11 травня 04:00
Час відправлення
17 травня 18:35
Час повернення
Є вільні місця!
700 EUR
765 EUR
Замовити місце

Холодне сонце Ісландії

Тип: Гори, Відпочинок на морі, Екскурсійні мандри, Релакс, Термальні джерела
Буде підкорено: 10000 км.

Ісландія - країна ельфів і вікінгів, північний острів, де дітей досі лякають тролями))) Країна, де 280 днів на рік можна побачити Північне сяйво, де льодовики, вулкани, гейзери і водоспади. І де, усе навколо нагадує пейзажі з фантастичного кіно) Це подорож на край світу у всіх сенсах написаного! Ми відвідаємо країну, яку з усіх боків омиває океан та завітаємо до найпівнічнішої столиці! Це не легка, але дуже захоплююча мандрівка, тож збирайтесь з духом та приєднуйтесь - вперед за пригодами!)

Увага! Наразі в’їзд громадян України в країни Шенген зони з туристичною метою (країни слідування нашого маршруту) ЗАБОРОНЕНИЙ. Ми заздалегідь плануємо виїзди та сподіваємось на найшвидше відкриття кордонів, враховуючи дати нашої подорожі. Про актуальні зміни та умови ми повідомимо в цьому описі. У випадку переносу подорожі організатор зв'яжеться з вами і надасть детальну інформацію.

Корисні посилання:
Перелік та правила доступних для виїзду країн
Інформація щодо країн із значним поширенням COVID-19
Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Відповідальна:
Ірина Рибачок
(096)947-63-10
Відповідальна:
Оля Салтан
(067)407-89-66
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

Великою перевагою нашої подорожі буде високопрофесійний гід в Ісландії, який вже став нашим хорошим другом). Сергій, родом з України, але вже 20 років проживає в Ісландії. Він повністю закоханий в цю країну і дуже добре знає її історію та природу, то ж поділиться з нами усіма її таємницями та покаже нам кращі живописні місця острова. Хто ж, як не місцеві мешканці можуть краще розповісти про життя, культуру, особливості та специфічність місцевої їжі. По маршруту ми пересуватимемось затишним бусом з wi-fi. Будуть створені усі умови для того, щоб наша подорож була захоплюючою і комфортною. 

Ісландія - північна острівна країна, яку від решти світу відділяють океани, тож населенню вдалось зберегти свою історію, традиції та природу... На всьому острові проживає всього 300 тис. чол, тому зустріти туристів набагато простіше, ніж корінних жителів. Американці, європейці, східні мандрівники - всіх манить краса цієї незвичної країни і, навіть відносно холодний клімат не заважає цьому! Не чекайте від цієї подорожі вишуканої архітектури, розкішних готелей і різноманітної кухні... Ісландія манить нас до себе природою, краса якої вражає!

Також, хочеться спершу відзначити саме місцевих жителів. Ісландці дуже люблять свій край і піклуються про оточуючу їх природу, яка в свою відповідь віддячує їм взаємністю. Все починається з поваги до землі, до кожної травинки та комашки, що населяє її - саме такої філософії притримуються і острів’яни. 

Bridge between continents/ Міст між континентами

Міжконтинентальний міст довжиною в 20 м - це унікальне місце, де можна перейти з Євразії в Америку менше, ніж за хвилину! Дві плити різних континентів віддаляються щорічно один від одного приблизно на 2 см.

Kerið/Керід

Ми зможемо побачити, як виглядає кратер справжнього вулкану та зазирнути до його жерла! В ньому знаходиться справжнє озеро! Вхід на територію платний (400 крон - прибл. 3,5 євро).

                             Haukadalur/Хаукадалу
Долина гейзерів. Прогулюючись тут не віриш своїм очам - вода навколо в маленьких озерах просто кипить!

Особливим місцем долини Хаукадалур є загадковий Великий Гейзер, виверження пари якого, іноді доходить до 50-60 метрів, що привертає увагу і залишає незабутні враження. Виверження відбувається кожних 5-10 хв., тож ми 100% матимемо можливість побачити це унікальне явище)

 Gullfoss/Ґульфосс 

Ґульфосс — є однією з найпопулярніших туристичних атракцій Ісландії. Водоспад сформований широкою річкою Квітау, яка стрімко тече близько кілометра і тоді раптово спадає двома ступенями у прогалину глибиною 32 метри. Навіть, в зимовий період часу краса цього водоспаду вражає!

