час екскурсії ми оглядаємо Замкову гору - пам'ятник історії та садово-паркового мистецтва, залишки Чигиринської фортеці, закладеної в козацькі часи, пам'ятник Б.Хмельницькому та встановлений у 1912 році кам'яний хрест на честь захисників Чигиринського бастіону. З 2009 року працює Чигиринський історико-культурний заповідник, у складі якого відтворена гетьманська резиденція ХVІІ ст., та будівлі того часу. Вартість вхідних квитків до об'єктів, які входять у національно-культурний заповідник "Чигирин" оплачується додатково. Детальна інформація розміщена  на сайті заповідника.

Суботів

  Не менш цікаве село Суботів. У XVII століті воно було родинним гніздечком та резиденцією Богдана Хмельницького. Його батько чигиринський підстароста Михайло Хміль одержує ці землі в 1616 році від польського магната Яна Даниловича і будує свою садибу на горі при впадінні в Тясмин річки Суботки, яка і дала назву селу. Його син Богдан продовжує розбудовувати родове гніздо. У 1653-1654 роках навпроти гетьманського палацу коштом Богдана Хмельницького була побудована Іллінська церква, яка згодом стала його усипальницею. 

  Саме події 1647 року навколо маєтка Хмельницького в Суботові стали поштовхом до початку Визвольної війни 1648-1654 роках Тоді чигиринський підстароста Чаплинський вчинив наїзд на Суботів, пограбував хутір, тяжко побив малолітнього сина Хмельницького та викрав його дружину. Не знайшовши справедливості ні в польському суді, ні навіть у короля, Хмельницький прибув на Запорізьку Січ, де закликав козаків до повстання проти влади шляхетської Польщі. Так почалася одна з найяскравіших сторінок української історії. Недалеко від центру Суботова стоять три криниці, які сотні років вважають чудодійними. Сам гетьман Хмельницький, згідно з повір'ям, віддав наказ трьом козакам викопати колодязі на місці цілющого джерела. Його водами місцевий старець зцілював поранених козацького лазарету, який там знаходився. Вхідний квиток: дорослий 15 грн, дитячий 10 грн.

Орбіта - атомна фантазія

  Місто-примара, якого давно немає на мапі. 40 років тому тут будували житло для двадцяти тисяч робітників майбутньої Чигиринської АЕС. Та після Чорнобильської трагедії будівництво зупинили, а разом з ним завмерло і саме місто.

  Непривітно і холодно зустрічає нині Орбіта гостей. Місто приваблює хіба що  туристів. Будинки-пустки з повибиваними шибками, довкола ліс, лише натяки на цивілізацію. Недарма його охрестили містом-примарою, у якому ми зможемо прогулятися у вільний час, це бонус від організаторів. Відвавши Оріту ви зможете порівняти її з Чорнобелем.

  Майже всі люди, які встигли заселитись у новобудови, роз’їхались одразу після Чорнобильської трагедії. Більшість будинків порожні та закинуті, але не всі — у двох п’ятиповерхівках досі живуть люди, в основному пенсіонери. Усе необхідне для життя є: електрика, газ, вода, опалення. Не дивлячись на те, що в Орбіті досі живуть люди, поки що немає планів повністю відновлювати місто.

Відповідальний організатор:  Довбиш Вікторія (096) 946-68-13,  Отс Дмитро (097)749-60-84 Viber та (063)954-03-48УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель Спорт
3-місний (double+ single) 2-місний (double),
2-місний (twin)
Учасники Клубу 1290 UAH 1350 UAH
Новачки 1420 UAH 1480 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 02 червня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 30 травня 00:00 Орг. збір зросте на 60 UAH, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • проживання у готелі;
 • екскурсійний супровід згідно програми подорожі;
 • страховка на перевезення;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
 • страхування від невиїзду по причині COVID-19 подробиці ТУТ;

Додатково оплачується:

 • вхідні квитки згідно опису подорожі: у палац Лопухіних: дорослий 30 грн, дитячий 15 грн;
 • у буддійський храм "Білий лотос": дорослий 100 грн, дитячий 60 грн;
 • у Тарасову світлицю: дорослі 60 грн, діти 30 грн;
 • та Суботів: дорослий 15 грн, дитячий 10 грн;
 • особисті витрати;
 • сніданок та вечеря у готелі (за бажанням);

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

Програма подорожі


Субота 12 червня :
03.00 Збір у карманчику напроти центрального автовокзалу(місто Вінниця , вулиця Київська). Старт 03.00 год. Чекаємо 15 хвилин, будьте вчасно!
08.00 - 08:30 Орієнтовне прибуття у Корсунь-Шевченківський. Візьміть із собою бутерброди, тут зможемо поснідати.
08:30 - 10.00 Екскурсія Корсунь-Шевченківським історико-культурним заповідником. До 10:00 збір біля автобуса переїзд у Канів.
11:00 - 15:30 Прогулянка центром міста, обід. 12.30-15.00 відвідання музею-заповідника Тараса Шевченка і Чернечої гори – могили Кобзаря. До 15.30 - збір біля автобуса, вирушаємо у Черкаси.
16:30 - 21:00 Приїзд до Черкас, прогулянка вечірнім містом, огляд визначних місць. 21:00 - поселення в готель.
Неділя 13 червня :
07.30 - 08.00 Сніданок, виселення з готелю.
09:00 - 11:00 екскурсія будійським храмом "Білий Лотос"
12:30 - 13:30 Відвідування покинутого міста Орбіта.
14:00 - 16:30 Обід. Мандрівка резиденцією Богдана Хмельницького у Чигирині, екскурсія козацькою столицею.
17.00 - 18.30 екскурсія Суботовим, відвудування Іллінецької церкви.
18.30 Виїзд на Вінницю.
Понеділок 14 червня :
04:00 Орієнтовне прибуття у Вінницю до 04:00. Залежить від нашої організованості та стану дороги. Зупинка у карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
18 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель Спорт
19 вільних місць із 21