Secret Lagoon Hot Spring/ Секретна лагуна 

Геотермальні гарячі басейни, в яких можна купатись. Вода потрапляє з маленького гейзеру (100 °C), виверження якого відбувається кожні 5 хвилин. Ця таємна лагуна була створена майже 130 років тому, таким чином, це найстаріший басейн в Ісландії. Температура води в басейні становить від 38 до 40 °C цілий рік. На території є кафе, де можна перекусити.

Вартість вхідного квитка - 25 євро, час не обмежено, проте ми проведемо в цьому місці приблизно 2 години.
Беріть купальники, рушники та змінне резинове взуття. Оренда купальника орієнтовно - 4 євро, рушника - 4 євро.

Детальний опис: secretlagoon.is

Jökulsárlón/ Йокюльсарлоун

Найбільша льодяна лагуна Ісландії, утворилась після того, як льодовик почав відступати від берегу Атлантичного океану.

Зараз лагуна знаходиться за півтора кілометри від океану площею 18 км2, глибина лагуни в деяких місцях досягає 200 м. Айсберги навколо лагуни неймовірні, а ще досить часто тут можна побачити тюленів! Коли опиняєшся тут, то виникає відчуття, що комп'ютерний мультфільм "Льодовиковий період" знімався саме тут :) 

           Black Sand Beach/Пляж з чорним піском
Атлантичний океан та один із найкрасивіших пляжів світу, з вугільно-чорного піску. У появі чорного піску "винна" вулканічна лава. Сотні років лава після вивержень стікала в океан, а після - застигала. Морська вода повільно розбивала шматки лави на дрібні частинки і викидала їх на берег. Так і виник дивовижний пляж)

Якщо ви загартовані, то можна, навіть, і скупатись:) Водичка, щоправда, неймовірно крижана!

     Canyon Fjadrargljufur/ Каньйон Фьядрарглйуфур
Фьядрарглйуфур в деяких ділянках досягає глибини 100 метрів, а його довжина близько 2км... Місце в якому відчувається велич природи та спокій одночасно. 

Svartifoss/Свартифосс

Чорний водоспад на території парку Скафтафедль! Колони з лави дали йому назву, а масштаби вражають! Такого водоспаду, Ви точно ніде не побачите;)

                            Skógafoss/Скоуґафосс 
Скоуґафос є одним з найбільших водоспадів в країні та становить 25 метрів у ширину та 60 метрів у висоту. Через велику "водяну хмару" у сонячні дні, зазвичай, можна побачити веселку. Згідно з легендою, перший місцевий поселенець вікінгів, Прасі Поуроулфссон, заховав у печері за водоспадом скарб. Хто-зна, може нам пощастить покрити витрати такою знахідкою:) 

Gljúfrabúi / Гльюфрабуи

Seljalandsfoss/ Сельяландсфосс
Магічний півострів Снайфедльснес

Півостров Снайфедльснес (Snaefellsnes) розташований в західній частині країни. Його назва означає «півострів сніжної гори», і безпосередньо пов'язана з магічним льодовиком Snaefellsjokull (1446 м) в центрі національного парку, під льодами якого ховається потужний вулкан. Він підноситься над водою, і є найвищою точкою Ісландії.

Snaefellsjökull відомий більше, ніж будь-який інший вулкан Ісландії, завдяки письменникові Жюлю Верну. У своєму творі «Подорож до центру землі» він відправив своїх головних героїв в надра землі саме через вулкан Snaefellsjökull. Хоча сам письменник ніколи не був в Ісландії, він точно описав вершину як величезний білий купол. Насправді, він являє собою кратер глибиною 300 м, оточений трьома окремо стоячими вершинами. Крім вулкану на території національного парку є водоспади, кратери невеликих вулканів і геотермальні джерела. Стверджують, що півострів і льодовик мають магічну силу, служать «місцем сили», енергетичним полюсом планети, і улюбленим місцем відвідування літаючих тарілок:)

Рейк'явік

Столиця Ісландії, населенням понад 120 тисяч жителів (з передмістями понад 200 тисяч), що становить половину населення всього острова. У перекладі з ісландської Рейк'явік значить «димна бухта». 

Рейк’явік є найпівнічнішою столицею в світі. Унікальне розташування має специфічний клімат: температура повітря навіть в липні-серпні рідко піднімається вище позначки + 15 °C, а сонячні дні є справжньою рідкістю. Місцеві жителі жартують, що наступ літа можна визначити тільки по тому, що дощі стають трохи тепліше. 

Хатльгрімскіркья (Hallgrímskirkja) - символ столиці
У Рейк’явіку вкрай мало будинків з незвичайною архітектурою або висоток. Можливо, саме тому Хатльгрімскіркья – лютеранська церква, названа ім’ям відомого духовного лідера Хатльгрімюра Пьетурссона – виділяється на тлі інших будівель. Вона височіє в центрі міста немов б’є з-під землі гейзер. Ця схожість підкреслюється ступеневою формою вежі і відмінно передає динаміку. Перед входом встановлено пам’ятник першовідкривачам Америки – вікінгам. Внутрішнє оздоблення церкви відрізняється аскетизмом – тут немає позолоти і мармурових статуй, проте саме така простота якнайкраще гармонує з природою Ісландії. Ще одна причина відвідати Хатльгрімскіркья – можливість побачити все місто з висоти. Вхід на оглядовий майданчик платний (близько 350 крон), проте воно того варто.

ХАРП (Harpa) - прекрасний зразок сучасної архітектури і в той же час концертний зал, де зосереджене культурне життя міста. Замість звичайних бетонних стін різнокольорові скляні панелі. Таке незвичайне рішення дозволило створити враження легкості, а переломлюючись промені сонця відкидають яскраві відблиски. У Харпе проходять виставки, з’їзди, конференції, а ще тут дає концерти ісландський симфонічний оркестр. 

Бар «Каффа Рейк’явік» (Kaffi Reykjavik) - одне з найбільш екзотичних місць в місті. Його особливість полягає в тому, що будівля побудована з крижаних брил, а матеріалом для чарок служить все та ж заморожена льодовикова вода. Відвідувачам видають термоплащі, оскільки температура в приміщенні підтримується на рівні -5 °C. Бар знаходиться в самому центрі міста, тому в ньому завжди повно відпочиваючих.

Бажаючі зможуть відвідати гарячий басейн, що знаходиться в місті під відкритим небом!

Наостанок, хочеться сказати про місцевих коней та овечок, завдяки холодному клімату тварини мають дуже багато шерсті, чим і нагадують м'яких іграшок. Овечки більш дикі, а от коні залюбки поласують їжею з ваших рук та позуватимуть на камеру :)

Загалом же, природа Ісландії дивуватиме нас за кожним поворотом, а картинки будуть змінюватись від скандинавських пустирів до височезних гір... Ставати скрізь ми просто не матимемо змоги, тож будемо робити фото зупиники лише біля найцікавіших місць, довіряючи цей вибір місцевому гіду. З вікон нашого транспортного засобу ми бачитимемо просто розкішні пейзажі, які будуть незвичними для нашого ока!

Маршрут нашої подорожі наступний: Київ - Варшава(літак) (Wizzair)., Варшава - Рейк'явік(літак) (Wizzair). Рейк'явік - Варшава(літак) (Wizzair), Варшава - Київ(літак) (May).

Це найдешевший і найзручніший, з нашої точки зору, план. Але, якщо Вам зручніше летіти в Ісландію з інших країн (напр. Вільнюс або Рига), то питайте організаторів. Варіанти інші є, просто вони дещо дорожчі. Ціна на квитки не стабільна, тож ми її не включаємо до орг. збору! 

Увага! Вартість перельотів не повертається! Ціна на перельоти росте, тож їх варто купувати одразу, як тільки вирішили відправитись у мандрівку! Організатори не несуть відповідальності за зміну, відміну чи затримку авіарейсів!

Харчування

Cкандинавські країни є досить дорогими. Ми радимо, для економії коштів, запастись деякими продуктами із дому, а більшість необхідних продуктів можна закупити у Польщі, де ціни відносно не дорогі.  Тут стане у пригоді сублімована (сушена) їжа від українських торгових марок Харчі та Їдло, їжу досить зручно їсти та готувати, для цього потрібен лише кип'яток. Для всіх, хnо планує витрачати мінімум на харчування радимо запастись такими харчами на кожен з обідів. Ми плануємо разом готувати сніданки, щоб це було швидко та організовано (швидше завсе це будуть каші). Обід буде завжди десь в дорозі - це або придбана їжа в місцевих кафе, або запарені обіди, про які написано вище. Зверніть увагу, що в деяких закладах, кип'яток можуть дати безкоштовно, а в деяких потрібно буде заплатити. Але такий обід все-одно вийде в рази дешевше. Вечері можна буде готувати самостійно.