Ми будемо проживати у готелі, який знаходиться у Черкасах на березі Дніпра, у двомісних номерах з двоспальним ліжком (double), роздільними ліжками (twin) та трьохмісних номерах (double+single). У кожному номері розмішенний санвузол. До наших послуг кафе, де ми можемо поснідати. Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейКружільна Зоя Сергіївна
"Золота підкова Черкащини" (19 травня 2018р.)
Класно провели вихідні у Черкасах!
Наша супроводжуюча Юлія - хороша,позитивна і комунікабельна людина. З нею нам було б не страшно іти в розвідку!)

Із поїздки привезли нових друзів та масу хороших вражень та спогадів.

Бідняжки - так тримати!!!


Відповідь: Зоя, щиро дякуємо за Ваш відгук і те, що були світлим позитивчиком під час усієї мандрівки!

Анонім
"Золота підкова Черкащини" (19 травня 2018р.)
Я в захваті від поїздки! Все було супер! Екскурсії змістовні, насичені. Готель - вищий клас. Спасибі, враження найприємніші. Юлічко, дуже вдячні Вам. Ви - суцільний позитив та енерджайзер!


Відповідь: Галино, стараємося для Вас! Дуже вдячні за теплі слова!

Омельченко Оксана Данилівна
"Золота підкова Черкащини" (19 травня 2018р.)
Дякую за поїздку історичної тематики. Відвідали визначні місця часів Гетьманщини, а також Канів. Побільше б таких поїздок! Група зібралась дуже позитивна і зацікавлена. Середній вік 40+. На жаль, у групі було не так багато молодих людей. Ще раз дякую організаторам.


Відповідь: Оксано, щиро дякуємо за відгук!!! Сподіваємося, що наступні виїзди будуть охоплювати різновікову аудиторію, бо воно того варте! Щасливих подорожей:)

Коритчук Наталя Дмитрівна
"Золота підкова Черкащини" (19 травня 2018р.)
Доволі цікава та неймовірно насичена подорож!!! Емоції, враження, інформації - всього вдосталь, навіть в избытке... Від усього в захваті, всім задоволені! Група - неймовірна. Серед двох десятків людей були і дітлахи, і люди в самій насолоді заслуженого відпочинку. І кожен брав щось своє з подорожі. А вона доволі виснажлива фізично, та все компенсується позитивними емоціями. Самі менші очікування були стосовно самих Черкас, але екскурсовод МОЛОДЧИНА. Дав цілий шквал непередбачуваної інформації про таке миле та передбачуване місто. Як завжди - я з захваті від БІДНЯЖОК! неприємності принесли лише дороги Черкащини - жахіття та .... (піііі). Та це не до тур-клубу... Вкотре переконалася в облаштованості Вінниччини. Всім, хто любить інформативно-пізнавальний відпочинок, РЕКОМЕНДУЮ!!! ЮЛЯ - я з доцею ДЯКУЄМО!!!


Відповідь: Наталя, дякуємо Вам і Вашій малечі! До нових зустрічей!

Кружільний Владислав Олегович
"Золота підкова Черкащини" (19 травня 2018р.)
Хочу подякувати тур-клубу Бідняжки за організацію неймовірної подорожі Черкащиною!
Море вражень та позитивних емоцій.
Чесно кажучи,від Черкащини не очікував.
Але починаючи Каневом,самими Черкасами, буддиським храмом *Білий Лотос* та закінчуючи Чигирином та Холодним Яром із його столітнім дубом - все виявилось достойним уваги!

Черкаси-прекрасне,тихе місто,яке зачаровую з моменту в*зду до нього.
Неймовірні краєвиди не залишать байдужими нікого!
Усім рекомендую!

p.s. Особливо хотілось би відмітити нашу чудову супроводжуючу - Юлію Геть.
Під її мудрим керівництвом поїздка виявилась сповненою довірливим спілкуванням,розумінням та якимось душевним теплом. Комунікабельна Людина з прекрасними організаторськими здібностями!

Усім дякую за атмосферу! Було круто! До нових зустрічей!)


Відповідь: Владиславе, щиро дякуємо за змістовний відгук! Це приємно і надзвичайно мотивує ставати ще кращими! Стараємося для Вас! Неймовірних мандрівок і нових відкриттів!!!

Кружільний Олег Олександрович
"Золота підкова Черкащини" (19 травня 2018р.)
Поїздка супер!
Водій - досвідчений,дороги -ноу комент))
Юлі - респект! Дякуємо за твою комунікабельність та люб*язне відношення до нас(туристів).

Взагалі на Черкащині є,що подивитись.Усім рекомендую.

Готель також був знатний,комфортне ліжко та гарячий душ дали нам можливість відновити сили перед наступним днем!

До нових зустрічей!


Відповідь: Олеже, дякуємо за відгук, мандрувати із такою командою, яка зібралася в нас - саме задоволення, тож до наступнмх зустрічей!

Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.