У супермаркетах Ісландії ціни  в порівнянні з нашими, звісно ж, значно дорожчі. До прикладу, вартість хлібу від 150 грн. На заправках кава коштує приблизно 100 грн, хот-дог від 200 до 300 грн.

Гроші

Для перетину кордону у вас має бути на руках мінімум 200 ЄВРО готівки, але це не значить, що ви їх маєте витрачати. Адже розраховуватися  зручно саме банківською карткою. До того ж в Ісландії розрахунки ведуться виключно банківськими картками. Радимо мати на карті не менше ніж 200 євро (валюта на карті значення не має). 

Національна валюта Ісландії крона, конвертація: 100 крон - 80 євро центів. 

Одяг

До цього питання варто підійти серйозно! Температура коливається від -5 до +5, в горах може знижувватись на декілька градусів. Але при цьому вітер, іноді, зносить з ніг. Ми радимо одяг, що не продувається та не промокає (обов'язково мати дощовий плащ). Взуття має бути зручне, тепле та водонепроникне (бажано не слизьке, трекінгове). Це не похід в гори, але ми будемо доволі багато ходити! Обов'язково - рукавички, шарф, шапку та балаклаву.

Віза

Потрібен біометричний паспорт або ж діюча шенген віза. 

Одразу після реєстрації заповніть будь ласка паспортні дані в особистому кабінеті. 

Переліт

Для перельотів ми обрали авікомпанію Wizzair. До вартості квитка включено ручну поклажу (норми ручної поклажі Wizzair - 40 X 30 X 20 см. МАКС. 10 КГ). В ручній поклажі заборонено перевозити колючі прибори та рідини місткістю більше 100 мл. 

Можна додатково взяти багаж (норми багажу 149 X 119 X 171 СМ. МАКС. 10 КГ), уточнювати з організатором.  

Якщо повна група не набереться, ми матимемо змогу пересісти на легкові автомобілі, орендовані в Ісландії та здійснити нашу мандрівку. Майте на увазі, що в такому разі за кермом може бути один з учасників подорожі або організатор, що мають відповідні навички водіння та стаж.

Варто дуже серйозно віднестись до підготовки цієї подорожі, тому якщо Ви в чомусь не впевнені, чи маєте запитання, то краще зателефонуйте нам для уточнення інформації!

Ми купуємо для вас квитки, лише після обговорення з організаторами!УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Ісландія
2-місний (Кімната для двох, може бути як прохідна так і ізольована),
3-місний (Кімната на 3х, одне з ліжок спільне),
4-місний
Учасники Клубу 700 EUR
Новачки 765 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 30 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 27 березня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 23 лютого 09:15 Орг.збір підвищився на 20 EUR, а з 10 березня 10:00 зріс ще на 20 EUR!

Орг. збір включає:

 • проїзд автобусом на території Ісландії з гідом, супровід;
 • проживання (5ночей);
 • 24/7 організаторської підтримки до та під час подорожі.;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • харчування;
 • доїзд до аеропорту та з аеропорту додому;
 • перельоти - Ціну уточнювати у організаторів! 4 квиточки (переліт Київ-Варшава-Київ, переліт Варшава-Рейкьявік-Варшава) На 1 червня вартість квитків 280Є - у вартість входить тільки ручна кладь;
 • вхідні квитки 28 євро по бажанню;

Програма подорожі


Середа 11 травня :
04:00 Зустрічаємо усіх учасників подорожі в холі міжнародного аеропорту "Київ" (Жуляни) для проходження реєстрації на рейс. Можемо організувати спільний доїзд з Вінниці в аеропорт і назад.
06:10 виліт до Варшави. Матимемо можливість прогулятись в старому місті та закупитись продуктами в супермаркеті.
21:00 - 00:20 Переліт Варшава-Рейк'явік, трансфер в готель, поселення
Четвер 12 травня :
08:00 - 08:00 Виселення, посадка в автобус
10:00 - 11:00 Хаукадалур (Долина гейзерів)
11:00 - 12:00 кратер Керід, вхід 3 євро
15:00 - 16:00 Ґульфосс (водоспад),
17:00 - 19:00 Секретна лагуна/Secret Lagoon Hot Spring, термальна водойма, вхід 25 євро.
П'ятниця 13 травня :
08:00 - 08:00 Посадка в автобус
10:00 - 12:00 Льодова лагуна, перекус біля лагуни можливий
13:30 - 17:00 Фьядраглюдур (каньйон), Свартифосс (водоспад).
20:00 Поселення в котеджі
Субота 14 травня :
07:30 Виселення, Посадка в автобус
08:30 - 10:30 Чорний пляж
11:00 - 13:00 Скоуґафосс (водоспад)
13:30 - 16:00 Гльюфрабуі (водоспад). Сельяландсфосс (водоспад).
Неділя 15 травня :
09:00 Виселення, посадка в автобус
09:00 - 17:00 полуострів Снайфедльснес
19:00 Поселення в Рейкявіку, вільний час
Понеділок 16 травня :
10:00 Екскурсія в Рейкявіку, вільний час. Купання в теплому басейні на вулиці по бажанню
23:45 трансфер до аеропорту. Початок проходження реєстрації на рейс в аеропорту.
Вівторок 17 травня :
01:05 - 06:00 Переліт Рейк'явік-Варшава
16:05 Переліт Варшава-Київ
18:35 Орієнтовний час прибуття у Міжнародний аеропорт Київ Жуляни. Проходження паспротної та митної реєстрації. Цілувашки/обнімашки. Роз'їзд по домівках

Транспорт

 • Бус 16
12 вільних місць із 16

16131074
15129618
14118521
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Ісландія
18 вільних місць із 22

Проживання в Ісландії заплановано в квартирах, орендованих будиночках та котеджах. Місця комфортні для сну, приміщення охайні, але ми не обіцяємо супер багато простору, оскільки оренда житла в Ісландії достатньо дорога. Душ та туалет спільний на кімнату (4 чоловік), кухня також. Це орієнтовна схема поселення. Оскільки ми будемо ночувати в різних місцях, то вони можуть дещо відрізнятись між собою. При поселенні будуть максимально враховані ваші побажання при реєтрації, дружні/родинні зв'язки. Кімнати можуть бути, як ізольованими так і спільного користування. При фактичному заселенні буде надаватись пріорітетність тим, хто раніше зареєструвався :)Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейЛомачевський Андрій Іванович
Холодне сонце Ісландії (09 жовтня 2019р.)
Дякую Бідняжкам за такий неймовірно чудовий незабутній тиждень!Раджу усім цю подорож, вона нікого не залишить байдужим.
Наш водійгід супер професіонал та цікавий оповідач.
Поселення 4 ночі класно,один раз на трієчку;) але не принципово , бо все згладжується вдень.
Дякую Ользі ,що створювала невимушену атмосферу у нашій різнобарвній компанії, а це не завдання не з легких))Цілик Аліна Вячеславівна
Холодне сонце Ісландії (01 березня 2019р.)
Ісландія! Це була неймовірна подорож на край світу!
Колись давно в школі на географії ми учили про вулкани, лавові поля, льодовики, гарячі гейзери, північне сяйво, величезні водоспади, тротуари з підігрівом... І це все мені здавалося таким далеким, таким недоступним...
Але...
Ми ходили по тим лавовим полям, які поросли тисячорічним мохом!
Ми плавали в гарячих купальнях біля гейзерів!
Ми спостерігали веселку біля водоспадів!
Ми кормили печивом ісландських коней!
Ми пробували на смак голубий льод з льодовиків!
Ми гуляли по пляжу з чорнющим нереальним піском, на якому, неначе діаманти, лежать величезні куски льоду!
Ми заглядами у кратер вулкану, який належить якомусь ісландцю... Доречі, для мене то було шокуюче відкриття, але, виявляється, в Ісландії майже всі водоспади, вулкани, річки і лавові поля належать її жителям))
А ще нам за шість днів вдалося аж двічі милувалися північним сяйвом!
В нас був дуже класний і професійний гід Сергій Шрамко, який родом з України, але вже 20 років проживає в Ісландії. Це просто ходяча енциклопедія! Усім дуже раджу познайомитись з ним особисто і послухати його неймовірні історії про Ісландію!
Ну і окремо хочу подякувати нашій групі та особисто Олі Салтан! З вами кожен день був насичений жартами та гарним настроєм! Підібралася дуже весела компанія! Всі, хто досі з нас не знав англійську мову, нарешті її вивчили і заговорили нею))) І am a nice girl)))
І хіба могли ті китайці та голандці навіть уявити, що будуть їсти УКРАЇНСЬКЕ САЛО в аеропорту в Ісландії! А таки їли, бо ми їх ним кормили! А нам ще спробуй відмов)))
Мої улюблені Бідняжки, ви найкращі!
З вами хоч на край світу!!! Бо з вами навіть подорож на край світу дуже реальна та доступна!!!

P.S. Чогось мені здається, що та китайська балерина і тридцять фотографів будуть згадувати нашу Люду все життя:)


Lytvak Anna Василівна
Холодне сонце Ісландії (01 березня 2019р.)
Це була неймовірна подорож, яка запамятається на все життя! Хочу виразити велику подяку Олі за таку чітку організацію поїздки та, за такого цікавого та дуже уважного до кожного учасника, гіда Сергія! Ісландія це казкова та неймовірна країна! Маю надію на зустріч знову! Дякую Вам!! :)


Стретович Олена Юріївна
Холодне сонце Ісландії (09 жовтня 2019р.)
Все дуже дуже сподобалося, дякую за поїздку :) Екскурсовод в Ісландії просто бомба!

Поїхала би ще раз 1000!! Мало заплачено багато побачено, дякуючи Бідняжкам.

Ісландія це кохання з першого погляду, подиху, кроку..
Дзиганська Яна Анатоліївна
Холодне сонце Ісландії (01 березня 2019р.)
Думаєте, вас важко здивувати?Тоді саме час починати збирати валізу в Ісландію.Опинившись тут, складається враження, ніби перебуваєш на іншій планеті, вражає тут геть усе від чорного вулканічного піску до величних льодовиків та океану.По маршруту пересувались комфортним бусом з wifi, хочеться відмітити нашого водія-гіда Сергія, який створив усі умови для того, щоб наша подорож була захоплюючою і комфортною.Будиночки і готелі у подорожі перевершили усі сподівання спалося комфортно і солодко, особливо після побаченого північного сяйва:)Ну і куди ж без дружної компанії Бідняжок?)Дякуємо організаторам та улюбленому тур-клубу за незабутню подорож! :)


Антипенко Ярослав Дмитрович
Холодне сонце Ісландії (04 березня 2020р.)
Невероятно красивые виды, которые словами и не получится описать, замечательный экскурсовод и просто лучший организатор - вот что вас ждёт в этом удивительном путешевствии!


Катеренчук Наталия Александровна
Холодне сонце Ісландії (04 березня 2020р.)
Поездка с самого начала (аэропорт Жуляны) и до конца путешествия (аэропорт Борисполь) была организована на самом высоком уровне. Спасибочки нашему главному тупику Олечке:). Ты профи. Сережа гид по острову очень любит Исландию и передал эту любовь нам. Думаю нужно приехать на этот райский уголок летом и привезти детей и внуков. Группа была прекрасная. Огромное спасибо всем вам за классное путешествие. До встречи.


Ломачевська Олена Олексіївна
Холодне сонце Ісландії (09 жовтня 2019р.)
Враження тільки позитивні по кожному з вищеперерахованн пунктів, якщо бути лаконічним! Організація екскурсій та пересування, проживання, неймовірно цікавий гід! Окремо хочу сказати нашому талановитому організатору Оля, ти молодець, на своєму місті, ти любиш свою справу і у тебе добре виходить! Дякую тобі особисто і усім хто був поруч декілька цих чудових незабутніх днів!


Щерб Ірина Анатоліївна
Холодне сонце Ісландії (09 жовтня 2019р.)
Автобус, водій, екскурсовод вище будьяких схвалень. Щира подяка Гіду та водію Сергію за комфорт, тепло, чистоту та безпеку в дорозі. Надзвичайні цікаві розповіді про краіну, історію та мешканців, тактовність та готовність вирішити будьяке питання чи проблему, задовольнити побажання всіх, без виключення,подорожуючих. Готелі чисті , теплі та затишні, особливо сподобався за містом з чудовим видом на гори та надзвичайно затишним інтерєром. Організатор Ольга справила дуже гарне враження, вирішувала всі питання, піклувалась про комфорт та харчування, давала гарні та корисні поради, особлива подяка за поселення . Загальне враження чудове, ця подорож ніколи не забудеться.Особливо рекомендую любителям природи та надзвичайних пейзажів. Хочеться повернутись туди знову. Дякую Бідняжкам за таку можливість.Ірина


Зубарев Максиміліан Вадимович
Холодне сонце Ісландії (04 березня 2020р.)
Поїздка дуже сподобалася, прямо 10 з 10.
А саме:
- Оля чудовий, професійний організатор.
- Ісландія закохує в себе з першого погляду.
- зручний автобус і чудовий екскурсовод, який розповів багато цікавої інформації.
- чудова команда туристів, яка подружилася за час подорожі
- один мінус - непобачили місячне сяйво(((( але це привід повернутися в Ісландію ще раз!!!


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.